2020-06-01   07:40:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Oulun uinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

33_S
Laji 33, 200m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
231  Kivirinta Veera  1995  OU  95A668  25 m  2:22.35  2:27.35   
42  Mielty Milja  2000  VUS-VSS  00A790  50 m  2:30.09  2:30.09   
171  Portin Sonja  1998  OuLo  98A105  50 m  2:32.05  2:32.05   
241  Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  25 m  2:27.20  2:32.20   
388  Röytiö Anna  1998  SCR  98A003  25 m  2:27.69  2:32.69   
62  Kivioja Heidi  2000  ViesU  00B005  25 m  2:30.03  2:35.03   
125  Hiltunen Madeleine  2003  OuLo  03A214  25 m  2:30.80  2:35.80   
281  Risteelä Sofia  1993  OU  93A676  50 m  2:38.35  2:38.35   
30  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  25 m  2:33.39  2:38.39   
10  47  Pollari Ina  2002  VUS-VSS  02A035  25 m  2:33.68  2:38.68   
11  64  Ojakippola Nelle  2001  ViesU  01A440  50 m  2:39.29  2:39.29   
12  413  Korva Julia  1999  Octopus  99A719  25 m  2:36.52  2:41.52   
13  152  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  25 m  2:37.16  2:42.16   
14  249  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  25 m  2:37.29  2:42.29   
15  52  Vuorinen Wendela  2000  VUS-VSS  00A221  25 m  2:37.43  2:42.43   
16  96  Palo Eveliina  1999  KemUS  99A060  50 m  2:42.71  2:42.71   
17  38  Kylkisalo Jenni  1999  VUS-VSS  99B122  25 m  2:40.22  2:45.22   
18  347  Pulkkinen Kaisa  2000  TorUS  00A227  25 m  2:41.19  2:46.19   
19  257  Nygård Martta  2003  OU  03A230  25 m  2:41.48  2:46.48   
20  65  Pudas Tiia  1999  ViesU  99B268  25 m  2:42.60  2:47.60   
21  381  Niemelä Venla  1999  SCR  99A047  50 m  2:48.21  2:48.21   
22  292  Säntti Venla  2003  OU  03A589  25 m  2:43.57  2:48.57   
23  188  Siekkinen Amalia  2002  OuLo  02A189  25 m  2:45.09  2:50.09   
24  Peräjoki Pia  2000  HSS  00A339  50 m  2:50.61  2:50.61   
25  63  Nikula Emma  1998  ViesU  98A916  25 m  2:46.12  2:51.12   
26  365  Hukka Enni  1997  SCR  97A205  50 m  2:51.62  2:51.62   
27  296  Taskila Pinja  2004  OU  04A073  25 m  2:47.47  2:52.47   
28  158  Lohilahti Pauliina  2002  OuLo  02A196  25 m  2:47.52  2:52.52   
29  61  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  25 m  2:50.15  2:55.15   
30  36  Korkiakoski Tara  2003  VUS-VSS  03A152  25 m  2:50.58  2:55.58   
31  401  Laatikainen Emma  2003  SCV  03A208  25 m  2:52.74  2:57.74   
32  126  Huotari Alina  2002  OuLo  02A198  25 m  2:53.16  2:58.16   
33  91  Kourula Katariina  2002  KemUS  02A350  50 m  3:00.78  3:00.78   
34  252  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  25 m  2:57.34  3:02.34   
35  118  Elamaa Inka  2004  OuLo  04A328  25 m  2:59.08  3:04.08   
36  168  Peltonen Eevi  2004  OuLo  04A564  50 m  3:04.37  3:04.37   
37  306  Ukkola Lilja  2004  OU  04A199  50 m  3:04.83  3:04.83   
38  293  Säntti Viivi  2005  OU  05A161  25 m  3:01.73  3:06.73   
39  88  Kanto Silja  2000  KemUS  00A879  25 m  3:02.55  3:07.55   
40  386  Ranta-Valkama Anni  2004  SCR  04A369  50 m  3:14.18  3:14.18   
41  378  Lytz Inka  2004  SCR  04A438  25 m  3:10.47  3:15.47   
42  106  Torvikoski Miina  2006  KemUS  06A219  50 m  3:18.44  3:18.44   
43  49  Rantala Ida  2002  VUS-VSS  02A937  25 m  3:16.80  3:21.80   
44  311  Virta Essi Vilhelmiina  2005  OU  05A168  50 m  3:24.56  3:24.56   
45  303  Turunen Elina  2005  OU  05A444  25 m  3:19.80  3:24.80   
46  44  Nygård Linnéa  2002  VUS-VSS  02A173  25 m  3:21.96  3:26.96   
47  156  Leinonen Kia  2003  OuLo  03A740  25 m  3:23.39  3:28.39   
48  95  Palo Emmi  2003  KemUS  03A487  25 m  3:24.35  3:29.35   
49  278  Rajavaara Laura  2005  OU  05A443  25 m  3:27.22  3:32.22   
50  255  Moilanen Lotta  2006  OU  06A240  50 m  3:33.31  3:33.31   
51  263  Peuralahti Santra  2005  OU  05A065  50 m  3:54.16  3:54.16   
52  81  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  25 m  3:59.00  4:04.00   
53  82  Paakkolanvaara Janina  2006  KemTU  06A113  25 m  3:59.42  4:04.42   
54  83  Tuisku Saga  2005  KemTU  05A593  25 m  4:02.11  4:07.11   
55  78  Valtanen Nella  2003  KaUS  03A134  50 m  4:15.08  4:15.08   
56  84  Vakkuri Eveliina  2005  KemTU  05A392  25 m       
57  93  Lipponen Oona  2006  KemUS  06A127  25 m       
58  113  Alarvo Juulia  2004  OuLo  04A753  25 m       
59  207  Hautamäki Roosa  2005  OU  05A611  25 m       
60  222  Karjalainen Inka  2004  OU  04A711  25 m       
61  284  Ryynänen Hilla-elli  2000  OU  00B111  25 m       
62  375  Lauhava Saana  2005  SCR  05A581  25 m       
63  385  Piira Reetta  2004  SCR  04A190  25 m       
64  403  Laukkanen Jonna  1998  SCV  98A328  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.08  Tulostuspäivämäärä  15 helmikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner