2020-04-03   02:20:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Oulun uinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantai

Lähtölista Laji 18
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Oulun Uinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  21 helmikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  09:37   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  20 helmikuu 2016         
 
 
 
Laji 18, 100m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (8) 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Panu Männikkö  2000  00B298  OU    25m     
Otso Kotila  2004  04A434  OuLo    25m  1:44.46  1:46.46 
Matias Utunen  2003  03A923  OU    25m  1:33.60  1:35.60 
Tuukka Alatalo  2003  03A955  OU    25m  1:32.83  1:34.83 
Jere Hannuksela  2004  04A877  HAHE    25m  1:33.20  1:35.20 
Nooa Kaunisto  2007  07A125  KemUS    25m  1:36.04  1:38.04 
Atte Leinonen  2004  04B030  OU    25m     
Valtteri Setälä  2002  02B252  SCR    25m     

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miko Saukkonen  2006  06A342  KemUS    25m  1:29.80  1:31.80 
Weeti Niemi  2006  06A166  SCR    25m  1:27.46  1:29.46 
Alex Kortesalmi  2004  04A187  RoiUS    50m  1:28.20  1:28.20 
Rasmus Koskela  2004  04A713  OU    25m  1:23.67  1:25.67 
Nikolai Em  2004  04A424  OuLo    25m  1:25.55  1:27.55 
Jimi Kenttälä  2004  04A724  OU    25m  1:26.37  1:28.37 
Topi Fordell  2005  05A548  SCV    50m  1:29.51  1:29.51 
Tuomas Romsi  2005  05A325  KemUS    25m  1:30.26  1:32.26 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roope Hyvärinen  2003  03A201  KemTU    25m  1:20.71  1:22.71 
Marko Saarinen  1970  70A163  OU    25m  1:18.12  1:20.12 
Joonas Järvi  2002  02A227  VUS-VSS    25m  1:13.54  1:15.54 
Joona Annunen  2002  02B240  OuLo    25m  1:13.10  1:15.10 
Veeti Taimisto  2002  02A289  OU    50m  1:15.17  1:15.17 
Otso Rimpiläinen  2001  01A948  SCV    25m  1:14.23  1:16.23 
Karlo Kilpinen  2003  03A893  KemUS    25m  1:20.51  1:22.51 
Jami Kenttälä  2004  04A726  OU    25m  1:23.66  1:25.66 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Arttu Kojonen  2000  00B137  VUS-VSS    50m  1:14.80  1:14.80 
Janne Peltoniemi  1984  84A141  OU    25m  1:11.85  1:13.85 
Aleksi Romsi  2002  02B091  KemUS    25m  1:09.26  1:11.26 
Tapio Siltari  1963  63A059  KemUS    50m  1:09.19  1:09.19 
Vladyslav Mykhailov  2002  02B213  KaUS    25m  1:09.17  1:11.17 
Kirill Helsing  2002  02A658  VUS-VSS    25m  1:09.88  1:11.88 
Eemeli Kauppila  2002  02B129  OuLo    25m  1:11.90  1:13.90 
Elias Vainio  2001  01A762  VUS-VSS    25m  1:12.81  1:14.81 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lukas Kalliokoski  2001  01A417  OU    25m  1:06.15  1:08.15 
Topias Nygård  2000  00A602  OU    25m  1:04.29  1:06.29 
Felix Ollus  1999  99A998  VUS-VSS    25m  1:01.92  1:03.92 
Tuomas Järvelä  1994  94A366  OuLo    25m  58.46  1:00.46 
Jere Kerttula  1999  99A245  OU    50m  1:02.25  1:02.25 
Petteri Maijala  2001  01B180  SCR    25m  1:04.27  1:06.27 
Esa Hyrynkangas  2002  02B072  OuLo    25m  1:06.03  1:08.03 
Anton Ylihannu  2001  01A041  OU    25m  1:06.94  1:08.94 

 
Erä 6 (8) (13 v ja nuoremmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Cedu Decena  2004  04A521  OuLo    25m  1:16.34  1:18.34 
Mikael Ryynänen  2003  03A344  OuLo    25m  1:14.29  1:16.29 
Lauri Saarela  2003  03A056  OuLo    25m  1:11.66  1:13.66 
Alex Lydman  2003  03A218  VUS-VSS    50m  59.77  59.77 
Paavo Erkinaro  2003  03A020  OU    25m  1:03.42  1:05.42 
Benjamin Evans  2003  03B017  SCV    25m  1:12.84  1:14.84 
Maksim Geimonen  2003  03A427  IU    25m  1:15.71  1:17.71 
Sihan Yu  2003  03A332  OU    25m  1:19.28  1:21.28 

 
Erä 7 (8) (14 - 16 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Perttu Somero  2001  01A317  La-Ka    25m  1:02.52  1:04.52 
Janne Tyni  2000  00B217  OuLo    50m  1:02.55  1:02.55 
Hermanni Taimisto  2000  00A538  VUS-VSS    25m  57.90  59.90 
Topi Lukkarinen  2000  00A133  SCR    25m  55.62  57.62 
Tiitus Taskila  2001  01A402  OU    50m  59.69  59.69 
Veikko Romppainen  2000  00A321  OU    25m  1:00.34  1:02.34 
Leevi Kärnä  2001  01A391  KaUS    25m  1:01.54  1:03.54 
Ville Korpilähde  2002  02B141  SCR    25m  1:04.14  1:06.14 

 
Erä 8 (8) (17 v ja vanhemmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juho Laatikainen  1999  99A790  SCV    25m  56.19  58.19 
Atte Somero  1999  99A522  La-Ka    50m  57.06  57.06 
Aaron Joki  1999  99A428  VUS-VSS    50m  56.45  56.45 
Janne Lantto  1994  94A666  OuLo    25m  51.68  53.68 
Aku Venhola  1990  90A416  OuLo    25m  53.89  55.89 
Adam Vik  1996  96A008  OU    25m  54.57  56.57 
Tuomas Lohiniva  1997  97A077  OU    25m  55.18  57.18 
Miikka Willman  1998  98A208  OuLo    25m  57.31  59.31 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.08  Tulostuspäivämäärä  21 helmikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  09:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner