2020-04-03   03:53:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Oulun uinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantai

1_S
Laji 1, 200m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
231  Kivirinta Veera  1995  OU  95A668  50 m  2:45.19  2:45.19   
241  Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  25 m  2:42.41  2:48.41   
30  Haglund Emma  2003  VUS-VSS  03A493  25 m  2:45.80  2:51.80   
62  Kivioja Heidi  2000  ViesU  00B005  25 m  2:47.45  2:53.45   
249  Lukkari Minja  2003  OU  03A364  25 m  2:47.77  2:53.77   
64  Ojakippola Nelle  2001  ViesU  01A440  25 m  2:48.48  2:54.48   
20  Pihlajamäki Alexandra  1998  KUS-GSS  98A529  50 m  2:59.61  2:59.61   
47  Pollari Ina  2002  VUS-VSS  02A035  25 m  2:54.13  3:00.13   
277  Rajaniemi Anni  2000  OU  00A259  50 m  3:03.42  3:03.42   
10  152  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  25 m  2:57.59  3:03.59   
11  96  Palo Eveliina  1999  KemUS  99A060  50 m  3:04.70  3:04.70   
12  127  Hurskainen Katri  2000  OuLo  00A084  50 m  3:06.86  3:06.86   
13  53  Äkkinen Petra  2000  VUS-VSS  00A150  50 m  3:08.12  3:08.12   
14  159  Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  25 m  3:02.81  3:08.81   
15  15  Nurkkala Olivia  2002  KUS-GSS  02A382  25 m  3:02.85  3:08.85   
16  91  Kourula Katariina  2002  KemUS  02A350  25 m  3:05.28  3:11.28   
17  61  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  3:12.24  3:12.24   
18  308  Vehkaoja Isa  2002  OU  02A158  25 m  3:07.70  3:13.70   
19  401  Laatikainen Emma  2003  SCV  03A208  25 m  3:08.48  3:14.48   
20  21  Raiskila Roosa  1998  KUS-GSS  98A851  50 m  3:16.21  3:16.21   
21  271  Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  25 m  3:13.10  3:19.10   
22  122  Hahto Nadja  1999  OuLo  99B199  25 m  3:16.17  3:22.17   
23  27  Yli-Yrjänäinen Erika  2001  KUS-GSS  01A999  25 m  3:27.90  3:33.90   
24  88  Kanto Silja  2000  KemUS  00A879  50 m  3:34.79  3:34.79   
25  44  Nygård Linnéa  2002  VUS-VSS  02A173  25 m  3:30.25  3:36.25   
26  22  Rajaniemi Maiju  2002  KUS-GSS  02A716  25 m  3:30.58  3:36.58   
27  49  Rantala Ida  2002  VUS-VSS  02A937  25 m  3:35.47  3:41.47   
28  288  Salonen Jenna  2004  OU  04A689  50 m  4:23.94  4:23.94   
29  14  Lindholm Matilda  2001  KUS-GSS  01A744  25 m       
30  72  Karppinen Emilia  2004  KaUS  04A837  25 m       
31  209  Heikkinen Petra  2002  OU  02A103  25 m       
32  287  Saastamoinen Hilla  2003  OU  03A341  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.08  Tulostuspäivämäärä  15 helmikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner