Program for Nuorisouinnit 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
sunnuntai
Laji 32, 200m Rintauinti Naiset |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v ja nuoremmat |
1 | 341 | Lukkari Minja | 2003 | OU | 03A364 | 25 m | 2:47.77 | 2:53.77 | |
2 | 474 | Laatikainen Emma | 2003 | SCV | 03A208 | 50 m | 3:08.89 | 3:08.89 | |
3 | 137 | Hämäläinen Emma | 2003 | ViesU | 03A424 | 50 m | 3:10.98 | 3:10.98 | |
4 | 497 | Laakkonen Veera | 2003 | Plaani | 03A241 | 50 m | 3:15.29 | 3:15.29 | |
5 | 359 | Puutio Mathilda | 2003 | OU | 03A347 | 50 m | 3:15.49 | 3:15.49 | |
6 | 47 | Pellinen Siiri | 2003 | SWIM | 03A581 | 50 m | 3:16.84 | 3:16.84 | |
7 | 372 | Saastamoinen Hilla | 2003 | OU | 03A341 | 50 m | 3:22.11 | 3:22.11 | |
8 | 452 | Lassila Sini | 2003 | SCR | 03A710 | 25 m | 3:22.39 | 3:28.39 | |
9 | 309 | Heiskanen Aada | 2004 | OU | 04A409 | 25 m | 3:25.31 | 3:31.31 | |
10 | 24 | Järvinen Saana | 2003 | SWIM | 03A761 | 50 m | 3:35.92 | 3:35.92 | |
11 | 470 | Immonen Satu | 2003 | SCV | 03B028 | 50 m | 3:49.24 | 3:49.24 | |
12 | 211 | Torvikoski Miina | 2006 | KemUS | 06A219 | 25 m | 3:50.55 | 3:56.55 | |
13 | 27 | Kinnunen Veera | 2004 | SWIM | 04A579 | 50 m | 4:02.52 | 4:02.52 | |
14 | 184 | Ylisuvanto Venla | 2003 | KemTU | 03A926 | 25 m | 4:01.81 | 4:07.81 | |
15 | 425 | Leinonen Riina | 2004 | KemPy | 04A645 | 25 m | 4:11.37 | 4:17.37 | |
16 | 473 | Laaksola Mikaela | 2004 | SCV | 04A880 | 25 m | 4:32.75 | 4:38.75 | |
17 | 40 | Metiäinen Inka | 2003 | SWIM | 03A640 | 25 m | |||
18 | 303 | Hautamäki Roosa | 2005 | OU | 05A611 | 25 m | |||
19 | 427 | Moilanen Henna | 2004 | KemPy | 04A468 | 25 m | |||
20 | 468 | Evans Lidia | 2005 | SCV | 05A543 | 25 m |
14 v |
1 | 281 | Siekkinen Amalia | 2002 | OuLo | 02A189 | 25 m | 2:58.68 | 3:04.68 | |
2 | 180 | Vakkuri Elisa | 2002 | KemTU | 02A029 | 25 m | 3:02.24 | 3:08.24 | |
3 | 259 | Lohilahti Pauliina | 2002 | OuLo | 02A196 | 25 m | 3:02.29 | 3:08.29 | |
4 | 44 | Palokangas Peppi | 2002 | SWIM | 02A100 | 25 m | 3:03.25 | 3:09.25 | |
5 | 39 | Merisalo Viivi | 2002 | SWIM | 02A419 | 25 m | 3:05.53 | 3:11.53 | |
6 | 392 | Vehkaoja Isa | 2002 | OU | 02A158 | 25 m | 3:07.70 | 3:13.70 | |
7 | 477 | Piirainen Sole | 2002 | SCV | 02A509 | 25 m | 3:15.16 | 3:21.16 | |
8 | 81 | Harju Tinja | 2002 | KUS-GSS | 02A384 | 25 m | 3:28.23 | 3:34.23 | |
9 | 105 | Rajaniemi Maiju | 2002 | KUS-GSS | 02A716 | 50 m | 3:34.75 | 3:34.75 | |
10 | 126 | Rantala Ida | 2002 | VUS-VSS | 02A937 | 50 m | 3:35.07 | 3:35.07 | |
11 | 125 | Lehto Joanna | 2002 | VUS-VSS | 02A646 | 25 m | 3:35.22 | 3:41.22 | |
12 | 42 | Onatsu Vanessa | 2002 | SWIM | 02B082 | 50 m | 3:46.05 | 3:46.05 |
15 v |
1 | 352 | Peuralahti Seela | 2001 | OU | 01A205 | 25 m | 2:48.10 | 2:54.10 | |
2 | 142 | Ojakippola Nelle | 2001 | ViesU | 01A440 | 25 m | 2:48.48 | 2:54.48 | |
3 | 233 | Huttula Riika | 2001 | OuLo | 01A540 | 25 m | 2:48.89 | 2:54.89 | |
4 | 160 | Parfenova Elizaveta | 2001 | KemjK | 01A727 | 25 m | 2:56.99 | 3:02.99 | |
5 | 36 | Leppänen Noora | 2001 | SWIM | 01A088 | 50 m | 3:17.65 | 3:17.65 | |
6 | 43 | Paapio Eeva | 2001 | SWIM | 01A891 | 25 m | 3:14.79 | 3:20.79 | |
7 | 29 | Koskinen Riina | 2001 | SWIM | 01A085 | 50 m | 3:22.51 | 3:22.51 | |
8 | 175 | Remes Pipsa | 2001 | KemTU | 01A070 | 25 m | 3:39.32 | 3:45.32 | |
9 | 89 | Koivisto Fanny | 2001 | KUS-GSS | 01A809 | 25 m |
16 v ja vanhemmat |
1 | 103 | Pihlajamäki Alexandra | 1998 | KUS-GSS | 98A529 | 50 m | 2:54.33 | 2:54.33 | |
2 | 35 | Leppänen Emilia | 1999 | SWIM | 99A448 | 50 m | 3:02.19 | 3:02.19 | |
3 | 364 | Rajaniemi Anni | 2000 | OU | 00A259 | 50 m | 3:03.42 | 3:03.42 | |
4 | 121 | Kuhna Noora | 2000 | VUS-VSS | 00A723 | 25 m | |||
5 | 318 | Kanervo Reetta | 1999 | OU | 99A565 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 01 huhtikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 10:11 |