2019-11-18   00:55:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 4 2016, Sjöbo

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

1_S
Gren 1, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
213  Sjöholm Lina  2000  SJÖBO SS  AD7200  25 m  2:05.97   
Stenberg Sara  2001  SK TRITON  aa8601  25 m  2:12.14   
195  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  25 m  2:13.57   
316  Åkesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  25 m  2:13.67   
201  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  2:16.79   
Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  2:17.00   
73  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  50 m  2:18.11   
260  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  2:18.32   
128  Bontidean Annamaria  2000  POSEIDON  BA0200  25 m  2:19.30   
10  60  Eilertsson Ester  2003  MKK  AE0203  25 m  2:20.25   
11  Lejox Felicia  2002  SK TRITON  AB0402  25 m  2:20.90   
12  171  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  2:21.17   
13  205  Nilsson-Halvardsson Hedda  2001  SJÖBO SS  AQ3601  25 m  2:21.24   
14  190  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  25 m  2:21.39   
15  46  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  2:21.76   
16  93  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  25 m  2:22.03   
17  85  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  25 m  2:22.30   
18  217  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  2:22.98   
19  336  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  2:23.62   
20  115  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  25 m  2:25.16   
21  231  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  50 m  2:25.16   
22  220  Cerutti Emma  2002  SK SYDSIM  AI9402  25 m  2:25.23   
23  42  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  2:25.38   
24  176  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  50 m  2:25.78   
25  99  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  25 m  2:26.27   
26  98  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  2:27.55   
27  238  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  2:27.73   
28  21  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  2:27.85   
29  317  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  2:27.98   
30  294  Liljekvist Matilda  2004  YSTADS SS  AD7204  25 m  2:28.65   
31  299  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  25 m  2:29.12   
32  215  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  2:29.35   
33  55  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  50 m  2:31.14   
34  283  Ghanem Lucie  2002  YSTADS SS  AS0802  25 m  2:32.55   
35  339  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  2:33.09   
36  209  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  25 m  2:33.16   
37  223  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  2:35.17   
38  125  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  2:35.29   
39  123  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  2:35.36   
40  267  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  50 m  2:35.41   
41  83  Lang Mia  2002  MKK  BO8402  25 m  2:35.75   
42  315  Åkesson Maja  2002  YSTADS SS  AJ6402  25 m  2:35.90   
43  199  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  2:37.29   
44  47  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  50 m  2:38.80   
45  257  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  2:40.49   
46  251  Bothén Malin  2002  VELLINGE-N  BQ4802  25 m  2:40.76   
47  131  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  2:41.12   
48  140  Hägg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  25 m  2:41.35   
49  91  Mattsson Emma  2003  MKK  BO5803  50 m  2:41.79   
50  320  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  2:41.80   
51  319  Christensen Linnea  2004  TRELLEBORG  AC4404  25 m  2:42.61   
52  68  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  2:42.70   
53  262  Paulsson Hanna  2002  VELLINGE-N  AL7202  25 m  2:42.71   
54  335  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  2:44.75   
55  Kjellin Elma  2003  ESLÖVS SS  AT5203  50 m  2:46.18   
56  143  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  2:46.91   
57  160  Persson Emma  2002  POSEIDON  BC8802  25 m  2:47.96   
58  88  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  2:49.14   
59  258  Korunovska Skyttma Nellie  2004  VELLINGE-N  AT3804  25 m  2:49.34   
60  272  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  2:50.12   
61  256  Johansson Ellen  2002  VELLINGE-N  AQ6202  25 m  2:50.60   
62  323  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  2:50.97   
63  103  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  2:51.84   
64  31  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  25 m  2:52.01   
65  158  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  2:52.57   
66  191  Sjögren Erika  2002  SK RAN  AY2202  50 m  2:52.57   
67  152  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  2:52.74   
68  129  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  50 m  2:52.87   
69  49  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  2:53.72   
70  246  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  50 m  2:53.74   
71  263  Persson Amanda  2005  VELLINGE-N  AJ0805  25 m  2:54.31   
72  333  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  2:54.41   
73  289  Johansson Frida  2001  YSTADS SS  BQ6601  25 m  2:57.48   
74  56  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  50 m  2:57.50   
75  302  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  50 m  2:58.27   
76  119  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  50 m  2:58.71   
77  150  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  2:59.82   
78  221  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  50 m  3:00.79   
79  113  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  3:02.30   
80  276  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  3:02.70   
81  244  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  3:02.79   
82  58  Curan Adna  2003  MKK  BK4803  50 m  3:04.66   
83  122  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  50 m  3:05.09   
84  164  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  3:05.52   
85  72  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  3:06.61   
86  81  Kusnadi Michelle  2001  MKK  BS5201  50 m  3:08.95   
87  245  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  BP9498  50 m  3:10.29   
88  219  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  3:11.95   
89  97  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  3:12.36   
90  270  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  3:15.63   
91  235  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  50 m  3:29.53   
92  324  Landgren Linnéa  2003  TRELLEBORG  BQ6803  25 m  3:30.51   
93  248  Bengtsson Tea  2004  VELLINGE-N  BL5604  25 m  3:31.36   
94  96  Norvenius Filippa  2005  MKK  BB6405  25 m  3:32.42   
95  71  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  3:36.91   
96  211  Rosengren Sabina  2003  SJÖBO SS  AV1803  50 m  3:54.66   
97  240  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  50 m  4:10.04   
98  134  Clarkson Stephanie  2003  POSEIDON  BK2403  25 m     
99  156  Mustajbasic Sumeja  2003  POSEIDON  BD4803  25 m     
100  167  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m     
101  206  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  25 m     
102  296  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  19 oktober 2016 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  09:39 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner