2019-11-13   12:01:10
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 4 2016, Sjöbo

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

10_S
Gren 10, 400m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
213  Sjöholm Lina  2000  SJÖBO SS  AD7200  25 m  4:25.02   
Stenberg Sara  2001  SK TRITON  aa8601  25 m  4:32.88   
195  Anderberg-Richard Tilde  1999  SJÖBO SS  AU5499  25 m  4:35.25   
316  Åkesson Matilda  1999  YSTADS SS  AL9699  25 m  4:38.56   
171  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  4:48.49   
Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  4:49.64   
336  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  4:50.07   
260  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  4:50.44   
60  Eilertsson Ester  2003  MKK  AE0203  25 m  4:53.28   
10  128  Bontidean Annamaria  2000  POSEIDON  BA0200  25 m  4:55.56   
11  217  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  5:01.46   
12  299  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  25 m  5:03.08   
13  55  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  25 m  5:05.22   
14  21  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  5:05.75   
15  192  Sjögren Lovisa  1999  SK RAN  BC7499  25 m  5:05.96   
16  282  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  5:09.51   
17  238  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  5:09.70   
18  99  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  25 m  5:11.26   
19  140  Hägg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  25 m  5:11.68   
20  292  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  5:12.10   
21  98  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  5:14.38   
22  47  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  5:16.73   
23  209  Persson Tilde  2003  SJÖBO SS  AC5403  25 m  5:17.23   
24  339  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  5:26.12   
25  131  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  5:33.29   
26  125  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  5:35.20   
27  91  Mattsson Emma  2003  MKK  BO5803  50 m  5:35.51   
28  199  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  5:35.77   
29  326  Olsson Linn  2002  TRELLEBORG  AG8402  25 m  5:38.53   
30  68  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  5:46.04   
31  56  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  5:46.53   
32  Kjellin Elma  2003  ESLÖVS SS  AT5203  50 m  5:49.18   
33  258  Korunovska Skyttma Nellie  2004  VELLINGE-N  AT3804  25 m  5:50.63   
34  129  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  5:52.06   
35  246  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  5:54.59   
36  269  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  5:56.56   
37  88  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  5:58.27   
38  113  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  5:59.81   
39  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  6:02.18   
40  274  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  6:08.26   
41  58  Curan Adna  2003  MKK  BK4803  25 m  6:14.10   
42  197  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  6:14.62   
43  119  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  6:15.98   
44  81  Kusnadi Michelle  2001  MKK  BS5201  25 m  6:16.53   
45  272  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  6:25.58   
46  245  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  BP9498  25 m  6:26.21   
47  251  Bothén Malin  2002  VELLINGE-N  BQ4802  25 m  6:54.95   
48  215  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  50 m  7:25.52   
49  85  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  25 m     
50  103  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m     
51  134  Clarkson Stephanie  2003  POSEIDON  BK2403  25 m     
52  270  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m     
53  317  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  19 oktober 2016 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  09:39 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner