2019-11-21   05:23:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 4 2016, Sjöbo

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

23_S
Gren 23, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
203  Larsson Isak  2000  SJÖBO SS  AF4900  25 m  4:25.62   
208  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  25 m  4:26.81   
10  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  4:26.95   
284  Hansson Felix  2000  YSTADS SS  AO9900  25 m  4:28.72   
24  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  4:32.26   
286  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  4:34.41   
110  Stenberg Philip  2001  MKK  AB9101  25 m  4:36.03   
126  Björkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  4:38.41   
227  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  4:39.03   
10  184  Karlin-Reteike Marcus  1999  SK RAN  AS3599  25 m  4:41.61   
11  51  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  25 m  4:45.03   
12  177  Dahlgren Joel  2002  SK RAN  AC1102  50 m  4:54.18   
13  84  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  25 m  4:57.84   
14  29  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  4:58.70   
15  338  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  4:59.29   
16  33  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  5:02.08   
17  325  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  5:04.30   
18  50  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  25 m  5:05.27   
19  210  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  5:05.79   
20  22  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  5:06.72   
21  313  Svensson Melker  2002  YSTADS SS  AG4702  25 m  5:11.95   
22  271  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  25 m  5:12.30   
23  87  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  50 m  5:15.23   
24  180  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  50 m  5:16.02   
25  277  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  5:16.79   
26  105  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  5:17.02   
27  11  Saurow Ludwig  2004  ESLÖVS SS  AC9704  25 m  5:23.01   
28  226  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  50 m  5:25.69   
29  141  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  50 m  5:26.51   
30  79  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  5:28.49   
31  225  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  5:35.61   
32  147  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  5:37.75   
33  166  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  5:39.19   
34  243  Ahlbin Noel  2004  VELLINGE-N  AI8304  25 m  5:40.84   
35  111  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  50 m  5:41.75   
36  266  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  50 m  5:42.83   
37  12  Strandqvist Oskar  2004  ESLÖVS SS  AG0304  50 m  5:44.26   
38  247  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  50 m  5:44.79   
39  14  Thelin Axel  2002  ESLÖVS SS  AW4902  50 m  5:46.77   
40  32  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  5:56.07   
41  154  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  5:56.78   
42  118  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  6:08.30   
43  130  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  6:09.11   
44  268  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  50 m  6:27.05   
45  189  Rafael Pavli  2002  SK RAN  AS5902  25 m  6:46.40   
46  94  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m     
47  329  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  19 oktober 2016 
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap  Utskriftstid  09:39 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner