Program for UGP 4 2016, Sjöbo
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Gren 1, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 213 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 25 m | 2:05.97 | |
2 | 1 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | aa8601 | 25 m | 2:12.14 | |
3 | 195 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | AU5499 | 25 m | 2:13.57 | |
4 | 316 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 2:13.67 | |
5 | 201 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 25 m | 2:16.79 | |
6 | 9 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 2:17.00 | |
7 | 73 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 50 m | 2:18.11 | |
8 | 260 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 2:18.32 | |
9 | 128 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 2:19.30 | |
10 | 60 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 25 m | 2:20.25 | |
11 | 2 | Lejox Felicia | 2002 | SK TRITON | AB0402 | 25 m | 2:20.90 | |
12 | 171 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 25 m | 2:21.17 | |
13 | 205 | Nilsson-Halvardsson Hedda | 2001 | SJÖBO SS | AQ3601 | 25 m | 2:21.24 | |
14 | 190 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 2:21.39 | |
15 | 46 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 2:21.76 | |
16 | 93 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 2:22.03 | |
17 | 85 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 2:22.30 | |
18 | 217 | von Buxhoeveden Ulrika | 2001 | SJÖBO SS | AQ4601 | 25 m | 2:22.98 | |
19 | 336 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | AP5403 | 25 m | 2:23.62 | |
20 | 115 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 2:25.16 | |
21 | 231 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 2:25.16 | |
22 | 220 | Cerutti Emma | 2002 | SK SYDSIM | AI9402 | 25 m | 2:25.23 | |
23 | 42 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 2:25.38 | |
24 | 176 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 2:25.78 | |
25 | 99 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 25 m | 2:26.27 | |
26 | 98 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 2:27.55 | |
27 | 238 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 2:27.73 | |
28 | 21 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 2:27.85 | |
29 | 317 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 25 m | 2:27.98 | |
30 | 294 | Liljekvist Matilda | 2004 | YSTADS SS | AD7204 | 25 m | 2:28.65 | |
31 | 299 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 2:29.12 | |
32 | 215 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | BE3603 | 25 m | 2:29.35 | |
33 | 55 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 50 m | 2:31.14 | |
34 | 283 | Ghanem Lucie | 2002 | YSTADS SS | AS0802 | 25 m | 2:32.55 | |
35 | 339 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 2:33.09 | |
36 | 209 | Persson Tilde | 2003 | SJÖBO SS | AC5403 | 25 m | 2:33.16 | |
37 | 223 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 2:35.17 | |
38 | 125 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 2:35.29 | |
39 | 123 | Bengtsson Isabelle | 2002 | POSEIDON | AV1802 | 25 m | 2:35.36 | |
40 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 50 m | 2:35.41 | |
41 | 83 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 25 m | 2:35.75 | |
42 | 315 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 2:35.90 | |
43 | 199 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | BK3403 | 25 m | 2:37.29 | |
44 | 47 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 50 m | 2:38.80 | |
45 | 257 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 2:40.49 | |
46 | 251 | Bothén Malin | 2002 | VELLINGE-N | BQ4802 | 25 m | 2:40.76 | |
47 | 131 | Carlberg Matilda | 2002 | POSEIDON | AX6402 | 25 m | 2:41.12 | |
48 | 140 | Hägg Siri | 2002 | POSEIDON | BA0202 | 25 m | 2:41.35 | |
49 | 91 | Mattsson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 50 m | 2:41.79 | |
50 | 320 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 25 m | 2:41.80 | |
51 | 319 | Christensen Linnea | 2004 | TRELLEBORG | AC4404 | 25 m | 2:42.61 | |
52 | 68 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 2:42.70 | |
53 | 262 | Paulsson Hanna | 2002 | VELLINGE-N | AL7202 | 25 m | 2:42.71 | |
54 | 335 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | BF3604 | 25 m | 2:44.75 | |
55 | 7 | Kjellin Elma | 2003 | ESLÖVS SS | AT5203 | 50 m | 2:46.18 | |
56 | 143 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | AA4606 | 25 m | 2:46.91 | |
57 | 160 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 2:47.96 | |
58 | 88 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 2:49.14 | |
59 | 258 | Korunovska Skyttma Nellie | 2004 | VELLINGE-N | AT3804 | 25 m | 2:49.34 | |
60 | 272 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 25 m | 2:50.12 | |
61 | 256 | Johansson Ellen | 2002 | VELLINGE-N | AQ6202 | 25 m | 2:50.60 | |
62 | 323 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | AF5204 | 25 m | 2:50.97 | |
63 | 103 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | 2:51.84 | |
64 | 31 | Olsson Victoria | 2002 | SK LÖDDE | BP5402 | 25 m | 2:52.01 | |
65 | 158 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | AB4406 | 25 m | 2:52.57 | |
66 | 191 | Sjögren Erika | 2002 | SK RAN | AY2202 | 50 m | 2:52.57 | |
67 | 152 | Lund Sofia | 2003 | POSEIDON | BP4803 | 25 m | 2:52.74 | |
68 | 129 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 50 m | 2:52.87 | |
69 | 49 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 25 m | 2:53.72 | |
70 | 246 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 50 m | 2:53.74 | |
71 | 263 | Persson Amanda | 2005 | VELLINGE-N | AJ0805 | 25 m | 2:54.31 | |
72 | 333 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | AF6204 | 25 m | 2:54.41 | |
73 | 289 | Johansson Frida | 2001 | YSTADS SS | BQ6601 | 25 m | 2:57.48 | |
74 | 56 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 50 m | 2:57.50 | |
75 | 302 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | AD5204 | 50 m | 2:58.27 | |
76 | 119 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 50 m | 2:58.71 | |
77 | 150 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 2:59.82 | |
78 | 221 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 50 m | 3:00.79 | |
79 | 113 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 3:02.30 | |
80 | 276 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 3:02.70 | |
81 | 244 | Ahmadi Nelly | 2005 | VELLINGE-N | AX1805 | 25 m | 3:02.79 | |
82 | 58 | Curan Adna | 2003 | MKK | BK4803 | 50 m | 3:04.66 | |
83 | 122 | Andersson Medhanie Johanna | 2005 | POSEIDON | AG0405 | 50 m | 3:05.09 | |
84 | 164 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | 3:05.52 | |
85 | 72 | Ingner Emma | 2005 | MKK | AW3805 | 25 m | 3:06.61 | |
86 | 81 | Kusnadi Michelle | 2001 | MKK | BS5201 | 50 m | 3:08.95 | |
87 | 245 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 50 m | 3:10.29 | |
88 | 219 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 25 m | 3:11.95 | |
89 | 97 | Olsson Nora | 2005 | MKK | AW9805 | 25 m | 3:12.36 | |
90 | 270 | Stenskepp Hanna | 2005 | VELLINGE-N | AJ8605 | 25 m | 3:15.63 | |
91 | 235 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 50 m | 3:29.53 | |
92 | 324 | Landgren Linnéa | 2003 | TRELLEBORG | BQ6803 | 25 m | 3:30.51 | |
93 | 248 | Bengtsson Tea | 2004 | VELLINGE-N | BL5604 | 25 m | 3:31.36 | |
94 | 96 | Norvenius Filippa | 2005 | MKK | BB6405 | 25 m | 3:32.42 | |
95 | 71 | Holm Ebba | 2005 | MKK | AW8805 | 25 m | 3:36.91 | |
96 | 211 | Rosengren Sabina | 2003 | SJÖBO SS | AV1803 | 50 m | 3:54.66 | |
97 | 240 | Sandström Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 50 m | 4:10.04 | |
98 | 134 | Clarkson Stephanie | 2003 | POSEIDON | BK2403 | 25 m | ||
99 | 156 | Mustajbasic Sumeja | 2003 | POSEIDON | BD4803 | 25 m | ||
100 | 167 | Sandberg Mira | 2004 | POSEIDON | BS8204 | 25 m | ||
101 | 206 | Nilsson-Halvardsson Hilda | 2005 | SJÖBO SS | AL6805 | 25 m | ||
102 | 296 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 203 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 25 m | 57.72 | |
2 | 306 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 1:01.10 | |
3 | 188 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 1:01.60 | |
4 | 222 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 1:01.64 | |
5 | 64 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 1:02.83 | |
6 | 100 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 50 m | 1:03.56 | |
7 | 295 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | AH8199 | 25 m | 1:03.72 | |
8 | 6 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 1:04.43 | |
9 | 227 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 1:05.56 | |
10 | 24 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 50 m | 1:06.53 | |
11 | 63 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | 1:06.65 | |
12 | 142 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 1:06.77 | |
13 | 66 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 1:07.25 | |
14 | 288 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 50 m | 1:07.91 | |
15 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 1:08.15 | |
16 | 101 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 50 m | 1:08.34 | |
17 | 29 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 1:08.53 | |
18 | 4 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 1:09.25 | |
19 | 36 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 1:09.33 | |
20 | 104 | Romare Douglas | 2001 | MKK | AD0301 | 50 m | 1:10.28 | |
21 | 59 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 1:10.32 | |
22 | 198 | Börjesson Jakob | 2001 | SJÖBO SS | AG9901 | 25 m | 1:10.94 | |
23 | 106 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 1:12.21 | |
24 | 334 | Brink Maximilian | 2002 | KIVIKS SK | AL1902 | 50 m | 1:12.89 | |
25 | 322 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEBORG | AD8198 | 25 m | 1:13.24 | |
26 | 51 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 1:13.26 | |
27 | 170 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 1:13.55 | |
28 | 229 | Kasapov Alexis Julian | 1999 | SK SYDSIM | AQ4399 | 50 m | 1:13.75 | |
29 | 310 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 25 m | 1:14.30 | |
30 | 141 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 25 m | 1:14.41 | |
31 | 180 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 1:15.29 | |
32 | 286 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 1:15.56 | |
33 | 162 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 25 m | 1:15.93 | |
34 | 273 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 50 m | 1:16.43 | |
35 | 62 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 1:16.48 | |
36 | 193 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 50 m | 1:17.11 | |
37 | 243 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 1:18.04 | |
38 | 105 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 25 m | 1:19.34 | |
39 | 210 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | AJ4103 | 25 m | 1:19.52 | |
40 | 84 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 1:19.95 | |
41 | 149 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 25 m | 1:21.58 | |
42 | 252 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 1:21.89 | |
43 | 168 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | AH0903 | 25 m | 1:22.25 | |
44 | 139 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 25 m | 1:22.46 | |
45 | 277 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:22.84 | |
46 | 11 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 1:23.17 | |
47 | 154 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 50 m | 1:24.17 | |
48 | 22 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 1:24.19 | |
49 | 226 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 1:24.33 | |
50 | 181 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 25 m | 1:25.62 | |
51 | 194 | Wallenius Björn | 2001 | SK RAN | AH6301 | 25 m | 1:26.17 | |
52 | 174 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 25 m | 1:26.82 | |
53 | 147 | Leandersson Hugo | 2002 | POSEIDON | AT9102 | 25 m | 1:29.09 | |
54 | 32 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 25 m | 1:30.79 | |
55 | 261 | Nilsson Eddie | 2003 | VELLINGE-N | AK3103 | 25 m | 1:31.00 | |
56 | 166 | Sandberg Axel | 2004 | POSEIDON | AA7307 | 25 m | 1:31.16 | |
57 | 136 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | AK2103 | 50 m | 1:31.29 | |
58 | 39 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 25 m | 1:31.81 | |
59 | 265 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 50 m | 1:34.26 | |
60 | 247 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 50 m | 1:34.97 | |
61 | 163 | Rauer Johan | 2002 | POSEIDON | AO9902 | 25 m | 1:35.21 | |
62 | 121 | af Trampe Elias | 2004 | POSEIDON | AN6704 | 50 m | 1:36.88 | |
63 | 111 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 1:37.08 | |
64 | 148 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | AN0904 | 25 m | 1:37.46 | |
65 | 237 | Offrell Love | 2004 | SK SYDSIM | AG1104 | 25 m | 2:01.38 | |
66 | 50 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | ||
67 | 86 | Lentonsson Melvin | 2004 | MKK | AT1704 | 25 m | ||
68 | 94 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | ||
69 | 114 | Tegger Richard | 2000 | MKK | AY2700 | 25 m | ||
70 | 155 | Mamichev Alexander | 2000 | POSEIDON | AY6700 | 25 m | ||
71 | 165 | Rydström Axel | 2005 | POSEIDON | AF3305 | 25 m | ||
72 | 183 | Johansen William | 2002 | SK RAN | AU5302 | 25 m | ||
73 | 218 | Andersson Melvin | 2003 | SK SYDSIM | AK7903 | 25 m | ||
74 | 239 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | ||
75 | 69 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 35 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 1:13.48 | |
2 | 303 | Norberg Randowo Alicia | 1999 | YSTADS SS | AS4499 | 25 m | 1:13.78 | |
3 | 212 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | AK2800 | 25 m | 1:16.39 | |
4 | 176 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 1:17.35 | |
5 | 216 | Stålnacke Sofia | 2001 | SJÖBO SS | AT7801 | 25 m | 1:17.77 | |
6 | 292 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 25 m | 1:19.63 | |
7 | 80 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 1:20.31 | |
8 | 281 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 1:20.91 | |
9 | 260 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 1:21.37 | |
10 | 326 | Olsson Linn | 2002 | TRELLEBORG | AG8402 | 25 m | 1:22.89 | |
11 | 93 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 1:23.14 | |
12 | 231 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 1:23.23 | |
13 | 68 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 1:23.81 | |
14 | 25 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 25 m | 1:24.98 | |
15 | 283 | Ghanem Lucie | 2002 | YSTADS SS | AS0802 | 25 m | 1:25.02 | |
16 | 336 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | AP5403 | 25 m | 1:26.31 | |
17 | 223 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:27.09 | |
18 | 317 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 25 m | 1:27.46 | |
19 | 215 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | BE3603 | 25 m | 1:27.73 | |
20 | 88 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 1:28.09 | |
21 | 98 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 1:28.52 | |
22 | 125 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 1:28.67 | |
23 | 320 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 25 m | 1:28.80 | |
24 | 55 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 1:30.48 | |
25 | 287 | Jansson Frida | 2006 | YSTADS SS | AE7206 | 50 m | 1:30.63 | |
26 | 302 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | AD5204 | 25 m | 1:31.90 | |
27 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 1:32.06 | |
28 | 91 | Mattsson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 25 m | 1:32.26 | |
29 | 259 | Källkvist Nike | 2004 | VELLINGE-N | AZ5204 | 25 m | 1:32.30 | |
30 | 150 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 1:32.38 | |
31 | 164 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | 1:32.45 | |
32 | 323 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | AF5204 | 25 m | 1:32.94 | |
33 | 38 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 50 m | 1:33.44 | |
34 | 274 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 1:34.04 | |
35 | 339 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 1:34.16 | |
36 | 123 | Bengtsson Isabelle | 2002 | POSEIDON | AV1802 | 25 m | 1:34.35 | |
37 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 1:34.58 | |
38 | 315 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 50 m | 1:35.11 | |
39 | 81 | Kusnadi Michelle | 2001 | MKK | BS5201 | 25 m | 1:35.42 | |
40 | 258 | Korunovska Skyttma Nellie | 2004 | VELLINGE-N | AT3804 | 25 m | 1:35.45 | |
41 | 8 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 1:35.67 | |
42 | 276 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 1:35.94 | |
43 | 335 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | BF3604 | 25 m | 1:36.04 | |
44 | 233 | Napierski Michelle | 2001 | SK SYDSIM | BN4801 | 25 m | 1:36.05 | |
45 | 263 | Persson Amanda | 2005 | VELLINGE-N | AJ0805 | 25 m | 1:36.90 | |
46 | 129 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 25 m | 1:37.05 | |
47 | 309 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 25 m | 1:37.20 | |
48 | 297 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 25 m | 1:37.47 | |
49 | 56 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 1:37.73 | |
50 | 103 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | 1:37.82 | |
51 | 83 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 50 m | 1:38.03 | |
52 | 178 | Dzudovic Sofia | 2003 | SK RAN | BE1203 | 50 m | 1:38.14 | |
53 | 58 | Curan Adna | 2003 | MKK | BK4803 | 25 m | 1:38.26 | |
54 | 72 | Ingner Emma | 2005 | MKK | AW3805 | 25 m | 1:38.54 | |
55 | 160 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 1:38.54 | |
56 | 280 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 25 m | 1:38.66 | |
57 | 97 | Olsson Nora | 2005 | MKK | AW9805 | 25 m | 1:38.72 | |
58 | 119 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 1:39.11 | |
59 | 186 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 25 m | 1:39.47 | |
60 | 236 | Nölev Mila | 2002 | SK SYDSIM | BH0402 | 50 m | 1:39.49 | |
61 | 269 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 1:40.30 | |
62 | 77 | Kazarian Elina | 2003 | MKK | BW4203 | 25 m | 1:40.84 | |
63 | 211 | Rosengren Sabina | 2003 | SJÖBO SS | AV1803 | 25 m | 1:40.85 | |
64 | 289 | Johansson Frida | 2001 | YSTADS SS | BQ6601 | 25 m | 1:41.26 | |
65 | 169 | Stridh Emelie | 2004 | POSEIDON | AW3404 | 25 m | 1:41.38 | |
66 | 333 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | AF6204 | 25 m | 1:41.62 | |
67 | 113 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 1:41.88 | |
68 | 191 | Sjögren Erika | 2002 | SK RAN | AY2202 | 25 m | 1:42.02 | |
69 | 131 | Carlberg Matilda | 2002 | POSEIDON | AX6402 | 25 m | 1:42.03 | |
70 | 272 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 25 m | 1:42.06 | |
71 | 264 | Persson Matilda | 2004 | VELLINGE-N | AX2204 | 25 m | 1:42.10 | |
72 | 296 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 25 m | 1:42.11 | |
73 | 298 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 25 m | 1:42.18 | |
74 | 270 | Stenskepp Hanna | 2005 | VELLINGE-N | AJ8605 | 25 m | 1:42.30 | |
75 | 143 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | AA4606 | 25 m | 1:42.49 | |
76 | 241 | Schulze Hanna | 2002 | SK SYDSIM | AW2602 | 25 m | 1:42.84 | |
77 | 200 | Hellner Elin | 2004 | SJÖBO SS | AT0604 | 50 m | 1:43.05 | |
78 | 158 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | AB4406 | 25 m | 1:43.27 | |
79 | 107 | Sjöström Felicia | 2002 | MKK | BU9402 | 25 m | 1:43.36 | |
80 | 221 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 25 m | 1:44.08 | |
81 | 197 | Berild Andersen Victoria | 2003 | SJÖBO SS | BQ8603 | 25 m | 1:45.40 | |
82 | 196 | Berild Andersen Mathilde | 2004 | SJÖBO SS | BF5204 | 50 m | 1:46.53 | |
83 | 324 | Landgren Linnéa | 2003 | TRELLEBORG | BQ6803 | 25 m | 1:46.58 | |
84 | 65 | Folklund Emilia | 2006 | MKK | AL6406 | 25 m | 1:46.98 | |
85 | 285 | Hjort Frideborg | 2001 | YSTADS SS | BX6801 | 50 m | 1:49.38 | |
86 | 244 | Ahmadi Nelly | 2005 | VELLINGE-N | AX1805 | 25 m | 1:51.22 | |
87 | 108 | Skarp Kay | 2002 | MKK | BO9402 | 25 m | 1:51.26 | |
88 | 219 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 25 m | 1:52.29 | |
89 | 95 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 50 m | 1:55.64 | |
90 | 122 | Andersson Medhanie Johanna | 2005 | POSEIDON | AG0405 | 25 m | 1:57.48 | |
91 | 71 | Holm Ebba | 2005 | MKK | AW8805 | 25 m | 1:57.58 | |
92 | 240 | Sandström Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 25 m | 1:59.46 | |
93 | 31 | Olsson Victoria | 2002 | SK LÖDDE | BP5402 | 50 m | 2:00.69 | |
94 | 96 | Norvenius Filippa | 2005 | MKK | BB6405 | 25 m | 2:04.47 | |
95 | 235 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 25 m | 2:10.23 | |
96 | 319 | Christensen Linnea | 2004 | TRELLEBORG | AC4404 | 25 m | 2:35.56 | |
97 | 82 | Kvakic Edina | 2003 | MKK | CA0803 | 25 m | ||
98 | 135 | Costa Caesar Linnea | 2006 | POSEIDON | AW7606 | 25 m | ||
99 | 341 | Kryger Emilia | 2004 | SJÖBO SS | BR6804 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 305 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 2:29.79 | |
2 | 61 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 2:33.78 | |
3 | 24 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 2:43.11 | |
4 | 101 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 2:47.29 | |
5 | 67 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 2:47.30 | |
6 | 45 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 2:47.48 | |
7 | 53 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 2:51.52 | |
8 | 322 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEBORG | AD8198 | 25 m | 2:55.07 | |
9 | 139 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 25 m | 2:58.50 | |
10 | 104 | Romare Douglas | 2001 | MKK | AD0301 | 50 m | 2:59.42 | |
11 | 207 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | AH6303 | 25 m | 3:00.27 | |
12 | 147 | Leandersson Hugo | 2002 | POSEIDON | AT9102 | 25 m | 3:04.87 | |
13 | 22 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 3:09.06 | |
14 | 162 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 25 m | 3:09.87 | |
15 | 120 | Abraha Nicodemos | 2000 | POSEIDON | AU0500 | 50 m | 3:09.89 | |
16 | 79 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 50 m | 3:12.20 | |
17 | 232 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 25 m | 3:13.09 | |
18 | 179 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 25 m | 3:13.88 | |
19 | 33 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 25 m | 3:17.90 | |
20 | 265 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 25 m | 3:19.66 | |
21 | 163 | Rauer Johan | 2002 | POSEIDON | AO9902 | 25 m | 3:23.24 | |
22 | 13 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 50 m | 3:25.68 | |
23 | 226 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 3:29.29 | |
24 | 136 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | AK2103 | 25 m | 3:29.61 | |
25 | 14 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 3:35.08 | |
26 | 253 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 50 m | 3:38.34 | |
27 | 157 | Myrvold Simon | 2003 | POSEIDON | AK3903 | 50 m | 3:39.09 | |
28 | 39 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 50 m | 3:39.48 | |
29 | 32 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 25 m | 3:54.26 | |
30 | 44 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 25 m | 3:54.53 | |
31 | 214 | Spoelstra Viktor | 2004 | SJÖBO SS | AO1904 | 50 m | 4:03.46 | |
32 | 173 | Zetterström Olle | 2003 | POSEIDON | AW1103 | 50 m | 4:07.75 | |
33 | 43 | Stridh Elias | 2005 | SK LÖDDE | AG5105 | 25 m | ||
34 | 52 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | ||
35 | 57 | Brickhill Luke | 2004 | MKK | AV4304 | 25 m | ||
36 | 102 | Persson Malte | 2005 | MKK | AO1305 | 25 m | ||
37 | 116 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | ||
38 | 118 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | ||
39 | 144 | Kapas Barnabas | 2004 | POSEIDON | AN9904 | 25 m | ||
40 | 174 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 25 m | ||
41 | 243 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | ||
42 | 304 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | AM4504 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 5, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 1 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | aa8601 | 25 m | 5:11.66 | |
2 | 9 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 5:31.21 | |
3 | 73 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 5:32.90 | |
4 | 234 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 5:33.88 | |
5 | 281 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 5:38.49 | |
6 | 15 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 5:40.42 | |
7 | 282 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 5:52.79 | |
8 | 278 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 5:59.51 | |
9 | 123 | Bengtsson Isabelle | 2002 | POSEIDON | AV1802 | 25 m | 6:02.10 | |
10 | 42 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 6:08.87 | |
11 | 140 | Hägg Siri | 2002 | POSEIDON | BA0202 | 25 m | 6:24.08 | |
12 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 50 m | 6:44.34 | |
13 | 251 | Bothén Malin | 2002 | VELLINGE-N | BQ4802 | 25 m | 6:45.31 | |
14 | 259 | Källkvist Nike | 2004 | VELLINGE-N | AZ5204 | 50 m | 6:46.50 | |
15 | 262 | Paulsson Hanna | 2002 | VELLINGE-N | AL7202 | 25 m | 6:49.61 | |
16 | 256 | Johansson Ellen | 2002 | VELLINGE-N | AQ6202 | 25 m | 7:08.28 | |
17 | 257 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 6, 1500m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 10 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 17:50.55 | |
2 | 6 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 18:12.80 | |
3 | 141 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 25 m | 22:06.49 | |
4 | 162 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 25 m | 22:27.16 | |
5 | 225 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 22:33.31 | |
6 | 168 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | AH0903 | 50 m | 23:20.14 | |
7 | 193 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 25 m | ||
8 | 266 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 306 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 9:05.38 | |
2 | 208 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 25 m | 9:12.08 | |
3 | 295 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | AH8199 | 25 m | 9:22.02 | |
4 | 188 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 9:27.59 | |
5 | 4 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 9:31.90 | |
6 | 19 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 9:32.41 | |
7 | 284 | Hansson Felix | 2000 | YSTADS SS | AO9900 | 25 m | 9:36.31 | |
8 | 193 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 50 m | 9:56.93 | |
9 | 69 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 9:57.26 | |
10 | 313 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 25 m | 10:35.21 | |
11 | 325 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 10:43.25 | |
12 | 11 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 11:01.10 | |
13 | 273 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 11:14.83 | |
14 | 149 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 25 m | 11:20.25 | |
15 | 170 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 11:35.89 | |
16 | 84 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 11:50.16 | |
17 | 136 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | AK2103 | 25 m | 12:09.21 | |
18 | 62 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 12:20.20 | |
19 | 50 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 12:38.15 | |
20 | 111 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 25 m | 12:50.20 | |
21 | 79 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 13:13.94 | |
22 | 12 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | ||
23 | 30 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 25 m | ||
24 | 44 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 25 m | ||
25 | 51 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | ||
26 | 94 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | ||
27 | 105 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 25 m | ||
28 | 118 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | ||
29 | 139 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 25 m | ||
30 | 147 | Leandersson Hugo | 2002 | POSEIDON | AT9102 | 25 m | ||
31 | 154 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 25 m | ||
32 | 232 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 25 m | ||
33 | 247 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | ||
34 | 252 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | ||
35 | 253 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | ||
36 | 261 | Nilsson Eddie | 2003 | VELLINGE-N | AK3103 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 234 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 2:36.73 | |
2 | 216 | Stålnacke Sofia | 2001 | SJÖBO SS | AT7801 | 25 m | 2:40.90 | |
3 | 15 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 50 m | 2:42.23 | |
4 | 171 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 25 m | 2:47.19 | |
5 | 85 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 2:48.44 | |
6 | 46 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 2:50.56 | |
7 | 185 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 50 m | 2:55.46 | |
8 | 123 | Bengtsson Isabelle | 2002 | POSEIDON | AV1802 | 25 m | 2:56.30 | |
9 | 38 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 3:25.00 | |
10 | 42 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 3:30.52 | |
11 | 259 | Källkvist Nike | 2004 | VELLINGE-N | AZ5204 | 50 m | 3:37.60 | |
12 | 298 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 25 m | 4:12.55 | |
13 | 16 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 25 m | ||
14 | 65 | Folklund Emilia | 2006 | MKK | AL6406 | 25 m | ||
15 | 93 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | ||
16 | 143 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | AA4606 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 9, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 306 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 2:17.37 | |
2 | 203 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 25 m | 2:17.83 | |
3 | 66 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 2:20.22 | |
4 | 10 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 2:20.77 | |
5 | 24 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 2:21.70 | |
6 | 305 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 2:22.49 | |
7 | 61 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 2:24.79 | |
8 | 4 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 2:25.85 | |
9 | 63 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 2:26.95 | |
10 | 69 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 2:27.45 | |
11 | 227 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 2:27.58 | |
12 | 101 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 2:28.78 | |
13 | 222 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 2:28.92 | |
14 | 29 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 2:31.54 | |
15 | 53 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 2:32.00 | |
16 | 67 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 2:32.55 | |
17 | 295 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | AH8199 | 25 m | 2:32.97 | |
18 | 184 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 2:33.64 | |
19 | 198 | Börjesson Jakob | 2001 | SJÖBO SS | AG9901 | 25 m | 2:34.43 | |
20 | 51 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 2:34.88 | |
21 | 314 | Tufvesson Simon | 1999 | YSTADS SS | AN3599 | 25 m | 2:34.95 | |
22 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 2:39.12 | |
23 | 104 | Romare Douglas | 2001 | MKK | AD0301 | 25 m | 2:39.60 | |
24 | 177 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 25 m | 2:40.13 | |
25 | 141 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 25 m | 2:42.02 | |
26 | 139 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 25 m | 2:44.52 | |
27 | 312 | Stoltz Martin | 2000 | YSTADS SS | AR4900 | 25 m | 2:45.16 | |
28 | 78 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 2:45.57 | |
29 | 210 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | AJ4103 | 25 m | 2:45.83 | |
30 | 62 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 2:45.95 | |
31 | 252 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 2:46.23 | |
32 | 22 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 2:46.69 | |
33 | 180 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 2:46.83 | |
34 | 149 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 25 m | 2:48.85 | |
35 | 207 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | AH6303 | 25 m | 2:49.95 | |
36 | 162 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 50 m | 2:50.28 | |
37 | 277 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 2:50.32 | |
38 | 325 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 2:50.89 | |
39 | 226 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 2:51.47 | |
40 | 105 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 25 m | 2:51.95 | |
41 | 12 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 2:52.37 | |
42 | 168 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | AH0903 | 25 m | 2:52.45 | |
43 | 79 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 2:52.84 | |
44 | 50 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 2:52.93 | |
45 | 243 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 2:53.60 | |
46 | 254 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 25 m | 2:55.86 | |
47 | 338 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 2:56.22 | |
48 | 174 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 25 m | 2:56.36 | |
49 | 261 | Nilsson Eddie | 2003 | VELLINGE-N | AK3103 | 25 m | 2:57.14 | |
50 | 154 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 25 m | 2:58.13 | |
51 | 39 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 25 m | 2:58.65 | |
52 | 111 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 2:58.74 | |
53 | 273 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 2:59.01 | |
54 | 265 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 25 m | 3:00.04 | |
55 | 225 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 3:01.93 | |
56 | 120 | Abraha Nicodemos | 2000 | POSEIDON | AU0500 | 25 m | 3:02.32 | |
57 | 232 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 25 m | 3:03.82 | |
58 | 253 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | 3:04.27 | |
59 | 163 | Rauer Johan | 2002 | POSEIDON | AO9902 | 25 m | 3:07.68 | |
60 | 179 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 50 m | 3:08.75 | |
61 | 136 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | AK2103 | 50 m | 3:10.28 | |
62 | 181 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 25 m | 3:10.32 | |
63 | 13 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 50 m | 3:11.87 | |
64 | 237 | Offrell Love | 2004 | SK SYDSIM | AG1104 | 25 m | 3:12.57 | |
65 | 329 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 50 m | 3:12.57 | |
66 | 230 | Kekeric Filip | 2002 | SK SYDSIM | AQ8102 | 25 m | 3:12.87 | |
67 | 147 | Leandersson Hugo | 2002 | POSEIDON | AT9102 | 25 m | 3:12.95 | |
68 | 14 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 3:13.31 | |
69 | 266 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | 3:14.53 | |
70 | 148 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | AN0904 | 25 m | 3:20.53 | |
71 | 268 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 25 m | 3:24.18 | |
72 | 189 | Rafael Pavli | 2002 | SK RAN | AS5902 | 50 m | 3:27.61 | |
73 | 118 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 3:29.35 | |
74 | 239 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | 3:30.07 | |
75 | 322 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEBORG | AD8198 | 25 m | 3:40.13 | |
76 | 218 | Andersson Melvin | 2003 | SK SYDSIM | AK7903 | 50 m | 3:48.59 | |
77 | 30 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 25 m | ||
78 | 43 | Stridh Elias | 2005 | SK LÖDDE | AG5105 | 25 m | ||
79 | 44 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 25 m | ||
80 | 76 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 25 m | ||
81 | 86 | Lentonsson Melvin | 2004 | MKK | AT1704 | 25 m | ||
82 | 102 | Persson Malte | 2005 | MKK | AO1305 | 25 m | ||
83 | 112 | Söderberg Arvid | 2006 | MKK | AC0306 | 25 m | ||
84 | 114 | Tegger Richard | 2000 | MKK | AY2700 | 25 m | ||
85 | 124 | Bengtsson Marcus | 2005 | POSEIDON | AK0505 | 25 m | ||
86 | 133 | Cimbritz Christoffer | 2004 | POSEIDON | AS8504 | 25 m | ||
87 | 161 | Pettersson Alfred | 2005 | POSEIDON | AE2505 | 25 m | ||
88 | 247 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | ||
89 | 250 | Bondzic-Rasic Stefan | 2005 | VELLINGE-N | AL2105 | 25 m | ||
90 | 279 | Björnsson Axel | 2005 | YSTADS SS | AF8105 | 25 m | ||
91 | 345 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 2:48.27 | EFT |
92 | 343 | Dahlén Edvin | 2004 | POSEIDON | AQ9904 | 25 m | 4:23.06 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 10, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 213 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 25 m | 4:25.02 | |
2 | 1 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | aa8601 | 25 m | 4:32.88 | |
3 | 195 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | AU5499 | 25 m | 4:35.25 | |
4 | 316 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 4:38.56 | |
5 | 171 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 25 m | 4:48.49 | |
6 | 9 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 4:49.64 | |
7 | 336 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | AP5403 | 25 m | 4:50.07 | |
8 | 260 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 4:50.44 | |
9 | 60 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 25 m | 4:53.28 | |
10 | 128 | Bontidean Annamaria | 2000 | POSEIDON | BA0200 | 25 m | 4:55.56 | |
11 | 217 | von Buxhoeveden Ulrika | 2001 | SJÖBO SS | AQ4601 | 25 m | 5:01.46 | |
12 | 299 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 5:03.08 | |
13 | 55 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 5:05.22 | |
14 | 21 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 5:05.75 | |
15 | 192 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 5:05.96 | |
16 | 282 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 5:09.51 | |
17 | 238 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 5:09.70 | |
18 | 99 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 25 m | 5:11.26 | |
19 | 140 | Hägg Siri | 2002 | POSEIDON | BA0202 | 25 m | 5:11.68 | |
20 | 292 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 25 m | 5:12.10 | |
21 | 98 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 5:14.38 | |
22 | 47 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 5:16.73 | |
23 | 209 | Persson Tilde | 2003 | SJÖBO SS | AC5403 | 25 m | 5:17.23 | |
24 | 339 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 5:26.12 | |
25 | 131 | Carlberg Matilda | 2002 | POSEIDON | AX6402 | 25 m | 5:33.29 | |
26 | 125 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 5:35.20 | |
27 | 91 | Mattsson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 50 m | 5:35.51 | |
28 | 199 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | BK3403 | 25 m | 5:35.77 | |
29 | 326 | Olsson Linn | 2002 | TRELLEBORG | AG8402 | 25 m | 5:38.53 | |
30 | 68 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 5:46.04 | |
31 | 56 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 5:46.53 | |
32 | 7 | Kjellin Elma | 2003 | ESLÖVS SS | AT5203 | 50 m | 5:49.18 | |
33 | 258 | Korunovska Skyttma Nellie | 2004 | VELLINGE-N | AT3804 | 25 m | 5:50.63 | |
34 | 129 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 25 m | 5:52.06 | |
35 | 246 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 5:54.59 | |
36 | 269 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 5:56.56 | |
37 | 88 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 5:58.27 | |
38 | 113 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 5:59.81 | |
39 | 8 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 6:02.18 | |
40 | 274 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 6:08.26 | |
41 | 58 | Curan Adna | 2003 | MKK | BK4803 | 25 m | 6:14.10 | |
42 | 197 | Berild Andersen Victoria | 2003 | SJÖBO SS | BQ8603 | 25 m | 6:14.62 | |
43 | 119 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 6:15.98 | |
44 | 81 | Kusnadi Michelle | 2001 | MKK | BS5201 | 25 m | 6:16.53 | |
45 | 272 | Svensson Elin | 2002 | VELLINGE-N | AW3802 | 25 m | 6:25.58 | |
46 | 245 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 25 m | 6:26.21 | |
47 | 251 | Bothén Malin | 2002 | VELLINGE-N | BQ4802 | 25 m | 6:54.95 | |
48 | 215 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | BE3603 | 50 m | 7:25.52 | |
49 | 85 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | ||
50 | 103 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | ||
51 | 134 | Clarkson Stephanie | 2003 | POSEIDON | BK2403 | 25 m | ||
52 | 270 | Stenskepp Hanna | 2005 | VELLINGE-N | AJ8605 | 25 m | ||
53 | 317 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 208 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 25 m | 1:04.44 | |
2 | 70 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 1:04.47 | |
3 | 310 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 25 m | 1:06.37 | |
4 | 66 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 1:06.76 | |
5 | 87 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 1:06.87 | |
6 | 306 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 1:07.08 | |
7 | 110 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 1:07.36 | |
8 | 126 | Björkman Pascal | 2001 | POSEIDON | AF6701 | 25 m | 1:07.57 | |
9 | 184 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 1:07.78 | |
10 | 61 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 1:09.09 | |
11 | 24 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 1:09.69 | |
12 | 139 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 25 m | 1:09.85 | |
13 | 177 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 25 m | 1:10.29 | |
14 | 78 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 1:10.78 | |
15 | 53 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 50 m | 1:11.01 | |
16 | 228 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 25 m | 1:11.04 | |
17 | 222 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 1:11.71 | |
18 | 29 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 1:11.93 | |
19 | 84 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 1:12.76 | |
20 | 162 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 25 m | 1:13.22 | |
21 | 142 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 1:13.26 | |
22 | 188 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 1:13.48 | |
23 | 312 | Stoltz Martin | 2000 | YSTADS SS | AR4900 | 25 m | 1:13.61 | |
24 | 170 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 1:13.63 | |
25 | 252 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 1:14.01 | |
26 | 106 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 1:14.96 | |
27 | 229 | Kasapov Alexis Julian | 1999 | SK SYDSIM | AQ4399 | 25 m | 1:14.96 | |
28 | 301 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 1:15.76 | |
29 | 325 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 1:17.20 | |
30 | 193 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 25 m | 1:17.40 | |
31 | 120 | Abraha Nicodemos | 2000 | POSEIDON | AU0500 | 50 m | 1:17.46 | |
32 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 1:19.22 | |
33 | 39 | Sivtoft Albert | 2004 | SK LÖDDE | AE3904 | 25 m | 1:19.42 | |
34 | 194 | Wallenius Björn | 2001 | SK RAN | AH6301 | 25 m | 1:19.62 | |
35 | 338 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 1:19.90 | |
36 | 22 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 1:20.84 | |
37 | 225 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 1:21.81 | |
38 | 311 | Stoltz Hugo | 2004 | YSTADS SS | AF4904 | 25 m | 1:22.20 | |
39 | 279 | Björnsson Axel | 2005 | YSTADS SS | AF8105 | 25 m | 1:22.66 | |
40 | 154 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 25 m | 1:22.77 | |
41 | 277 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:23.79 | |
42 | 237 | Offrell Love | 2004 | SK SYDSIM | AG1104 | 25 m | 1:24.52 | |
43 | 174 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 25 m | 1:24.63 | |
44 | 163 | Rauer Johan | 2002 | POSEIDON | AO9902 | 25 m | 1:25.49 | |
45 | 261 | Nilsson Eddie | 2003 | VELLINGE-N | AK3103 | 25 m | 1:27.02 | |
46 | 94 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | 1:27.10 | |
47 | 243 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 1:27.18 | |
48 | 183 | Johansen William | 2002 | SK RAN | AU5302 | 25 m | 1:27.64 | |
49 | 148 | Levau Edvard | 2004 | POSEIDON | AN0904 | 25 m | 1:27.77 | |
50 | 247 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 50 m | 1:28.64 | |
51 | 254 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 25 m | 1:28.67 | |
52 | 329 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | 1:28.85 | |
53 | 136 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | AK2103 | 50 m | 1:29.78 | |
54 | 266 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 50 m | 1:30.12 | |
55 | 116 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 1:30.23 | |
56 | 52 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 1:31.24 | |
57 | 268 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 50 m | 1:31.45 | |
58 | 265 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 25 m | 1:31.48 | |
59 | 239 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | 1:31.93 | |
60 | 147 | Leandersson Hugo | 2002 | POSEIDON | AT9102 | 25 m | 1:33.58 | |
61 | 153 | Löfström Elias | 2004 | POSEIDON | AI2504 | 25 m | 1:34.61 | |
62 | 76 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 25 m | 1:40.27 | |
63 | 218 | Andersson Melvin | 2003 | SK SYDSIM | AK7903 | 25 m | 1:40.75 | |
64 | 112 | Söderberg Arvid | 2006 | MKK | AC0306 | 50 m | 1:41.06 | |
65 | 214 | Spoelstra Viktor | 2004 | SJÖBO SS | AO1904 | 25 m | 1:41.18 | |
66 | 230 | Kekeric Filip | 2002 | SK SYDSIM | AQ8102 | 25 m | 1:43.77 | |
67 | 5 | Hansson Karl | 2003 | ESLÖVS SS | AT3703 | 50 m | 1:44.02 | |
68 | 124 | Bengtsson Marcus | 2005 | POSEIDON | AK0505 | 25 m | 1:44.96 | |
69 | 250 | Bondzic-Rasic Stefan | 2005 | VELLINGE-N | AL2105 | 25 m | 1:47.27 | |
70 | 187 | Novosel Daniel | 2002 | SK RAN | AS3102 | 50 m | 1:48.88 | |
71 | 161 | Pettersson Alfred | 2005 | POSEIDON | AE2505 | 50 m | 1:56.60 | |
72 | 54 | Berglind Vincent | 2005 | MKK | AM5305 | 25 m | 2:16.09 | |
73 | 57 | Brickhill Luke | 2004 | MKK | AV4304 | 25 m | ||
74 | 102 | Persson Malte | 2005 | MKK | AO1305 | 25 m | ||
75 | 133 | Cimbritz Christoffer | 2004 | POSEIDON | AS8504 | 25 m | ||
76 | 345 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 1:15.80 | EFT |
77 | 346 | Tidén Jakob | 2006 | ESLÖVS SS | AD2906 | 50 m | 1:38.24 | EFT |
78 | 69 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 213 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 25 m | 2:24.12 | |
2 | 190 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 2:28.27 | |
3 | 201 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 25 m | 2:28.57 | |
4 | 231 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 2:33.84 | |
5 | 293 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 25 m | 2:37.00 | |
6 | 205 | Nilsson-Halvardsson Hedda | 2001 | SJÖBO SS | AQ3601 | 25 m | 2:37.28 | |
7 | 41 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 25 m | 2:37.62 | |
8 | 93 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 2:38.58 | |
9 | 9 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 2:38.61 | |
10 | 217 | von Buxhoeveden Ulrika | 2001 | SJÖBO SS | AQ4601 | 25 m | 2:38.85 | |
11 | 294 | Liljekvist Matilda | 2004 | YSTADS SS | AD7204 | 25 m | 2:40.47 | |
12 | 123 | Bengtsson Isabelle | 2002 | POSEIDON | AV1802 | 25 m | 2:41.27 | |
13 | 2 | Lejox Felicia | 2002 | SK TRITON | AB0402 | 25 m | 2:41.90 | |
14 | 46 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 2:47.02 | |
15 | 209 | Persson Tilde | 2003 | SJÖBO SS | AC5403 | 25 m | 2:47.19 | |
16 | 238 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 2:47.42 | |
17 | 287 | Jansson Frida | 2006 | YSTADS SS | AE7206 | 25 m | 2:55.43 | |
18 | 21 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 2:55.85 | |
19 | 125 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 2:56.94 | |
20 | 332 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 2:57.59 | |
21 | 158 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | AB4406 | 25 m | 2:57.75 | |
22 | 278 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 2:58.71 | |
23 | 25 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 25 m | 2:59.56 | |
24 | 192 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 3:00.49 | |
25 | 140 | Hägg Siri | 2002 | POSEIDON | BA0202 | 50 m | 3:01.05 | |
26 | 131 | Carlberg Matilda | 2002 | POSEIDON | AX6402 | 25 m | 3:02.61 | |
27 | 199 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | BK3403 | 50 m | 3:04.93 | |
28 | 323 | Kjellberg Tova | 2004 | TRELLEBORG | AF5204 | 25 m | 3:05.68 | |
29 | 113 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 3:06.58 | |
30 | 256 | Johansson Ellen | 2002 | VELLINGE-N | AQ6202 | 50 m | 3:07.62 | |
31 | 143 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | AA4606 | 50 m | 3:07.90 | |
32 | 257 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 3:08.79 | |
33 | 259 | Källkvist Nike | 2004 | VELLINGE-N | AZ5204 | 50 m | 3:10.46 | |
34 | 298 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 25 m | 3:11.43 | |
35 | 164 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | 3:12.36 | |
36 | 16 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 50 m | 3:12.54 | |
37 | 191 | Sjögren Erika | 2002 | SK RAN | AY2202 | 25 m | 3:12.69 | |
38 | 262 | Paulsson Hanna | 2002 | VELLINGE-N | AL7202 | 50 m | 3:12.85 | |
39 | 276 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 50 m | 3:19.00 | |
40 | 49 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 25 m | 3:19.89 | |
41 | 244 | Ahmadi Nelly | 2005 | VELLINGE-N | AX1805 | 50 m | 3:24.01 | |
42 | 109 | Stenberg Anna | 2005 | MKK | AA3405 | 25 m | 3:26.77 | |
43 | 246 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 50 m | 3:34.17 | |
44 | 245 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 25 m | 3:47.26 | |
45 | 31 | Olsson Victoria | 2002 | SK LÖDDE | BP5402 | 25 m | ||
46 | 65 | Folklund Emilia | 2006 | MKK | AL6406 | 25 m | ||
47 | 74 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 25 m | ||
48 | 77 | Kazarian Elina | 2003 | MKK | BW4203 | 25 m | ||
49 | 95 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | ||
50 | 251 | Bothén Malin | 2002 | VELLINGE-N | BQ4802 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 203 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 25 m | 53.56 | |
2 | 117 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 54.91 | |
3 | 90 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 55.45 | |
4 | 101 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 55.49 | |
5 | 64 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 56.52 | |
6 | 222 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 57.09 | |
7 | 63 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 57.55 | |
8 | 188 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 25 m | 57.74 | |
9 | 295 | Lundgren Sebastian | 1999 | YSTADS SS | AH8199 | 25 m | 57.79 | |
10 | 305 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 57.80 | |
11 | 70 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 57.95 | |
12 | 314 | Tufvesson Simon | 1999 | YSTADS SS | AN3599 | 25 m | 58.31 | |
13 | 24 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 58.35 | |
14 | 177 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 25 m | 58.60 | |
15 | 10 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 58.62 | |
16 | 126 | Björkman Pascal | 2001 | POSEIDON | AF6701 | 25 m | 58.81 | |
17 | 66 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 58.92 | |
18 | 61 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 58.94 | |
19 | 142 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 59.58 | |
20 | 51 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 59.70 | |
21 | 288 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 59.70 | |
22 | 110 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 59.89 | |
23 | 4 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 1:00.19 | |
24 | 141 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 25 m | 1:00.33 | |
25 | 301 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 1:00.43 | |
26 | 228 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 25 m | 1:00.44 | |
27 | 310 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 25 m | 1:00.75 | |
28 | 155 | Mamichev Alexander | 2000 | POSEIDON | AY6700 | 25 m | 1:00.87 | |
29 | 100 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 1:00.99 | |
30 | 198 | Börjesson Jakob | 2001 | SJÖBO SS | AG9901 | 25 m | 1:00.99 | |
31 | 106 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 1:01.10 | |
32 | 180 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 1:01.68 | |
33 | 286 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 50 m | 1:01.78 | |
34 | 87 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 1:01.85 | |
35 | 184 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 50 m | 1:01.87 | |
36 | 193 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 25 m | 1:02.85 | |
37 | 229 | Kasapov Alexis Julian | 1999 | SK SYDSIM | AQ4399 | 25 m | 1:03.12 | |
38 | 322 | Hansson Jesper | 1998 | TRELLEBORG | AD8198 | 25 m | 1:03.39 | |
39 | 84 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 1:03.50 | |
40 | 312 | Stoltz Martin | 2000 | YSTADS SS | AR4900 | 25 m | 1:03.71 | |
41 | 149 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 25 m | 1:03.77 | |
42 | 277 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:04.37 | |
43 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 1:04.40 | |
44 | 170 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 1:05.37 | |
45 | 334 | Brink Maximilian | 2002 | KIVIKS SK | AL1902 | 25 m | 1:06.16 | |
46 | 62 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 1:06.27 | |
47 | 210 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | AJ4103 | 25 m | 1:06.85 | |
48 | 50 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 1:06.89 | |
49 | 313 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 25 m | 1:06.89 | |
50 | 338 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 1:07.68 | |
51 | 120 | Abraha Nicodemos | 2000 | POSEIDON | AU0500 | 25 m | 1:07.92 | |
52 | 168 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | AH0903 | 25 m | 1:07.99 | |
53 | 105 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 25 m | 1:08.12 | |
54 | 78 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 1:08.13 | |
55 | 111 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 1:08.15 | |
56 | 252 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 1:08.30 | |
57 | 194 | Wallenius Björn | 2001 | SK RAN | AH6301 | 50 m | 1:08.49 | |
58 | 12 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 1:08.55 | |
59 | 207 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | AH6303 | 50 m | 1:09.10 | |
60 | 139 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 25 m | 1:09.67 | |
61 | 243 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 1:10.65 | |
62 | 154 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 25 m | 1:10.87 | |
63 | 14 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 1:11.26 | |
64 | 225 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 1:11.83 | |
65 | 94 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | 1:12.39 | |
66 | 136 | Elmer Carl | 2003 | POSEIDON | AK2103 | 25 m | 1:12.46 | |
67 | 253 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | 1:12.54 | |
68 | 174 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 25 m | 1:12.90 | |
69 | 254 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 50 m | 1:13.10 | |
70 | 311 | Stoltz Hugo | 2004 | YSTADS SS | AF4904 | 25 m | 1:13.34 | |
71 | 114 | Tegger Richard | 2000 | MKK | AY2700 | 50 m | 1:13.43 | |
72 | 79 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 1:13.46 | |
73 | 265 | Primetta Philip | 2002 | VELLINGE-N | AF8502 | 25 m | 1:13.58 | |
74 | 181 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 25 m | 1:14.09 | |
75 | 247 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 50 m | 1:14.28 | |
76 | 261 | Nilsson Eddie | 2003 | VELLINGE-N | AK3103 | 25 m | 1:14.69 | |
77 | 13 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 25 m | 1:14.73 | |
78 | 266 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 50 m | 1:14.80 | |
79 | 189 | Rafael Pavli | 2002 | SK RAN | AS5902 | 50 m | 1:15.08 | |
80 | 304 | Persson Aron | 2004 | YSTADS SS | AM4504 | 25 m | 1:15.36 | |
81 | 163 | Rauer Johan | 2002 | POSEIDON | AO9902 | 25 m | 1:15.61 | |
82 | 230 | Kekeric Filip | 2002 | SK SYDSIM | AQ8102 | 50 m | 1:15.79 | |
83 | 116 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 1:15.97 | |
84 | 318 | Choinski Nielsen Daniel | 2005 | TRELLEBORG | AD8905 | 25 m | 1:16.02 | |
85 | 118 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 1:16.39 | |
86 | 329 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | 1:16.80 | |
87 | 179 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 25 m | 1:17.27 | |
88 | 237 | Offrell Love | 2004 | SK SYDSIM | AG1104 | 25 m | 1:17.36 | |
89 | 239 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | 1:18.69 | |
90 | 52 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 1:18.77 | |
91 | 5 | Hansson Karl | 2003 | ESLÖVS SS | AT3703 | 25 m | 1:19.54 | |
92 | 268 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 50 m | 1:21.05 | |
93 | 147 | Leandersson Hugo | 2002 | POSEIDON | AT9102 | 25 m | 1:22.09 | |
94 | 218 | Andersson Melvin | 2003 | SK SYDSIM | AK7903 | 25 m | 1:22.10 | |
95 | 76 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 25 m | 1:22.73 | |
96 | 30 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 25 m | 1:24.68 | |
97 | 187 | Novosel Daniel | 2002 | SK RAN | AS3102 | 50 m | 1:25.14 | |
98 | 153 | Löfström Elias | 2004 | POSEIDON | AI2504 | 25 m | 1:26.17 | |
99 | 214 | Spoelstra Viktor | 2004 | SJÖBO SS | AO1904 | 25 m | 1:28.15 | |
100 | 124 | Bengtsson Marcus | 2005 | POSEIDON | AK0505 | 25 m | 1:28.79 | |
101 | 144 | Kapas Barnabas | 2004 | POSEIDON | AN9904 | 25 m | 1:29.62 | |
102 | 112 | Söderberg Arvid | 2006 | MKK | AC0306 | 50 m | 1:29.80 | |
103 | 161 | Pettersson Alfred | 2005 | POSEIDON | AE2505 | 25 m | 1:30.87 | |
104 | 57 | Brickhill Luke | 2004 | MKK | AV4304 | 25 m | 1:34.83 | |
105 | 102 | Persson Malte | 2005 | MKK | AO1305 | 25 m | 1:41.31 | |
106 | 54 | Berglind Vincent | 2005 | MKK | AM5305 | 25 m | 1:42.90 | |
107 | 86 | Lentonsson Melvin | 2004 | MKK | AT1704 | 25 m | 1:43.43 | |
108 | 250 | Bondzic-Rasic Stefan | 2005 | VELLINGE-N | AL2105 | 25 m | 1:52.60 | |
109 | 133 | Cimbritz Christoffer | 2004 | POSEIDON | AS8504 | 25 m | ||
110 | 345 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 1:06.86 | EFT |
111 | 346 | Tidén Jakob | 2006 | ESLÖVS SS | AD2906 | 50 m | 1:20.07 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 203 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 25 m | 2:00.86 | |
2 | 117 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 50 m | 2:04.32 | |
3 | 90 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 25 m | 2:05.37 | |
4 | 188 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 25 m | 2:07.07 | |
5 | 227 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 2:07.54 | |
6 | 66 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 2:07.64 | |
7 | 70 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 2:07.66 | |
8 | 10 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 2:08.38 | |
9 | 64 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 50 m | 2:08.64 | |
10 | 208 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 50 m | 2:10.61 | |
11 | 36 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 2:12.87 | |
12 | 45 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 2:13.12 | |
13 | 184 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 2:13.27 | |
14 | 198 | Börjesson Jakob | 2001 | SJÖBO SS | AG9901 | 25 m | 2:13.62 | |
15 | 142 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 2:14.07 | |
16 | 23 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 2:15.46 | |
17 | 87 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 2:15.62 | |
18 | 288 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 2:15.79 | |
19 | 177 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 2:17.54 | |
20 | 67 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 2:17.59 | |
21 | 228 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 25 m | 2:18.88 | |
22 | 51 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 50 m | 2:19.01 | |
23 | 84 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 2:21.74 | |
24 | 273 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 50 m | 2:22.01 | |
25 | 301 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 2:22.24 | |
26 | 325 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 2:22.92 | |
27 | 180 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 25 m | 2:23.66 | |
28 | 210 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | AJ4103 | 25 m | 2:24.48 | |
29 | 33 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 50 m | 2:25.41 | |
30 | 141 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 50 m | 2:25.69 | |
31 | 149 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 25 m | 2:26.06 | |
32 | 226 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 2:28.88 | |
33 | 78 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 2:29.30 | |
34 | 170 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 2:29.69 | |
35 | 338 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 50 m | 2:30.84 | |
36 | 12 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 2:30.93 | |
37 | 11 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 2:31.25 | |
38 | 105 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 25 m | 2:32.53 | |
39 | 50 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 50 m | 2:33.46 | |
40 | 139 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 25 m | 2:36.49 | |
41 | 225 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 2:37.34 | |
42 | 168 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | AH0903 | 25 m | 2:38.11 | |
43 | 111 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 2:38.44 | |
44 | 253 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | 2:39.00 | |
45 | 154 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 25 m | 2:40.72 | |
46 | 14 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 2:43.11 | |
47 | 62 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | 2:43.79 | |
48 | 32 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 25 m | 2:44.49 | |
49 | 329 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 50 m | 2:45.50 | |
50 | 166 | Sandberg Axel | 2004 | POSEIDON | AA7307 | 25 m | 2:45.54 | |
51 | 181 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 50 m | 2:47.94 | |
52 | 266 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | 2:48.33 | |
53 | 247 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | 2:48.41 | |
54 | 130 | Bontidean Lucas | 2005 | POSEIDON | AC0305 | 50 m | 2:48.64 | |
55 | 79 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 50 m | 2:49.09 | |
56 | 94 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | 2:51.38 | |
57 | 157 | Myrvold Simon | 2003 | POSEIDON | AK3903 | 25 m | 2:54.39 | |
58 | 116 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 50 m | 2:59.61 | |
59 | 268 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 25 m | 3:00.74 | |
60 | 118 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 50 m | 3:04.34 | |
61 | 165 | Rydström Axel | 2005 | POSEIDON | AF3305 | 25 m | 3:05.88 | |
62 | 151 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | AN8704 | 25 m | 3:06.18 | |
63 | 76 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 25 m | 3:07.10 | |
64 | 121 | af Trampe Elias | 2004 | POSEIDON | AN6704 | 50 m | 3:08.52 | |
65 | 54 | Berglind Vincent | 2005 | MKK | AM5305 | 25 m | 3:34.78 | |
66 | 102 | Persson Malte | 2005 | MKK | AO1305 | 25 m | ||
67 | 127 | Björkman Philip | 2005 | POSEIDON | AC9105 | 25 m | ||
68 | 132 | Carlius Axel | 2006 | POSEIDON | AC4906 | 25 m | ||
69 | 145 | Khan-Amidy Victor | 2004 | POSEIDON | AQ8904 | 25 m | ||
70 | 161 | Pettersson Alfred | 2005 | POSEIDON | AE2505 | 25 m | ||
71 | 214 | Spoelstra Viktor | 2004 | SJÖBO SS | AO1904 | 25 m | ||
72 | 61 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 2:08.71 | EFT |
73 | 343 | Dahlén Edvin | 2004 | POSEIDON | AQ9904 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 75 | Johansson Klara | 2001 | MKK | AO5401 | 25 m | 1:05.92 | |
2 | 216 | Stålnacke Sofia | 2001 | SJÖBO SS | AT7801 | 25 m | 1:07.37 | |
3 | 89 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 1:07.48 | |
4 | 234 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 1:08.49 | |
5 | 201 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 25 m | 1:09.42 | |
6 | 328 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 25 m | 1:10.11 | |
7 | 260 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 1:10.40 | |
8 | 190 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 1:12.01 | |
9 | 146 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 1:12.54 | |
10 | 73 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 50 m | 1:13.43 | |
11 | 185 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 25 m | 1:14.67 | |
12 | 92 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 1:14.72 | |
13 | 215 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | BE3603 | 25 m | 1:14.85 | |
14 | 283 | Ghanem Lucie | 2002 | YSTADS SS | AS0802 | 25 m | 1:15.08 | |
15 | 137 | Gravrogk-Linde Serena | 2000 | POSEIDON | AM8600 | 25 m | 1:15.14 | |
16 | 176 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 1:15.38 | |
17 | 217 | von Buxhoeveden Ulrika | 2001 | SJÖBO SS | AQ4601 | 25 m | 1:15.54 | |
18 | 42 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 1:16.88 | |
19 | 15 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 1:18.52 | |
20 | 47 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 1:19.50 | |
21 | 2 | Lejox Felicia | 2002 | SK TRITON | AB0402 | 25 m | 1:21.29 | |
22 | 249 | Berglind Kajsa | 2001 | VELLINGE-N | BV2201 | 25 m | 1:21.52 | |
23 | 38 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 50 m | 1:22.28 | |
24 | 99 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 50 m | 1:22.68 | |
25 | 332 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 1:23.64 | |
26 | 16 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 25 m | 1:23.71 | |
27 | 326 | Olsson Linn | 2002 | TRELLEBORG | AG8402 | 25 m | 1:23.73 | |
28 | 83 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 25 m | 1:24.83 | |
29 | 125 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 1:25.21 | |
30 | 98 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 50 m | 1:25.56 | |
31 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 1:25.99 | |
32 | 307 | Persson Sonja | 2001 | YSTADS SS | BD7801 | 25 m | 1:25.99 | |
33 | 319 | Christensen Linnea | 2004 | TRELLEBORG | AC4404 | 25 m | 1:26.05 | |
34 | 209 | Persson Tilde | 2003 | SJÖBO SS | AC5403 | 50 m | 1:26.43 | |
35 | 255 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 1:26.93 | |
36 | 88 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 1:27.39 | |
37 | 339 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 50 m | 1:27.81 | |
38 | 91 | Mattsson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 50 m | 1:28.91 | |
39 | 152 | Lund Sofia | 2003 | POSEIDON | BP4803 | 25 m | 1:29.62 | |
40 | 280 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 25 m | 1:29.83 | |
41 | 269 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 1:30.81 | |
42 | 274 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 1:31.63 | |
43 | 143 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | AA4606 | 25 m | 1:32.01 | |
44 | 55 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 50 m | 1:32.12 | |
45 | 56 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 1:32.63 | |
46 | 160 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 1:32.91 | |
47 | 31 | Olsson Victoria | 2002 | SK LÖDDE | BP5402 | 25 m | 1:33.62 | |
48 | 244 | Ahmadi Nelly | 2005 | VELLINGE-N | AX1805 | 50 m | 1:33.64 | |
49 | 150 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 1:34.19 | |
50 | 199 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | BK3403 | 50 m | 1:35.17 | |
51 | 129 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 25 m | 1:36.81 | |
52 | 122 | Andersson Medhanie Johanna | 2005 | POSEIDON | AG0405 | 25 m | 1:38.43 | |
53 | 140 | Hägg Siri | 2002 | POSEIDON | BA0202 | 25 m | 1:38.94 | |
54 | 246 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 50 m | 1:44.45 | |
55 | 25 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 25 m | 1:45.94 | |
56 | 298 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 50 m | 1:47.19 | |
57 | 58 | Curan Adna | 2003 | MKK | BK4803 | 25 m | ||
58 | 81 | Kusnadi Michelle | 2001 | MKK | BS5201 | 25 m | ||
59 | 82 | Kvakic Edina | 2003 | MKK | CA0803 | 25 m | ||
60 | 95 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | ||
61 | 156 | Mustajbasic Sumeja | 2003 | POSEIDON | BD4803 | 25 m | ||
62 | 236 | Nölev Mila | 2002 | SK SYDSIM | BH0402 | 25 m | ||
63 | 291 | Jönsson Marina | 2004 | YSTADS SS | BB0804 | 25 m | ||
64 | 340 | Kertzscher Erlandsson Olga | 2004 | YSTADS SS | AD8204 | 25 m | 1:15.49 | EFT |
65 | 342 | Holm Ebba | 2005 | MKK | aw8805 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 117 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 1:08.16 | |
2 | 306 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 1:08.93 | |
3 | 175 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 1:09.44 | |
4 | 59 | Diaz Joaquin | 2001 | MKK | AH4101 | 25 m | 1:10.21 | |
5 | 66 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 1:10.91 | |
6 | 203 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 25 m | 1:11.65 | |
7 | 63 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 1:18.47 | |
8 | 24 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 1:18.49 | |
9 | 84 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 1:19.15 | |
10 | 53 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 50 m | 1:20.04 | |
11 | 120 | Abraha Nicodemos | 2000 | POSEIDON | AU0500 | 25 m | 1:21.28 | |
12 | 228 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 25 m | 1:21.40 | |
13 | 139 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 25 m | 1:21.56 | |
14 | 207 | Olsson Hampus | 2003 | SJÖBO SS | AH6303 | 25 m | 1:22.19 | |
15 | 301 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 1:22.43 | |
16 | 149 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 25 m | 1:22.99 | |
17 | 147 | Leandersson Hugo | 2002 | POSEIDON | AT9102 | 25 m | 1:23.03 | |
18 | 36 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 1:23.11 | |
19 | 179 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 25 m | 1:23.16 | |
20 | 64 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 50 m | 1:23.99 | |
21 | 79 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 1:23.99 | |
22 | 162 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 25 m | 1:25.43 | |
23 | 51 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 50 m | 1:26.51 | |
24 | 330 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | AA8304 | 25 m | 1:29.63 | |
25 | 111 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 1:29.84 | |
26 | 168 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | AH0903 | 25 m | 1:30.19 | |
27 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 1:30.40 | |
28 | 277 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 1:30.99 | |
29 | 232 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 25 m | 1:31.46 | |
30 | 118 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 1:31.68 | |
31 | 226 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 1:31.73 | |
32 | 154 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 25 m | 1:32.01 | |
33 | 114 | Tegger Richard | 2000 | MKK | AY2700 | 50 m | 1:32.03 | |
34 | 105 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 25 m | 1:32.75 | |
35 | 210 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | AJ4103 | 25 m | 1:33.39 | |
36 | 116 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 1:33.47 | |
37 | 12 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 1:33.61 | |
38 | 14 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 1:35.23 | |
39 | 177 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 25 m | 1:35.23 | |
40 | 183 | Johansen William | 2002 | SK RAN | AU5302 | 50 m | 1:36.42 | |
41 | 325 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 50 m | 1:37.36 | |
42 | 52 | Beckman Bill | 2005 | MKK | AJ6305 | 25 m | 1:37.68 | |
43 | 225 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 1:37.72 | |
44 | 157 | Myrvold Simon | 2003 | POSEIDON | AK3903 | 25 m | 1:38.58 | |
45 | 181 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 25 m | 1:39.58 | |
46 | 329 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | 1:40.32 | |
47 | 327 | Olsson-Lindhé Adam | 2004 | TRELLEBORG | AA2304 | 25 m | 1:40.95 | |
48 | 279 | Björnsson Axel | 2005 | YSTADS SS | AF8105 | 25 m | 1:41.32 | |
49 | 243 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 1:42.10 | |
50 | 50 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 1:42.24 | |
51 | 237 | Offrell Love | 2004 | SK SYDSIM | AG1104 | 50 m | 1:46.10 | |
52 | 266 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 25 m | 1:46.23 | |
53 | 239 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | 1:47.19 | |
54 | 165 | Rydström Axel | 2005 | POSEIDON | AF3305 | 25 m | 1:48.17 | |
55 | 230 | Kekeric Filip | 2002 | SK SYDSIM | AQ8102 | 50 m | 1:48.31 | |
56 | 214 | Spoelstra Viktor | 2004 | SJÖBO SS | AO1904 | 50 m | 1:48.51 | |
57 | 127 | Björkman Philip | 2005 | POSEIDON | AC9105 | 25 m | 1:49.52 | |
58 | 151 | Lindskoug Jakob | 2004 | POSEIDON | AN8704 | 25 m | 1:50.80 | |
59 | 76 | Kazarian Aram | 2005 | MKK | AQ1305 | 25 m | 1:50.88 | |
60 | 102 | Persson Malte | 2005 | MKK | AO1305 | 25 m | 1:51.14 | |
61 | 218 | Andersson Melvin | 2003 | SK SYDSIM | AK7903 | 25 m | 1:53.57 | |
62 | 268 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 25 m | 1:54.67 | |
63 | 145 | Khan-Amidy Victor | 2004 | POSEIDON | AQ8904 | 50 m | 1:55.12 | |
64 | 54 | Berglind Vincent | 2005 | MKK | AM5305 | 25 m | 2:03.52 | |
65 | 57 | Brickhill Luke | 2004 | MKK | AV4304 | 50 m | 2:06.99 | |
66 | 132 | Carlius Axel | 2006 | POSEIDON | AC4906 | 25 m | ||
67 | 286 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 1:22.20 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 35 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 2:42.17 | |
2 | 48 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 2:51.07 | |
3 | 176 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 2:51.89 | |
4 | 15 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 2:54.87 | |
5 | 138 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 50 m | 2:55.00 | |
6 | 292 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 25 m | 2:57.03 | |
7 | 282 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 3:00.15 | |
8 | 331 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 3:00.70 | |
9 | 80 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 3:02.17 | |
10 | 41 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 50 m | 3:02.62 | |
11 | 125 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 3:06.98 | |
12 | 68 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 50 m | 3:16.54 | |
13 | 287 | Jansson Frida | 2006 | YSTADS SS | AE7206 | 25 m | 3:16.74 | |
14 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 3:18.20 | |
15 | 42 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 50 m | 3:20.66 | |
16 | 25 | Husby Hanne | 2004 | SK LÖDDE | AF5804 | 50 m | 3:20.94 | |
17 | 150 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 3:21.70 | |
18 | 164 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | 3:21.89 | |
19 | 335 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | BF3604 | 25 m | 3:22.49 | |
20 | 339 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 3:23.95 | |
21 | 8 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 3:27.94 | |
22 | 309 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 25 m | 3:29.98 | |
23 | 278 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 3:32.20 | |
24 | 169 | Stridh Emelie | 2004 | POSEIDON | AW3404 | 25 m | 3:32.95 | |
25 | 38 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 50 m | 3:33.13 | |
26 | 274 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 3:37.93 | |
27 | 182 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 3:38.80 | |
28 | 211 | Rosengren Sabina | 2003 | SJÖBO SS | AV1803 | 25 m | 3:41.52 | |
29 | 159 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | AL1804 | 25 m | 3:43.35 | |
30 | 103 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | 3:43.88 | |
31 | 143 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | AA4606 | 25 m | 3:47.33 | |
32 | 270 | Stenskepp Hanna | 2005 | VELLINGE-N | AJ8605 | 25 m | 3:49.68 | |
33 | 298 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 25 m | 3:50.43 | |
34 | 28 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 25 m | 3:55.54 | |
35 | 172 | Wester Elsa | 2006 | POSEIDON | AS4606 | 50 m | 4:05.52 | |
36 | 20 | Dihle Amanda | 2006 | SK LÖDDE | AF2406 | 25 m | 4:15.27 | |
37 | 40 | Sivtoft Tyra | 2006 | SK LÖDDE | AF0406 | 25 m | 4:19.61 | |
38 | 3 | Lundgren Saga | 2005 | LANDSKRONA | AF0805 | 25 m | ||
39 | 17 | Andréasson Hedda | 2004 | SK LÖDDE | AZ1204 | 25 m | ||
40 | 18 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 25 m | ||
41 | 26 | Husby Ida | 2006 | SK LÖDDE | AF1406 | 25 m | ||
42 | 27 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | AY8804 | 25 m | ||
43 | 37 | Sarabi Susanne | 2004 | SK LÖDDE | BS2204 | 25 m | ||
44 | 255 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | ||
45 | 256 | Johansson Ellen | 2002 | VELLINGE-N | AQ6202 | 25 m | ||
46 | 257 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | ||
47 | 276 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 18, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 306 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 4:56.11 | |
2 | 10 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 5:04.24 | |
3 | 6 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 5:05.56 | |
4 | 24 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 5:09.29 | |
5 | 4 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 5:11.39 | |
6 | 45 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 5:22.26 | |
7 | 184 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 5:23.86 | |
8 | 87 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 5:27.65 | |
9 | 188 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 5:30.35 | |
10 | 23 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 5:30.36 | |
11 | 141 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 25 m | 5:36.16 | |
12 | 104 | Romare Douglas | 2001 | MKK | AD0301 | 50 m | 5:36.75 | |
13 | 170 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 5:44.20 | |
14 | 139 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 50 m | 5:53.70 | |
15 | 162 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 50 m | 5:58.05 | |
16 | 330 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | AA8304 | 50 m | 6:27.85 | |
17 | 154 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 50 m | 6:33.54 | |
18 | 253 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | 6:38.90 | |
19 | 62 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | ||
20 | 229 | Kasapov Alexis Julian | 1999 | SK SYDSIM | AQ4399 | 25 m | ||
21 | 243 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | ||
22 | 247 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 19, 1500m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 1 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | aa8601 | 25 m | 18:05.25 | |
2 | 9 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 19:16.07 | |
3 | 299 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 19:45.87 | |
4 | 249 | Berglind Kajsa | 2001 | VELLINGE-N | BV2201 | 25 m | 19:48.58 | |
5 | 18 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 25 m | ||
6 | 27 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | AY8804 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 20, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 213 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 25 m | 9:08.40 | |
2 | 92 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 9:16.79 | |
3 | 195 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | AU5499 | 25 m | 9:41.40 | |
4 | 46 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 10:00.00 | |
5 | 260 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 50 m | 10:12.91 | |
6 | 282 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 10:35.46 | |
7 | 2 | Lejox Felicia | 2002 | SK TRITON | AB0402 | 25 m | 10:37.66 | |
8 | 294 | Liljekvist Matilda | 2004 | YSTADS SS | AD7204 | 25 m | 10:41.87 | |
9 | 21 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 50 m | 10:54.68 | |
10 | 192 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 10:59.57 | |
11 | 140 | Hägg Siri | 2002 | POSEIDON | BA0202 | 50 m | 11:11.74 | |
12 | 99 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 25 m | 11:12.50 | |
13 | 98 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 11:13.68 | |
14 | 55 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 11:24.03 | |
15 | 47 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 11:24.88 | |
16 | 209 | Persson Tilde | 2003 | SJÖBO SS | AC5403 | 25 m | 11:39.32 | |
17 | 125 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 11:47.33 | |
18 | 68 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 12:00.71 | |
19 | 160 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 12:17.78 | |
20 | 7 | Kjellin Elma | 2003 | ESLÖVS SS | AT5203 | 25 m | 12:33.60 | |
21 | 91 | Mattsson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 25 m | 12:35.85 | |
22 | 119 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 12:47.59 | |
23 | 129 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 25 m | 12:54.19 | |
24 | 150 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 13:02.01 | |
25 | 56 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 13:03.90 | |
26 | 245 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 25 m | 13:10.49 | |
27 | 40 | Sivtoft Tyra | 2006 | SK LÖDDE | AF0406 | 25 m | ||
28 | 58 | Curan Adna | 2003 | MKK | BK4803 | 25 m | ||
29 | 81 | Kusnadi Michelle | 2001 | MKK | BS5201 | 25 m | ||
30 | 88 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | ||
31 | 164 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | ||
32 | 256 | Johansson Ellen | 2002 | VELLINGE-N | AQ6202 | 25 m | ||
33 | 257 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | ||
34 | 258 | Korunovska Skyttma Nellie | 2004 | VELLINGE-N | AT3804 | 25 m | ||
35 | 276 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 21, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 2:20.09 | |
2 | 6 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 2:23.41 | |
3 | 4 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 2:32.81 | |
4 | 19 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 2:33.90 | |
5 | 104 | Romare Douglas | 2001 | MKK | AD0301 | 50 m | 2:36.03 | |
6 | 36 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 25 m | 2:39.85 | |
7 | 141 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 25 m | 2:45.40 | |
8 | 170 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 2:49.27 | |
9 | 181 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 25 m | 3:33.80 | |
10 | 114 | Tegger Richard | 2000 | MKK | AY2700 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 22, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 48 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 2:29.51 | |
2 | 35 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 2:30.14 | |
3 | 89 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 2:30.90 | |
4 | 92 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 2:34.64 | |
5 | 176 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 2:34.70 | |
6 | 75 | Johansson Klara | 2001 | MKK | AO5401 | 25 m | 2:35.39 | |
7 | 216 | Stålnacke Sofia | 2001 | SJÖBO SS | AT7801 | 25 m | 2:35.40 | |
8 | 231 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 2:36.32 | |
9 | 205 | Nilsson-Halvardsson Hedda | 2001 | SJÖBO SS | AQ3601 | 25 m | 2:36.51 | |
10 | 204 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | AB3802 | 25 m | 2:36.63 | |
11 | 73 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 2:37.26 | |
12 | 138 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 50 m | 2:37.79 | |
13 | 146 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 2:38.04 | |
14 | 234 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 2:38.15 | |
15 | 9 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 2:38.89 | |
16 | 281 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 2:40.77 | |
17 | 299 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 2:42.20 | |
18 | 336 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | AP5403 | 25 m | 2:43.67 | |
19 | 282 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 2:45.76 | |
20 | 215 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | BE3603 | 25 m | 2:47.99 | |
21 | 278 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 2:48.93 | |
22 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 2:49.44 | |
23 | 98 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 2:49.64 | |
24 | 326 | Olsson Linn | 2002 | TRELLEBORG | AG8402 | 25 m | 2:49.92 | |
25 | 125 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 2:50.96 | |
26 | 331 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 2:51.50 | |
27 | 315 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 2:53.27 | |
28 | 185 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 25 m | 2:53.43 | |
29 | 47 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 2:54.33 | |
30 | 99 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 25 m | 2:55.47 | |
31 | 339 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 2:55.66 | |
32 | 68 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 2:56.93 | |
33 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 2:58.24 | |
34 | 256 | Johansson Ellen | 2002 | VELLINGE-N | AQ6202 | 25 m | 3:00.16 | |
35 | 269 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 3:00.46 | |
36 | 337 | Lundberg Elin | 2003 | KIVIKS SK | AP2403 | 25 m | 3:00.56 | |
37 | 319 | Christensen Linnea | 2004 | TRELLEBORG | AC4404 | 25 m | 3:01.30 | |
38 | 129 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 25 m | 3:02.48 | |
39 | 257 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 3:03.08 | |
40 | 280 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 25 m | 3:05.81 | |
41 | 255 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 3:06.88 | |
42 | 56 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 3:07.33 | |
43 | 160 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 3:08.20 | |
44 | 335 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | BF3604 | 25 m | 3:08.59 | |
45 | 258 | Korunovska Skyttma Nellie | 2004 | VELLINGE-N | AT3804 | 25 m | 3:10.06 | |
46 | 143 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | AA4606 | 50 m | 3:11.15 | |
47 | 164 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | 3:11.65 | |
48 | 158 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | AB4406 | 50 m | 3:11.84 | |
49 | 236 | Nölev Mila | 2002 | SK SYDSIM | BH0402 | 25 m | 3:14.45 | |
50 | 150 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 3:14.86 | |
51 | 182 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 3:15.52 | |
52 | 115 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 50 m | 3:16.63 | |
53 | 18 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 50 m | 3:17.30 | |
54 | 7 | Kjellin Elma | 2003 | ESLÖVS SS | AT5203 | 25 m | 3:18.36 | |
55 | 241 | Schulze Hanna | 2002 | SK SYDSIM | AW2602 | 25 m | 3:19.51 | |
56 | 8 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 3:22.99 | |
57 | 119 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 3:25.46 | |
58 | 246 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 3:26.00 | |
59 | 74 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 25 m | 3:26.80 | |
60 | 324 | Landgren Linnéa | 2003 | TRELLEBORG | BQ6803 | 25 m | 3:32.04 | |
61 | 159 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | AL1804 | 25 m | 3:32.71 | |
62 | 65 | Folklund Emilia | 2006 | MKK | AL6406 | 50 m | 3:35.25 | |
63 | 28 | Martinsson Emma | 2004 | SK LÖDDE | AZ6204 | 25 m | 3:35.48 | |
64 | 81 | Kusnadi Michelle | 2001 | MKK | BS5201 | 25 m | 3:38.05 | |
65 | 27 | Klehn Tilde | 2004 | SK LÖDDE | AY8804 | 25 m | 3:40.02 | |
66 | 221 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 50 m | 3:40.20 | |
67 | 97 | Olsson Nora | 2005 | MKK | AW9805 | 50 m | 3:42.04 | |
68 | 169 | Stridh Emelie | 2004 | POSEIDON | AW3404 | 50 m | 3:43.94 | |
69 | 3 | Lundgren Saga | 2005 | LANDSKRONA | AF0805 | 25 m | ||
70 | 17 | Andréasson Hedda | 2004 | SK LÖDDE | AZ1204 | 25 m | ||
71 | 20 | Dihle Amanda | 2006 | SK LÖDDE | AF2406 | 25 m | ||
72 | 26 | Husby Ida | 2006 | SK LÖDDE | AF1406 | 25 m | ||
73 | 37 | Sarabi Susanne | 2004 | SK LÖDDE | BS2204 | 25 m | ||
74 | 40 | Sivtoft Tyra | 2006 | SK LÖDDE | AF0406 | 25 m | ||
75 | 96 | Norvenius Filippa | 2005 | MKK | BB6405 | 25 m | ||
76 | 103 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | ||
77 | 140 | Hägg Siri | 2002 | POSEIDON | BA0202 | 25 m | ||
78 | 167 | Sandberg Mira | 2004 | POSEIDON | BS8204 | 25 m | ||
79 | 202 | Lagerholm-Nord Lykke | 2006 | SJÖBO SS | AH6406 | 25 m | ||
80 | 244 | Ahmadi Nelly | 2005 | VELLINGE-N | AX1805 | 25 m | ||
81 | 248 | Bengtsson Tea | 2004 | VELLINGE-N | BL5604 | 25 m | ||
82 | 270 | Stenskepp Hanna | 2005 | VELLINGE-N | AJ8605 | 25 m | ||
83 | 276 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | ||
84 | 291 | Jönsson Marina | 2004 | YSTADS SS | BB0804 | 25 m | ||
85 | 300 | Mårtensson Hilma | 2003 | YSTADS SS | BF5403 | 25 m | ||
86 | 320 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 25 m | ||
87 | 321 | Fallesen Olivia | 2004 | TRELLEBORG | AC3404 | 25 m | ||
88 | 344 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 2:58.52 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 203 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 25 m | 4:25.62 | |
2 | 208 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 25 m | 4:26.81 | |
3 | 10 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 4:26.95 | |
4 | 284 | Hansson Felix | 2000 | YSTADS SS | AO9900 | 25 m | 4:28.72 | |
5 | 24 | Hangård Roy | 1999 | SK LÖDDE | AH0999 | 25 m | 4:32.26 | |
6 | 286 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 4:34.41 | |
7 | 110 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 4:36.03 | |
8 | 126 | Björkman Pascal | 2001 | POSEIDON | AF6701 | 25 m | 4:38.41 | |
9 | 227 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 4:39.03 | |
10 | 184 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 4:41.61 | |
11 | 51 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 4:45.03 | |
12 | 177 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 50 m | 4:54.18 | |
13 | 84 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 25 m | 4:57.84 | |
14 | 29 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 4:58.70 | |
15 | 338 | Nordström Oscar | 2003 | KIVIKS SK | AH4303 | 25 m | 4:59.29 | |
16 | 33 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 25 m | 5:02.08 | |
17 | 325 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 5:04.30 | |
18 | 50 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 5:05.27 | |
19 | 210 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | AJ4103 | 25 m | 5:05.79 | |
20 | 22 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 25 m | 5:06.72 | |
21 | 313 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 25 m | 5:11.95 | |
22 | 271 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 25 m | 5:12.30 | |
23 | 87 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 5:15.23 | |
24 | 180 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 50 m | 5:16.02 | |
25 | 277 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | 5:16.79 | |
26 | 105 | Romare Ludvig | 2004 | MKK | AA2704 | 25 m | 5:17.02 | |
27 | 11 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 5:23.01 | |
28 | 226 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 50 m | 5:25.69 | |
29 | 141 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 50 m | 5:26.51 | |
30 | 79 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | 5:28.49 | |
31 | 225 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 5:35.61 | |
32 | 147 | Leandersson Hugo | 2002 | POSEIDON | AT9102 | 25 m | 5:37.75 | |
33 | 166 | Sandberg Axel | 2004 | POSEIDON | AA7307 | 25 m | 5:39.19 | |
34 | 243 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | 5:40.84 | |
35 | 111 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 5:41.75 | |
36 | 266 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 50 m | 5:42.83 | |
37 | 12 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 50 m | 5:44.26 | |
38 | 247 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 50 m | 5:44.79 | |
39 | 14 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 50 m | 5:46.77 | |
40 | 32 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 25 m | 5:56.07 | |
41 | 154 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 25 m | 5:56.78 | |
42 | 118 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 25 m | 6:08.30 | |
43 | 130 | Bontidean Lucas | 2005 | POSEIDON | AC0305 | 25 m | 6:09.11 | |
44 | 268 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 50 m | 6:27.05 | |
45 | 189 | Rafael Pavli | 2002 | SK RAN | AS5902 | 25 m | 6:46.40 | |
46 | 94 | Nillund Seth | 2005 | MKK | AA7705 | 25 m | ||
47 | 329 | Ravn Rehnström Jonathan | 2005 | TRELLEBORG | AG1505 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 190 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 1:08.39 | |
2 | 34 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 1:08.83 | |
3 | 93 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 1:10.98 | |
4 | 328 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 25 m | 1:11.26 | |
5 | 231 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 1:11.94 | |
6 | 294 | Liljekvist Matilda | 2004 | YSTADS SS | AD7204 | 25 m | 1:12.48 | |
7 | 41 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 25 m | 1:13.76 | |
8 | 217 | von Buxhoeveden Ulrika | 2001 | SJÖBO SS | AQ4601 | 25 m | 1:14.09 | |
9 | 55 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 1:15.51 | |
10 | 205 | Nilsson-Halvardsson Hedda | 2001 | SJÖBO SS | AQ3601 | 25 m | 1:15.55 | |
11 | 176 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 1:15.85 | |
12 | 249 | Berglind Kajsa | 2001 | VELLINGE-N | BV2201 | 25 m | 1:15.86 | |
13 | 308 | Stanciu Emma | 2000 | YSTADS SS | BP0800 | 25 m | 1:17.05 | |
14 | 220 | Cerutti Emma | 2002 | SK SYDSIM | AI9402 | 25 m | 1:17.18 | |
15 | 91 | Mattsson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 25 m | 1:18.10 | |
16 | 125 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 1:19.22 | |
17 | 209 | Persson Tilde | 2003 | SJÖBO SS | AC5403 | 25 m | 1:19.31 | |
18 | 269 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 1:19.32 | |
19 | 315 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 1:19.34 | |
20 | 332 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 1:19.79 | |
21 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 1:20.50 | |
22 | 88 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 1:20.79 | |
23 | 199 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | BK3403 | 25 m | 1:21.55 | |
24 | 223 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:22.27 | |
25 | 182 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 25 m | 1:22.61 | |
26 | 307 | Persson Sonja | 2001 | YSTADS SS | BD7801 | 25 m | 1:22.91 | |
27 | 257 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 1:23.75 | |
28 | 336 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | AP5403 | 25 m | 1:23.89 | |
29 | 287 | Jansson Frida | 2006 | YSTADS SS | AE7206 | 50 m | 1:23.93 | |
30 | 320 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 25 m | 1:24.48 | |
31 | 129 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 25 m | 1:25.24 | |
32 | 160 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 1:26.26 | |
33 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 1:26.91 | |
34 | 274 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 1:27.08 | |
35 | 16 | Andersson Milla | 2003 | SK LÖDDE | AX4203 | 50 m | 1:27.16 | |
36 | 140 | Hägg Siri | 2002 | POSEIDON | BA0202 | 25 m | 1:27.49 | |
37 | 258 | Korunovska Skyttma Nellie | 2004 | VELLINGE-N | AT3804 | 25 m | 1:27.83 | |
38 | 339 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 1:28.21 | |
39 | 337 | Lundberg Elin | 2003 | KIVIKS SK | AP2403 | 25 m | 1:28.72 | |
40 | 49 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 25 m | 1:28.95 | |
41 | 152 | Lund Sofia | 2003 | POSEIDON | BP4803 | 25 m | 1:28.95 | |
42 | 255 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 1:29.20 | |
43 | 164 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | 1:29.28 | |
44 | 221 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 25 m | 1:29.35 | |
45 | 233 | Napierski Michelle | 2001 | SK SYDSIM | BN4801 | 25 m | 1:30.56 | |
46 | 298 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 50 m | 1:31.30 | |
47 | 241 | Schulze Hanna | 2002 | SK SYDSIM | AW2602 | 25 m | 1:32.09 | |
48 | 77 | Kazarian Elina | 2003 | MKK | BW4203 | 50 m | 1:33.05 | |
49 | 197 | Berild Andersen Victoria | 2003 | SJÖBO SS | BQ8603 | 25 m | 1:33.29 | |
50 | 244 | Ahmadi Nelly | 2005 | VELLINGE-N | AX1805 | 25 m | 1:33.53 | |
51 | 109 | Stenberg Anna | 2005 | MKK | AA3405 | 25 m | 1:34.92 | |
52 | 296 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 25 m | 1:35.43 | |
53 | 74 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 50 m | 1:35.96 | |
54 | 211 | Rosengren Sabina | 2003 | SJÖBO SS | AV1803 | 25 m | 1:36.69 | |
55 | 246 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 25 m | 1:36.70 | |
56 | 72 | Ingner Emma | 2005 | MKK | AW3805 | 25 m | 1:37.05 | |
57 | 150 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 1:37.51 | |
58 | 321 | Fallesen Olivia | 2004 | TRELLEBORG | AC3404 | 25 m | 1:37.71 | |
59 | 196 | Berild Andersen Mathilde | 2004 | SJÖBO SS | BF5204 | 25 m | 1:37.93 | |
60 | 97 | Olsson Nora | 2005 | MKK | AW9805 | 25 m | 1:38.87 | |
61 | 248 | Bengtsson Tea | 2004 | VELLINGE-N | BL5604 | 25 m | 1:39.42 | |
62 | 202 | Lagerholm-Nord Lykke | 2006 | SJÖBO SS | AH6406 | 50 m | 1:42.23 | |
63 | 245 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 25 m | 1:43.31 | |
64 | 200 | Hellner Elin | 2004 | SJÖBO SS | AT0604 | 50 m | 1:44.15 | |
65 | 172 | Wester Elsa | 2006 | POSEIDON | AS4606 | 50 m | 1:45.42 | |
66 | 95 | Nilsson Hanna | 1999 | MKK | BF5699 | 25 m | 1:49.96 | |
67 | 242 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | 1:50.97 | |
68 | 224 | Flemming Lova | 2004 | SK SYDSIM | AZ2204 | 25 m | 2:08.72 | |
69 | 65 | Folklund Emilia | 2006 | MKK | AL6406 | 25 m | ||
70 | 236 | Nölev Mila | 2002 | SK SYDSIM | BH0402 | 25 m | ||
71 | 300 | Mårtensson Hilma | 2003 | YSTADS SS | BF5403 | 25 m | ||
72 | 309 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 25 m | ||
73 | 344 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:17.54 | EFT |
74 | 340 | Kertzscher Erlandsson Olga | 2004 | YSTADS SS | AD8204 | 25 m | 1:19.04 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 45 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 2:21.39 | |
2 | 70 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 2:21.79 | |
3 | 19 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 2:21.85 | |
4 | 184 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 2:24.34 | |
5 | 87 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 2:24.64 | |
6 | 69 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 2:25.60 | |
7 | 110 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 2:30.07 | |
8 | 53 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 2:30.21 | |
9 | 198 | Börjesson Jakob | 2001 | SJÖBO SS | AG9901 | 25 m | 2:31.68 | |
10 | 139 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 25 m | 2:35.14 | |
11 | 78 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 2:36.68 | |
12 | 23 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 25 m | 2:37.09 | |
13 | 170 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 2:39.39 | |
14 | 29 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 2:39.77 | |
15 | 33 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 25 m | 2:40.06 | |
16 | 325 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 25 m | 2:43.50 | |
17 | 142 | Johansson Oscar | 2000 | POSEIDON | AH4500 | 25 m | 2:46.69 | |
18 | 210 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | AJ4103 | 25 m | 2:52.49 | |
19 | 162 | Pettersson Emil | 2002 | POSEIDON | AM6702 | 25 m | 2:52.99 | |
20 | 225 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 2:57.22 | |
21 | 168 | Sivolov Ivan | 2003 | POSEIDON | AH0903 | 25 m | 2:59.13 | |
22 | 279 | Björnsson Axel | 2005 | YSTADS SS | AF8105 | 25 m | 3:03.04 | |
23 | 61 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 3:04.38 | |
24 | 247 | Barrett Isaac | 2005 | VELLINGE-N | AK6305 | 50 m | 3:05.57 | |
25 | 130 | Bontidean Lucas | 2005 | POSEIDON | AC0305 | 25 m | 3:07.11 | |
26 | 116 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | 3:11.14 | |
27 | 154 | Malm Melvin | 2004 | POSEIDON | AE3704 | 25 m | 3:15.53 | |
28 | 268 | Simonsson Erik | 2004 | VELLINGE-N | AF2904 | 50 m | 3:20.52 | |
29 | 273 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 3:36.23 | |
30 | 32 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 25 m | ||
31 | 57 | Brickhill Luke | 2004 | MKK | AV4304 | 25 m | ||
32 | 112 | Söderberg Arvid | 2006 | MKK | AC0306 | 25 m | ||
33 | 121 | af Trampe Elias | 2004 | POSEIDON | AN6704 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |
Gren 26, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 89 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 59.47 | |
2 | 75 | Johansson Klara | 2001 | MKK | AO5401 | 25 m | 59.74 | |
3 | 35 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 1:01.10 | |
4 | 201 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 25 m | 1:01.29 | |
5 | 204 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | AB3802 | 25 m | 1:01.31 | |
6 | 73 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 1:01.81 | |
7 | 195 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | AU5499 | 25 m | 1:01.97 | |
8 | 234 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 1:02.12 | |
9 | 34 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 1:02.13 | |
10 | 60 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 25 m | 1:02.16 | |
11 | 216 | Stålnacke Sofia | 2001 | SJÖBO SS | AT7801 | 25 m | 1:02.17 | |
12 | 190 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 1:02.27 | |
13 | 92 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 1:03.73 | |
14 | 2 | Lejox Felicia | 2002 | SK TRITON | AB0402 | 25 m | 1:03.78 | |
15 | 115 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 1:03.80 | |
16 | 217 | von Buxhoeveden Ulrika | 2001 | SJÖBO SS | AQ4601 | 25 m | 1:03.90 | |
17 | 93 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 1:04.06 | |
18 | 326 | Olsson Linn | 2002 | TRELLEBORG | AG8402 | 25 m | 1:04.07 | |
19 | 220 | Cerutti Emma | 2002 | SK SYDSIM | AI9402 | 25 m | 1:04.85 | |
20 | 249 | Berglind Kajsa | 2001 | VELLINGE-N | BV2201 | 25 m | 1:04.86 | |
21 | 138 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 25 m | 1:04.90 | |
22 | 55 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 1:05.39 | |
23 | 281 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 1:05.47 | |
24 | 48 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 1:05.87 | |
25 | 99 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 25 m | 1:05.92 | |
26 | 328 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TRELLEBORG | AB6203 | 25 m | 1:06.33 | |
27 | 80 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 1:06.43 | |
28 | 315 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 1:06.60 | |
29 | 282 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 1:06.80 | |
30 | 98 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 1:06.81 | |
31 | 336 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | AP5403 | 25 m | 1:06.93 | |
32 | 182 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 25 m | 1:07.20 | |
33 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 1:07.70 | |
34 | 199 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | BK3403 | 25 m | 1:08.49 | |
35 | 47 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 1:08.62 | |
36 | 185 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 25 m | 1:08.72 | |
37 | 215 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | BE3603 | 25 m | 1:08.74 | |
38 | 299 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | AA8602 | 25 m | 1:08.98 | |
39 | 331 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 1:09.73 | |
40 | 308 | Stanciu Emma | 2000 | YSTADS SS | BP0800 | 25 m | 1:09.77 | |
41 | 223 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:10.03 | |
42 | 339 | Olsson Julia | 2004 | KIVIKS SK | AL0804 | 25 m | 1:10.27 | |
43 | 125 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 1:10.28 | |
44 | 209 | Persson Tilde | 2003 | SJÖBO SS | AC5403 | 25 m | 1:10.28 | |
45 | 332 | Sjögren Alicia | 2005 | TRELLEBORG | AA8205 | 25 m | 1:10.65 | |
46 | 257 | Kamper-Johnsson Mathilda | 2002 | VELLINGE-N | AW9602 | 25 m | 1:10.71 | |
47 | 91 | Mattsson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 50 m | 1:10.83 | |
48 | 337 | Lundberg Elin | 2003 | KIVIKS SK | AP2403 | 25 m | 1:11.35 | |
49 | 274 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 1:11.73 | |
50 | 269 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 25 m | 1:13.10 | |
51 | 68 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 1:13.30 | |
52 | 7 | Kjellin Elma | 2003 | ESLÖVS SS | AT5203 | 25 m | 1:13.74 | |
53 | 307 | Persson Sonja | 2001 | YSTADS SS | BD7801 | 25 m | 1:13.87 | |
54 | 140 | Hägg Siri | 2002 | POSEIDON | BA0202 | 25 m | 1:14.06 | |
55 | 129 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 25 m | 1:14.39 | |
56 | 83 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 25 m | 1:14.50 | |
57 | 300 | Mårtensson Hilma | 2003 | YSTADS SS | BF5403 | 25 m | 1:14.51 | |
58 | 275 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 1:14.98 | |
59 | 280 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 25 m | 1:15.21 | |
60 | 88 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 25 m | 1:15.26 | |
61 | 81 | Kusnadi Michelle | 2001 | MKK | BS5201 | 25 m | 1:15.41 | |
62 | 270 | Stenskepp Hanna | 2005 | VELLINGE-N | AJ8605 | 50 m | 1:15.46 | |
63 | 8 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 1:16.30 | |
64 | 197 | Berild Andersen Victoria | 2003 | SJÖBO SS | BQ8603 | 25 m | 1:16.37 | |
65 | 236 | Nölev Mila | 2002 | SK SYDSIM | BH0402 | 25 m | 1:16.69 | |
66 | 233 | Napierski Michelle | 2001 | SK SYDSIM | BN4801 | 50 m | 1:16.87 | |
67 | 221 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 25 m | 1:17.00 | |
68 | 56 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 50 m | 1:17.03 | |
69 | 143 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | AA4606 | 25 m | 1:17.16 | |
70 | 335 | Brünjes Thea | 2004 | KIVIKS SK | BF3604 | 25 m | 1:17.43 | |
71 | 103 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | 1:17.71 | |
72 | 255 | Hökmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 25 m | 1:17.83 | |
73 | 164 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | 1:17.99 | |
74 | 258 | Korunovska Skyttma Nellie | 2004 | VELLINGE-N | AT3804 | 50 m | 1:18.25 | |
75 | 107 | Sjöström Felicia | 2002 | MKK | BU9402 | 25 m | 1:18.29 | |
76 | 297 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 50 m | 1:18.30 | |
77 | 186 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 25 m | 1:18.31 | |
78 | 49 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | AG3405 | 25 m | 1:18.53 | |
79 | 246 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 50 m | 1:18.89 | |
80 | 296 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 50 m | 1:18.96 | |
81 | 119 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 1:19.26 | |
82 | 77 | Kazarian Elina | 2003 | MKK | BW4203 | 50 m | 1:19.70 | |
83 | 113 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 1:20.07 | |
84 | 109 | Stenberg Anna | 2005 | MKK | AA3405 | 25 m | 1:20.18 | |
85 | 291 | Jönsson Marina | 2004 | YSTADS SS | BB0804 | 25 m | 1:20.27 | |
86 | 160 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 1:20.31 | |
87 | 206 | Nilsson-Halvardsson Hilda | 2005 | SJÖBO SS | AL6805 | 25 m | 1:20.81 | |
88 | 241 | Schulze Hanna | 2002 | SK SYDSIM | AW2602 | 25 m | 1:21.45 | |
89 | 276 | Wicknertz Thea | 2005 | VELLINGE-N | AT3405 | 25 m | 1:21.60 | |
90 | 244 | Ahmadi Nelly | 2005 | VELLINGE-N | AX1805 | 25 m | 1:21.87 | |
91 | 150 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 1:22.00 | |
92 | 72 | Ingner Emma | 2005 | MKK | AW3805 | 25 m | 1:22.41 | |
93 | 74 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 50 m | 1:23.19 | |
94 | 134 | Clarkson Stephanie | 2003 | POSEIDON | BK2403 | 25 m | 1:23.37 | |
95 | 108 | Skarp Kay | 2002 | MKK | BO9402 | 50 m | 1:25.19 | |
96 | 324 | Landgren Linnéa | 2003 | TRELLEBORG | BQ6803 | 25 m | 1:26.03 | |
97 | 248 | Bengtsson Tea | 2004 | VELLINGE-N | BL5604 | 25 m | 1:26.16 | |
98 | 245 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 25 m | 1:27.41 | |
99 | 211 | Rosengren Sabina | 2003 | SJÖBO SS | AV1803 | 25 m | 1:27.46 | |
100 | 159 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | AL1804 | 25 m | 1:28.50 | |
101 | 97 | Olsson Nora | 2005 | MKK | AW9805 | 25 m | 1:28.98 | |
102 | 309 | Stark Friis Tea | 2006 | YSTADS SS | AE6406 | 50 m | 1:29.73 | |
103 | 156 | Mustajbasic Sumeja | 2003 | POSEIDON | BD4803 | 25 m | 1:30.61 | |
104 | 172 | Wester Elsa | 2006 | POSEIDON | AS4606 | 50 m | 1:31.64 | |
105 | 242 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 50 m | 1:33.57 | |
106 | 224 | Flemming Lova | 2004 | SK SYDSIM | AZ2204 | 50 m | 1:38.32 | |
107 | 96 | Norvenius Filippa | 2005 | MKK | BB6405 | 25 m | 1:38.82 | |
108 | 167 | Sandberg Mira | 2004 | POSEIDON | BS8204 | 25 m | 1:40.31 | |
109 | 82 | Kvakic Edina | 2003 | MKK | CA0803 | 25 m | ||
110 | 135 | Costa Caesar Linnea | 2006 | POSEIDON | AW7606 | 25 m | ||
111 | 285 | Hjort Frideborg | 2001 | YSTADS SS | BX6801 | 25 m | ||
112 | 344 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:09.19 | EFT |
113 | 340 | Kertzscher Erlandsson Olga | 2004 | YSTADS SS | AD8204 | 25 m | 1:11.41 | EFT |
114 | 341 | Kryger Emilia | 2004 | SJÖBO SS | BR6804 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap | Utskriftstid | 09:39 |