Program för UGP 4 2016, Sjöbo
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 23/10 kl. 15.00
Heatlista Gren 24
|
Tävling |
UGP 4 |
|
Utskriftsdatum |
23 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Sjöbo |
|
Utskriftstid |
13:28 |
|
|
Arrangör |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
340 |
1 |
Olga Kertzscher Erlandsson |
2004 |
AD8204 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:19.04 |
65 |
2 |
Emilia Folklund |
2006 |
AL6406 |
MKK |
|
25m |
|
300 |
3 |
Hilma Mårtensson |
2003 |
BF5403 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
200 |
4 |
Elin Hellner |
2004 |
AT0604 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:44.15 |
242 |
5 |
Lovisa Yngvesson |
2004 |
BK5204 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:50.97 |
309 |
6 |
Tea Stark Friis |
2006 |
AE6406 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
344 |
7 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:17.54 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Tea Bengtsson |
2004 |
BL5604 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:39.42 |
196 |
2 |
Mathilde Berild Andersen |
2004 |
BF5204 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:37.93 |
150 |
3 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
1:37.51 |
246 |
4 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:36.70 |
72 |
5 |
Emma Ingner |
2005 |
AW3805 |
MKK |
|
25m |
1:37.05 |
321 |
6 |
Olivia Fallesen |
2004 |
AC3404 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:37.71 |
97 |
7 |
Nora Olsson |
2005 |
AW9805 |
MKK |
|
25m |
1:38.87 |
245 |
8 |
Ida Andersson-Wulf |
1998 |
BP9498 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:43.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Hanna Johansson |
2004 |
BJ4404 |
MKK |
|
50m |
1:35.96 |
109 |
2 |
Anna Stenberg |
2005 |
AA3405 |
MKK |
|
25m |
1:34.92 |
197 |
3 |
Victoria Berild Andersen |
2003 |
BQ8603 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:33.29 |
298 |
4 |
Anna Melgar |
2004 |
AD6204 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:31.30 |
77 |
5 |
Elina Kazarian |
2003 |
BW4203 |
MKK |
|
50m |
1:33.05 |
244 |
6 |
Nelly Ahmadi |
2005 |
AX1805 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:33.53 |
296 |
7 |
Linn Martinsson |
2004 |
BB8604 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:35.43 |
211 |
8 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:36.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
1 |
Julia Rieschel |
2003 |
BF8203 |
POSEIDON |
|
25m |
1:29.28 |
49 |
2 |
Beatrice Ask |
2005 |
AG3405 |
MKK |
|
25m |
1:28.95 |
339 |
3 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
KIVIKS SK |
|
25m |
1:28.21 |
140 |
4 |
Siri Hägg |
2002 |
BA0202 |
POSEIDON |
|
25m |
1:27.49 |
258 |
5 |
Nellie Korunovska Skyttma |
2004 |
AT3804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:27.83 |
337 |
6 |
Elin Lundberg |
2003 |
AP2403 |
KIVIKS SK |
|
25m |
1:28.72 |
255 |
7 |
Cornelia Hökmark |
2002 |
BD6802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:29.20 |
221 |
8 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:29.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
274 |
1 |
Kajsa Söderholm |
2004 |
AN2404 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:27.08 |
160 |
2 |
Emma Persson |
2002 |
BC8802 |
POSEIDON |
|
25m |
1:26.26 |
320 |
3 |
Erma Duratovic |
2005 |
AP2205 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:24.48 |
257 |
4 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:23.75 |
287 |
5 |
Frida Jansson |
2006 |
AE7206 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:23.93 |
129 |
6 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:25.24 |
275 |
7 |
Maya Wallström |
2004 |
AT4804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:26.91 |
16 |
8 |
Milla Andersson |
2003 |
AX4203 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:27.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
182 |
1 |
Elna Jepsson |
2002 |
BS6802 |
SK RAN |
|
25m |
1:22.61 |
199 |
2 |
Emy Ek |
2003 |
BK3403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:21.55 |
332 |
3 |
Alicia Sjögren |
2005 |
AA8205 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:19.79 |
269 |
4 |
Alice Skoglund |
2003 |
BO5603 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:19.32 |
315 |
5 |
Maja Åkesson |
2002 |
AJ6402 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:19.34 |
88 |
6 |
Linnea Liljenfors |
2004 |
AA0804 |
MKK |
|
25m |
1:20.79 |
223 |
7 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:22.27 |
307 |
8 |
Sonja Persson |
2001 |
BD7801 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:22.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:19.22 |
220 |
2 |
Emma Cerutti |
2002 |
AI9402 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:17.18 |
249 |
3 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:15.86 |
55 |
4 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
25m |
1:15.51 |
205 |
5 |
Hedda Nilsson-Halvardsson |
2001 |
AQ3601 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:15.55 |
308 |
6 |
Emma Stanciu |
2000 |
BP0800 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:17.05 |
91 |
7 |
Emma Mattsson |
2003 |
BO5803 |
MKK |
|
25m |
1:18.10 |
209 |
8 |
Tilde Persson |
2003 |
AC5403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:19.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:13.76 |
231 |
2 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:11.94 |
93 |
3 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
1:10.98 |
190 |
4 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
25m |
1:08.39 |
34 |
5 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:08.83 |
328 |
6 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:11.26 |
294 |
7 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:12.48 |
217 |
8 |
Ulrika von Buxhoeveden |
2001 |
AQ4601 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:14.09 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
23 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
Utskriftstid |
13:28 |
|