Program för Citadellsim 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Citadellsim |
|
Utskriftsdatum |
04 juni 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
21:04 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 juni 2016 |
|
|
|
|
Gren 19, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
Beräknad start 09:00 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
772 |
1 |
Lea Andersen |
2003 |
0306AI |
HOLBÆK |
|
25m |
3:24.20 |
778 |
2 |
Anna Foverskov |
2002 |
0204AO |
HOLBÆK |
|
25m |
3:16.52 |
977 |
3 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
25m |
3:16.20 |
1117 |
4 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
3:10.18 |
1012 |
5 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
3:13.67 |
1175 |
6 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
3:16.48 |
743 |
7 |
Thea Jacobsen |
2003 |
0338AC |
HERLEV |
|
25m |
3:18.26 |
1058 |
8 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:25.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
859 |
1 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
50m |
3:08.92 |
1071 |
2 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:05.12 |
965 |
3 |
Ellen Rosdahl |
2002 |
AO0802 |
HS |
|
25m |
3:02.97 |
1285 |
4 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
25m |
3:02.50 |
1105 |
5 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:02.80 |
1438 |
6 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
3:04.72 |
1152 |
7 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
50m |
3:07.87 |
1443 |
8 |
Luna Donde Feilberg |
2000 |
0036AJ |
HOVEDSTAD |
|
50m |
3:10.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
854 |
1 |
Sara Wilhelmsson |
2001 |
AO6201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
3:00.73 |
937 |
2 |
Telma Maltesjö |
2002 |
AR3602 |
HS |
|
25m |
2:59.26 |
1384 |
3 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:57.36 |
1451 |
4 |
Eva Olsen |
2000 |
0094AM |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:53.00 |
1430 |
5 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:53.05 |
782 |
6 |
Nynne Nørlem |
2002 |
0268AF |
HOLBÆK |
|
25m |
2:57.67 |
1030 |
7 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
50m |
2:59.74 |
811 |
8 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
3:01.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1237 |
1 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
25m |
2:52.69 |
882 |
2 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
25m |
2:51.75 |
767 |
3 |
Marie-Louise Stentved |
2000 |
0024AJ |
HERLEV |
|
25m |
2:50.71 |
888 |
4 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
2:46.23 |
1202 |
5 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
2:50.07 |
949 |
6 |
Elly Palm |
2001 |
BP4401 |
HS |
|
25m |
2:51.05 |
1296 |
7 |
Vilma Flodfält |
1999 |
AF9499 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:52.34 |
810 |
8 |
Victoria Vorm |
2001 |
0104AF |
VI39 |
|
25m |
2:52.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1032 |
1 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:56.30 |
1280 |
2 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
2:54.00 |
1034 |
3 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:51.98 |
799 |
4 |
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
0298AO |
VI39 |
|
25m |
2:46.49 |
877 |
5 |
Lisa Bengtsson |
2002 |
AE5802 |
HS |
|
25m |
2:48.26 |
952 |
6 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
2:53.61 |
769 |
7 |
Sofie Boesgaard Weeber |
2002 |
0278AK |
HERLEV |
|
25m |
2:55.51 |
1194 |
8 |
Tova Hegardt |
2002 |
AV3802 |
POSEIDON |
|
25m |
2:57.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1442 |
1 |
Merle F. V. Christensen |
1998 |
9872AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:44.09 |
1448 |
2 |
Tenna Jensen |
1998 |
9828AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:38.41 |
932 |
3 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
25m |
2:37.94 |
1444 |
4 |
Maria Grandt |
1998 |
9806AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:29.67 |
1173 |
5 |
Olivia Berglund |
1998 |
AR9898 |
POSEIDON |
|
25m |
2:32.38 |
961 |
6 |
Nelly Rasmusson |
2001 |
AO7201 |
HS |
|
25m |
2:38.28 |
1100 |
7 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:42.17 |
1199 |
8 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
25m |
2:45.63 |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 |
Utskriftsdatum |
04 juni 2016 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
21:04 |
|