2020-02-20   00:54:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Burger King Swim

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

13_S
Gren 13, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
11  Ericson Emilia  2003  ANDERSTORP  BS8803  25 m  1:10.04   
138  Jingmark Jennifer  2003  VÄRNAMO SS  AO0603  25 m  1:12.84   
Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  1:13.90   
61  Pap Beatrice  2003  LJUNGBY SS  AB6803  25 m  1:14.27   
128  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  25 m  1:15.27   
20  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  1:15.97   
59  Lundgren Sahlina  2004  LJUNGBY SS  AI6604  25 m  1:16.54   
Welinder Linnéa  2005  ALVESTA SS  AQ0805  50 m  1:18.35   
130  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  50 m  1:18.91   
10  68  Vorszak Kriszta  2003  LJUNGBY SS  AC2203  50 m  1:19.28   
11  41  Davidsson Jenny  2003  LJUNGBY SS  AV7603  50 m  1:20.45   
12  Andersson Ellinor  2003  ALVESTA SS  BB4203  25 m  1:20.81   
13  86  Hjelm Saga  2004  OSKARSHAMN  AI6204  25 m  1:21.29   
14  37  Bergman Linnea  2003  LJUNGBY SS  BB5403  25 m  1:21.61   
15  78  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  50 m  1:21.89   
16  135  Ihreborn Hilma  2005  VÄRNAMO SS  AW7205  50 m  1:21.98   
17  87  Håkansson Ebba  2003  OSKARSHAMN  AJ6203  25 m  1:23.21   
18  17  Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  25 m  1:24.38   
19  93  Tvingsjö Alva  2004  OSKARSHAMN  BB2804  25 m  1:24.68   
20  148  Stensson Ella  2005  VÄRNAMO SS  AC1605  25 m  1:26.64   
21  134  Henningsson Ida  2004  VÄRNAMO SS  AR4804  25 m  1:29.94   
22  110  Söderberg Matilda  2003  TRANÅS SS  BU7203  25 m  1:30.16   
23  24  Engborg Märta  2004  EKSJÖ SLS  AO5404  25 m  1:30.94   
24  84  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  1:31.04   
25  63  Rickhardsson Ida  2003  LJUNGBY SS  BD9803  25 m  1:31.09   
26  79  Kronqvist Liv  2005  LÖNSBODA  AJ1205  25 m  1:33.00   
27  116  Fransson Vilma  2004  HVETLANDA  AG2204  25 m  1:33.08   
28  42  Davidsson Maria  2005  LJUNGBY SS  AE9805  25 m  1:33.38   
29  101  Eriksson Majken  2005  SMÅLANDSST  AV9605  50 m  1:33.87   
30  137  Jansson Emelie  2006  VÄRNAMO SS  AF0606  50 m  1:34.41   
31  141  Nichitelea Mara  2006  VÄRNAMO SS  AM3406  50 m  1:34.71   
32  14  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  25 m  1:38.58   
33  82  Almquist Julia  2007  OSKARSHAMN  AD4407  50 m  1:40.59   
34  139  Mann Ingrid  2007  VÄRNAMO SS  AA0407  25 m  1:41.70   
35  92  Nyström Alica  2005  OSKARSHAMN  AS8205  50 m  1:43.95   
36  112  Björnåker Alice  2004  HVETLANDA  AP9804  25 m  1:44.40   
37  19  Svensson Ebba  2004  ANDERSTORP  BT7204  25 m  1:44.88   
38  140  Mirkhan Nina  2006  VÄRNAMO SS  AD3806  25 m  1:45.10   
39  136  Janjic Iwa  2006  VÄRNAMO SS  AL0606  25 m  1:45.44   
40  40  Carlsson Emilia  2007  LJUNGBY SS  AB8407  50 m  1:48.33   
41  109  Silvander Wilma  2003  TRANÅS SS  BU6203  25 m  1:50.11   
42  52  Karlsson Frida  2005  LJUNGBY SS  AP1605  25 m  1:50.20   
43  83  Carmström Amanda  2005  OSKARSHAMN  AJ5205  25 m  1:51.50   
44  51  Karlson Ellen  2005  LJUNGBY SS  AP3605  25 m  1:56.19   
45  53  Karlsson Hanna  2005  LJUNGBY SS  AP2605  25 m  1:57.10   
46  145  Sehic Elma  2005  VÄRNAMO SS  AH4405  25 m  2:05.26   
47  12  Haraldsson Nelly  2004  ANDERSTORP  BS3804  25 m     
48  15  Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  25 m     
49  48  Johansson Dewina  2004  LJUNGBY SS  AI2604  25 m     
50  62  Pettersson Klara  2004  LJUNGBY SS  BQ3604  25 m     
51  95  Veenhuis Ella  2007  OSKARSHAMN  AA9407  25 m     
52  105  Oguni Noe  2005  SMÅLANDSST  BL7805  25 m    EFT 
53  107  Pobric Jasmina  2005  SMÅLANDSST  BJ0805  25 m     
54  153  Usurelu Sabina  2004  VÄRNAMO SS  BT8204  25 m     
55  160  Johansson Elin  2006  GISLAVED  AU0406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  13 oktober 2016 
Licensierad till: Värnamo Simsällskap  Utskriftstid  06:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner