2020-02-27   17:53:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Jääkarhu-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 6
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Jääkarhu-uinnit    Tulostuspäivämäärä  16 tammikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  10:59   
  Järjestäjä  TaTu Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 tammikuu 2016         
 
 
 
Laji 6, 100m VU P-11,-14,-17,-M  Loppukilpailut (17) 
Erä 1 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Konstantin Hristov  2003  03B147  KU    25m     
Noah Badji  1996  96A325  Ui Ta    25m     
Jussi Rauhala  1977  77A089  UKK    25m     
Anton Passoja  2006  06A302  NoPy    25m     
Casper Kvist  2006  06A352  NoPy    25m     
               
               

 
Erä 2 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miko Kinnunen  1992  92A063  Ui Ta    25m     
Sauli Gummerus  2004  04A876  Ui Ta    25m     
Markus Kylliäinen  2002  02B168  Ui Ta    25m     
Veeti Heittokangas  2006  06A104  Ui Ta    25m  1:49.75  1:51.75 
Eelis Wiberg  2004  04A788  HäUS    25m  1:52.10  1:54.10 
Eero Sippola  2004  04A928  KU-68    25m     
Luka Pykälistö  2004  04A920  HäUS    25m     
Joonatan Lindeman  2004  04A892  NoPy    25m     

 
Erä 3 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Robert Aspholm  2003  03B058  Ui Ta    25m  1:47.68  1:49.68 
Niklas Tikkanen  2007  07A004  TaTU    25m  1:46.30  1:48.30 
Kalle Heinonen  2006  06A105  TaTU    50m  1:47.88  1:47.88 
               
Topi Salminen  2004  04A856  NoPy    25m  1:45.33  1:47.33 
Lucas Kerby  2005  05A554  Ui Ta    25m  1:46.16  1:48.16 
Samuele Cavallotti  2005  05A333  Ui Ta    25m  1:46.79  1:48.79 
Santeri Kulla  2004  04A850  PUS    25m  1:49.70  1:51.70 

 
Erä 4 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veeti Lettosunti  2004  04A844  PUS    25m  1:40.10  1:42.10 
Miro Rantala  2004  04A849  PUS    25m  1:39.68  1:41.68 
Markus Koskinen  2005  05A207  UKK    50m  1:40.55  1:40.55 
Jaakko Karti  2004  04A818  Ui Ta    25m  1:35.83  1:37.83 
Joona Kurppa  2004  04A686  UKK    25m  1:38.01  1:40.01 
Onni Pajumäki  2004  04A396  Ui Ta    50m  1:40.64  1:40.64 
Litti Penttilä  2004  04A636  Ui Ta    25m  1:39.72  1:41.72 
Joona Talja  2007  07A040  UKK    25m  1:41.03  1:43.03 

 
Erä 5 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Osmo Mäkelä  2004  04A814  HäUS    25m  1:34.48  1:36.48 
Mikael Tuohioja  2005  05A086  UKK    25m  1:32.49  1:34.49 
Ilja Syrjä  2004  04A573  Ui Ta    50m  1:33.30  1:33.30 
Lassi Tenho  2005  05A286  PiTU    25m  1:31.09  1:33.09 
Juho Törmä  2005  05A183  PiTU    25m  1:31.28  1:33.28 
Atte Nieminen  2004  04A652  UKK    25m  1:31.60  1:33.60 
Miklas Pikkuhuhta  2005  05A464  UKK    25m  1:33.78  1:35.78 
Jesse Anoschkin  2004  04A730  PiTU    25m  1:35.25  1:37.25 

 
Erä 6 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Markus Nuoranne  2003  03B039  NoPy    25m  1:30.36  1:32.36 
Daniel Kontula  2005  05A152  Ui Ta    25m  1:29.17  1:31.17 
Lev Vlasov  2007  07A017  Ui Ta    25m  1:27.25  1:29.25 
Joni Routamo  2005  05A486  HäUS    25m  1:26.50  1:28.50 
Oskar Tuominen  2004  04A373  Ui Ta    25m  1:26.78  1:28.78 
               
Jaakko Virtanen  2003  03A687  Ui Ta    25m  1:29.87  1:31.87 
Arttu Ahola  2004  04A684  PUS    25m  1:30.60  1:32.60 

 
Erä 7 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Aapo Hampaala  2004  04A485  UKK    25m  1:22.63  1:24.63 
               
Joona Saloniemi  2004  04A304  TaTU    50m  1:23.26  1:23.26 
Karri Korhonen  2002  02A759  Ui Ta    25m  1:21.99  1:23.99 
Leo Liukonen  2004  04A017  TaTU    50m  1:24.15  1:24.15 
Ville Syrjäkoski  2002  02A081  TaTU    50m  1:24.95  1:24.95 
Akseli Liukkonen  2005  05A362  Ui Ta    25m  1:26.41  1:28.41 

 
Erä 8 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri Huhtasalo  2004  04A872  PUS    25m  1:21.05  1:23.05 
Lasse Purmonen  1985  85A005  UKK    25m  1:20.92  1:22.92 
Kalle Haavisto  2003  03A076  UKK    50m  1:22.37  1:22.37 
Mitja Vaikkola  2004  04A244  UKK    50m  1:21.62  1:21.62 
Otso Kurikka  2003  03A084  KeUi    25m  1:19.90  1:21.90 
Onni Mäkimartti  2004  04A176  TaTU    25m  1:20.52  1:22.52 
Petteri Lepola  2003  03A303  TaTU    50m  1:23.00  1:23.00 
Miro Birkstedt  2004  04A020  TaTU    50m  1:23.19  1:23.19 

 
Erä 9 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Topias Kupiainen  2004  04A334  NoPy    50m  1:19.74  1:19.74 
Eero Rautaporras  2005  05A055  NoPy    25m  1:17.30  1:19.30 
Miko Vaikkola  2003  03A520  UKK    25m  1:16.88  1:18.88 
Julius Nyberg  2002  02A459  JIlves    25m  1:14.91  1:16.91 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    50m  1:18.56  1:18.56 
Eemi Korpela  2002  02A011  Virkiä    25m  1:17.18  1:19.18 
Topi Raitalaakso  2003  03A825  Ui Ta    25m  1:17.46  1:19.46 
Aleksi Kokkonen  2004  04A575  HäUS    50m  1:20.05  1:20.05 

 
Erä 10 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Patrik Pihlajamäki  2002  02A266  KU    25m  1:13.32  1:15.32 
Roope Ollikainen  04A004  PUS    50m  1:14.64  1:14.64 
Juho Elia Marjala  2003  03A275  KeUi    25m  1:11.99  1:13.99 
Antti Ahola  2001  01A609  Virkiä    50m  1:12.86  1:12.86 
Joona Kortteinen  2003  03A195  Ui Ta    25m  1:11.87  1:13.87 
Lenni Kukkonen  2001  01A961  HäUS    25m  1:12.36  1:14.36 
Henri Naarajärvi  2002  02A893  Ui Ta    25m  1:12.86  1:14.86 
Samuel Sainio  2005  05A041  Ui Ta    25m  1:13.95  1:15.95 

 
Erä 11 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuso Toivonen  2001  01A482  Ui Ta    25m  1:10.66  1:12.66 
Teemu Salminen  2001  01A830  UKK    25m  1:09.57  1:11.57 
Lauri Löyttyniemi  1999  99A807  Ui Ta    25m  1:07.80  1:09.80 
Aleksei Belov  1998  98B267  PUS    25m  1:06.58  1:08.58 
Mio Harju  2002  02A064  TaTU    25m  1:07.14  1:09.14 
Jere Broman  2002  02A116  NoPy    50m  1:11.24  1:11.24 
Nooa Lehtoniemi  2003  03A103  UKK    25m  1:10.11  1:12.11 
Elias Hjelt  2002  02B024  Virkiä    25m  1:10.73  1:12.73 

 
Erä 12 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Akseli Hakala  2003  03A023  Ui Ta    25m  1:06.36  1:08.36 
Leo Roine  2001  01B182  Ui Ta    25m  1:05.98  1:07.98 
Roope Liuska  2000  00A354  HäUS    25m  1:05.12  1:07.12 
Frans Bärlund  2001  01A022  Ui Ta    25m  1:04.91  1:06.91 
Henri Nurmi  1998  98A976  UKK    25m  1:04.92  1:06.92 
               
Sami Peltonen  2001  01A498  Ui Ta    25m  1:06.16  1:08.16 
Aapo Puikkonen  2001  01A245  TaTU    25m  1:06.48  1:08.48 

 
Erä 13 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tatu Korhonen  2000  00A590  Ui Ta    50m  1:05.12  1:05.12 
Raul Heinikangas  1998  98B068  PUS    50m  1:03.35  1:03.35 
Artturi Kaarlenkaski  1997  97A304  Ui Ta    50m  1:02.34  1:02.34 
               
Perttu Mikkola  2001  01B142  NoPy    25m  1:00.08  1:02.08 
Jani Savander  1999  99B230  HyUS    50m  1:02.61  1:02.61 
               
               

 
Erä 14 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Firas El-Idi  2001  01A005  La-Ka    25m  59.10  1:01.10 
Teemu Viitanen  2000  00A915  HäUS    25m  58.40  1:00.40 
Tatu Hörkkö  2001  01A394  Ui Ta    25m  58.12  1:00.12 
Santeri Kaasinen  1999  99A119  TaTU    50m  59.66  59.66 
Olli Rautaporras  2000  00A795  NoPy    25m  58.01  1:00.01 
Leevi Lehti  2000  00A000  PUS    25m  58.24  1:00.24 
Mikael Lähde  2000  00A918  HäUS    25m  58.53  1:00.53 
Matias Pennanen  2001  01A181  PUS    50m  1:01.17  1:01.17 

 
Erä 15 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jaakko Reinonen  2001  01A300  HäUS    50m  59.52  59.52 
Henrik Häkkinen  1998  98A261  HyUS    50m  58.83  58.83 
Atte Kulmala  1998  98B262  Ui Ta    25m  56.46  58.46 
Väinö Kilpeläinen  1999  99A050  TaTU    25m  55.96  57.96 
Teemu Laaksonen  1993  93A513  Ui Ta    50m  58.39  58.39 
Aapo Eerola  1999  99A042  TaTU    25m  56.71  58.71 
Mikko Suova  1997  97A311  Ui Ta    25m  56.83  58.83 
Lauri Koskela  1999  99A317  Ui Ta    25m  57.61  59.61 

 
Erä 16 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juha Hyvärinen  1998  98A057  HäUS    25m  55.54  57.54 
Werneri Koskinen  1998  98A828  Ui Ta    25m  53.53  55.53 
Deny Belaic  1998  98A646  TaTU    25m  52.94  54.94 
Teemu Aho  1994  94A578  Ui Ta    25m  52.64  54.64 
Pietari Virta  1997  97A280  TaTU    50m  54.91  54.91 
Teemu Lehtonen  2000  00A472  Ui Ta    25m  53.23  55.23 
Antti Hakkarainen  2000  00A468  TaTU    25m  55.40  57.40 
Santeri Mettälä  1999  99A913  TaTU    25m  55.58  57.58 

 
Erä 17 (17) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Laine  1995  95B035  TaTU    50m  53.65  53.65 
Mikael Karuveha  1999  99B021  TaTU    25m  51.21  53.21 
Juho Eerola  1995  95A753  TaTU    50m  52.89  52.89 
Matias Tyry  1993  93A763  TaTU    25m  50.22  52.22 
Jaakko Rautalin  1989  89A051  Ui Ta    25m  50.75  52.75 
Teemu Viitanen  1992  92A506  TaTU    25m  50.98  52.98 
Kalle Pyykkönen  1996  96A549  Ui Ta    50m  53.26  53.26 
Miro Vasko  1993  93A337  TaTU    50m  54.02  54.02 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  16 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  10:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner