2020-03-30   08:50:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Jääkarhu-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Jääkarhu-uinnit    Tulostuspäivämäärä  16 tammikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  10:59   
  Järjestäjä  TaTu Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 tammikuu 2016         
 
 
 
Laji 10, 100m RU P-11,-14,-17,M  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Joona Kurppa  2004  04A686  UKK    25m     
Santeri Kulla  2004  04A850  PUS    25m     
Emil Ahvonen  2005  05A580  HäUS    25m     
Saku Pietilä  2006  06A344  UKK    25m     
               
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Castor Trygg  2004  04A572  Ui Ta    25m  2:15.71  2:18.71 
Petteri Lepola  2003  03A303  TaTU    25m  2:00.46  2:03.46 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    25m  1:59.16  2:02.16 
Kalle Välimäki  2004  04A571  Ui Ta    25m  1:57.00  2:00.00 
Joonas Nieminen  2003  03A723  HäUS    25m  1:57.70  2:00.70 
Leo Liukonen  2004  04A017  TaTU    25m  1:59.78  2:02.78 
Jesse Anoschkin  2004  04A730  PiTU    25m  2:10.10  2:13.10 
Antti Toivonen  2003  03A479  Ui Ta    25m  2:22.50  2:25.50 

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lassi Tenho  2005  05A286  PiTU    25m  1:55.13  1:58.13 
Onni Pajumäki  2004  04A396  Ui Ta    25m  1:54.04  1:57.04 
Jaakko Virtanen  2003  03A687  Ui Ta    25m  1:53.52  1:56.52 
Akseli Kotti  2004  04A009  TaTU    25m  1:50.54  1:53.54 
Litti Penttilä  2004  04A636  Ui Ta    50m  1:53.63  1:53.63 
Markus Koskinen  2005  05A207  UKK    50m  1:56.86  1:56.86 
Atte Nieminen  2004  04A652  UKK    50m  1:57.84  1:57.84 
Riccardo Castagno  2004  04A401  Ui Ta    25m  1:55.18  1:58.18 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miko Vaikkola  2003  03A520  UKK    25m  1:48.97  1:51.97 
Onni Mäkimartti  2004  04A176  TaTU    25m  1:46.77  1:49.77 
Joona Saloniemi  2004  04A304  TaTU    25m  1:46.24  1:49.24 
Mitja Vaikkola  2004  04A244  UKK    25m  1:42.84  1:45.84 
Leevi Lehtonen  2003  03A753  Ui Ta    25m  1:45.67  1:48.67 
Juho Törmä  2005  05A183  PiTU    25m  1:46.30  1:49.30 
Konsta Kallio  2004  04A610  Ui Ta    25m  1:48.84  1:51.84 
Topias Kupiainen  2004  04A334  NoPy    25m  1:49.51  1:52.51 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Topi Raitalaakso  2003  03A825  Ui Ta    25m  1:41.63  1:44.63 
Aapo Hampaala  2004  04A485  UKK    25m  1:40.88  1:43.88 
Visa Kotiniitty  2003  03A284  Ui Ta    25m  1:39.50  1:42.50 
Juho Elia Marjala  2003  03A275  KeUi    25m  1:38.77  1:41.77 
Lassi Niemi  2004  04A093  TaTU    25m  1:38.89  1:41.89 
               
Lev Vlasov  2007  07A017  Ui Ta    50m  1:44.25  1:44.25 
               

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuso Toivonen  2001  01A482  Ui Ta    25m  1:36.23  1:39.23 
Roope Ollikainen  2004  04A004  PUS    25m  1:33.59  1:36.59 
Urho Lyytinen  2003  03A229  Ui Ta    25m  1:31.69  1:34.69 
Tuukka Jaakola  2001  01A719  Ui Ta    50m  1:33.64  1:33.64 
Eemeli Leinonen  2002  02A681  Ui Ta    25m  1:31.27  1:34.27 
Julius Nyberg  2002  02A459  JIlves    25m  1:31.97  1:34.97 
Henri Naarajärvi  2002  02A893  Ui Ta    25m  1:36.22  1:39.22 
Sami Peltonen  2001  01A498  Ui Ta    25m  1:37.45  1:40.45 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Akseli Hakala  2003  03A023  Ui Ta    25m  1:28.56  1:31.56 
               
Teemu Salminen  2001  01A830  UKK    25m  1:24.89  1:27.89 
Santeri Tuomi  2001  01A567  HyUS    25m  1:23.67  1:26.67 
Aleksei Belov  1998  98B267  PUS    25m  1:24.64  1:27.64 
Eero Ala-Karvia  2001  01A295  Ui Ta    25m  1:25.06  1:28.06 
Lenni Kukkonen  2001  01A961  HäUS    25m  1:26.71  1:29.71 
Jere Broman  2002  02A116  NoPy    25m  1:29.00  1:32.00 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Teemu Ihanamäki  2001  01A357  KU    25m  1:19.79  1:22.79 
Jussi Rauhala  1977  77A089  UKK    25m  1:15.81  1:18.81 
               
Aake Nyrhinen  1997  97A531  Ui Ta    25m  1:11.60  1:14.60 
               
Teemu Saarinen  1995  95A139  HäUS    25m  1:15.11  1:18.11 
Mikael Lähde  2000  00A918  HäUS    25m  1:18.24  1:21.24 
Raul Heinikangas  1998  98B068  PUS    25m  1:21.06  1:24.06 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tino Laine  1998  98A690  HäUS    25m  1:09.77  1:12.77 
Pietari Virta  1997  97A280  TaTU    25m  1:08.68  1:11.68 
Jyri Lähde  1996  96B234  HäUS    25m  1:04.33  1:07.33 
Mikael Karuveha  1999  99B021  TaTU    25m  1:03.35  1:06.35 
Atte Kulmala  1998  98B262  Ui Ta    25m  1:03.90  1:06.90 
Elias Kouvo  1994  94A902  TaTU    25m  1:06.96  1:09.96 
Walentin Koskinen  2000  00A343  Ui Ta    25m  1:09.06  1:12.06 
Antti Hakkarainen  2000  00A468  TaTU    25m  1:10.56  1:13.56 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  16 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  10:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner