2020-03-30   10:23:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Jääkarhu-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

12_S
Laji 12, 50m PU P-11,-14,-17,M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
935  Sainio Samuel  2005  Ui Ta  05A041  25 m  37.65  38.65   
735  Rautaporras Eero  2005  NoPy  05A055  25 m  39.46  40.46   
602  Törmä Juho  2005  PiTU  05A183  25 m  45.36  46.36   
884  Liukkonen Akseli  2005  Ui Ta  05A362  25 m  46.85  47.85   
598  Tenho Lassi  2005  PiTU  05A286  25 m  49.22  50.22   
791  Tuohioja Mikael  2005  UKK  05A086  25 m  55.98  56.98   
566  Routamo Joni  2005  HäUS  05A486  25 m  56.87  57.87   
918  Pitkänen Väinö  2006  Ui Ta  06A199  25 m  1:01.75  1:02.75   
881  Leinonen Henrik  2005  Ui Ta  05A619  25 m  1:06.37  1:07.37   
10  689  Tikkanen Niklas  2007  TaTU  07A004  25 m       
11  771  Pikkuhuhta Miklas  2005  UKK  05A464  25 m       
12  804  Aspholm Oliver  2005  Ui Ta  05A594  25 m       
12 - 14 v 
668  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  25 m  33.42  34.42   
632  Birkstedt Miska  2002  TaTU  02A105  25 m  35.47  36.47   
858  Kortteinen Joona  2003  Ui Ta  03A195  25 m  38.19  39.19   
541  Kokkonen Aleksi  2004  HäUS  04A575  25 m  38.34  39.34   
815  Eskelinen Aarne  2004  Ui Ta  04A085  25 m  39.12  40.12   
556  Nieminen Joonas  2003  HäUS  03A723  25 m  39.30  40.30   
522  Hjelt Elias  2002  Virkiä  02B024  25 m  39.54  40.54   
615  Ollikainen Roope  2004  PUS  04A004  25 m  39.77  40.77   
718  Kupiainen Topias  2004  NoPy  04A334  25 m  41.70  42.70   
10  643  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  50 m  42.79  42.79   
11  749  Haavisto Kalle  2003  UKK  03A076  25 m  42.15  43.15   
12  793  Vaikkola Mitja  2004  UKK  04A244  50 m  43.60  43.60   
13  631  Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  25 m  43.65  44.65   
14  878  Lehtonen Lenni  2004  Ui Ta  04A478  25 m  44.86  45.86   
15  648  Kotti Akseli  2004  TaTU  04A009  25 m  44.91  45.91   
16  971  Välimäki Kalle  2004  Ui Ta  04A571  25 m  46.75  47.75   
17  965  Virtanen Jaakko  2003  Ui Ta  03A687  25 m  46.79  47.79   
18  663  Liukonen Leo  2004  TaTU  04A017  25 m  47.31  48.31   
19  810  Castagno Riccardo  2004  Ui Ta  04A401  25 m  48.04  49.04   
20  948  Syrjä Ilja  2004  Ui Ta  04A573  25 m  49.74  50.74   
21  955  Tuominen Oskar  2004  Ui Ta  04A373  25 m  52.39  53.39   
22  936  Salmela Valtteri  2003  Ui Ta  03A774  25 m  53.94  54.94   
23  524  Korpela Eemi  2002  Virkiä  02A011  25 m       
24  526  Perälä Samuel  2002  Virkiä  02A894  25 m       
25  580  Hristov Konstantin  2003  KU  03B147  25 m       
26  738  Salminen Topi  2004  NoPy  04A856  25 m       
27  805  Aspholm Robert  2003  Ui Ta  03B058  25 m       
28  854  Korhonen Karri  2002  Ui Ta  02A759  25 m       
29  868  Kylliäinen Markus  2002  Ui Ta  02B168  25 m       
30  927  Rautio Sampo  2004  Ui Ta  04A873  25 m       
15 - 17 v 
879  Lehtonen Teemu  2000  Ui Ta  00A472  50 m  27.11  27.11   
641  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  25 m  26.26  27.26   
644  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  50 m  28.44  28.44   
635  Hakkarainen Antti  2000  TaTU  00A468  50 m  28.73  28.73   
861  Koskinen Walentin  2000  Ui Ta  00A343  50 m  28.83  28.83   
665  Mettälä Santeri  1999  TaTU  99A913  25 m  27.87  28.87   
960  Uitto Niklas  2000  Ui Ta  00A672  50 m  29.18  29.18   
612  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  50 m  29.29  29.29   
860  Koskela Lauri  1999  Ui Ta  99A317  25 m  28.52  29.52   
10  827  Heikkinen Arttu  2000  Ui Ta  00A448  50 m  30.28  30.28   
11  834  Hörkkö Tatu  2001  Ui Ta  01A394  25 m  29.32  30.32   
12  640  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  50 m  30.35  30.35   
13  688  Tikkakoski Eerik  2001  TaTU  01A239  25 m  29.73  30.73   
14  633  Eerola Aapo  1999  TaTU  99A042  25 m  30.39  31.39   
15  496  Savander Jani  1999  HyUS  99B230  25 m  30.42  31.42   
16  651  Kuusela Iiro  2001  TaTU  01A689  25 m  31.71  32.71   
17  929  Roine Leo  2001  Ui Ta  01B182  25 m  31.83  32.83   
18  657  Lehtonen Joona  2001  TaTU  01A223  25 m  32.15  33.15   
19  547  Liuska Roope  2000  HäUS  00A354  25 m  32.43  33.43   
20  670  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  33.68  34.68   
21  692  Vehkalahti Tino  2001  TaTU  01A439  25 m  34.26  35.26   
22  624  Ahonpää Atte-Mikael  2001  TaTU  01A336  25 m  34.28  35.28   
23  675  Raivio Veeti  2000  TaTU  00A017  25 m  34.65  35.65   
24  673  Puikkonen Aapo  2001  TaTU  01A245  25 m  37.28  38.28   
25  521  Ahola Antti  2001  Virkiä  01A609  25 m  42.76  43.76   
18 v ja vanhemmat 
654  Laine Ville  1995  TaTU  95B035  50 m  25.15  25.15   
551  Löyttyniemi Jaakko  1997  HäUS  97A919  50 m  25.80  25.80   
800  Aho Teemu  1994  Ui Ta  94A578  25 m  25.36  26.36   
693  Viitanen Teemu  1992  TaTU  92A506  25 m  25.45  26.45   
920  Pyykkönen Kalle  1996  Ui Ta  96A549  50 m  26.58  26.58   
937  Salo Saku  1995  Ui Ta  95A816  50 m  26.72  26.72   
630  Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  50 m  27.15  27.15   
862  Koskinen Werneri  1998  Ui Ta  98A828  50 m  27.19  27.19   
694  Virta Pietari  1997  TaTU  97A280  50 m  27.54  27.54   
10  871  Laaksonen Teemu  1993  Ui Ta  93A513  25 m  26.68  27.68   
11  493  Häkkinen Henrik  1998  HyUS  98A261  50 m  27.99  27.99   
12  696  Yritys Petja  1993  TaTU  93A330  25 m  27.02  28.02   
13  849  Kinnunen Miko  1992  Ui Ta  92A063  25 m  27.30  28.30   
14  677  Rif Jan  1998  TaTU  98A868  25 m  28.45  29.45   
15  840  Kaarlenkaski Artturi  1997  Ui Ta  97A304  50 m  30.22  30.22   
16  777  Rauhala Jussi  1977  UKK  77A089  25 m  31.03  32.03   
17  545  Laine Tino  1998  HäUS  98A690  50 m  32.33  32.33   
18  768  Nurmi Henri  1998  UKK  98A976  25 m  32.50  33.50   
19  772  Purmonen Lasse  1985  UKK  85A005  25 m  40.96  41.96   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  14 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: TaTU Tampere  Tulostusaika  00:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner