2020-03-31   18:52:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Jääkarhu-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

18_S
Laji 18, 200m RU P-11,-14,-17,M 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 - 14 v 
709  Broman Jere  2002  NoPy  02A116  25 m  3:10.81  3:16.81   
858  Kortteinen Joona  2003  Ui Ta  03A195  25 m  3:13.72  3:19.72   
531  Ahvonen Otto  2003  HäUS  03A671  25 m  3:44.10  3:50.10   
643  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  25 m       
680  Saloniemi Joona  2004  TaTU  04A304  25 m       
685  Syrjäkoski Ville  2002  TaTU  02A081  25 m       
863  Koskinen Wäinö  2002  Ui Ta  02A267  25 m       
15 - 17 v 
861  Koskinen Walentin  2000  Ui Ta  00A343  25 m  2:28.94  2:34.94   
736  Rautaporras Olli  2000  NoPy  00A795  25 m  2:29.68  2:35.68   
645  Kokko Jaakko  1999  TaTU  99A480  25 m  2:39.14  2:45.14   
571  Torkkel Timi  2001  HäUS  01A015  50 m  2:48.80  2:48.80   
497  Tuomi Santeri  2001  HyUS  01A567  25 m  2:55.14  3:01.14   
675  Raivio Veeti  2000  TaTU  00A017  25 m  2:56.72  3:02.72   
801  Ala-Karvia Eero  2001  Ui Ta  01A295  25 m  3:00.78  3:06.78   
582  Ihanamäki Teemu  2001  KU  01A357  50 m  3:09.48  3:09.48   
543  Kukkonen Lenni  2001  HäUS  01A961  25 m  3:04.69  3:10.69   
10  684  Syrjäkoski Joona  2000  TaTU  00A478  25 m  3:05.05  3:11.05   
11  673  Puikkonen Aapo  2001  TaTU  01A245  25 m  3:09.33  3:15.33   
12  836  Jaakola Tuukka  2001  Ui Ta  01A719  50 m  3:18.54  3:18.54   
18 v ja vanhemmat 
920  Pyykkönen Kalle  1996  Ui Ta  96A549  25 m  2:12.11  2:18.11   
862  Koskinen Werneri  1998  Ui Ta  98A828  25 m  2:14.24  2:20.24   
536  Hyvärinen Juha  1998  HäUS  98A057  25 m  2:28.51  2:34.51   
840  Kaarlenkaski Artturi  1997  Ui Ta  97A304  50 m  2:45.61  2:45.61   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  14 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: TaTU Tampere  Tulostusaika  00:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner