2019-11-21   05:15:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Jääkarhu-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Lähtölista Laji 13
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Jääkarhu-uinnit    Tulostuspäivämäärä  16 tammikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  10:59   
  Järjestäjä  TaTu Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 tammikuu 2016         
 
 
 
Laji 13, 50m VU T-11,-14,-17,N  Loppukilpailut (12) 
Erä 1 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Venla Rajala  2008  08A055  TaTU    25m     
Oona Kuusela  2006  06A041  TaTU    25m     
Helka Känkänen  2008  08A009  PUS    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Viiu Levola  2008  08A023  TaTU    50m  1:24.68  1:24.68 
Viivi Kiiveri  2006  06A260  Ui Ta    25m  56.89  57.89 
               
Iiris Myllymäki  2008  08A041  TaTU    50m  54.02  54.02 
Sella Koskinen  2007  07A112  TaTU    50m  1:05.55  1:05.55 
Emma Laitila  2008  08A030  TaTU    25m     
Ronja Haraholma  2005  05A704  NoPy    25m     

 
Erä 3 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Nella Kortteinen  2007  07A031  Ui Ta    25m  49.34  50.34 
Maija Talvensaari  2005  05A132  TaTU    50m  48.35  48.35 
Karoliina Hirvelä  2006  06A037  JIlves    25m  46.85  47.85 
Olivia Levula  2006  06A361  KU    25m  47.22  48.22 
Ella Parviainen  2006  06A385  Ui Ta    50m  50.26  50.26 
Veronika Hristova  2006  06A408  KU    50m  50.94  50.94 
               

 
Erä 4 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Karoliina Salmi  2006  06A093  PiTU    25m  45.21  46.21 
Joanna Salonen  2006  06A305  Ui Ta    25m  44.99  45.99 
Jemina Vainio  2004  04A324  UKK    25m  44.18  45.18 
Ella Happonen  2003  03A988  HäUS    50m  45.86  45.86 
Elvira Lydén  2006  06A287  Ui Ta    50m  45.99  45.99 
Elli Isometsä  2007  07A024  KU    25m  45.82  46.82 
Hilla Muukka  2004  04A907  Ui Ta    50m  47.60  47.60 

 
Erä 5 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ellida Tuominen  2006  06A121  PiTU    25m  42.88  43.88 
Vea Victoria Ramsten  2005  05A407  PUS    25m  42.65  43.65 
Hilda Mäkelä  2005  05A513  HäUS    25m  41.76  42.76 
Iida Salonen  2005  05A155  HäUS    25m  41.70  42.70 
Lotta Laine  2003  03A604  HäUS    25m  41.76  42.76 
Aino Välimaa  2006  06A220  Ui Ta    25m  42.09  43.09 
Josefina Uitto  2006  06A308  Ui Ta    50m  43.67  43.67 
               

 
Erä 6 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Venla Mäkelä  2003  03A964  HäUS    25m  38.80  39.80 
Ronja Mäkelä  2003  03A338  Ui Ta    25m  38.60  39.60 
Noora Suonsivu  2005  05A064  PUS    50m  37.66  37.66 
Elisabet Rinne  2002  02A946  Ui Ta    50m  37.23  37.23 
Siiri Reinonen  2004  04A278  HäUS    25m  36.36  37.36 
Wilma Lassila  2004  04A649  TaTU    50m  37.90  37.90 
Silja Rossi  2004  04A599  Ui Ta    25m  38.71  39.71 
               

 
Erä 7 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Henrietta Löfgren  2003  03A262  KeUi    25m  34.89  35.89 
Soile Auvinen  2002  02A259  Ui Ta    25m  34.63  35.63 
Emmi Manninen  2004  04A011  TaTU    25m  34.33  35.33 
Lotta Isola  2003  03A202  UKK    25m  34.60  35.60 
Jenni Hakala  2001  01B139  Ui Ta    25m  34.86  35.86 
Heta Laatikainen  2002  02A464  ValkUS    25m  35.00  36.00 
Marissa Cavallotti  2000  00A789  Ui Ta    25m  35.50  36.50 

 
Erä 8 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maiju Harju  2002  02A671  Ui Ta    25m  33.99  34.99 
Jemina Knuutila  2002  02A432  Ui Ta    25m  33.61  34.61 
Jenny Kareinen  2002  02A000  KeUi    50m  33.99  33.99 
Sara Lehtinen  1999  99B331  HäUS    50m  33.27  33.27 
Terhi Ikonen  1988  88A342  UKK    25m  32.31  33.31 
Sofia Harju  2002  02A556  KeUi    50m  34.46  34.46 
Ilona Hjelt  2002  02A375  JIlves    25m  33.74  34.74 
Ilona Halima  2003  03A252  Ui Ta    25m  34.27  35.27 

 
Erä 9 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilia Majuri  2001  01A799  Ui Ta    25m  31.62  32.62 
Ada Aartela  2002  02A562  HäUS    25m  30.90  31.90 
Emma Latva  2001  01A617  Ui Ta    50m  31.80  31.80 
Sanni Kilponen  2001  01A145  HäUS    25m  30.70  31.70 
Eveliina Koivula  2003  03A192  Ui Ta    50m  31.78  31.78 
Viivi Kuusinen  2002  02A182  TaTU    25m  30.83  31.83 
Anni Turkkila  2002  02A337  JIlves    25m  31.09  32.09 
Kiia Kinnunen  2003  03A368  Ui Ta    25m  31.71  32.71 

 
Erä 10 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elina Palojärvi  2002  02A435  Ui Ta    50m  31.46  31.46 
Susanna Ellonen  1999  99A781  UKK    25m  29.65  30.65 
Ada Alajääskö  1998  98A836  TaTU    50m  30.33  30.33 
Emmiina Rautiainen  2000  00A257  Ui Ta    50m  30.06  30.06 
Senja Saarteinen  1999  99A196  TaTU    50m  30.28  30.28 
Noora Saarinen  1996  96A150  HäUS    25m  29.53  30.53 
Jenny Nieminen  2001  01A986  HyUS    50m  30.97  30.97 
Hilla Nieminen  2001  01A109  Ui Ta    50m  31.50  31.50 

 
Erä 11 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Ekman  2003  03A645  Ui Ta    50m  29.75  29.75 
Lotta Aho  1999  99A598  HäUS    50m  29.64  29.64 
Enni Määttä  1999  99A335  Ui Ta    50m  29.56  29.56 
Heini Hammar  1999  99A148  Ui Ta    50m  29.46  29.46 
Roosa Andelin  1998  98A077  HyUS    50m  29.50  29.50 
Aino Jussila  2000  00A485  Ui Ta    25m  28.63  29.63 
Enni Lahtinen  2002  02A363  Ui Ta    25m  28.73  29.73 
Vanessa Pönnighaus  1999  99A222  HäUS    25m  28.87  29.87 

 
Erä 12 (12) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Nieminen  1996  96A009  Ui Ta    25m  27.48  28.48 
Nea Virta  1996  96A141  Ui Ta    50m  27.74  27.74 
Amanda Suihkonen  1995  95A544  UKK    50m  27.03  27.03 
Tessa Nurminen  1994  94A428  EuraST    50m  25.38  25.38 
Anna Mäkinen  1995  95A388  Ui Ta    50m  26.29  26.29 
Amanda Saari  2000  00A531  Ui Ta    50m  27.61  27.61 
Emma-Lotta Tynkkynen  1999  99A073  TaTU    25m  27.12  28.12 
Mari Kausiala  1997  97A442  TaTU    25m  28.18  29.18 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  16 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  10:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner