2019-11-17   20:03:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Jääkarhu-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

5_S
Laji 5, 100m VU T-11,-14,-17,N 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
751  Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  50 m  1:14.34  1:14.34   
717  Korpikoski Moona  2005  NoPy  05A140  50 m  1:19.61  1:19.61   
798  Aaltola Rebekka  2005  Ui Ta  05A280  25 m  1:20.79  1:22.79   
622  Suonsivu Noora  2005  PUS  05A064  25 m  1:22.01  1:24.01   
658  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  25 m  1:25.83  1:27.83   
721  Lehmijoki Nelli  2005  NoPy  05A030  50 m  1:29.68  1:29.68   
498  Hakkarainen Heta  2005  KeUi  05A191  50 m  1:29.91  1:29.91   
774  Rantala Melina  2005  UKK  05A057  25 m  1:28.35  1:30.35   
903  Niemi Ilona  2005  Ui Ta  05A273  50 m  1:31.27  1:31.27   
10  970  Välimaa Aino  2006  Ui Ta  06A220  25 m  1:29.43  1:31.43   
11  590  Turunen Oona  2006  KU  06A055  25 m  1:29.82  1:31.82   
12  626  Alenius Kiia  2005  TaTU  05A094  25 m  1:30.33  1:32.33   
13  875  Lapikisto Emmi  2005  Ui Ta  05A463  50 m  1:33.12  1:33.12   
14  769  Penttilä Hilla  2005  UKK  05A093  25 m  1:31.90  1:33.90   
15  887  Lydén Elvira  2006  Ui Ta  06A287  50 m  1:36.63  1:36.63   
16  776  Rauhala Julia  2006  UKK  06A102  50 m  1:36.95  1:36.95   
17  553  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  25 m  1:36.00  1:38.00   
18  822  Halme Henni  2005  Ui Ta  05A216  50 m  1:38.31  1:38.31   
19  610  Laaksonen Nelli  2005  PUS  05A602  25 m  1:36.57  1:38.57   
20  712  Juvakka Sivi  2005  NoPy  05A609  25 m  1:36.82  1:38.82   
21  600  Tuominen Ellida  2006  PiTU  06A121  25 m  1:37.33  1:39.33   
22  609  Känkänen Hilla  2006  PUS  06A139  25 m  1:37.61  1:39.61   
23  617  Rahola Emilia  2006  PUS  06A253  25 m  1:37.81  1:39.81   
24  618  Ramsten Vea Victoria  2005  PUS  05A407  25 m  1:40.52  1:42.52   
25  823  Halttunen Enni  2005  Ui Ta  05A482  25 m  1:42.15  1:44.15   
26  586  Levula Olivia  2006  KU  06A361  25 m  1:42.58  1:44.58   
27  781  Saario Tilda  2005  UKK  05A512  25 m  1:43.56  1:45.56   
28  597  Salmi Karoliina  2006  PiTU  06A093  25 m  1:44.49  1:46.49   
29  790  Talvitie Olivia  2006  UKK  06A192  25 m  1:44.77  1:46.77   
30  953  Toroi Eeva  2005  Ui Ta  05A230  25 m  1:45.08  1:47.08   
31  759  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  25 m  1:45.20  1:47.20   
32  783  Salonniemi Silva  2006  UKK  06A266  25 m  1:46.37  1:48.37   
33  947  Surakka Elena  2005  Ui Ta  05A487  50 m  1:49.16  1:49.16   
34  891  Makkonen Ronja  2005  Ui Ta  05A378  25 m  1:47.95  1:49.95   
35  762  Luoma Jenna  2005  UKK  05A422  25 m  1:48.56  1:50.56   
36  583  Isometsä Elli  2007  KU  07A024  25 m  1:49.59  1:51.59   
37  730  Nousiainen Jenna  2005  NoPy  05A555  25 m  1:49.94  1:51.94   
38  588  Pakkanen Pinja  2006  KU  06A377  25 m  1:51.28  1:53.28   
39  916  Peuhkurinen Emilia  2005  Ui Ta  05A582  25 m  1:52.11  1:54.11   
40  859  Kortteinen Nella  2007  Ui Ta  07A031  25 m  1:57.02  1:59.02   
41  867  Kuusiluoma Suvi  2005  Ui Ta  05A596  25 m  2:01.96  2:03.96   
42  511  Hirvelä Karoliina  2006  JIlves  06A037  25 m       
43  558  Nurminen Heidi  2005  HäUS  05A612  25 m       
44  570  Salonen Iida  2005  HäUS  05A155  25 m       
45  581  Hristova Veronika  2006  KU  06A408  25 m       
46  856  Korjonen Venny  2005  Ui Ta  05A565  25 m       
47  939  Salonen Joanna  2006  Ui Ta  06A305  25 m       
48  959  Uitto Josefina  2006  Ui Ta  06A308  25 m       
12 - 14 v 
747  Suihkonen Venla  2002  OCTOPUS  02A026  50 m  1:05.18  1:05.18   
969  Von Dickoff Emma  2002  Ui Ta  02A117  50 m  1:05.93  1:05.93   
727  Moisio Jenni  2002  NoPy  02A607  25 m  1:04.01  1:06.01   
557  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  25 m  1:05.05  1:07.05   
537  Kajanto Emma  2002  HäUS  02A486  50 m  1:07.85  1:07.85   
519  Turkkila Anni  2002  JIlves  02A337  25 m  1:08.06  1:10.06   
754  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  25 m  1:09.01  1:11.01   
740  Toiva Siiri  2002  NoPy  02A779  25 m  1:10.57  1:12.57   
494  Kontiainen Aino  2002  HyUS  02A770  25 m  1:11.38  1:13.38   
10  795  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  25 m  1:11.49  1:13.49   
11  826  Harju Maiju  2002  Ui Ta  02A671  25 m  1:11.49  1:13.49   
12  764  Martinkauppi Sofia  2003  UKK  03A049  25 m  1:11.64  1:13.64   
13  807  Auvinen Soile  2002  Ui Ta  02A259  25 m  1:12.11  1:14.11   
14  506  Sinerkari Nanna  2004  KeUi  04A366  50 m  1:14.35  1:14.35   
15  565  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  25 m  1:13.18  1:15.18   
16  512  Hjelt Ilona  2002  JIlves  02A375  25 m  1:13.34  1:15.34   
17  941  Sherstiuk Mariia  2003  Ui Ta  03B010  25 m  1:13.41  1:15.41   
18  968  Vlasova Evgenia  2003  Ui Ta  03A746  25 m  1:13.82  1:15.82   
19  748  Ellonen Sofia  2004  UKK  04A435  25 m  1:14.03  1:16.03   
20  767  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  25 m  1:14.73  1:16.73   
21  851  Knuutila Jemina  2002  Ui Ta  02A432  25 m  1:15.38  1:17.38   
22  716  Korin Sini  2003  NoPy  03A617  50 m  1:17.57  1:17.57   
23  821  Halima Ilona  2003  Ui Ta  03A252  50 m  1:17.64  1:17.64   
24  734  Rantala Salla  2004  NoPy  04A102  50 m  1:18.01  1:18.01   
25  706  Salminen Olivia  2003  ValkUS  03A862  25 m  1:16.69  1:18.69   
26  596  Niskasaari Siiri  2004  PiTU  04A469  25 m  1:16.96  1:18.96   
27  569  Salminen Milla  2003  HäUS  03A609  25 m  1:17.24  1:19.24   
28  572  Vartiainen Nelli  2002  HäUS  02A900  25 m  1:17.36  1:19.36   
29  587  Pajula Sanna  2003  KU  03A317  50 m  1:19.88  1:19.88   
30  744  Wiren Minea  2003  NoPy  03A335  25 m  1:18.49  1:20.49   
31  906  Nieminen Viivi  2002  Ui Ta  02A457  25 m  1:18.51  1:20.51   
32  914  Peltonen Sanna  2002  Ui Ta  02A177  25 m  1:18.52  1:20.52   
33  562  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  25 m  1:18.74  1:20.74   
34  938  Salomaa Olivia  2003  Ui Ta  03B005  25 m  1:18.74  1:20.74   
35  775  Rantala Vilma  2003  UKK  03A095  25 m  1:19.42  1:21.42   
36  787  Suominen Ella  2004  UKK  04A354  25 m  1:19.55  1:21.55   
37  510  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  25 m  1:19.64  1:21.64   
38  507  Lassila Liisa  2003  KoU  03A641  25 m  1:19.70  1:21.70   
39  599  Tenho Nita  2004  PiTU  04A464  25 m  1:20.08  1:22.08   
40  766  Nieminen Emma  2002  UKK  02A861  25 m  1:20.34  1:22.34   
41  788  Talja Alina  2004  UKK  04A322  25 m  1:20.61  1:22.61   
42  585  Kallio Pinja  2004  KU  04A146  50 m  1:23.32  1:23.32   
43  574  Viitamäki Aada  2003  HäUS  03B051  25 m  1:21.58  1:23.58   
44  943  Siikala Liisa  2003  Ui Ta  03A292  25 m  1:21.58  1:23.58   
45  778  Rauhala Maria  2003  UKK  03A337  25 m  1:21.88  1:23.88   
46  814  Ekman Frida  2004  Ui Ta  04A550  25 m  1:22.35  1:24.35   
47  850  Kirjonen Tessa  2003  Ui Ta  03A080  25 m  1:22.41  1:24.41   
48  930  Rossi Silja  2004  Ui Ta  04A599  25 m  1:22.55  1:24.55   
49  737  Salmi Sanni  2003  NoPy  03A973  25 m  1:22.73  1:24.73   
50  502  Kukkonen Nella  2003  KeUi  03A326  50 m  1:24.93  1:24.93   
51  555  Mäkelä Venla  2003  HäUS  03A964  25 m  1:23.11  1:25.11   
52  656  Lassila Wilma  2004  TaTU  04A649  50 m  1:25.27  1:25.27   
53  662  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  25 m  1:24.33  1:26.33   
54  509  Kuparinen Noora  2004  SWIM  04A288  25 m  1:24.35  1:26.35   
55  755  Kiuru Saara  2004  UKK  04A410  25 m  1:24.68  1:26.68   
56  869  Kylmämetsä Noora  2004  Ui Ta  04A592  25 m  1:24.90  1:26.90   
57  829  Heittokangas Viivi  2004  Ui Ta  04A309  25 m  1:26.08  1:28.08   
58  714  Koivula Anni  2003  NoPy  03B130  25 m  1:27.47  1:29.47   
59  921  Pätiälä Noora  2004  Ui Ta  04A436  25 m  1:27.59  1:29.59   
60  711  Husari Hilma  2004  NoPy  04A874  25 m  1:27.80  1:29.80   
61  532  Blomfelt Sofia  2003  HäUS  03A714  25 m  1:28.80  1:30.80   
62  761  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  25 m  1:29.46  1:31.46   
63  620  Rintola Kerttu  2004  PUS  04A843  25 m  1:30.33  1:32.33   
64  723  Malminen Amanda  2004  NoPy  04A443  25 m  1:30.58  1:32.58   
65  544  Laine Lotta  2003  HäUS  03A604  25 m  1:31.39  1:33.39   
66  931  Ruotoistenmäki Ranja  2004  Ui Ta  04A384  25 m  1:32.77  1:34.77   
67  728  Mustalahti Ronja  2004  NoPy  04A893  25 m  1:32.84  1:34.84   
68  733  Peltolehto Saga  2003  NoPy  03B046  25 m  1:33.39  1:35.39   
69  794  Vainio Jemina  2004  UKK  04A324  25 m  1:34.11  1:36.11   
70  786  Suominen Aino  2004  UKK  04A355  25 m  1:35.90  1:37.90   
71  715  Koivumaa Roosa  2004  NoPy  04A891  25 m  1:36.11  1:38.11   
72  534  Happonen Ella  2003  HäUS  03A988  25 m  1:36.65  1:38.65   
73  961  Uitto Susanna  2004  Ui Ta  04A404  25 m  1:41.33  1:43.33   
74  741  Tomperi Erica  2004  NoPy  04A895  25 m  1:42.97  1:44.97   
75  757  Kupiainen Ida  2004  UKK  04A751  25 m  1:52.28  1:54.28   
76  713  Koivisto Linda  2004  NoPy  04A903  25 m       
77  894  Muukka Hilla  2004  Ui Ta  04A907  25 m       
15 - 17 v 
690  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  25 m  57.86  59.86   
833  Huhtanen Suvi  1999  Ui Ta  99A194  50 m  1:00.30  1:00.30   
742  Tyven Camilla  2001  NoPy  01A380  50 m  1:03.31  1:03.31   
529  Aho Lotta  1999  HäUS  99A598  25 m  1:01.32  1:03.32   
982  Ellonen Susanna  1999  UKK  99A781  50 m  1:03.49  1:03.49   
898  Mäkinen Roosa  1999  Ui Ta  99B038  25 m  1:01.75  1:03.75   
594  Koivuluoma Heta  1999  PiTU  99A532  25 m  1:02.39  1:04.39   
945  Suova Johanna  1999  Ui Ta  99A118  25 m  1:03.08  1:05.08   
925  Rautiainen Emmiina  2000  Ui Ta  00A257  25 m  1:03.48  1:05.48   
10  563  Reunanen Nea  2001  HäUS  01A298  50 m  1:05.52  1:05.52   
11  806  Auvinen Armi  2000  Ui Ta  00A811  25 m  1:03.88  1:05.88   
12  560  Pönnighaus Vanessa  1999  HäUS  99A222  25 m  1:03.93  1:05.93   
13  520  Uusitalo Nelli  1999  JäJy  99A377  50 m  1:06.20  1:06.20   
14  956  Tuominen Sini  2000  Ui Ta  00A293  25 m  1:04.28  1:06.28   
15  838  Jussila Aino  2000  Ui Ta  00A485  25 m  1:04.46  1:06.46   
16  518  Svahn Saara  2001  JIlves  01A172  50 m  1:06.51  1:06.51   
17  857  Kortteinen Emmi  2000  Ui Ta  00A654  50 m  1:07.44  1:07.44   
18  595  Lepistö Annika  2001  PiTU  01A137  25 m  1:05.92  1:07.92   
19  907  Nyberg Netta  2001  Ui Ta  01A250  50 m  1:08.18  1:08.18   
20  847  Kilpinen Emmi  2000  Ui Ta  00A532  50 m  1:08.47  1:08.47   
21  708  Aro Anni  2001  NoPy  01A143  25 m  1:07.59  1:09.59   
22  725  Matikainen Anni  2001  NoPy  01A629  25 m  1:08.15  1:10.15   
23  876  Latva Emma  2001  Ui Ta  01A617  25 m  1:08.48  1:10.48   
24  893  Multimäki Mai  2000  Ui Ta  00A883  25 m  1:10.22  1:12.22   
25  842  Karppinen Kamilla  2001  Ui Ta  01A305  25 m  1:10.66  1:12.66   
26  890  Majuri Emilia  2001  Ui Ta  01A799  25 m  1:11.19  1:13.19   
27  695  Virtanen Kerttu  2000  TaTU  00A483  25 m  1:11.30  1:13.30   
28  892  Marishina Daria  2001  Ui Ta  01B191  25 m  1:13.91  1:15.91   
29  538  Kallioinen Emmi  2000  HäUS  00B013  50 m  1:16.61  1:16.61   
30  831  Hirvonen Aurora  2000  Ui Ta  00B060  50 m  1:17.74  1:17.74   
31  546  Lehtinen Sara  1999  HäUS  99B331  50 m  1:17.76  1:17.76   
32  811  Cavallotti Marissa  2000  Ui Ta  00A789  25 m  1:16.91  1:18.91   
33  739  Toiva Nuppu  2001  NoPy  01B053  50 m  1:20.67  1:20.67   
34  864  Kotiniitty Säde  2001  Ui Ta  01A518  25 m  1:18.81  1:20.81   
18 v ja vanhemmat 
981  Nurminen Tessa  1994  EuraST  94A428  50 m  57.12  57.12   
896  Mäkinen Anna  1995  Ui Ta  95A388  25 m  57.85  59.85   
674  Puomila Aino  1992  TaTU  92A782  50 m  59.87  59.87   
963  Virta Nea  1996  Ui Ta  96A141  50 m  1:00.32  1:00.32   
824  Hammar Hanna  1998  Ui Ta  98A182  50 m  1:00.71  1:00.71   
886  Luukkanen Carita  1996  Ui Ta  96A246  50 m  1:01.10  1:01.10   
899  Männikkö Emma  1998  Ui Ta  98A372  25 m  59.88  1:01.88   
642  Kausiala Mari  1997  TaTU  97A442  50 m  1:03.74  1:03.74   
950  Tahvanainen Ida  1997  Ui Ta  97A253  50 m  1:04.15  1:04.15   
10  492  Andelin Roosa  1998  HyUS  98A077  50 m  1:04.65  1:04.65   
11  873  Lahtinen Erika  1998  Ui Ta  98A082  50 m  1:04.76  1:04.76   
12  919  Potkonen Emilia  1998  Ui Ta  98A146  50 m  1:06.04  1:06.04   
13  752  Ikonen Terhi  1988  UKK  88A342  25 m  1:10.53  1:12.53   
14  743  Vallinen Noora  1998  NoPy  98B080  25 m  1:10.54  1:12.54   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  14 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: TaTU Tampere  Tulostusaika  00:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner