Program för Falu SkinsGames 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Falu SkinsGames 2016 |
|
Utskriftsdatum |
28 februari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
08:52 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 februari 2016 |
|
|
|
|
Gren 17, 100m Frisim Damer |
Finaler (16) |
Beräknad start 09:35 |
Heat 1 (16) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
|
280 |
2 |
Inka Ailanen |
2007 |
07A091 |
Rauma |
|
25m |
|
29 |
3 |
Olivia Budden |
2007 |
AA3207 |
SK ENA |
|
25m |
|
179 |
4 |
Denise Larsson |
1989 |
|
SANDVIKEN |
|
25m |
|
92 |
5 |
Agnes Edvinsson |
2006 |
AP5606 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
174 |
6 |
Filippa Enebrink |
2004 |
AN3604 |
SANDVIKEN |
|
25m |
|
300 |
7 |
Nilea Ahlström |
2005 |
AE1605 |
AVESTA SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
81 |
1 |
Signe Löf |
2005 |
AN1605 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
8 |
2 |
Vera Stefanovic |
2006 |
AF4806 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:47.94 |
49 |
3 |
Wilma Lindgren |
2006 |
AS0406 |
FALUN |
|
25m |
1:43.72 |
183 |
4 |
Sofia Lind-Dannberg |
2003 |
BG1603 |
SIM 77 HOF |
|
25m |
1:39.85 |
281 |
5 |
Eerika Kivistö |
2006 |
06A228 |
Rauma |
|
25m |
1:42.85 |
282 |
6 |
Vilja Pusa |
2005 |
05A343 |
Rauma |
|
25m |
1:43.80 |
70 |
7 |
Sally Wetterskog |
2005 |
AH2205 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:51.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Elisha Cloudy Weerasinghe |
2006 |
AO8606 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:38.59 |
265 |
2 |
Ida Ångström |
2005 |
AP5805 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:37.33 |
77 |
3 |
Lisa Holfve |
2005 |
AR9605 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:31.96 |
286 |
4 |
Sanni Jouppi |
2004 |
04A608 |
Rauma |
|
25m |
1:29.87 |
238 |
5 |
Astrid Engström |
2004 |
AK0604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.45 |
162 |
6 |
Linn Nilsson |
2003 |
BV5403 |
SALA SS |
|
25m |
1:33.71 |
298 |
7 |
Felicia Nordström-Fransson |
2001 |
AR6201 |
AVESTA SS |
|
25m |
1:38.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Emelie Ekvall |
2003 |
AF6803 |
FALUN |
|
25m |
1:28.42 |
109 |
2 |
Agnes Jonasson |
2005 |
AQ9805 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:26.83 |
31 |
3 |
Tara Klarbo Egan |
2005 |
AQ6605 |
SK ENA |
|
25m |
1:25.29 |
87 |
4 |
Emelie Wijker |
2003 |
BA8803 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:23.06 |
261 |
5 |
Ebba Wolfbrandt |
2003 |
AQ5603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:25.06 |
126 |
6 |
Emilia Larsson |
2004 |
AS2404 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:26.30 |
107 |
7 |
Emilia Nordin |
2003 |
AO6803 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:27.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
245 |
1 |
Kolbrún Jónsdóttir |
2003 |
BP9403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:22.98 |
124 |
2 |
Estelle Gyoni |
2004 |
AS0204 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:22.77 |
250 |
3 |
Wilma Nääf |
2002 |
AZ5802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:22.08 |
112 |
4 |
Anna Papp |
2001 |
BT1801 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:21.46 |
6 |
5 |
Emilia Rönn |
2000 |
BN5800 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:21.87 |
42 |
6 |
Ida Engdahl |
2003 |
AP3603 |
FALUN |
|
25m |
1:22.68 |
206 |
7 |
Lovisa Königsson |
2002 |
BM5602 |
UPSALA S |
|
50m |
1:22.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Magdalena Dahl |
2001 |
BK5601 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:21.44 |
166 |
2 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
25m |
1:21.15 |
123 |
3 |
Alvida Forsman |
2004 |
BM7404 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:20.19 |
45 |
4 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
1:19.70 |
208 |
5 |
Tilde Lantz |
2004 |
AX3604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:20.08 |
19 |
6 |
Linn Roos |
2003 |
AK9203 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:20.66 |
235 |
7 |
Linnea Ejlegård |
2002 |
AZ2802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:21.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
66 |
1 |
Emelie Höök |
2003 |
AB0403 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:19.69 |
200 |
2 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.97 |
192 |
3 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.67 |
181 |
4 |
Maja Wikström |
2002 |
AY2602 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:17.45 |
144 |
5 |
Liv Jonsson |
2004 |
AN8404 |
SS MORA |
|
25m |
1:18.12 |
155 |
6 |
Ida Dalin |
2005 |
AG6205 |
SALA SS |
|
25m |
1:18.95 |
53 |
7 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
25m |
1:19.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Lisa Löf |
2004 |
AP3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:17.45 |
182 |
2 |
Anja Kling |
2002 |
BJ4402 |
SIM 77 HOF |
|
25m |
1:17.26 |
249 |
3 |
Mira Myllylä |
2002 |
BL0202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.39 |
177 |
4 |
Anna Jönsson |
2003 |
BC5203 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:16.12 |
210 |
5 |
Mia Milic |
2001 |
BO4601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.37 |
205 |
6 |
Sofia Högdin |
2004 |
BA3404 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.57 |
50 |
7 |
Ellen Lundin |
2005 |
AB5405 |
FALUN |
|
25m |
1:17.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
222 |
1 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:14.91 |
161 |
2 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
25m |
1:14.72 |
232 |
3 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:13.77 |
28 |
4 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
1:13.64 |
60 |
5 |
Alva Viker |
2003 |
BC1403 |
FALUN |
|
25m |
1:13.73 |
150 |
6 |
Klara Öhlin |
1999 |
BO6899 |
SS MORA |
|
25m |
1:14.54 |
11 |
7 |
Nelli Åkerman |
2000 |
AT6200 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:14.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
271 |
1 |
Sofia Boije |
2003 |
BC2803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:12.93 |
48 |
2 |
Julia Lindgren |
2004 |
AN0604 |
FALUN |
|
25m |
1:11.36 |
105 |
3 |
Anna Hedlund |
2000 |
AL1600 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:10.52 |
189 |
4 |
Lovis Jernberg |
2002 |
BC7402 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:09.87 |
142 |
5 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
1:10.06 |
27 |
6 |
Emilia Boberg |
2002 |
AV9602 |
SK ENA |
|
25m |
1:11.03 |
252 |
7 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:12.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
184 |
1 |
Moa Pettersson |
1997 |
AM9697 |
SIM 77 HOF |
|
25m |
1:09.86 |
15 |
2 |
Louise Haglöv |
2003 |
BC9603 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:09.19 |
188 |
3 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:09.00 |
220 |
4 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:08.05 |
185 |
5 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:08.38 |
36 |
6 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
1:09.07 |
32 |
7 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
1:09.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
212 |
1 |
Julia Norlin |
1998 |
AG0498 |
UPSALA S |
|
25m |
1:07.73 |
61 |
2 |
Alva Wikström |
2002 |
AN2402 |
FALUN |
|
25m |
1:06.99 |
111 |
3 |
Tova Moberg |
1998 |
AZ5898 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:06.72 |
154 |
4 |
Elvira Dalin |
2003 |
AO8803 |
SALA SS |
|
25m |
1:06.48 |
26 |
5 |
Alva Nykvist |
1999 |
AM8399 |
DEJE SS |
|
25m |
1:06.67 |
149 |
6 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
25m |
1:06.89 |
38 |
7 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
1:07.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
193 |
1 |
Rebecka Bankefors |
1998 |
AX3298 |
UPSALA S |
|
25m |
1:06.43 |
17 |
2 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:05.99 |
72 |
3 |
Elina Carlsson |
2001 |
AS5801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:05.73 |
54 |
4 |
Ronja Rantanen |
1999 |
AH0899 |
FALUN |
|
25m |
1:05.29 |
120 |
5 |
Julia Budde |
1999 |
AT7699 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:05.56 |
241 |
6 |
Julia Faleke |
2000 |
BK1600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:05.75 |
55 |
7 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
1:06.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
239 |
1 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:05.26 |
216 |
2 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
UPSALA S |
|
25m |
1:04.92 |
263 |
3 |
Ebba Vongheer |
2000 |
BG6600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:04.24 |
243 |
4 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:03.62 |
196 |
5 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:03.96 |
73 |
6 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:04.24 |
160 |
7 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
25m |
1:05.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Agnes Humling |
2000 |
AV2400 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:03.55 |
237 |
2 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:03.29 |
63 |
3 |
Emmy Östling |
2001 |
AI8401 |
FALUN |
|
25m |
1:02.75 |
255 |
4 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:02.41 |
118 |
5 |
Elin Håkansson |
1997 |
BL4697 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:02.50 |
186 |
6 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:02.87 |
133 |
7 |
Cecilia Czarnecki |
1999 |
AT9699 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:03.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:02.19 |
152 |
2 |
Sofia Ander |
1998 |
BE1898 |
SALA SS |
|
25m |
1:01.53 |
52 |
3 |
Julia Nordlund |
1998 |
AL2498 |
FALUN |
|
25m |
59.87 |
47 |
4 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
FALUN |
|
25m |
57.54 |
10 |
5 |
Matilda Åhlström |
1991 |
BV9891 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
58.28 |
277 |
6 |
Paula Oscarsson |
1999 |
BE0899 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:00.93 |
141 |
7 |
Rebecka Östh |
1999 |
AE3699 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:02.03 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
28 februari 2016 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
08:52 |
|