Program för Falu SkinsGames 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 27
|
Tävling |
Falu SkinsGames 2016 |
|
Utskriftsdatum |
28 februari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
13:07 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 februari 2016 |
|
|
|
|
Gren 27, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (13) |
Beräknad start 15:17 |
Heat 1 (13) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Elisha Cloudy Weerasinghe |
2006 |
AO8606 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
77 |
2 |
Lisa Holfve |
2005 |
AR9605 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
81 |
3 |
Signe Löf |
2005 |
AN1605 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
29 |
4 |
Olivia Budden |
2007 |
AA3207 |
SK ENA |
|
25m |
|
49 |
5 |
Wilma Lindgren |
2006 |
AS0406 |
FALUN |
|
25m |
|
95 |
6 |
Felicia Gyllenhammar |
2003 |
BY9803 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
179 |
7 |
Denise Larsson |
1989 |
|
SANDVIKEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Tilda Bylund |
2004 |
BR7404 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
183 |
2 |
Sofia Lind-Dannberg |
2003 |
BG1603 |
SIM 77 HOF |
|
25m |
2:02.63 |
68 |
3 |
Nova Johansson |
2004 |
AA0204 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:58.10 |
155 |
4 |
Ida Dalin |
2005 |
AG6205 |
SALA SS |
|
25m |
1:53.97 |
262 |
5 |
Sarah von der Burg |
2004 |
AP6604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:55.32 |
107 |
6 |
Emilia Nordin |
2003 |
AO6803 |
HEDEMORA |
|
25m |
2:02.13 |
91 |
7 |
Tuva Blomdahl |
2004 |
BO6204 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
265 |
1 |
Ida Ångström |
2005 |
AP5805 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:51.49 |
126 |
2 |
Emilia Larsson |
2004 |
AS2404 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:50.51 |
238 |
3 |
Astrid Engström |
2004 |
AK0604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:48.66 |
250 |
4 |
Wilma Nääf |
2002 |
AZ5802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:48.47 |
45 |
5 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
1:48.60 |
41 |
6 |
Emelie Ekvall |
2003 |
AF6803 |
FALUN |
|
25m |
1:50.41 |
162 |
7 |
Linn Nilsson |
2003 |
BV5403 |
SALA SS |
|
25m |
1:50.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
181 |
1 |
Maja Wikström |
2002 |
AY2602 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:47.87 |
42 |
2 |
Ida Engdahl |
2003 |
AP3603 |
FALUN |
|
25m |
1:44.70 |
80 |
3 |
Lisa Löf |
2004 |
AP3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:43.78 |
109 |
4 |
Agnes Jonasson |
2005 |
AQ9805 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:42.96 |
166 |
5 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
25m |
1:43.04 |
6 |
6 |
Emilia Rönn |
2000 |
BN5800 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:44.68 |
271 |
7 |
Sofia Boije |
2003 |
BC2803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:44.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Linn Roos |
2003 |
AK9203 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:42.88 |
53 |
2 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
25m |
1:41.88 |
200 |
3 |
Kajsa Franzén |
2004 |
AC7204 |
UPSALA S |
|
25m |
1:40.97 |
249 |
4 |
Mira Myllylä |
2002 |
BL0202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:38.71 |
173 |
5 |
Magdalena Dahl |
2001 |
BK5601 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:39.96 |
182 |
6 |
Anja Kling |
2002 |
BJ4402 |
SIM 77 HOF |
|
25m |
1:41.29 |
96 |
7 |
Ella Lindblad |
2003 |
BW0603 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:42.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
161 |
1 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
25m |
1:38.23 |
34 |
2 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
25m |
1:37.39 |
121 |
3 |
Maja Ehlin |
2002 |
BT6202 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:35.95 |
32 |
4 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
1:35.28 |
123 |
5 |
Alvida Forsman |
2004 |
BM7404 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:35.75 |
215 |
6 |
Elsa Stjerna |
2004 |
AX5604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:36.54 |
62 |
7 |
Anja Zetterberg |
2003 |
AF7803 |
FALUN |
|
25m |
1:37.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Anna Papp |
2001 |
BT1801 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:35.11 |
232 |
2 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:34.38 |
103 |
3 |
Maja Hallström |
2000 |
BM5400 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:34.23 |
60 |
4 |
Alva Viker |
2003 |
BC1403 |
FALUN |
|
25m |
1:33.81 |
74 |
5 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:34.07 |
208 |
6 |
Tilde Lantz |
2004 |
AX3604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.24 |
205 |
7 |
Sofia Högdin |
2004 |
BA3404 |
UPSALA S |
|
25m |
1:34.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
252 |
1 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:33.57 |
48 |
2 |
Julia Lindgren |
2004 |
AN0604 |
FALUN |
|
25m |
1:33.35 |
67 |
3 |
Nellie Höök |
2001 |
AM5201 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:32.99 |
124 |
4 |
Estelle Gyoni |
2004 |
AS0204 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:31.90 |
46 |
5 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
1:32.90 |
144 |
6 |
Liv Jonsson |
2004 |
AN8404 |
SS MORA |
|
25m |
1:33.23 |
11 |
7 |
Nelli Åkerman |
2000 |
AT6200 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:33.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Amelie Muhr |
2003 |
AQ4603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:31.27 |
195 |
2 |
Ella Bredenberg |
2001 |
BC2801 |
UPSALA S |
|
25m |
1:30.89 |
220 |
3 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
25m |
1:29.03 |
273 |
4 |
Ebba Hann |
2004 |
AN6804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:27.53 |
116 |
5 |
Tyra Strömbom |
2004 |
AM3804 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
1:28.66 |
15 |
6 |
Louise Haglöv |
2003 |
BC9603 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:30.42 |
201 |
7 |
Tova Franzén |
2001 |
AK9601 |
UPSALA S |
|
25m |
1:31.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
230 |
1 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:26.85 |
239 |
2 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:25.82 |
218 |
3 |
Miranda Söderberg |
1999 |
AB0699 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.90 |
36 |
4 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
1:23.38 |
73 |
5 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:23.94 |
105 |
6 |
Anna Hedlund |
2000 |
AL1600 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:25.36 |
63 |
7 |
Emmy Östling |
2001 |
AI8401 |
FALUN |
|
25m |
1:26.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Marit van Zonneveld |
1999 |
BI9899 |
SS MORA |
|
25m |
1:23.06 |
212 |
2 |
Julia Norlin |
1998 |
AG0498 |
UPSALA S |
|
25m |
1:22.50 |
188 |
3 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:20.76 |
120 |
4 |
Julia Budde |
1999 |
AT7699 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:19.53 |
244 |
5 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:20.13 |
203 |
6 |
Ani Helin Öncu |
2001 |
AO0401 |
UPSALA S |
|
25m |
1:22.01 |
119 |
7 |
Elin Waara |
1997 |
BD3497 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:22.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
241 |
1 |
Julia Faleke |
2000 |
BK1600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:19.39 |
207 |
2 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:18.80 |
246 |
3 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.49 |
85 |
4 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:18.26 |
152 |
5 |
Sofia Ander |
1998 |
BE1898 |
SALA SS |
|
25m |
1:18.28 |
243 |
6 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.55 |
276 |
7 |
Olivia Månström |
1999 |
BL8899 |
SK ÄGIR |
|
25m |
1:18.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Agnes Humling |
2000 |
AV2400 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:17.01 |
237 |
2 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.40 |
186 |
3 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:13.72 |
225 |
4 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:11.01 |
134 |
5 |
Maja Fredriksson |
1999 |
AF6299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:13.34 |
251 |
6 |
Andréa Persson |
1999 |
AB5899 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:13.77 |
259 |
7 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.83 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
28 februari 2016 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
13:07 |
|