Program for Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 3, 200m Frisim P 14 |
Sponsor: Bo-Hus Bosses Bygg |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 247 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 2:05.22 | |
2 | 537 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:05.33 | |
3 | 4 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 2:06.36 | |
4 | 23 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 25 m | 2:06.59 | |
5 | 223 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 2:06.89 | |
6 | 403 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 2:07.54 | |
7 | 559 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 2:08.55 | |
8 | 456 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 25 m | 2:09.81 | |
9 | 422 | Grandin Thor | 2002 | SK TRITON | AG4502 | 25 m | 2:10.26 | |
10 | 43 | Lind Gustav | 2002 | HS | AG7702 | 25 m | 2:11.19 | |
11 | 614 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 25 m | 2:11.55 | |
12 | 573 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 2:13.67 | |
13 | 74 | Stålbrand Oliver | 2002 | HS | AP3302 | 25 m | 2:13.86 | |
14 | 121 | Barkrot Marcus | 2002 | KARLSKRONA | AD7502 | 25 m | 2:14.72 | |
15 | 430 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 2:16.13 | |
16 | 21 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 2:16.74 | |
17 | 69 | Sandström David | 2002 | HS | AN5102 | 25 m | 2:18.95 | |
18 | 374 | Li Daniel | 2002 | POSEIDON | AL8702 | 25 m | 2:20.13 | |
19 | 344 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 2:20.79 | |
20 | 175 | Sadoon Ahmed | 2002 | KSLS | AH2902 | 25 m | 2:20.98 | |
21 | 276 | Andersson Pontus | 2002 | RONNEBY SS | AL3502 | 25 m | 2:20.98 | |
22 | 220 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 25 m | 2:22.02 | |
23 | 538 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 25 m | 2:22.69 | |
24 | 173 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 25 m | 2:23.27 | |
25 | 230 | Klittbo Oscar | 2002 | MKK | AA2702 | 25 m | 2:23.86 | |
26 | 127 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 25 m | 2:24.64 | |
27 | 339 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 50 m | 2:25.41 | |
28 | 367 | Hörestrand Axel | 2002 | POSEIDON | AN0702 | 50 m | 2:25.69 | |
29 | 583 | Svensson Melker | 2002 | YSTADS SS | AG4702 | 25 m | 2:27.56 | |
30 | 112 | Winberg Viggo | 2002 | HÖGANÄS SS | AK8502 | 25 m | 2:27.77 | |
31 | 515 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | 2:27.79 | |
32 | 138 | Brink Maximilian | 2002 | KIVIKS SK | AL1902 | 50 m | 2:27.84 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 11 november 2016 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap | Utskriftstid | 20:24 |