Program for Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 2 Lördagen 12 november 2016 kl. 16.00
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Sum-Sim region 6 |
|
Utskriftsdatum |
12 november 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Ystad |
|
Utskriftstid |
13:24 |
|
|
Arrangör |
Ystads Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 november 2016 |
|
|
|
|
Gren 19, 200m Bröstsim F 15-16 |
Finaler (4) |
Sponsor: Bareko Sport |
|
Beräknad start 16:39 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
423 |
1 |
Felicia Jartelius |
2001 |
AS6601 |
SK TRITON |
|
25m |
3:15.50 |
419 |
2 |
Amalia Degler |
2001 |
AG2601 |
SK TRITON |
|
25m |
3:07.90 |
232 |
3 |
Kristina Kulcsar |
2001 |
AY7801 |
MKK |
|
25m |
3:02.17 |
555 |
4 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
YSTADS SS |
|
25m |
3:00.15 |
542 |
5 |
Alicia Virgili |
2000 |
AP5600 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:01.42 |
493 |
6 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
3:04.72 |
153 |
7 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KLIPPAN |
|
25m |
3:08.21 |
340 |
8 |
Victoria Segerdahl |
2001 |
AS1801 |
SK LÖDDE |
|
50m |
3:33.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
490 |
1 |
Felicia Schubert |
2001 |
AK2201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:59.67 |
158 |
2 |
Belinda Vedlugaite |
2000 |
BK5200 |
KLIPPAN |
|
25m |
2:56.89 |
6 |
3 |
Sara Wilhelmsson |
2001 |
AO6201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:52.99 |
304 |
4 |
Sofia Stålnacke |
2001 |
AT7801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:51.26 |
487 |
5 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:51.96 |
509 |
6 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:56.52 |
554 |
7 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:57.36 |
271 |
8 |
Andrea Prai |
2001 |
AI3201 |
OSBY SS |
|
25m |
2:59.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
301 |
1 |
Olga Schubert |
2000 |
AK2800 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:50.81 |
372 |
2 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
2:50.07 |
613 |
3 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
25m |
2:46.40 |
281 |
4 |
Felicia Huynh |
2000 |
AW8400 |
S 71 |
|
25m |
2:46.01 |
22 |
5 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
2:46.23 |
56 |
6 |
Elly Palm |
2001 |
BP4401 |
HS |
|
25m |
2:47.43 |
601 |
7 |
Miranda Ingvarsson |
2001 |
AE6401 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:50.54 |
273 |
8 |
Ellen Torkelsson |
2000 |
AD4800 |
OSBY SS |
|
25m |
2:51.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
282 |
1 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
25m |
2:43.61 |
124 |
2 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:39.84 |
66 |
3 |
Nelly Rasmusson |
2001 |
AO7201 |
HS |
|
25m |
2:38.28 |
81 |
4 |
Sarah Wallin |
2000 |
AH9800 |
HS |
|
25m |
2:36.64 |
616 |
5 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
2:37.45 |
41 |
6 |
Sandra Lendt |
2000 |
AH0400 |
HS |
|
25m |
2:38.69 |
166 |
7 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
25m |
2:41.38 |
369 |
8 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
25m |
2:44.04 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
12 november 2016 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
Utskriftstid |
13:24 |
|