2019-09-21   15:56:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Falkenberg Race 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 33
Heatlista 
 
  Tävling  Falkenberg Race 2016    Utskriftsdatum  10 april 2016   
  Tävlingsort  Falkenberg    Utskriftstid  13:58   
  Arrangör  Falkenbergs Simklubb         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  09 april 2016         
 
 
 
Gren 33, 400m Frisim Herrar  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
327  Torsten Bohlin  1999  AX5999  MASS    25m  5:11.91 
256  Walter Hero  2002  AR9102  SK LAXEN    25m  5:06.34 
341  Ludwig Lundborg  2002  AJ7702  MASS    25m  5:01.21 
397  Douglas Thulin Ahlström  2001  AQ0901  SK RAN    25m  5:00.37 
343  William Norland  2001  AO0701  MASS    25m  5:00.39 
58  Simon Svedberg  2001  AK5701  FALKÖPING    25m  5:06.05 
186  Jonathan Einarsson  2001  AQ4101  KUNGSBACKA    25m  5:11.41 
408  Hannes Wrenne  2004  AC4304  RONNEBY SS    25m  5:15.84 

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
160  Job Sanders  2003  AF2703  JÖNKÖPING    25m  4:55.94 
391  Primus Olsson  2000  AV7100  SK RAN    25m  4:52.04 
41  Albin Svenneby  2001  AL4301  ELFSBORG    25m  4:48.52 
141  William Brink  1998  AP1998  JÖNKÖPING    25m  4:48.07 
134  Jesper Lövgren  1999  AL4999  SK GÖTENE    25m  4:48.34 
310  Hugo Vaide  2003  AD8903  SK LAXEN    25m  4:48.94 
410  Jacob Alexandersson  1995  AX7395  S 77    25m  4:52.39 
66  Karl Bohlin  2001  AV6301  GÖTEBORG    25m  4:56.49 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
455  Hampus Johannesson  2000  AM6300  TROLLHÄTTA    25m  4:44.87 
464  Charlie Tranberg  2002  AK5102  TROLLHÄTTA    25m  4:44.25 
350  Viktor Sjöström  2001  AB2101  MASS    25m  4:41.66 
417  Linus Holmdahl  2001  AE4101  S 77    25m  4:32.18 
384  Marcus Karlin-Reteike  1999  AS3599  SK RAN    25m  4:41.61 
154  Patrik Petkoczi  2002  AG3702  JÖNKÖPING    25m  4:43.73 
332  Alexander Fredholm  2001  AE2301  MASS    25m  4:44.79 
108  Gustav Vallin  2001  AV0501  GÖTEBORG    25m  4:47.44 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
478  Johannes Strömberg  2002  AI3102  VELLINGE-N    25m  4:30.62 
416  Jesper Holmdahl  1999  AJ5599  S 77    25m  4:30.39 
30  Viktor Johansson  1999  AI0599  ELFSBORG    25m  4:24.02 
204  Johan Hildesson  1992  AK2592  KUNGÄLV    25m  4:04.12 
158  Ishak Sabic  1999  AI9999  JÖNKÖPING    25m  4:19.71 
392  Daniel Olsson-Shirazi  1997  AV9197  SK RAN    25m  4:28.92 
393  Lenny Persson  1977  AA2577  SK RAN    25m  4:30.59 
353  Sam Taheri  2000  AF5300  MASS    25m  4:31.17 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  10 april 2016 
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb  Utskriftstid  13:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner