2019-09-21   15:57:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Falkenberg Race 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 4
Heatlista 
 
  Tävling  Falkenberg Race 2016    Utskriftsdatum  08 april 2016   
  Tävlingsort  Falkenberg    Utskriftstid  19:36   
  Arrangör  Falkenbergs Simklubb         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  09 april 2016         
 
 
 
Gren 4, 200m Frisim Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
230  Moa Bergdahl  2003  BB8603  SK LAXEN    25m  2:39.01 
213  Linnea Schöön  1998  AW0698  KUNGÄLV    25m  2:35.39 
209  Louise Jensen  1999  AZ4699  KUNGÄLV    25m  2:35.26 
325  Amayah Bergman  2002  BD1202  MASS    25m  2:34.92 
331  Ida Forsberg Larsson  2001  BH4601  MASS    25m  2:34.98 
510  Natalia Lugowska  2002  AT2402  GÖTEBORG    25m  2:35.28 
Maja Edvardsson  2003  BH2603  ALINGSÅS    25m  2:36.19 
454  Tilda Hellström  2002  AX9402  TROLLHÄTTA    25m  2:39.09 

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
36  Hannah Lornell  2000  AI3200  ELFSBORG    25m  2:33.52 
162  Tilda Tellfjord  2003  AC9203  JÖNKÖPING    25m  2:29.43 
320  Josephine Ålenius  2002  AY2402  SK LAXEN    25m  2:29.35 
81  Amanda Johansson  2000  AJ9400  GÖTEBORG    25m  2:29.23 
76  Hannah Hemberg  2002  AZ4602  GÖTEBORG    25m  2:29.33 
97  Tilde Persson  2001  BK2201  GÖTEBORG    25m  2:29.37 
334  Elin Gustafsson  2000  AQ1400  MASS    25m  2:31.99 
329  Alma Ericsson  2000  AZ1800  MASS    25m  2:34.52 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
104  Ella Simonsson  2002  BK2202  GÖTEBORG    25m  2:28.92 
82  Wilma Johansson  2002  AN0602  GÖTEBORG    25m  2:28.70 
484  Lovisa Svensson  2002  AH6802  VÄRNAMO SS    50m  2:27.34 
140  Matilda Brink  2001  AJ2401  JÖNKÖPING    25m  2:26.17 
216  Felicia Thonander  2001  AC8801  KUNGÄLV    25m  2:26.39 
377  Vickie Berg  2000  AS2800  SK RAN    50m  2:28.28 
59  Alma Winberg  2001  AH6401  FALKÖPING    25m  2:28.83 
333  Wilma Gunnarsson  2002  AW9402  MASS    25m  2:28.93 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
288  Elin Norrman  2001  AX4601  SK LAXEN    25m  2:25.28 
70  Linnea Edgren  2002  AT7202  GÖTEBORG    25m  2:24.08 
459  Melina Robertson  2001  AO9401  TROLLHÄTTA    25m  2:22.02 
324  Isabelle Asserståhl  2000  AZ4600  MASS    25m  2:21.29 
351  Elvira Skogsberg  2001  AI2801  MASS    25m  2:21.84 
338  Saga Janzén  2002  AB9802  MASS    25m  2:23.87 
138  Alice Arberg  2000  AK5600  JÖNKÖPING    25m  2:24.40 
69  Johanna de Jonge  2001  BE1401  GÖTEBORG    25m  2:25.46 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
137  Agnes Arberg  2001  AF6201  JÖNKÖPING    25m  2:21.09 
150  Malin Jonsson  1998  BB0698  JÖNKÖPING    25m  2:19.51 
339  Elsa Jörstam  2001  AR4601  MASS    25m  2:18.95 
157  Emma Roos  1999  AB7899  JÖNKÖPING    25m  2:16.18 
406  Ella Simander  2002  AU4802  RONNEBY SS    25m  2:17.58 
461  Emilia Ström  2002  AD0602  TROLLHÄTTA    25m  2:19.28 
452  Klara Hasslin  2001  AF3201  TROLLHÄTTA    25m  2:19.53 
44  Filippa Trollsfjord  2001  BE4601  ELFSBORG    25m  2:21.22 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
161  Angelica Stark  1999  AA7699  JÖNKÖPING    25m  2:13.97 
155  Antonia Prior  1999  AB2499  JÖNKÖPING    25m  2:13.02 
460  Olivia Rudqvist  2000  AA2600  TROLLHÄTTA    25m  2:12.46 
347  Linn Rehnberg  1998  AG0298  MASS    25m  2:08.21 
37  Emelie Melin  2000  AK9600  ELFSBORG    25m  2:08.54 
346  Marta Qvirist  1998  AD6498  MASS    25m  2:12.75 
355  Johanna Åberg  1997  AP3497  MASS    25m  2:13.32 
457  Elin Lokrantz  2000  AM2200  TROLLHÄTTA    25m  2:15.32 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  08 april 2016 
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb  Utskriftstid  19:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner