2019-09-21   15:55:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Falkenberg Race 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

32_S
Gren 32, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
285  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  1:15.62   
181  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  1:16.37   
377  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  1:17.75   
383  Herlin Mathilda  2001  SK RAN  AK9201  25 m  1:18.56   
28  Johansson Alma  2001  ELFSBORG  BE9401  25 m  1:19.81   
339  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  25 m  1:19.90   
480  Vileus Emma  2001  VELLINGE-N  AW1401  25 m  1:20.05   
159  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  1:20.18   
474  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  1:21.37   
10  156  Ristl Elin  1999  JÖNKÖPING  AD1499  25 m  1:21.71   
11  150  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  25 m  1:22.17   
12  72  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  1:22.19   
13  324  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  25 m  1:22.21   
14  246  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  1:22.44   
15  338  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  1:22.69   
16  412  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  25 m  1:22.73   
17  449  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  1:23.89   
18  29  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  BF0299  25 m  1:23.97   
19  479  Taylor Emma  1998  VELLINGE-N  AZ8498  25 m  1:24.07   
20  317  Wollentz Julia  2002  SK LAXEN  AO1202  25 m  1:24.12   
21  355  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  1:24.46   
22  47  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  25 m  1:24.69   
23  351  Skogsberg Elvira  2001  MASS  AI2801  25 m  1:25.17   
24  406  Simander Ella  2002  RONNEBY SS  AU4802  25 m  1:25.49   
25  428  Baltzarsson Therese  2001  SK STIMMET  AE5201  25 m  1:25.68   
26  76  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AZ4602  25 m  1:25.80   
27  216  Thonander Felicia  2001  KUNGÄLV  AC8801  50 m  1:26.28   
28  269  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  1:26.28   
29  229  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  25 m  1:26.29   
30  82  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  1:26.71   
31  331  Forsberg Larsson Ida  2001  MASS  BH4601  25 m  1:26.78   
32  161  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  1:26.87   
33  320  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  1:26.96   
34  43  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  25 m  1:27.30   
35  140  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  1:27.77   
36  484  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  1:28.24   
37  69  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  1:28.29   
38  294  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  25 m  1:28.45   
39  325  Bergman Amayah  2002  MASS  BD1202  25 m  1:28.60   
40  438  Volmberg Hilja  2003  SK STIMMET  AN7803  25 m  1:28.78   
41  55  Johansson Ida  2002  FALKÖPING  AE1602  25 m  1:29.06   
42  413  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  25 m  1:29.37   
43  344  Petersson Magdalena  2002  MASS  AA6602  25 m  1:29.44   
44  510  Lugowska Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m  1:29.82   
45  458  Lundqvist Jenc Sara  2002  TROLLHÄTTA  BG9202  25 m  1:29.87   
46  498  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  BQ1800  25 m  1:29.90   
47  97  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  BK2201  25 m  1:30.05   
48  314  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  1:30.95   
49  394  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  25 m  1:31.37   
50  59  Winberg Alma  2001  FALKÖPING  AH6401  25 m  1:31.85   
51  244  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  1:32.12   
52  379  Frykholm Isabella  2001  SK RAN  BD9201  25 m  1:32.33   
53  265  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  1:32.59   
54  57  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  1:32.78   
55  230  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  25 m  1:32.92   
56  333  Gunnarsson Wilma  2002  MASS  AW9402  25 m  1:33.09   
57  Hyvönen Linnea  2005  ALINGSÅS  AB2405  25 m  1:34.42   
58  56  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  1:35.98   
59  185  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  25 m  1:36.14   
60  12  Ranch Isabelle  2004  ALINGSÅS  AF6804  25 m  1:36.26   
61  110  Wennberg Emma  2001  GÖTEBORG  BT6601  25 m  1:37.03   
62  388  Luani Embla  2002  SK RAN  AQ8402  25 m  1:37.10   
63  14  Sillerström Klara  2003  ALINGSÅS  BR1603  25 m  1:37.34   
64  249  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  25 m  1:37.68   
65  81  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  1:37.84   
66  436  Szczesniak Kinga  2001  SK STIMMET  AL5801  25 m  1:38.09   
67  214  Skanse Lova  2003  KUNGÄLV  BS0203  25 m  1:38.79   
68  Edvardsson Maja  2003  ALINGSÅS  BH2603  25 m  1:38.88   
69  217  Tjernström Nellie  2003  KUNGÄLV  AP9403  25 m  1:39.89   
70  145  Egelrud Matilda  2003  JÖNKÖPING  AB2603  50 m  1:41.02   
71  396  Sjögren Erika  2002  SK RAN  AY2202  25 m  1:42.02   
72  53  Gunnarsson Emelie  2001  FALKÖPING  AJ3801  25 m  1:42.21   
73  352  Söderberg Ella  2001  MASS  BH0601  25 m  1:42.50   
74  491  Davidsson Ebba  2003  FALKENBERG  AW1603  50 m  1:43.52   
75  106  Sjöström Kajsa  2002  GÖTEBORG  BS9802  25 m  1:44.17   
76  243  Eriksson Saga  2003  SK LAXEN  BE4803  25 m  1:45.08   
77  432  Ottosson Annie  2002  SK STIMMET  AT8802  25 m  1:45.13   
78  405  Nilsson Lovisa  2006  RONNEBY SS  AA0606  25 m  1:45.90   
79  203  Hildebrand Ida  2002  KUNGÄLV  AL1602  25 m  1:46.06   
80  211  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  25 m  1:46.63   
81  329  Ericsson Alma  2000  MASS  AZ1800  25 m  1:46.66   
82  296  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  25 m  1:46.67   
83  99  Rundström Felicia  2002  GÖTEBORG  BI2402  25 m  1:46.69   
84  429  Fagerström Moa  2003  SK STIMMET  AN4803  25 m  1:46.87   
85  148  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  50 m  1:47.15   
86  162  Tellfjord Tilda  2003  JÖNKÖPING  AC9203  50 m  1:47.52   
87  268  Kanth Elsa  2004  SK LAXEN  AN9204  25 m  1:48.30   
88  262  Ivansson Erica  2003  SK LAXEN  AQ8803  25 m  1:48.81   
89  13  Salander Indra  2003  ALINGSÅS  BP8803  25 m  1:51.93   
90  192  Antonsson Malva  2002  KUNGÄLV  BU5402  25 m  1:52.01   
91  276  Ljungdahl Ella  2004  SK LAXEN  AP2804  25 m  1:52.19   
92  Blixt Matilda  2004  ALINGSÅS  AO7204  25 m  1:53.99   
93  316  Wollentz Andrea  2004  SK LAXEN  BC3404  50 m  1:54.22   
94  251  Gustavsson Leia  2007  SK LAXEN  AF4407  25 m  1:54.56   
95  17  Siwersjö Sofia  2004  ALINGSÅS  AF3604  25 m  1:54.94   
96  224  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  1:55.38   
97  313  Westergren Tilda  2004  SK LAXEN  AN4404  25 m  1:55.88   
98  423  Södergård-Flärd Melinda  2003  S 77  BA3403  25 m  1:57.29   
99  68  Carlsson Nadja  2004  GÖTEBORG  BT6204  25 m  1:58.85   
100  301  Strandh Annielle  2003  SK LAXEN  AR2203  25 m  1:59.00   
101  62  Ahlstrand Linnea  2004  GÖTEBORG  BK6404  25 m  1:59.64   
102  404  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS  BV5203  25 m  1:59.85   
103  287  Nilsson Johansson Lisa  2003  SK LAXEN  BQ0803  25 m  1:59.95   
104  277  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  2:00.39   
105  486  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  2:01.09   
106  258  Hägerroth Rebecca  2004  SK LAXEN  BF9204  50 m  2:08.68   
107  Eliasson Hanna  2005  ALINGSÅS  AF7605  50 m     
108  228  Barisic Sandra  2005  SK LAXEN    50 m     
109  257  Holmqvist Stina  2006  SK LAXEN  AO6606  50 m     
110  259  Hägglund Tilda  2005  SK LAXEN  BB6205  50 m     
111  273  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  50 m     
112  293  Pålsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  50 m     
113  401  Knutsson Disa  2002  RONNEBY SS  BV7802  50 m     
114  492  Ekeröös Thea  2003  FALKENBERG  BM8803  50 m     
115  514  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  50 m  1:21.52  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  08 april 2016 
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb  Utskriftstid  19:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner