2019-09-21   09:38:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Falkenberg Race 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 9 april

Heatlista Gren 15
Heatlista 
 
  Tävling  Falkenberg Race 2016    Utskriftsdatum  09 april 2016   
  Tävlingsort  Falkenberg    Utskriftstid  12:55   
  Arrangör  Falkenbergs Simklubb         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  09 april 2016         
 
 
 
Gren 15, 400m Frisim Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
329  Alma Ericsson  2000  AZ1800  MASS    25m  5:15.70 
320  Josephine Ålenius  2002  AY2402  SK LAXEN    25m  5:14.32 
428  Therese Baltzarsson  2001  AE5201  SK STIMMET    25m  5:12.15 
333  Wilma Gunnarsson  2002  AW9402  MASS    25m  5:05.35 
140  Matilda Brink  2001  AJ2401  JÖNKÖPING    25m  5:05.40 
413  Lisa Bergman  2002  AQ9802  S 77    25m  5:13.33 
81  Amanda Johansson  2000  AJ9400  GÖTEBORG    25m  5:14.46 
59  Alma Winberg  2001  AH6401  FALKÖPING    25m  5:16.56 

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
69  Johanna de Jonge  2001  BE1401  GÖTEBORG    25m  5:03.46 
162  Tilda Tellfjord  2003  AC9203  JÖNKÖPING    25m  5:02.65 
138  Alice Arberg  2000  AK5600  JÖNKÖPING    25m  4:58.62 
351  Elvira Skogsberg  2001  AI2801  MASS    25m  4:57.35 
338  Saga Janzén  2002  AB9802  MASS    25m  4:57.44 
412  Alva Back  2002  AQ8802  S 77    25m  5:01.16 
44  Filippa Trollsfjord  2001  BE4601  ELFSBORG    25m  5:03.45 
76  Hannah Hemberg  2002  AZ4602  GÖTEBORG    25m  5:03.67 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
474  Ida Larsson  2002  AL8202  VELLINGE-N    25m  4:56.33 
150  Malin Jonsson  1998  BB0698  JÖNKÖPING    25m  4:54.21 
70  Linnea Edgren  2002  AT7202  GÖTEBORG    25m  4:53.98 
339  Elsa Jörstam  2001  AR4601  MASS    25m  4:51.50 
460  Olivia Rudqvist  2000  AA2600  TROLLHÄTTA    25m  4:51.92 
461  Emilia Ström  2002  AD0602  TROLLHÄTTA    25m  4:54.05 
21  Emma Dubo  1999  AC5299  ELFSBORG    25m  4:55.18 
324  Isabelle Asserståhl  2000  AZ4600  MASS    25m  4:57.04 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
479  Emma Taylor  1998  AZ8498  VELLINGE-N    25m  4:49.95 
406  Ella Simander  2002  AU4802  RONNEBY SS    25m  4:44.60 
477  Frida Rödin  2000  AI3800  VELLINGE-N    25m  4:39.42 
161  Angelica Stark  1999  AA7699  JÖNKÖPING    25m  4:37.22 
346  Marta Qvirist  1998  AD6498  MASS    25m  4:38.99 
37  Emelie Melin  2000  AK9600  ELFSBORG    25m  4:39.90 
137  Agnes Arberg  2001  AF6201  JÖNKÖPING    25m  4:48.16 
457  Elin Lokrantz  2000  AM2200  TROLLHÄTTA    25m  4:51.33 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  09 april 2016 
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb  Utskriftstid  12:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner