2019-09-23   05:49:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Falkenberg Race 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag 10 april

20_S
Gren 20, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
305  Ulfskans Jonas  1986  SK LAXEN  AD8986  25 m  25.27   
289  Olsson John  1995  SK LAXEN  AG0795  25 m  25.37   
279  Löfgren Joakim  1992  SK LAXEN  AK8592  25 m  25.53   
212  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  26.29   
300  Sandgren Robin  1997  SK LAXEN  AW3997  25 m  26.33   
274  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  25 m  27.32   
376  Berg Richard  1998  SK RAN  AH5598  25 m  27.36   
345  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  27.44   
190  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  27.77   
10  210  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  AT7397  25 m  28.05   
11  410  Alexandersson Jacob  1995  S 77  AX7395  25 m  28.29   
12  158  Sabic Ishak  1999  JÖNKÖPING  AI9999  50 m  28.35   
13  417  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  25 m  28.38   
14  215  Thillman Rickard  1997  KUNGÄLV  AS3597  25 m  28.67   
15  35  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  28.89   
16  390  Nilsson Leonardo  2000  SK RAN  AS6900  25 m  28.89   
17  208  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  28.92   
18  482  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  50 m  28.99   
19  144  Egelrud Filip  2000  JÖNKÖPING  AC4900  50 m  29.00   
20  328  Eliasson Joel  1998  MASS  AN3198  25 m  29.00   
21  478  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  50 m  29.15   
22  483  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  29.16   
23  225  Andersson Johannes  1999  SK LAXEN  AM6999  50 m  29.22   
24  184  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  25 m  29.43   
25  391  Olsson Primus  2000  SK RAN  AV7100  25 m  29.46   
26  430  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  29.79   
27  91  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  25 m  30.00   
28  22  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  30.03   
29  476  Persson Hampus  1997  VELLINGE-N  AI3997  25 m  30.05   
30  108  Vallin Gustav  2001  GÖTEBORG  AV0501  25 m  30.07   
31  133  Gustavsson Axel  2000  SK GÖTENE  AO8100  25 m  30.17   
32  135  Sohlberg Ludvig  1999  SK GÖTENE  AD5199  25 m  30.21   
33  503  Storberg Erik  2000  FALKENBERG  AK1300  25 m  30.22   
34  250  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  30.25   
35  416  Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m  30.25   
36  160  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  30.32   
37  107  Söderberg Nicolas  2001  GÖTEBORG  AK6701  50 m  30.36   
38  332  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  25 m  30.43   
39  299  Sandgren Max  1999  SK LAXEN  AR7399  50 m  30.54   
40  433  Schuldt David  2002  SK STIMMET  AF5902  25 m  30.54   
41  58  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  30.70   
42  66  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  30.97   
43  141  Brink William  1998  JÖNKÖPING  AP1998  25 m  31.14   
44  241  Do Nam  2001  SK LAXEN  AQ2901  25 m  31.42   
45  186  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  25 m  31.64   
46  295  Reljanovic Momir  2002  SK LAXEN  AS8302  25 m  31.69   
47  323  Madsen Anton  2002  LIDKÖPING  AN3102  25 m  31.82   
48  485  Andersson Dennis  2001  FALKENBERG  AU0701  50 m  31.95   
49  266  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  32.03   
50  198  Gabrielsson Benjamin  1999  KUNGÄLV  AN1199  25 m  32.11   
51  303  Sverkersson Vincent  1999  SK LAXEN  AX1999  50 m  32.37   
52  101  Rättgård Einar  2000  GÖTEBORG  AQ4500  25 m  32.48   
53  134  Lövgren Jesper  1999  SK GÖTENE  AL4999  25 m  32.56   
54  493  Ettberger Martin  2001  FALKENBERG  AT8101  25 m  32.58   
55  102  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  32.68   
56  310  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  32.72   
57  153  Nukovic Eldin  2002  JÖNKÖPING  AE5102  50 m  32.78   
58  105  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  32.98   
59  311  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  33.02   
60  180  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  33.07   
61  245  Gaudenz Finn  2002  SK LAXEN  AL9502  25 m  33.17   
62  200  Gustafsson Noah  2000  KUNGÄLV  AT9700  50 m  33.28   
63  103  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m  33.32   
64  380  Gudermanis Albert  2000  SK RAN  AY6100  25 m  33.45   
65  447  Pettersson Linus  2002  SVENLJUNGA  AC3902  25 m  33.45   
66  341  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  50 m  33.59   
67  464  Tranberg Charlie  2002  TROLLHÄTTA  AK5102  25 m  33.70   
68  139  Babana Thomas  2001  JÖNKÖPING  AB0502  50 m  34.04   
69  23  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  AI0701  25 m  34.24   
70  Emanuelsson Noah  2003  ALINGSÅS  AI8703  25 m  34.59   
71  501  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  34.78   
72  398  Andersson Pontus  2002  RONNEBY SS  AL3502  25 m  34.81   
73  256  Hero Walter  2002  SK LAXEN  AR9102  25 m  34.90   
74  302  Swedblom Anton  2002  SK LAXEN  AR1302  25 m  34.93   
75  71  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  25 m  35.20   
76  397  Thulin Ahlström Douglas  2001  SK RAN  AQ0901  25 m  35.21   
77  242  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  35.27   
78  61  Ahlstrand Erik  1999  GÖTEBORG  AU6199  25 m  35.87   
79  238  Björkman Edward  2002  SK LAXEN  AS2302  25 m  35.97   
80  154  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING  AG3702  50 m  36.08   
81  226  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  25 m  36.14   
82  152  Madurel Albert  2001  JÖNKÖPING  AZ6301  25 m  36.16   
83  424  Thäng Alfred  2001  S 77  AN9701  50 m  36.21   
84  309  Vaide Axel  2005  SK LAXEN  AB2705  25 m  36.41   
85  109  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  25 m  36.50   
86  337  Iséni Leo  2001  MASS  AE6301  50 m  36.63   
87  496  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  36.83   
88  499  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  50 m  36.89   
89  419  Pettersson Jens  2001  S 77  AG9101  50 m  36.98   
90  92  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  AM4302  25 m  37.11   
91  408  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  AC4304  25 m  37.43   
92  286  Nilsson Lucas  2003  SK LAXEN  AM2703  25 m  37.54   
93  86  Liu Nicolas  2003  GÖTEBORG  AR4703  25 m  38.07   
94  382  Hariri Mohamad  2002  SK RAN  AK1502  25 m  38.47   
95  456  Larsson Sigge  2002  TROLLHÄTTA  AP9702  25 m  39.18   
96  453  Heal Leon  2003  TROLLHÄTTA  AG0103  25 m  39.93   
97  Bohlin Noel  2003  ALINGSÅS  AM4903  25 m  40.19   
98  248  Gröndahl Nils  2004  SK LAXEN  AH7304  25 m  40.34   
99  270  Kovijanic Aleksa  2003  SK LAXEN  AH4903  25 m  40.59   
100  74  Hedar Sebastian  2001  GÖTEBORG  AV5501  25 m  41.06   
101  306  Wahlbeck Axel  2004  SK LAXEN  AH4504  25 m  41.75   
102  312  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  41.99   
103  89  Mellegård Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  25 m  42.07   
104  435  Svensson Linus  2002  SK STIMMET  AT9902  25 m  42.09   
105  282  Matovic Maximilian  2004  SK LAXEN  AP8304  25 m  42.16   
106  80  Jebsen Setterberg Oscar  2001  GÖTEBORG  AT6501  25 m  42.33   
107  75  Heidarpour Sam  2004  GÖTEBORG  AR6504  25 m  43.00   
108  399  Kalmteg Edwin  2004  RONNEBY SS  AH7704  25 m  44.47   
109  283  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  44.55   
110  488  Curlow Emil  2002  FALKENBERG  AO7902  25 m  45.13   
111  260  Isaksson Lukas  2005  SK LAXEN  AF5705  25 m  47.58   
112  451  Chung Patrik  2000  TROLLHÄTTA  AU4900  50 m  48.01   
113  431  Johansson Simon  2003  SK STIMMET  AA9903  25 m  50.43   
114  Figas Jesper  2003  ALINGSÅS  AH5303  25 m  51.81   
115  79  Jebsen Setterberg Lukas  2003  GÖTEBORG  AW2503  25 m  51.81   
116  253  Hakopian Erik  2004  SK LAXEN  AN2704  25 m  52.57   
117  278  Lundvall Lucas  2002  SK LAXEN  AS6302  25 m  54.94   
118  11  Lindgren Victor  2002  ALINGSÅS  AB1902  25 m  55.35   
119  100  Rättgård August  2003  GÖTEBORG  AY8303  50 m     
120  207  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  AD6505  50 m     
121  327  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  50 m     
122  336  Häyhänen Lucas  2001  MASS  AV2701  50 m     
123  516  Sjöberg Robert  1998  KUNGÄLV  AU8798  50 m  29.42  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  08 april 2016 
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb  Utskriftstid  19:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner