Program för S 71-Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
S 71 Cup |
|
Utskriftsdatum |
20 februari 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
08:16 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 februari 2016 |
|
|
|
|
Gren 1, 100m Frisim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
Erica Persson |
2005 |
BA5605 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
|
47 |
4 |
Maja Nilsson |
2004 |
AM7604 |
KK KARPEN |
|
25m |
|
84 |
5 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
2 |
Tyra Hjorth |
2005 |
AK2405 |
KLIPPAN |
|
25m |
|
113 |
3 |
Victoria Johansson |
2004 |
BJ2604 |
SIM ENGELH |
|
25m |
|
154 |
4 |
Kajsa Sjöström Andersson |
2004 |
AG0604 |
SK RAN |
|
25m |
2:01.79 |
200 |
5 |
Olivia Sköld |
2004 |
BI9804 |
S 71 |
|
25m |
|
29 |
6 |
Lovisa Larsson |
2004 |
BQ3204 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
|
126 |
7 |
Mathilde Berild Andersen |
2004 |
BF5204 |
SJÖBO SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
130 |
1 |
Lykke Lagerholm-Nord |
2006 |
AH6406 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:40.95 |
167 |
2 |
Elvira Johansson |
2004 |
AV0404 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:36.64 |
31 |
3 |
Matilda Malm |
2004 |
BL4804 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:35.25 |
28 |
4 |
Ella Klein |
2004 |
BO7604 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:33.78 |
124 |
5 |
Felicia Zander |
2004 |
BK9804 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:35.12 |
181 |
6 |
Frida Christiansen |
2003 |
AE0603 |
S 71 |
|
25m |
1:36.15 |
171 |
7 |
Johanna Jönsson |
2005 |
AN5205 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:38.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
79 |
1 |
Wilma Lundius |
2004 |
AJ9604 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:31.25 |
25 |
2 |
Ida Holst Gerløv |
2004 |
BF4404 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:30.77 |
14 |
3 |
Caisa Renström |
2004 |
AH8404 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:28.66 |
80 |
4 |
Fanny Moreau |
2003 |
AF3603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:24.69 |
173 |
5 |
Elsa Walter |
2003 |
BC5603 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:27.59 |
3 |
6 |
Ammie Axelsson |
2004 |
AM2604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:29.78 |
32 |
7 |
Gabriella Mattsson |
2004 |
BF7204 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:31.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Rebecca Kokko |
2004 |
AT9804 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:23.83 |
127 |
2 |
Victoria Berild Andersen |
2003 |
BQ8603 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:21.82 |
103 |
3 |
Maja Olofsson |
2004 |
AF7204 |
OSBY SS |
|
25m |
1:20.26 |
41 |
4 |
Sigrid Lundström |
2003 |
AB9403 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:19.78 |
170 |
5 |
Elvira Eriksson |
2003 |
AJ5803 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:20.06 |
7 |
6 |
Elin Kronkvist |
2004 |
AG6204 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:20.55 |
2 |
7 |
Viktoria Andersson |
2003 |
BP7803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:22.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
17 |
1 |
Alice Troedsson |
2004 |
AG1404 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:19.13 |
115 |
2 |
Saskia Kaminski |
2004 |
AR9604 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:18.00 |
99 |
3 |
Felicia Karlsson |
2003 |
AF1603 |
OSBY SS |
|
25m |
1:17.81 |
78 |
4 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:13.74 |
112 |
5 |
Emilia Johansson |
2003 |
BE6403 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:16.10 |
1 |
6 |
Johanna Andersson |
2003 |
BP5803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:17.90 |
201 |
7 |
Alva Stenebo |
2003 |
AY6403 |
S 71 |
|
25m |
1:19.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
134 |
1 |
Tilde Persson |
2003 |
AC5403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:12.75 |
108 |
2 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:10.01 |
73 |
3 |
Katja Haglund |
2003 |
BW9203 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.51 |
106 |
4 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
1:07.08 |
6 |
5 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:09.26 |
162 |
6 |
Jennifer Nilsson |
2003 |
AC3803 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:09.92 |
4 |
7 |
Ebba Hellzén |
2003 |
AE3603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:12.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:17.67 |
10 |
2 |
Frida Pekberg |
2004 |
AG0404 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:16.59 |
34 |
3 |
Tindra D´ Aubigné |
2004 |
AQ1204 |
HÖÖRS SS |
|
25m |
1:13.07 |
160 |
4 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:05.56 |
172 |
5 |
Irma Nilsson |
2004 |
AD5204 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:11.77 |
109 |
6 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:16.05 |
12 |
7 |
Ella Persson |
2004 |
AJ2604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:17.12 |
|
|
Heat 9 (9) (11 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
189 |
1 |
Freja Malmgren |
2007 |
AA8207 |
S 71 |
|
25m |
1:38.23 |
117 |
2 |
Anna Larsson |
2006 |
AM1806 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:34.84 |
131 |
3 |
Hilda Nilsson-Halvardsson |
2005 |
AL6805 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:26.34 |
165 |
4 |
Selma Seipp |
2005 |
AC6605 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:16.52 |
86 |
5 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:26.05 |
93 |
6 |
Elina Holgersson |
2005 |
AF6605 |
OSBY SS |
|
25m |
1:26.98 |
85 |
7 |
Tova Siversson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:36.79 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
20 februari 2016 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
08:16 |
|