Startliste for Brøndby Swim Cup 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Brøndby Swim Cup 2016 |
|
Udskriftsdato |
06 februar 2016 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:32 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben Vest Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 november 2015 |
|
|
|
|
Løb 13, 50m Butterfly Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
326 |
1 |
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
0694AD |
VEST |
|
25m |
|
188 |
2 |
Freja Madsen |
2004 |
|
KVIK |
|
25m |
|
98 |
3 |
Signe Eie |
2005 |
0582AP |
HERLEV |
|
25m |
|
117 |
4 |
Sofie Sønderby Persson |
2003 |
0332AQ |
HERLEV |
|
25m |
|
116 |
5 |
Liva Rosenkrands Olsen |
2006 |
|
HERLEV |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
226 |
1 |
Mathilde Pihl |
2005 |
0522AK |
KVIK |
|
25m |
1:00.14 |
274 |
2 |
Inge-Marie Ørneborg |
2003 |
0348AK |
VÆRLØSE |
|
25m |
50.00 |
11 |
3 |
Alma Gotfredsen |
2005 |
0548AI |
GLADSAXE |
|
25m |
48.77 |
241 |
4 |
Filippa Walløe |
2005 |
0502AC |
KVIK |
|
25m |
49.45 |
261 |
5 |
Esther Haudrum Larsen |
2005 |
0574AK |
VÆRLØSE |
|
25m |
50.31 |
208 |
6 |
Alberte Enggard Hvolby |
2005 |
0524AE |
KVIK |
|
25m |
1:01.95 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
332 |
1 |
Laura Thorlund Jensen |
2004 |
0436AJ |
HERLEV |
|
25m |
48.15 |
136 |
2 |
Kamille Hjort Arndal |
2002 |
|
ORIENT |
|
25m |
45.44 |
147 |
3 |
Laura Lundbek Nüchel |
2002 |
|
ORIENT |
|
25m |
44.13 |
84 |
4 |
Ida Oest |
2003 |
0386AS |
HERLEV |
|
25m |
45.02 |
55 |
5 |
Pernille Møller Leisted |
2002 |
0288AU |
HELSINGE |
|
25m |
47.96 |
20 |
6 |
Cathrine Østergaard Niels |
2004 |
0494AL |
GLADSAXE |
|
25m |
48.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
38 |
1 |
Laura Balbi |
2003 |
0304AY |
HELSINGE |
|
25m |
42.30 |
5 |
2 |
Sophia Bøttger |
2004 |
0424AE |
GLADSAXE |
|
25m |
41.89 |
163 |
3 |
Emilie Nepper-Christensen |
2003 |
0372AU |
SØLLERØD |
|
25m |
40.60 |
152 |
4 |
Pauline Drucker |
2004 |
0474AG |
SØLLERØD |
|
25m |
41.50 |
17 |
5 |
Amalie Brammer Kærgaard |
2004 |
0418AH |
GLADSAXE |
|
25m |
42.03 |
153 |
6 |
Sophie Gjelstrup |
2002 |
0244AQ |
SØLLERØD |
|
25m |
43.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
164 |
1 |
Anna Nørskov |
2004 |
0414AO |
SØLLERØD |
|
25m |
40.48 |
68 |
2 |
Anja Xin Andersen |
2004 |
0444AD |
HERLEV |
|
25m |
40.11 |
237 |
3 |
Alma Heyn Stage |
2004 |
0462AC |
KVIK |
|
25m |
36.77 |
63 |
4 |
Katrine Voss Thorsen |
2002 |
0202AZ |
HELSINGE |
|
25m |
39.61 |
137 |
5 |
Marie Bernack |
2003 |
|
ORIENT |
|
25m |
40.13 |
169 |
6 |
Rebecca Sangild |
2003 |
0344AL |
SØLLERØD |
|
25m |
40.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
265 |
1 |
Sofie Lund-Scherbeck |
2003 |
0398AJ |
VÆRLØSE |
|
25m |
36.60 |
2 |
2 |
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
0478AC |
GLADSAXE |
|
25m |
34.60 |
51 |
3 |
Iben Jeppesen |
2000 |
0002AO |
HELSINGE |
|
25m |
33.11 |
344 |
4 |
Delphine Møller |
1999 |
9908AK |
VEST |
|
25m |
33.12 |
200 |
5 |
Rebekka Giessing |
2003 |
0364AE |
KVIK |
|
25m |
35.45 |
19 |
6 |
Roseline Løkkegaard |
2004 |
0462AF |
GLADSAXE |
|
25m |
36.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
14 |
1 |
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
0358AH |
GLADSAXE |
|
25m |
32.75 |
192 |
2 |
Sofie Findahl Andersen |
2003 |
0382AB |
KVIK |
|
25m |
32.14 |
46 |
3 |
Emily Gantriis |
1999 |
9966AB |
HELSINGE |
|
25m |
29.06 |
24 |
4 |
Gro Grinda Rasmussen |
2003 |
0372AF |
GLADSAXE |
|
25m |
29.54 |
140 |
5 |
Alison Lodal Hinklon |
2001 |
|
ORIENT |
|
25m |
32.38 |
25 |
6 |
Terese Kjøller Rudbeck |
2003 |
0342AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
32.85 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
06 februar 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:32 |
|