Program for Ullbergstrofén 2016
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 22
|
Tvling |
Ullbergstrofn 2016 finaler 25 |
|
Utskriftsdatum |
01 maj 2016 |
|
|
Tvlingsort |
Gteborg |
|
Utskriftstid |
12:09 |
|
|
Arrangr |
Gteborg Sim |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
30 april 2016 |
|
|
|
|
Gren 22, 100m Fjrilsim Herrar |
Finaler (4) |
18 r och ldre: Erik Andersson (1984) 52.49 2009-05-01 |
16 - 17 r: Jani Sievinen (1974) 55.07 1991-05-10 |
14 - 15 r: Albin Lvgren (1999) 57.26 2014-05-04 |
13 r och yngre: Mikko Klemola (1982) 1:02.62 1995-05-26 |
|
Heat 1 (4) (13 r och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
Land |
Bassng |
Tid |
|
177 |
1 |
Ludvig Mathisen |
2003 |
AD7903 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:34.80 |
477 |
2 |
Malte Almqvist |
2004 |
AB9904 |
VARBERG |
|
50m |
1:22.51 |
192 |
3 |
Simon Persson |
2003 |
AA1703 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:18.95 |
151 |
4 |
Axel Auer |
2003 |
AB8103 |
KARLSKRONA |
|
50m |
1:04.97 |
333 |
5 |
Eric Lundstrm Silke |
2003 |
AF8903 |
NKK |
|
50m |
1:10.24 |
556 |
6 |
Wilmer Ingvarsson |
2003 |
AA1903 |
NGELHOLM |
|
50m |
1:22.21 |
569 |
7 |
Gustaf Stokholm |
2004 |
AD8504 |
NGELHOLM |
|
50m |
1:27.22 |
42 |
8 |
Leo Hovbrandt |
2003 |
AL1703 |
GTEBORG |
|
50m |
1:37.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
Land |
Bassng |
Tid |
|
167 |
1 |
Linus Andersson |
2001 |
AP4301 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:09.16 |
86 |
2 |
Gustav Vallin |
2001 |
AV0501 |
GTEBORG |
|
50m |
1:07.00 |
312 |
3 |
Max Engstrm |
2001 |
AC9301 |
NKK |
|
50m |
1:05.64 |
180 |
4 |
Johan Rydahl |
2001 |
AF4901 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:00.55 |
379 |
5 |
Linus Holmdahl |
2001 |
AE4101 |
S 77 |
|
50m |
1:05.28 |
220 |
6 |
Julius Gustavsson |
2002 |
AD0102 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:06.76 |
452 |
7 |
David Schuldt |
2002 |
AF5902 |
SK STIMMET |
|
50m |
1:07.99 |
618 |
8 |
Herman Harbo |
2001 |
|
Haldens SK |
|
50m |
1:09.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
Land |
Bassng |
Tid |
|
507 |
1 |
Anton Steindl |
2000 |
AB2900 |
HVETLANDA |
|
50m |
1:01.25 |
552 |
2 |
Oskar Hanstl |
1999 |
AJ1599 |
NGELHOLM |
|
50m |
1:00.77 |
219 |
3 |
Dennis Dukic |
2000 |
AC4500 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:00.46 |
605 |
4 |
Albin Lvgren |
1999 |
AC0199 |
JNKPING |
|
50m |
57.15 |
298 |
5 |
Tobias berg |
2000 |
AB2500 |
MASS |
|
50m |
1:00.12 |
517 |
6 |
Karl Frylmark |
1999 |
AK6599 |
VSBY SS |
|
50m |
1:00.57 |
226 |
7 |
Nikola Mackic |
1999 |
AF6199 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:00.98 |
332 |
8 |
Victor Lovinge |
2000 |
AD6300 |
NKK |
|
50m |
1:01.65 |
|
|
Heat 4 (4) (18 r och ldre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
Land |
Bassng |
Tid |
|
282 |
1 |
Patrik Lfgren |
1996 |
AA4396 |
MASS |
|
50m |
1:00.98 |
84 |
2 |
Miro Torola |
1995 |
BD1195 |
GTEBORG |
|
50m |
59.52 |
331 |
3 |
Hampus Lovinge |
1998 |
AE2998 |
NKK |
|
50m |
59.00 |
526 |
4 |
Samuel Trnqvist |
1997 |
AI6197 |
VSBY SS |
|
50m |
58.33 |
236 |
5 |
Teodor Widerberg |
1998 |
AG0398 |
SK LAXEN |
|
50m |
58.85 |
113 |
6 |
Mika Persson |
1998 |
AM7798 |
HGANS SS |
|
50m |
59.40 |
491 |
7 |
Albin Larsson |
1998 |
AF4798 |
VARBERG |
|
50m |
1:00.51 |
232 |
8 |
Robin Sandgren |
1997 |
AW3997 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:01.25 |
Skapad av WinGrodan 1.25.04 |
Utskriftsdatum |
01 maj 2016 |
Licensierad till: Gteborg Sim |
Utskriftstid |
12:09 |
|