2019-09-22   11:11:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Finn & Fiffi Arena Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

25_S
Gren 25, 50m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
37  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  50 m  39.70   
180  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  40.12   
219  Korunovska Skyttma Nellie  2004  VELLINGE-N  AT3804  25 m  40.16   
264  Olsson Julia  2004  ÖSTERLEN  AL0804  25 m  41.06   
246  Pekberg Frida  2004  ÄNGELHOLM  AG0404  25 m  41.15   
221  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  41.54   
280  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  41.69   
142  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  41.81   
231  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  41.84   
10  232  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  41.91   
11  39  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  42.00   
12  123  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  42.09   
13  164  Ekstrand Wilma  2004  SPIGGARNA  AM9404  25 m  42.17   
14  34  Nilsson Klara  2004  SK HAJEN  AQ3804  25 m  42.38   
15  29  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  42.39   
16  248  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  42.52   
17  17  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  43.07   
18  223  Persson Amanda  2005  VELLINGE-N  AJ0805  25 m  43.72   
19  115  Rosquist Emelie  2004  SK LÖDDE  AX1204  25 m  44.41   
20  278  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  44.49   
21  290  Wicknert Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  44.49   
22  94  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  44.65   
23  237  Axelsson Ammie  2004  ÄNGELHOLM  AM2604  25 m  44.91   
24  81  Jarvi Tyra  2004  SS IDEN  AC6804  25 m  45.37   
25  136  Lundgren Clara  2004  MKK  BC5804  25 m  45.58   
26  288  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  45.85   
27  207  Hörgerud Melina  2005  TYRINGE SS  AM6405  25 m  45.89   
28  249  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  46.18   
29  140  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  46.31   
30  57  Holst Gerløv Ida  2004  HÖGANÄS SS  BF4404  25 m  46.47   
31  105  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  46.55   
32  209  Widell Nea  2004  TYRINGE SS  AE4404  25 m  46.85   
33  254  Brünjes Thea  2004  ÖSTERLEN  BF3604  25 m  47.10   
34  130  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  47.14   
35  250  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  25 m  47.14   
36  282  La Mahieu Lovisa  2005  TRELLEBORG  AR6805  25 m  47.70   
37  31  Möller Emilia  2004  SK HAJEN  BG5204  25 m  47.80   
38  210  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  47.97   
39  289  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  48.00   
40  104  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  48.27   
41  191  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  48.43   
42  208  Johansson Elvira  2004  TYRINGE SS  AV0404  25 m  48.58   
43  234  Westerblad Ellen  2004  VELLINGE-N  AM3204  25 m  48.62   
44  215  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  48.63   
45  108  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  48.66   
46  132  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  48.81   
47  139  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  49.32   
48  64  Mattsson Gabriella  2004  HÖGANÄS SS  BF7204  25 m  49.82   
49  158  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  50.33   
50  44  Sylvan Maja  2005  SK HAJEN  AN2205  25 m  50.48   
51  129  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  50.81   
52  Ahlgren Sofie  2004  SK HAJEN  AM1204  25 m  51.34   
53  252  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  51.55   
54  292  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  51.77   
55  261  Malmqvist Moa  2005  ÖSTERLEN  AL2405  25 m  51.78   
56  184  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  51.94   
57  240  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  52.05   
58  93  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m  52.48   
59  224  Persson Matilda  2004  VELLINGE-N  AX2204  25 m  52.98   
60  233  Veber Mathilda  2004  VELLINGE-N  BN0604  25 m  53.69   
61  59  Klein Ella  2004  HÖGANÄS SS  BO7604  25 m  53.76   
62  285  Nilsson Hanna  2004  TRELLEBORG  BQ1604  25 m  53.99   
63  107  Löfqvist Lykke  2005  SK LÖDDE  BG3605  25 m  54.24   
64  27  Markenlöv Anna  2005  SK HAJEN  AX4805  50 m  54.30   
65  179  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  54.62   
66  202  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  54.71   
67  118  Sjöfors Anna  2004  SK LÖDDE  BP6604  25 m  54.74   
68  205  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  50 m  54.77   
69  199  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  55.44   
70  189  Isaksson Frida  2005  SK SYDSIM  AR3805  25 m  55.46   
71  268  Larsson Lovisa  2004  HÖGANÄS SS  BQ3204  25 m  55.61   
72  186  Grabowska Amanda  2005  SK SYDSIM  AX9405  50 m  56.78   
73  138  Norvenius Filippa  2005  MKK  BB6405  25 m  57.11   
74  188  Hed Ines  2004  SK SYDSIM  AZ0204  25 m  58.11   
75  161  Sjöström Andersson Kajsa  2004  SK RAN  AG0604  25 m  1:01.55   
76  103  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE  BG2405  25 m  1:02.63   
77  238  Berman Olivia  2004  ÄNGELHOLM  BP5404  25 m  1:04.01   
78  55  Bendz Turid  2004  HÖGANÄS SS  BT3204  25 m     
79  92  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m     
80  155  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m     
81  228  Rosenqvist Julia  2004  VELLINGE-N  BM4204  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner