2019-09-23   03:32:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Finn & Fiffi Arena Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

29_S
Gren 29, 50m Frisim Damer 
 
Sponsor: Arena 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
232  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  33.52   
219  Korunovska Skyttma Nellie  2004  VELLINGE-N  AT3804  25 m  33.55   
280  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  34.08   
17  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  34.51   
246  Pekberg Frida  2004  ÄNGELHOLM  AG0404  25 m  35.02   
37  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  35.05   
264  Olsson Julia  2004  ÖSTERLEN  AL0804  25 m  35.13   
239  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  35.29   
39  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  35.32   
10  34  Nilsson Klara  2004  SK HAJEN  AQ3804  25 m  35.37   
11  223  Persson Amanda  2005  VELLINGE-N  AJ0805  25 m  35.61   
12  288  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  36.09   
13  29  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  36.10   
14  142  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  36.88   
15  123  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  36.94   
16  140  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  37.16   
17  231  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  37.26   
18  290  Wicknert Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  37.33   
19  254  Brünjes Thea  2004  ÖSTERLEN  BF3604  25 m  37.48   
20  221  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  37.58   
21  94  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  37.64   
22  164  Ekstrand Wilma  2004  SPIGGARNA  AM9404  25 m  37.80   
23  249  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  37.95   
24  207  Hörgerud Melina  2005  TYRINGE SS  AM6405  25 m  37.98   
25  248  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  38.04   
26  237  Axelsson Ammie  2004  ÄNGELHOLM  AM2604  25 m  38.55   
27  115  Rosquist Emelie  2004  SK LÖDDE  AX1204  25 m  38.78   
28  105  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  39.92   
29  234  Westerblad Ellen  2004  VELLINGE-N  AM3204  25 m  40.03   
30  136  Lundgren Clara  2004  MKK  BC5804  25 m  40.17   
31  81  Jarvi Tyra  2004  SS IDEN  AC6804  25 m  40.25   
32  250  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  25 m  40.28   
33  179  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  40.29   
34  139  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  40.40   
35  93  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m  40.62   
36  31  Möller Emilia  2004  SK HAJEN  BG5204  25 m  40.71   
37  57  Holst Gerløv Ida  2004  HÖGANÄS SS  BF4404  25 m  40.72   
38  261  Malmqvist Moa  2005  ÖSTERLEN  AL2405  25 m  40.77   
39  171  Lundgren Minna  2004  SPIGGARNA  AR4604  25 m  40.86   
40  240  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  41.19   
41  132  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  41.23   
42  104  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  41.26   
43  282  La Mahieu Lovisa  2005  TRELLEBORG  AR6805  25 m  41.32   
44  130  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  41.37   
45  210  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  41.43   
46  129  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  41.53   
47  292  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  41.54   
48  85  Persson Ella  2004  SS IDEN  AV7804  25 m  41.72   
49  208  Johansson Elvira  2004  TYRINGE SS  AV0404  25 m  41.88   
50  209  Widell Nea  2004  TYRINGE SS  AE4404  25 m  41.96   
51  64  Mattsson Gabriella  2004  HÖGANÄS SS  BF7204  25 m  41.98   
52  215  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  42.30   
53  184  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  43.03   
54  287  Schiöler Fanny  2004  TRELLEBORG  BP0404  25 m  43.19   
55  Ahlgren Sofie  2004  SK HAJEN  AM1204  25 m  43.28   
56  59  Klein Ella  2004  HÖGANÄS SS  BO7604  25 m  44.07   
57  289  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  44.92   
58  107  Löfqvist Lykke  2005  SK LÖDDE  BG3605  25 m  45.14   
59  268  Larsson Lovisa  2004  HÖGANÄS SS  BQ3204  25 m  45.22   
60  108  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  45.46   
61  44  Sylvan Maja  2005  SK HAJEN  AN2205  25 m  45.53   
62  155  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  45.75   
63  158  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  45.92   
64  278  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  46.34   
65  191  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  46.37   
66  252  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  50 m  46.71   
67  216  Jaran Stella  2005  VELLINGE-N  BA1205  25 m  47.37   
68  224  Persson Matilda  2004  VELLINGE-N  AX2204  25 m  47.73   
69  189  Isaksson Frida  2005  SK SYDSIM  AR3805  25 m  48.64   
70  188  Hed Ines  2004  SK SYDSIM  AZ0204  25 m  50.18   
71  199  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  50.65   
72  202  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  51.23   
73  233  Veber Mathilda  2004  VELLINGE-N  BN0604  25 m  51.30   
74  205  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  52.11   
75  92  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m  52.17   
76  238  Berman Olivia  2004  ÄNGELHOLM  BP5404  25 m  52.94   
77  285  Nilsson Hanna  2004  TRELLEBORG  BQ1604  25 m  53.65   
78  186  Grabowska Amanda  2005  SK SYDSIM  AX9405  50 m  54.65   
79  138  Norvenius Filippa  2005  MKK  BB6405  25 m  54.86   
80  27  Markenlöv Anna  2005  SK HAJEN  AX4805  25 m  55.26   
81  161  Sjöström Andersson Kajsa  2004  SK RAN  AG0604  25 m  55.76   
82  118  Sjöfors Anna  2004  SK LÖDDE  BP6604  25 m  58.52   
83  103  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE  BG2405  25 m  1:01.43   
84  55  Bendz Turid  2004  HÖGANÄS SS  BT3204  25 m     
85  67  Thomasson Matilda  2005  HÖGANÄS SS  BI8405  25 m     
86  116  Sarabi Susanne  2004  SK LÖDDE  BS2204  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  04 mars 2016 
Licensierad till: Simklubben Hajen  Utskriftstid  19:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner