Startliste for Limfjordscup 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Jensen Laura Glerup | 1998 | VIBORG | 9854AV | 25 m | 2:03.44 | |
2 | 41 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | 2:06.02 | |
3 | 308 | Moesgaard Lea | 1998 | VIBORG | 9846AC | 25 m | 2:07.04 | |
4 | 300 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 2:13.18 | |
5 | 179 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 2:13.86 | |
6 | 57 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:14.81 | |
7 | 50 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 2:19.10 | |
8 | 16 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 2:19.89 | |
9 | 307 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 2:20.45 | |
10 | 310 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 2:22.90 | |
11 | 37 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 2:23.02 | |
12 | 363 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 2:23.13 | |
13 | 444 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 2:23.23 | |
14 | 312 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 2:23.41 | |
15 | 163 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 2:24.69 | |
16 | 296 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:25.46 | |
17 | 361 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 2:27.34 | |
18 | 174 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:27.37 | |
19 | 181 | Sund Nanna | 2000 | HORSENS | 0086BE | 25 m | 2:27.65 | |
20 | 113 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 2:27.75 | |
21 | 220 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 2:28.02 | |
22 | 226 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 25 m | 2:28.12 | |
23 | 18 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m | 2:28.26 | |
24 | 402 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | AAS | 9844AJ | 25 m | 2:28.88 | |
25 | 367 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 2:29.35 | |
26 | 52 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 2:29.64 | |
27 | 322 | Boye Sofie Bruun | 2001 | VIBORG | 0112AZ | 25 m | 2:30.63 | |
28 | 429 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 2:30.86 | |
29 | 368 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 2:31.34 | |
30 | 121 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 2:31.65 | |
31 | 164 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | HORSENS | 0288AJ | 25 m | 2:31.86 | |
32 | 103 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 2:31.92 | |
33 | 144 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 2:32.40 | |
34 | 317 | Hansen Sofie Rahbek | 2000 | VIBORG | 0026BD | 25 m | 2:32.41 | |
35 | 403 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | AAS | 9956AE | 25 m | 2:32.73 | |
36 | 139 | Andersen Marikka | 2002 | HORSENS | 0214AI | 25 m | 2:33.53 | |
37 | 180 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 2:33.71 | |
38 | 223 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 2:34.05 | |
39 | 362 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 2:34.18 | |
40 | 492 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:35.18 | |
41 | 514 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 2:36.17 | |
42 | 456 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 2:36.36 | |
43 | 292 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 2:37.13 | |
44 | 387 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 2:37.40 | |
45 | 63 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0014BA | 25 m | 2:38.28 | |
46 | 318 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 25 m | 2:40.96 | |
47 | 34 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 2:41.13 | |
48 | 488 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 2:41.38 | |
49 | 487 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 2:41.74 | |
50 | 505 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 2:41.78 | |
51 | 401 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 2:41.86 | |
52 | 216 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 25 m | 2:41.93 | |
53 | 449 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 2:43.31 | |
54 | 6 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 2:45.00 | |
55 | 243 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 2:45.17 | |
56 | 365 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 2:45.27 | |
57 | 160 | Kirkmand Maria Kristine | 2003 | HORSENS | 0364AX | 25 m | 2:45.35 | |
58 | 396 | Kristensen Yasmina | 2000 | AAS | 0096BA | 25 m | 2:46.07 | |
59 | 3 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 2:46.14 | |
60 | 59 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 2:48.15 | |
61 | 184 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 2:48.51 | |
62 | 154 | Jensen Catherina Juul | 2003 | HORSENS | 0326AX | 25 m | 2:48.97 | |
63 | 486 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 2:49.08 | |
64 | 392 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 2:50.53 | |
65 | 473 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 2:50.86 | |
66 | 172 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 25 m | 2:52.19 | |
67 | 26 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 25 m | 2:52.80 | |
68 | 145 | Broersma Feline F. | 2004 | HORSENS | 25 m | 2:54.76 | ||
69 | 114 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 2:55.80 | |
70 | 49 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 2:58.48 | |
71 | 411 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 2:58.85 | |
72 | 133 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 2:59.12 | |
73 | 110 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 2:59.86 | |
74 | 417 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 3:00.06 | |
75 | 377 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 25 m | 3:00.15 | ||
76 | 399 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 3:00.65 | |
77 | 221 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 25 m | 3:01.29 | |
78 | 231 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 3:01.51 | |
79 | 228 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 3:01.79 | |
80 | 151 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 3:02.35 | |
81 | 125 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:02.69 | |
82 | 232 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 3:03.39 | |
83 | 234 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 3:04.02 | |
84 | 62 | Molnik Thilde Dissing | 2002 | DURUP | 0204BC | 25 m | 3:05.80 | |
85 | 372 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 25 m | 3:09.83 | ||
86 | 475 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 25 m | 3:10.32 | ||
87 | 171 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 3:10.66 | |
88 | 146 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 3:11.77 | |
89 | 378 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 25 m | 3:12.28 | ||
90 | 116 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 3:12.56 | |
91 | 457 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 3:13.64 | |
92 | 236 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 3:14.12 | |
93 | 511 | Mackeprang Kathrine H | 2004 | FREM | 0448AA | 25 m | 3:20.35 | |
94 | 65 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 3:21.52 | |
95 | 67 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 3:25.55 | |
96 | 376 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 25 m | 3:26.67 | ||
97 | 320 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 25 m | 3:30.82 | ||
98 | 230 | Hansen Caroline Worm | 2002 | SKANDERBOR | 0276AT | 25 m | 3:34.43 | |
99 | 380 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 25 m | 3:35.41 | ||
100 | 382 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 25 m | 3:44.78 | ||
101 | 61 | Karlsen Amalie | 2004 | DURUP | 0418AU | 25 m | 3:45.85 | |
102 | 235 | Winther Aya | 2001 | SKANDERBOR | 25 m | |||
103 | 383 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
104 | 386 | Villadsen Caroline K. | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
105 | 519 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 2, 200m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 1:51.33 | |
2 | 345 | Moesgaard Laust | 1996 | VIBORG | 9667AG | 25 m | 1:51.70 | |
3 | 5 | Brøchner Bo Volf | 1996 | AGF | 9661AM | 25 m | 1:51.84 | |
4 | 284 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:56.06 | |
5 | 36 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 25 m | 1:58.73 | |
6 | 352 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 1:59.14 | |
7 | 347 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 1:59.22 | |
8 | 149 | Fenger Alexander | 1999 | HORSENS | 9925AT | 25 m | 2:00.42 | |
9 | 39 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 2:01.63 | |
10 | 391 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 2:02.75 | |
11 | 167 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 25 m | 2:02.78 | |
12 | 446 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 2:03.18 | |
13 | 477 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:04.78 | |
14 | 285 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:05.21 | |
15 | 291 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 2:06.29 | |
16 | 326 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:06.89 | |
17 | 350 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 2:07.63 | |
18 | 353 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 25 m | 2:08.20 | |
19 | 111 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 2:10.27 | |
20 | 440 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 2:10.80 | |
21 | 157 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 2:11.57 | |
22 | 328 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 2:12.21 | |
23 | 282 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 2:12.45 | |
24 | 33 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 2:12.55 | |
25 | 483 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 2:13.28 | |
26 | 518 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:15.40 | |
27 | 42 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 2:16.44 | |
28 | 327 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 2:17.62 | |
29 | 332 | Leimbeck Sebastian | 2001 | VIBORG | 0167AM | 25 m | 2:19.88 | |
30 | 70 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 2:20.71 | |
31 | 1 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:21.35 | |
32 | 358 | Rundqvist Oscar | 2000 | VIBORG | 25 m | 2:21.52 | ||
33 | 219 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 2:22.34 | |
34 | 299 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:22.55 | |
35 | 442 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:22.77 | |
36 | 420 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 2:23.46 | |
37 | 415 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 2:23.55 | |
38 | 98 | Andersen Adam Tavs | 2001 | HOLSTEBRO | 0133AR | 25 m | 2:25.01 | |
39 | 176 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 2:27.39 | |
40 | 217 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 2:27.40 | |
41 | 155 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | HORSENS | 0101AS | 25 m | 2:27.88 | |
42 | 25 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 2:28.31 | |
43 | 237 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 2:28.57 | |
44 | 218 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 2:28.97 | |
45 | 480 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:29.67 | |
46 | 516 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 2:31.25 | |
47 | 333 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 25 m | 2:31.95 | ||
48 | 431 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 2:32.53 | |
49 | 484 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:34.52 | |
50 | 271 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 2:34.55 | ||
51 | 388 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 2:34.95 | |
52 | 158 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 2:35.00 | |
53 | 112 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 2:35.05 | |
54 | 119 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 2:35.20 | |
55 | 122 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 25 m | 2:35.36 | |
56 | 433 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 25 m | 2:36.18 | ||
57 | 64 | Pedersen Mathias | 2002 | DURUP | 0299AQ | 25 m | 2:36.41 | |
58 | 331 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 25 m | 2:38.84 | ||
59 | 281 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 2:39.23 | |
60 | 19 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 2:39.55 | |
61 | 525 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 2:41.10 | |
62 | 99 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 2:41.29 | |
63 | 44 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 2:41.33 | |
64 | 295 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 2:41.62 | |
65 | 56 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 2:41.74 | |
66 | 421 | Li Yang | 2002 | AAS | 0277AF | 25 m | 2:43.96 | |
67 | 423 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 2:44.61 | |
68 | 407 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 2:45.27 | |
69 | 97 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 50 m | 2:45.58 | |
70 | 224 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 2:45.67 | |
71 | 58 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 2:47.33 | |
72 | 406 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 2:47.33 | |
73 | 183 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 2:48.57 | |
74 | 448 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 2:48.59 | |
75 | 239 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:48.73 | |
76 | 251 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | SKIVE | 0453AH | 25 m | 2:50.28 | |
77 | 124 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 2:51.03 | |
78 | 424 | Modin Julius Agerbo | 2003 | AAS | 0313AC | 25 m | 2:54.92 | |
79 | 416 | Jensen Tobias Hejgaard | 2002 | AAS | 0209AD | 25 m | 2:56.90 | |
80 | 153 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 2:58.80 | |
81 | 395 | Kristensen Ciano | 2004 | AAS | 0445AJ | 25 m | 2:59.90 | |
82 | 336 | Gimm Daniel | 2004 | VIBORG | 25 m | 3:00.33 | ||
83 | 404 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 3:03.31 | |
84 | 128 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 3:03.36 | |
85 | 509 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 3:05.08 | |
86 | 419 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 50 m | 3:06.06 | |
87 | 385 | Bartholomæussen Frederik | 2003 | VIBORG | 25 m | 3:06.21 | ||
88 | 330 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 25 m | 3:08.06 | ||
89 | 335 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 25 m | 3:14.93 | ||
90 | 338 | Fethter Lasse | 2004 | VIBORG | 25 m | 3:22.69 | ||
91 | 408 | Thomassen Carl Emil | 1996 | AAS | 9625AR | 25 m | 3:23.48 | |
92 | 342 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 25 m | 3:38.65 | ||
93 | 337 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 25 m | 3:40.67 | ||
94 | 20 | Gasse Vincent | 2004 | AGF | 0447AJ | 25 m | ||
95 | 241 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | ||
96 | 340 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
97 | 422 | Mæng Noah Velsø | 2003 | AAS | 0309AP | 25 m | ||
98 | 430 | Thomsen Rasmus Axel | 2003 | AAS | 0375AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 3, 100m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 130 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 50 m | 1:12.18 | |
2 | 4 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 25 m | 1:13.71 | |
3 | 298 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:15.19 | |
4 | 297 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:16.26 | |
5 | 8 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 1:17.15 | |
6 | 123 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 1:17.39 | |
7 | 101 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 1:19.21 | |
8 | 512 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 1:19.69 | |
9 | 311 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 25 m | 1:20.23 | |
10 | 316 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 1:20.66 | |
11 | 491 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:20.95 | |
12 | 360 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 1:21.89 | |
13 | 50 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 1:21.95 | |
14 | 23 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 1:22.75 | |
15 | 55 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:22.88 | |
16 | 144 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 1:23.02 | |
17 | 142 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 1:23.41 | |
18 | 109 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 1:23.76 | |
19 | 418 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 1:24.31 | |
20 | 500 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:24.44 | |
21 | 400 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 1:24.56 | |
22 | 405 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | AAS | 0382AQ | 25 m | 1:25.14 | |
23 | 410 | Dahl Sofia Louise | 2002 | AAS | 0266AG | 25 m | 1:25.86 | |
24 | 172 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 25 m | 1:26.77 | |
25 | 439 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:26.86 | |
26 | 306 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 25 m | 1:27.27 | |
27 | 266 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 1:28.12 | |
28 | 393 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 1:28.39 | |
29 | 162 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:28.55 | |
30 | 472 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:28.67 | |
31 | 143 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 1:28.77 | |
32 | 366 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 1:28.86 | |
33 | 502 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:28.88 | |
34 | 279 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 1:28.92 | |
35 | 255 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 1:30.46 | |
36 | 293 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:30.47 | |
37 | 313 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 1:30.62 | |
38 | 222 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:30.65 | |
39 | 312 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 1:30.79 | |
40 | 7 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:31.02 | |
41 | 2 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:31.05 | |
42 | 453 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 1:31.06 | |
43 | 214 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:31.31 | |
44 | 24 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 1:32.51 | |
45 | 370 | Levring Helene | 2001 | VIBORG | 0132AY | 25 m | 1:32.62 | |
46 | 244 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:33.19 | |
47 | 273 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 1:33.45 | |
48 | 486 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 1:33.55 | |
49 | 21 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:33.57 | |
50 | 258 | Toft Karen Schmieg | 2000 | SKIVE | 0022BE | 25 m | 1:33.74 | |
51 | 164 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | HORSENS | 0288AJ | 25 m | 1:33.75 | |
52 | 223 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:34.29 | |
53 | 452 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 1:35.47 | |
54 | 459 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 25 m | 1:35.98 | |
55 | 471 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:36.33 | |
56 | 48 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 1:37.24 | |
57 | 184 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:38.22 | |
58 | 397 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 1:38.23 | |
59 | 229 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:38.64 | |
60 | 510 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:38.93 | |
61 | 460 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:40.07 | |
62 | 473 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:40.26 | |
63 | 148 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:40.73 | |
64 | 515 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 1:40.83 | |
65 | 246 | Fuglsang Signe | 2003 | SKIVE | 0398AX | 25 m | 1:41.10 | |
66 | 450 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 1:43.28 | |
67 | 482 | Kyed Christina | 1998 | STRUER | 9858BD | 25 m | 1:44.37 | |
68 | 301 | Thinggaard Emma | 2002 | THISTED | 25 m | 1:47.15 | ||
69 | 490 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:47.66 | |
70 | 278 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 25 m | 1:47.79 | ||
71 | 428 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:48.17 | |
72 | 54 | Thomsen Signe | 2004 | AGF | 0444AB | 25 m | 1:49.94 | |
73 | 381 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:50.85 | ||
74 | 451 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 1:54.11 | |
75 | 394 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 1:54.54 | |
76 | 476 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 25 m | 1:55.53 | ||
77 | 235 | Winther Aya | 2001 | SKANDERBOR | 25 m | 1:58.30 | ||
78 | 236 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 2:00.01 | |
79 | 375 | Søgaard Nanna | 2003 | VIBORG | 0302AV | 25 m | 2:00.25 | |
80 | 166 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 2:02.11 | |
81 | 320 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 25 m | 2:05.56 | ||
82 | 175 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 2:06.07 | |
83 | 501 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 2:07.75 | |
84 | 321 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 25 m | 2:08.97 | ||
85 | 493 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 2:13.06 | |
86 | 288 | Kristensen Astrid | 2003 | THISTED | 0376BA | 25 m | 2:20.00 | |
87 | 492 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:20.51 | |
88 | 250 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 25 m | |||
89 | 257 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 25 m | |||
90 | 384 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 25 m | |||
91 | 503 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 4, 100m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 346 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:06.48 | |
2 | 141 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 1:06.54 | |
3 | 117 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 1:08.38 | |
4 | 131 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 50 m | 1:08.95 | |
5 | 477 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:10.90 | |
6 | 53 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 1:11.06 | |
7 | 348 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 1:11.09 | |
8 | 102 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 1:12.24 | |
9 | 129 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:12.26 | |
10 | 161 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 1:12.47 | |
11 | 45 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 1:13.82 | |
12 | 351 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 1:16.26 | |
13 | 265 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 9809AS | 25 m | 1:16.48 | |
14 | 25 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 1:17.33 | |
15 | 217 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 1:17.81 | |
16 | 238 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 1:19.47 | |
17 | 118 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 1:19.78 | |
18 | 165 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 1:20.66 | |
19 | 47 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 1:21.28 | |
20 | 454 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:23.88 | |
21 | 168 | Livbjerg Kasper | 1998 | HORSENS | 9881AR | 50 m | 1:25.12 | |
22 | 347 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 1:25.65 | |
23 | 407 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 1:26.51 | |
24 | 434 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 25 m | 1:27.13 | ||
25 | 483 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:27.47 | |
26 | 156 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:27.56 | |
27 | 149 | Fenger Alexander | 1999 | HORSENS | 9925AT | 25 m | 1:28.08 | |
28 | 423 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 1:28.09 | |
29 | 398 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 1:28.20 | |
30 | 132 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 1:28.35 | |
31 | 178 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 1:29.03 | |
32 | 484 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:29.34 | |
33 | 176 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:30.06 | |
34 | 147 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 25 m | 1:31.11 | |
35 | 480 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:33.81 | |
36 | 64 | Pedersen Mathias | 2002 | DURUP | 0299AQ | 25 m | 1:34.83 | |
37 | 242 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:35.46 | |
38 | 150 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 1:37.18 | |
39 | 406 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 1:38.97 | |
40 | 447 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:40.06 | |
41 | 448 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:40.79 | |
42 | 264 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 1:41.46 | |
43 | 294 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:43.11 | |
44 | 325 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:46.77 | |
45 | 140 | Antonsen Rasmus | 2002 | HORSENS | 0217AK | 25 m | 1:48.94 | |
46 | 455 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:50.23 | |
47 | 336 | Gimm Daniel | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:53.89 | ||
48 | 303 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:54.27 | |
49 | 69 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 1:56.74 | |
50 | 177 | Pedersen Bertram D. | 2005 | HORSENS | 0555AC | 25 m | 1:59.74 | |
51 | 173 | Munk Nicklas Tobias | 2002 | HORSENS | 25 m | 1:59.98 | ||
52 | 253 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | SKIVE | 0771AA | 25 m | 2:02.27 | |
53 | 107 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
54 | 341 | Hegyl Ben | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
55 | 343 | Andersen Lars Kristian S. | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
56 | 478 | Jensen Mads Buch | 2003 | STRUER | 25 m | |||
57 | 489 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 5, 50m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 41 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 28.96 | |
2 | 409 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 29.55 | |
3 | 100 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 50 m | 29.85 | |
4 | 305 | Jensen Laura Glerup | 1998 | VIBORG | 9854AV | 25 m | 29.94 | |
5 | 37 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 30.09 | |
6 | 307 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 30.39 | |
7 | 57 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 30.66 | |
8 | 142 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 30.75 | |
9 | 418 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 30.81 | |
10 | 300 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 31.02 | |
11 | 17 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 31.40 | |
12 | 306 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 25 m | 31.57 | |
13 | 130 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 50 m | 31.59 | |
14 | 485 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 31.90 | |
15 | 362 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 32.60 | |
16 | 313 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 32.66 | |
17 | 491 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 32.69 | |
18 | 16 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 32.86 | |
19 | 389 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 50 m | 32.87 | |
20 | 367 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 32.91 | |
21 | 143 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 33.07 | |
22 | 174 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 33.18 | |
23 | 181 | Sund Nanna | 2000 | HORSENS | 0086BE | 25 m | 33.29 | |
24 | 225 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 50 m | 33.45 | |
25 | 508 | Kallesøe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 33.96 | |
26 | 162 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 34.08 | |
27 | 180 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 34.09 | |
28 | 50 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 34.14 | |
29 | 361 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 34.21 | |
30 | 444 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 34.40 | |
31 | 18 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m | 34.49 | |
32 | 163 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 34.55 | |
33 | 255 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 35.00 | |
34 | 123 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 50 m | 35.24 | |
35 | 240 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 35.25 | |
36 | 276 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 35.45 | |
37 | 396 | Kristensen Yasmina | 2000 | AAS | 0096BA | 25 m | 35.52 | |
38 | 230 | Hansen Caroline Worm | 2002 | SKANDERBOR | 0276AT | 25 m | 35.56 | |
39 | 514 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 36.31 | |
40 | 101 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 50 m | 36.34 | |
41 | 179 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 50 m | 36.76 | |
42 | 445 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 36.84 | |
43 | 315 | Vasegaard Karoline | 2001 | VIBORG | 0128AM | 25 m | 36.86 | |
44 | 492 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 36.87 | |
45 | 417 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 36.94 | |
46 | 144 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 36.99 | |
47 | 63 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0014BA | 25 m | 37.00 | |
48 | 472 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 37.05 | |
49 | 115 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 37.09 | |
50 | 139 | Andersen Marikka | 2002 | HORSENS | 0214AI | 25 m | 37.15 | |
51 | 59 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 37.18 | |
52 | 272 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 37.36 | |
53 | 488 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 37.48 | |
54 | 471 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 38.11 | |
55 | 302 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 38.23 | |
56 | 411 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 38.56 | |
57 | 456 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 38.62 | |
58 | 322 | Boye Sofie Bruun | 2001 | VIBORG | 0112AZ | 25 m | 39.01 | |
59 | 154 | Jensen Catherina Juul | 2003 | HORSENS | 0326AX | 25 m | 39.06 | |
60 | 449 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 39.21 | |
61 | 371 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 25 m | 39.31 | ||
62 | 170 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 39.64 | |
63 | 517 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 41.37 | |
64 | 279 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 41.38 | |
65 | 521 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 41.73 | |
66 | 214 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 41.77 | |
67 | 487 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 41.80 | |
68 | 507 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 42.18 | |
69 | 479 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 42.73 | |
70 | 511 | Mackeprang Kathrine H | 2004 | FREM | 0448AA | 25 m | 43.30 | |
71 | 392 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 43.47 | |
72 | 160 | Kirkmand Maria Kristine | 2003 | HORSENS | 0364AX | 25 m | 43.65 | |
73 | 113 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 50 m | 44.15 | |
74 | 387 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 44.15 | |
75 | 494 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 44.19 | |
76 | 481 | Kralund Nanna Sofie Rask | 2003 | STRUER | 0356AO | 25 m | 44.22 | |
77 | 270 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 25 m | 44.29 | ||
78 | 275 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 44.53 | |
79 | 146 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 44.87 | |
80 | 323 | Salicath Alberte Boldsen | 2002 | VIBORG | 0222AR | 25 m | 45.24 | |
81 | 133 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 45.40 | |
82 | 399 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 45.51 | |
83 | 278 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 25 m | 46.18 | ||
84 | 231 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 46.19 | |
85 | 457 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 46.38 | |
86 | 148 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 46.81 | |
87 | 243 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 47.39 | |
88 | 490 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 47.86 | |
89 | 519 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 48.28 | |
90 | 443 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 50 m | 48.41 | |
91 | 166 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 48.49 | |
92 | 232 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 49.67 | |
93 | 116 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 49.80 | |
94 | 67 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 51.09 | |
95 | 62 | Molnik Thilde Dissing | 2002 | DURUP | 0204BC | 25 m | 52.25 | |
96 | 290 | Løyche Mathilde | 2002 | THISTED | 0224BC | 25 m | 52.76 | |
97 | 65 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 1:12.89 | |
98 | 60 | Jensen Karoline | 2004 | DURUP | 25 m | |||
99 | 61 | Karlsen Amalie | 2004 | DURUP | 0418AU | 25 m | ||
100 | 383 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
101 | 475 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 6, 50m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 25 m | 25.27 | |
2 | 40 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 50 m | 25.61 | |
3 | 348 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 25.96 | |
4 | 46 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 26.26 | |
5 | 131 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 26.55 | |
6 | 36 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 25 m | 26.62 | |
7 | 22 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 50 m | 27.38 | |
8 | 167 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 25 m | 27.46 | |
9 | 285 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 27.77 | |
10 | 38 | Kammer Lasse | 1995 | AGF | 9593AH | 25 m | 27.80 | |
11 | 141 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 28.61 | |
12 | 352 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 28.79 | |
13 | 351 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 28.90 | |
14 | 291 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 29.14 | |
15 | 446 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 29.19 | |
16 | 168 | Livbjerg Kasper | 1998 | HORSENS | 9881AR | 50 m | 29.38 | |
17 | 157 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 29.62 | |
18 | 165 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 29.88 | |
19 | 117 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 30.09 | |
20 | 391 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 30.15 | |
21 | 332 | Leimbeck Sebastian | 2001 | VIBORG | 0167AM | 25 m | 30.77 | |
22 | 161 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 30.79 | |
23 | 328 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 31.09 | |
24 | 520 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 31.28 | |
25 | 268 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 9911AR | 25 m | 31.38 | |
26 | 326 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 32.11 | |
27 | 267 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 32.55 | ||
28 | 355 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 32.55 | |
29 | 155 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | HORSENS | 0101AS | 25 m | 32.91 | |
30 | 484 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 33.26 | |
31 | 433 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 25 m | 33.35 | ||
32 | 271 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 33.43 | ||
33 | 407 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 33.96 | |
34 | 237 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 34.15 | |
35 | 454 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 34.28 | |
36 | 282 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 50 m | 34.44 | |
37 | 70 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 34.66 | |
38 | 215 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 35.90 | |
39 | 281 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 36.54 | |
40 | 248 | Hørup Philip | 2001 | SKIVE | 0131AO | 25 m | 36.55 | |
41 | 238 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 37.21 | |
42 | 480 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 38.14 | |
43 | 158 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 38.53 | |
44 | 241 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 38.64 | |
45 | 218 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 39.17 | |
46 | 455 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 39.27 | |
47 | 182 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 39.48 | |
48 | 432 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 25 m | 39.92 | ||
49 | 458 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 41.10 | |
50 | 64 | Pedersen Mathias | 2002 | DURUP | 0299AQ | 25 m | 41.42 | |
51 | 447 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 41.57 | |
52 | 430 | Thomsen Rasmus Axel | 2003 | AAS | 0375AP | 25 m | 42.68 | |
53 | 286 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 44.01 | |
54 | 224 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 44.83 | |
55 | 448 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 47.13 | |
56 | 239 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 47.29 | |
57 | 264 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 47.41 | |
58 | 422 | Mæng Noah Velsø | 2003 | AAS | 0309AP | 25 m | 48.06 | |
59 | 254 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 48.09 | |
60 | 283 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 48.88 | |
61 | 504 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 53.98 | |
62 | 474 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 25 m | 56.55 | ||
63 | 69 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 1:01.83 | |
64 | 256 | Rasmussen Valdemar Kudsk | 2004 | SKIVE | 0497AM | 25 m | 1:02.80 | |
65 | 71 | Xstergaard Emil | 2005 | DURUP | 25 m | |||
66 | 385 | Bartholomæussen Frederik | 2003 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 7, 100m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 305 | Jensen Laura Glerup | 1998 | VIBORG | 9854AV | 25 m | 1:02.19 | |
2 | 8 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 1:05.89 | |
3 | 300 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:06.70 | |
4 | 308 | Moesgaard Lea | 1998 | VIBORG | 9846AC | 25 m | 1:06.79 | |
5 | 17 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 1:08.62 | |
6 | 389 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 1:08.99 | |
7 | 310 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:09.24 | |
8 | 142 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 1:09.71 | |
9 | 296 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:10.12 | |
10 | 360 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 1:10.75 | |
11 | 298 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:11.49 | |
12 | 103 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 1:11.51 | |
13 | 55 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:11.63 | |
14 | 485 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:12.05 | |
15 | 130 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 50 m | 1:12.44 | |
16 | 363 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 1:13.15 | |
17 | 289 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:14.77 | |
18 | 297 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:15.84 | |
19 | 34 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 50 m | 1:16.05 | |
20 | 52 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 1:17.08 | |
21 | 393 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 1:17.89 | |
22 | 429 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 1:17.92 | |
23 | 121 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 1:18.35 | |
24 | 170 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 1:18.51 | |
25 | 226 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 25 m | 1:18.67 | |
26 | 444 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 1:18.72 | |
27 | 445 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 1:18.72 | |
28 | 316 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 1:21.04 | |
29 | 277 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 1:21.11 | |
30 | 311 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 25 m | 1:21.20 | |
31 | 368 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:21.67 | |
32 | 409 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 50 m | 1:21.69 | |
33 | 115 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 1:22.33 | |
34 | 370 | Levring Helene | 2001 | VIBORG | 0132AY | 25 m | 1:22.33 | |
35 | 517 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 1:22.80 | |
36 | 487 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:22.82 | |
37 | 318 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 25 m | 1:22.85 | |
38 | 48 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 1:23.43 | |
39 | 220 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 1:23.54 | |
40 | 453 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 1:23.55 | |
41 | 492 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:23.65 | |
42 | 366 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 1:24.03 | |
43 | 365 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:24.59 | |
44 | 240 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 1:24.85 | |
45 | 459 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 25 m | 1:25.75 | |
46 | 21 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:25.78 | |
47 | 479 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:25.94 | |
48 | 3 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 1:26.26 | |
49 | 59 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 1:26.30 | |
50 | 488 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 1:26.80 | |
51 | 486 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 1:27.16 | |
52 | 252 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 1:28.19 | |
53 | 505 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:29.41 | |
54 | 405 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | AAS | 0382AQ | 25 m | 1:29.71 | |
55 | 428 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:30.47 | |
56 | 110 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 1:30.53 | |
57 | 373 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:30.53 | |
58 | 397 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 1:31.09 | |
59 | 49 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 1:31.75 | |
60 | 160 | Kirkmand Maria Kristine | 2003 | HORSENS | 0364AX | 25 m | 1:32.60 | |
61 | 372 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:34.70 | ||
62 | 171 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:34.97 | |
63 | 475 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 25 m | 1:36.71 | ||
64 | 145 | Broersma Feline F. | 2004 | HORSENS | 25 m | 1:36.75 | ||
65 | 481 | Kralund Nanna Sofie Rask | 2003 | STRUER | 0356AO | 25 m | 1:36.88 | |
66 | 377 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:37.66 | ||
67 | 380 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:38.67 | ||
68 | 228 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:38.79 | |
69 | 394 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 50 m | 1:39.11 | |
70 | 151 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:39.56 | |
71 | 507 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 1:41.56 | |
72 | 493 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:44.58 | |
73 | 175 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:46.54 | |
74 | 503 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 1:47.40 | |
75 | 382 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:54.66 | ||
76 | 376 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:56.00 | ||
77 | 384 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 25 m | 1:56.41 | ||
78 | 321 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 25 m | 1:57.43 | ||
79 | 381 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:57.95 | ||
80 | 386 | Villadsen Caroline K. | 2004 | VIBORG | 25 m | 2:01.61 | ||
81 | 506 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 2:42.16 | |
82 | 67 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | ||
83 | 439 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 8, 100m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 56.59 | |
2 | 345 | Moesgaard Laust | 1996 | VIBORG | 9667AG | 25 m | 58.01 | |
3 | 131 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 50 m | 58.50 | |
4 | 348 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 1:00.24 | |
5 | 40 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 50 m | 1:01.60 | |
6 | 284 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:01.78 | |
7 | 477 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:02.36 | |
8 | 350 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 1:03.46 | |
9 | 36 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 50 m | 1:03.78 | |
10 | 35 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 50 m | 1:03.86 | |
11 | 287 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:03.99 | |
12 | 33 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:05.15 | |
13 | 346 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:05.36 | |
14 | 38 | Kammer Lasse | 1995 | AGF | 9593AH | 25 m | 1:05.47 | |
15 | 446 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:08.11 | |
16 | 332 | Leimbeck Sebastian | 2001 | VIBORG | 0167AM | 25 m | 1:08.56 | |
17 | 440 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:08.65 | |
18 | 168 | Livbjerg Kasper | 1998 | HORSENS | 9881AR | 25 m | 1:10.13 | |
19 | 176 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:10.88 | |
20 | 353 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 25 m | 1:10.93 | |
21 | 420 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 1:10.97 | |
22 | 70 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 1:11.08 | |
23 | 518 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:11.25 | |
24 | 42 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:11.30 | |
25 | 1 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:11.51 | |
26 | 268 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 9911AR | 25 m | 1:12.17 | |
27 | 442 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:12.29 | |
28 | 58 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:12.73 | |
29 | 351 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 1:12.74 | |
30 | 219 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 1:12.93 | |
31 | 245 | Fuglsang Frederik | 2001 | SKIVE | 0191AO | 25 m | 1:13.99 | |
32 | 516 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:14.02 | |
33 | 388 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:15.81 | |
34 | 44 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 1:15.85 | |
35 | 19 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 1:16.24 | |
36 | 183 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 1:16.45 | |
37 | 157 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 1:16.74 | |
38 | 325 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:16.76 | |
39 | 155 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | HORSENS | 0101AS | 25 m | 1:17.44 | |
40 | 215 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:17.44 | |
41 | 398 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 1:18.10 | |
42 | 458 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:20.28 | |
43 | 390 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 1:21.23 | |
44 | 525 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:21.64 | |
45 | 269 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:24.08 | |
46 | 419 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 1:24.33 | |
47 | 56 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:24.41 | |
48 | 424 | Modin Julius Agerbo | 2003 | AAS | 0313AC | 25 m | 1:24.84 | |
49 | 480 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:24.99 | |
50 | 484 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:25.35 | |
51 | 434 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 25 m | 1:25.41 | ||
52 | 178 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 1:26.74 | |
53 | 251 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | SKIVE | 0453AH | 25 m | 1:27.95 | |
54 | 333 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 25 m | 1:28.28 | ||
55 | 254 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:28.37 | |
56 | 331 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 25 m | 1:29.16 | ||
57 | 455 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:30.43 | |
58 | 124 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:30.70 | |
59 | 404 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 1:30.97 | |
60 | 20 | Gasse Vincent | 2004 | AGF | 0447AJ | 25 m | 1:32.10 | |
61 | 509 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 1:32.52 | |
62 | 335 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:32.75 | ||
63 | 330 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 25 m | 1:32.90 | ||
64 | 153 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:35.36 | |
65 | 337 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:37.02 | ||
66 | 408 | Thomassen Carl Emil | 1996 | AAS | 9625AR | 25 m | 1:43.44 | |
67 | 504 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:49.12 | |
68 | 69 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 1:57.83 | |
69 | 68 | Vangsgard Jonas | 2005 | DURUP | 25 m | 2:00.59 | ||
70 | 342 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 25 m | 2:06.40 | ||
71 | 340 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 9, 200m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:22.27 | |
2 | 305 | Jensen Laura Glerup | 1998 | VIBORG | 9854AV | 25 m | 2:26.37 | |
3 | 308 | Moesgaard Lea | 1998 | VIBORG | 9846AC | 25 m | 2:28.80 | |
4 | 4 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 25 m | 2:32.46 | |
5 | 307 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 2:35.25 | |
6 | 306 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 25 m | 2:35.56 | |
7 | 491 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 2:36.31 | |
8 | 313 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 2:38.38 | |
9 | 310 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 2:39.26 | |
10 | 312 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 2:39.91 | |
11 | 179 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 2:40.36 | |
12 | 174 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:40.54 | |
13 | 367 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 2:40.87 | |
14 | 57 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 2:42.11 | |
15 | 293 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:44.09 | |
16 | 402 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | AAS | 9844AJ | 25 m | 2:44.90 | |
17 | 109 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 2:45.43 | |
18 | 162 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 2:46.96 | |
19 | 6 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 2:48.97 | |
20 | 222 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 2:49.17 | |
21 | 225 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 2:49.55 | |
22 | 403 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | AAS | 9956AE | 25 m | 2:51.25 | |
23 | 163 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 2:53.02 | |
24 | 492 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:54.89 | |
25 | 139 | Andersen Marikka | 2002 | HORSENS | 0214AI | 25 m | 2:55.62 | |
26 | 317 | Hansen Sofie Rahbek | 2000 | VIBORG | 0026BD | 25 m | 2:56.11 | |
27 | 24 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 2:57.92 | |
28 | 410 | Dahl Sofia Louise | 2002 | AAS | 0266AG | 25 m | 2:58.12 | |
29 | 471 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 2:58.23 | |
30 | 417 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 3:00.32 | |
31 | 63 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0014BA | 25 m | 3:00.33 | |
32 | 273 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 3:01.19 | |
33 | 488 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 3:01.43 | |
34 | 164 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | HORSENS | 0288AJ | 25 m | 3:02.03 | |
35 | 226 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 25 m | 3:02.42 | |
36 | 223 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 3:03.21 | |
37 | 216 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 25 m | 3:03.24 | |
38 | 172 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 25 m | 3:04.83 | |
39 | 472 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 3:05.31 | |
40 | 2 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 3:05.57 | |
41 | 230 | Hansen Caroline Worm | 2002 | SKANDERBOR | 0276AT | 25 m | 3:06.03 | |
42 | 7 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 3:08.05 | |
43 | 243 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 3:08.41 | |
44 | 277 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 3:08.50 | |
45 | 59 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 3:08.57 | |
46 | 387 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 3:09.90 | |
47 | 449 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 3:10.81 | |
48 | 114 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 3:10.84 | |
49 | 54 | Thomsen Signe | 2004 | AGF | 0444AB | 25 m | 3:11.01 | |
50 | 26 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 25 m | 3:11.07 | |
51 | 400 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 3:11.47 | |
52 | 302 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 3:11.61 | |
53 | 221 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 25 m | 3:12.42 | |
54 | 459 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 50 m | 3:15.49 | |
55 | 405 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | AAS | 0382AQ | 50 m | 3:15.86 | |
56 | 401 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 50 m | 3:20.08 | |
57 | 272 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 3:21.33 | |
58 | 125 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:24.08 | |
59 | 148 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 3:24.31 | |
60 | 521 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 3:24.42 | |
61 | 515 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 3:25.68 | |
62 | 392 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 3:25.88 | |
63 | 154 | Jensen Catherina Juul | 2003 | HORSENS | 0326AX | 25 m | 3:26.99 | |
64 | 275 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 3:27.61 | |
65 | 378 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 25 m | 3:27.75 | ||
66 | 214 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 3:28.04 | |
67 | 292 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 3:33.13 | |
68 | 229 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 3:33.53 | |
69 | 231 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 3:34.48 | |
70 | 490 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 3:36.48 | |
71 | 457 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 3:44.38 | |
72 | 232 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 3:44.69 | |
73 | 323 | Salicath Alberte Boldsen | 2002 | VIBORG | 0222AR | 25 m | 3:44.76 | |
74 | 234 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 3:46.75 | |
75 | 274 | Lund Emma Rye | 2001 | KORAL | 25 m | |||
76 | 371 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
77 | 394 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | ||
78 | 397 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | ||
79 | 399 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | ||
80 | 443 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | ||
81 | 494 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 10, 200m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 345 | Moesgaard Laust | 1996 | VIBORG | 9667AG | 25 m | 2:11.32 | |
2 | 347 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 2:12.66 | |
3 | 352 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 2:14.82 | |
4 | 167 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 25 m | 2:15.13 | |
5 | 5 | Brøchner Bo Volf | 1996 | AGF | 9661AM | 50 m | 2:17.45 | |
6 | 39 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 2:19.72 | |
7 | 129 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 2:20.05 | |
8 | 326 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:21.66 | |
9 | 149 | Fenger Alexander | 1999 | HORSENS | 9925AT | 25 m | 2:22.23 | |
10 | 45 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 2:22.40 | |
11 | 141 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 2:23.32 | |
12 | 53 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 2:23.46 | |
13 | 351 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 2:24.35 | |
14 | 285 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:24.91 | |
15 | 328 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 2:27.92 | |
16 | 520 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 2:31.15 | |
17 | 327 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 2:31.35 | |
18 | 25 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 2:33.05 | |
19 | 102 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 2:33.23 | |
20 | 353 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 25 m | 2:36.12 | |
21 | 483 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 2:37.39 | |
22 | 355 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 2:39.32 | |
23 | 238 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 2:39.97 | |
24 | 47 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 2:40.07 | |
25 | 415 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 2:41.49 | |
26 | 219 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 2:41.97 | |
27 | 442 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:42.28 | |
28 | 267 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 2:43.23 | ||
29 | 299 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:44.04 | |
30 | 358 | Rundqvist Oscar | 2000 | VIBORG | 25 m | 2:45.00 | ||
31 | 118 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:45.14 | |
32 | 98 | Andersen Adam Tavs | 2001 | HOLSTEBRO | 0133AR | 25 m | 2:45.20 | |
33 | 431 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 2:45.27 | |
34 | 122 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 25 m | 2:45.57 | |
35 | 388 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 2:47.89 | |
36 | 97 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 2:50.29 | |
37 | 183 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 2:50.64 | |
38 | 237 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 2:51.14 | |
39 | 516 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 2:51.76 | |
40 | 132 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 2:53.65 | |
41 | 56 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 2:53.81 | |
42 | 433 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 25 m | 2:54.71 | ||
43 | 424 | Modin Julius Agerbo | 2003 | AAS | 0313AC | 25 m | 2:56.71 | |
44 | 111 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 2:57.03 | |
45 | 398 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 2:58.24 | |
46 | 218 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 2:58.56 | |
47 | 484 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:59.24 | |
48 | 423 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 2:59.53 | |
49 | 421 | Li Yang | 2002 | AAS | 0277AF | 25 m | 3:00.28 | |
50 | 158 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 3:02.66 | |
51 | 407 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 3:03.59 | |
52 | 251 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | SKIVE | 0453AH | 25 m | 3:05.18 | |
53 | 295 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 3:05.78 | |
54 | 416 | Jensen Tobias Hejgaard | 2002 | AAS | 0209AD | 25 m | 3:05.91 | |
55 | 224 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 3:07.31 | |
56 | 147 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 25 m | 3:07.61 | |
57 | 119 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 3:07.74 | |
58 | 150 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 3:07.96 | |
59 | 447 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 3:10.93 | |
60 | 99 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 3:11.26 | |
61 | 242 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 3:13.34 | |
62 | 112 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 50 m | 3:13.85 | |
63 | 406 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 3:14.18 | |
64 | 286 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 3:14.47 | |
65 | 404 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 3:21.02 | |
66 | 182 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 3:23.60 | |
67 | 128 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 3:29.03 | |
68 | 430 | Thomsen Rasmus Axel | 2003 | AAS | 0375AP | 25 m | 3:30.73 | |
69 | 254 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 3:33.14 | |
70 | 239 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 3:34.14 | |
71 | 283 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 3:39.66 | |
72 | 336 | Gimm Daniel | 2004 | VIBORG | 25 m | 3:41.07 | ||
73 | 395 | Kristensen Ciano | 2004 | AAS | 0445AJ | 25 m | 3:46.16 | |
74 | 338 | Fethter Lasse | 2004 | VIBORG | 25 m | 3:50.59 | ||
75 | 64 | Pedersen Mathias | 2002 | DURUP | 0299AQ | 25 m | ||
76 | 107 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
77 | 422 | Mæng Noah Velsø | 2003 | AAS | 0309AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 11, 50m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 130 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 50 m | 33.07 | |
2 | 4 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 25 m | 33.93 | |
3 | 298 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 35.03 | |
4 | 297 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 35.23 | |
5 | 101 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 35.66 | |
6 | 123 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 35.82 | |
7 | 512 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 35.91 | |
8 | 8 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 36.55 | |
9 | 316 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 36.76 | |
10 | 491 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 36.85 | |
11 | 311 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 25 m | 37.54 | |
12 | 400 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 37.69 | |
13 | 389 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 38.06 | |
14 | 144 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 38.43 | |
15 | 409 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 38.53 | |
16 | 313 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 38.79 | |
17 | 255 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 39.14 | |
18 | 360 | Søgaard Julie | 2001 | VIBORG | 0174AS | 25 m | 39.31 | |
19 | 109 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 39.42 | |
20 | 361 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 39.51 | |
21 | 32 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 50 m | 39.53 | |
22 | 142 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 39.71 | |
23 | 393 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 39.82 | |
24 | 266 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 40.24 | |
25 | 279 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 40.36 | |
26 | 312 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 40.52 | |
27 | 500 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 40.69 | |
28 | 439 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 40.70 | |
29 | 143 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 40.82 | |
30 | 405 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | AAS | 0382AQ | 25 m | 40.96 | |
31 | 472 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 40.96 | |
32 | 162 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 41.44 | |
33 | 453 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 41.69 | |
34 | 485 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 41.83 | |
35 | 258 | Toft Karen Schmieg | 2000 | SKIVE | 0022BE | 25 m | 42.28 | |
36 | 289 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 42.57 | |
37 | 222 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 42.62 | |
38 | 170 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 42.98 | |
39 | 240 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 43.15 | |
40 | 244 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 43.15 | |
41 | 452 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 43.29 | |
42 | 115 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 43.31 | |
43 | 502 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 43.50 | |
44 | 459 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 25 m | 43.52 | |
45 | 230 | Hansen Caroline Worm | 2002 | SKANDERBOR | 0276AT | 25 m | 44.11 | |
46 | 396 | Kristensen Yasmina | 2000 | AAS | 0096BA | 25 m | 44.35 | |
47 | 486 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 44.67 | |
48 | 460 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 44.74 | |
49 | 473 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 44.83 | |
50 | 274 | Lund Emma Rye | 2001 | KORAL | 25 m | 45.09 | ||
51 | 292 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 45.12 | |
52 | 397 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 45.29 | |
53 | 510 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 45.43 | |
54 | 515 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 46.03 | |
55 | 456 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 46.06 | |
56 | 184 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 46.54 | |
57 | 322 | Boye Sofie Bruun | 2001 | VIBORG | 0112AZ | 25 m | 46.99 | |
58 | 148 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 47.15 | |
59 | 252 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 47.20 | |
60 | 401 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 47.36 | |
61 | 376 | Haarup Majken | 2004 | VIBORG | 25 m | 47.37 | ||
62 | 362 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 47.44 | |
63 | 246 | Fuglsang Signe | 2003 | SKIVE | 0398AX | 25 m | 47.87 | |
64 | 492 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 47.95 | |
65 | 450 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 48.07 | |
66 | 381 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 25 m | 48.39 | ||
67 | 378 | Sørensen Rikke Struntze | 2003 | VIBORG | 25 m | 49.43 | ||
68 | 301 | Thinggaard Emma | 2002 | THISTED | 25 m | 49.52 | ||
69 | 476 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 25 m | 49.84 | ||
70 | 320 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 25 m | 49.97 | ||
71 | 490 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 50.35 | |
72 | 275 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 50.78 | |
73 | 386 | Villadsen Caroline K. | 2004 | VIBORG | 25 m | 51.57 | ||
74 | 375 | Søgaard Nanna | 2003 | VIBORG | 0302AV | 25 m | 52.08 | |
75 | 373 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 52.70 | |
76 | 321 | Vingborg Elisabeth | 2005 | VIBORG | 25 m | 53.22 | ||
77 | 451 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 53.59 | |
78 | 482 | Kyed Christina | 1998 | STRUER | 9858BD | 25 m | 53.60 | |
79 | 166 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 54.55 | |
80 | 65 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 57.11 | |
81 | 493 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 57.74 | |
82 | 382 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 25 m | 58.43 | ||
83 | 61 | Karlsen Amalie | 2004 | DURUP | 0418AU | 25 m | 59.39 | |
84 | 501 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 1:03.29 | |
85 | 288 | Kristensen Astrid | 2003 | THISTED | 0376BA | 25 m | 1:05.00 | |
86 | 60 | Jensen Karoline | 2004 | DURUP | 25 m | 1:05.81 | ||
87 | 66 | Rasmussen Signe | 2005 | DURUP | 25 m | 1:07.91 | ||
88 | 247 | Gundersen Aline Nxrgaard | 2004 | SKIVE | 25 m | |||
89 | 250 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 25 m | |||
90 | 257 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 25 m | |||
91 | 384 | Andreasen Sofie Reinholdt | 2005 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 12, 50m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 131 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 30.24 | |
2 | 38 | Kammer Lasse | 1995 | AGF | 9593AH | 25 m | 30.32 | |
3 | 346 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 30.70 | |
4 | 141 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 31.00 | |
5 | 348 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VIBORG | 9615AP | 25 m | 31.99 | |
6 | 265 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 9809AS | 25 m | 32.81 | |
7 | 477 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 33.12 | |
8 | 161 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 33.19 | |
9 | 347 | Kristensen Casper G. | 1995 | VIBORG | 9561AH | 25 m | 33.30 | |
10 | 22 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 50 m | 33.33 | |
11 | 350 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 33.69 | |
12 | 168 | Livbjerg Kasper | 1998 | HORSENS | 9881AR | 25 m | 34.35 | |
13 | 328 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 34.45 | |
14 | 102 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 34.68 | |
15 | 440 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 34.83 | |
16 | 326 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 35.24 | |
17 | 291 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 35.27 | |
18 | 217 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 36.04 | |
19 | 238 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 36.67 | |
20 | 167 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 25 m | 36.93 | |
21 | 390 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 37.14 | |
22 | 391 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 37.29 | |
23 | 484 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 38.90 | |
24 | 327 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 39.17 | |
25 | 454 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 40.01 | |
26 | 434 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 25 m | 40.05 | ||
27 | 156 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 40.62 | |
28 | 165 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 40.73 | |
29 | 331 | Riis Mikkel | 2002 | VIBORG | 25 m | 41.44 | ||
30 | 178 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 50 m | 41.47 | |
31 | 483 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 41.81 | |
32 | 147 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 25 m | 41.93 | |
33 | 355 | Olesen Anton Kirkegaard | 2000 | VIBORG | 0013AS | 25 m | 42.91 | |
34 | 458 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 44.24 | |
35 | 242 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 44.66 | |
36 | 264 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 46.39 | |
37 | 406 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 46.39 | |
38 | 294 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 47.02 | |
39 | 140 | Antonsen Rasmus | 2002 | HORSENS | 0217AK | 25 m | 47.62 | |
40 | 325 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 47.65 | |
41 | 241 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 47.89 | |
42 | 448 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 48.56 | |
43 | 337 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 25 m | 49.53 | ||
44 | 124 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 49.64 | |
45 | 303 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 49.78 | |
46 | 256 | Rasmussen Valdemar Kudsk | 2004 | SKIVE | 0497AM | 25 m | 50.08 | |
47 | 474 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 25 m | 51.84 | ||
48 | 173 | Munk Nicklas Tobias | 2002 | HORSENS | 25 m | 52.43 | ||
49 | 69 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 52.51 | |
50 | 341 | Hegyl Ben | 2004 | VIBORG | 25 m | 53.30 | ||
51 | 153 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 53.43 | |
52 | 177 | Pedersen Bertram D. | 2005 | HORSENS | 0555AC | 25 m | 54.57 | |
53 | 253 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | SKIVE | 0771AA | 25 m | 57.54 | |
54 | 478 | Jensen Mads Buch | 2003 | STRUER | 25 m | 57.80 | ||
55 | 342 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 25 m | 58.25 | ||
56 | 159 | Kirkamand Jakob | 2005 | HORSENS | 25 m | 1:01.77 | ||
57 | 489 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 25 m | 1:02.62 | ||
58 | 68 | Vangsgard Jonas | 2005 | DURUP | 25 m | 1:10.73 | ||
59 | 71 | Xstergaard Emil | 2005 | DURUP | 25 m | 1:10.97 | ||
60 | 237 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | ||
61 | 340 | Liboriussen Frederik D. | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
62 | 343 | Andersen Lars Kristian S. | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 13, 100m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 41 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | 57.68 | |
2 | 305 | Jensen Laura Glerup | 1998 | VIBORG | 9854AV | 25 m | 58.89 | |
3 | 308 | Moesgaard Lea | 1998 | VIBORG | 9846AC | 25 m | 59.61 | |
4 | 100 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 1:00.82 | |
5 | 17 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 50 m | 1:02.63 | |
6 | 409 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 1:02.65 | |
7 | 179 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:02.97 | |
8 | 23 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 1:03.39 | |
9 | 37 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 1:03.83 | |
10 | 306 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 25 m | 1:03.87 | |
11 | 55 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:03.96 | |
12 | 143 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 1:04.01 | |
13 | 16 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 1:04.23 | |
14 | 32 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 25 m | 1:04.69 | |
15 | 485 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:04.94 | |
16 | 307 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 1:05.05 | |
17 | 123 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 50 m | 1:05.15 | |
18 | 418 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 1:05.24 | |
19 | 363 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 1:05.49 | |
20 | 444 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 1:06.15 | |
21 | 163 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:06.19 | |
22 | 225 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 1:06.64 | |
23 | 174 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:06.72 | |
24 | 316 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 1:06.89 | |
25 | 50 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 1:07.06 | |
26 | 310 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:07.07 | |
27 | 315 | Vasegaard Karoline | 2001 | VIBORG | 0128AM | 25 m | 1:07.13 | |
28 | 103 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 1:07.20 | |
29 | 222 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:07.44 | |
30 | 113 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:07.63 | |
31 | 52 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:07.70 | |
32 | 296 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:07.80 | |
33 | 266 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 1:07.94 | |
34 | 429 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 1:08.08 | |
35 | 402 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | AAS | 9844AJ | 25 m | 1:08.29 | |
36 | 367 | Andersen Helene Marie | 2001 | VIBORG | 0112AY | 25 m | 1:08.38 | |
37 | 18 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m | 1:08.74 | |
38 | 368 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:08.92 | |
39 | 7 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:09.21 | |
40 | 181 | Sund Nanna | 2000 | HORSENS | 0086BE | 25 m | 1:09.28 | |
41 | 445 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 1:09.55 | |
42 | 121 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 1:09.67 | |
43 | 34 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 1:09.84 | |
44 | 6 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:10.13 | |
45 | 220 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 1:10.13 | |
46 | 180 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 1:10.26 | |
47 | 170 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 1:10.33 | |
48 | 453 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 1:10.55 | |
49 | 410 | Dahl Sofia Louise | 2002 | AAS | 0266AG | 25 m | 1:10.64 | |
50 | 311 | Nielsen Ane Emilie | 1996 | VIBORG | 9646AZ | 25 m | 1:11.03 | |
51 | 487 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:11.03 | |
52 | 456 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:11.12 | |
53 | 63 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0014BA | 25 m | 1:11.15 | |
54 | 514 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 1:11.15 | |
55 | 403 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | AAS | 9956AE | 25 m | 1:11.32 | |
56 | 292 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:11.34 | |
57 | 273 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 1:11.48 | |
58 | 240 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 1:11.67 | |
59 | 508 | Kallesøe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 1:11.68 | |
60 | 396 | Kristensen Yasmina | 2000 | AAS | 0096BA | 25 m | 1:11.74 | |
61 | 24 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 1:12.45 | |
62 | 139 | Andersen Marikka | 2002 | HORSENS | 0214AI | 25 m | 1:12.46 | |
63 | 214 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:12.68 | |
64 | 276 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 1:13.22 | |
65 | 387 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 1:13.33 | |
66 | 492 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:13.38 | |
67 | 472 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:13.45 | |
68 | 318 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 25 m | 1:13.56 | |
69 | 289 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:13.91 | |
70 | 164 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | HORSENS | 0288AJ | 25 m | 1:13.93 | |
71 | 226 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 25 m | 1:14.11 | |
72 | 449 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 1:14.20 | |
73 | 223 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:14.21 | |
74 | 517 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 1:14.31 | |
75 | 471 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:14.52 | |
76 | 272 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 1:14.79 | |
77 | 302 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 1:14.81 | |
78 | 479 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:14.96 | |
79 | 500 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:15.08 | |
80 | 365 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:15.27 | |
81 | 502 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:15.39 | |
82 | 258 | Toft Karen Schmieg | 2000 | SKIVE | 0022BE | 25 m | 1:15.62 | |
83 | 172 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 25 m | 1:15.67 | |
84 | 366 | Therkildsen Celeste Pind | 2002 | VIBORG | 0274AU | 25 m | 1:15.72 | |
85 | 21 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:15.82 | |
86 | 160 | Kirkmand Maria Kristine | 2003 | HORSENS | 0364AX | 25 m | 1:16.06 | |
87 | 450 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 1:16.18 | |
88 | 488 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 1:16.39 | |
89 | 473 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:16.46 | |
90 | 154 | Jensen Catherina Juul | 2003 | HORSENS | 0326AX | 25 m | 1:16.54 | |
91 | 411 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:16.56 | |
92 | 505 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:16.71 | |
93 | 486 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 1:16.82 | |
94 | 392 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:16.83 | |
95 | 48 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 1:16.94 | |
96 | 216 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 25 m | 1:17.04 | |
97 | 3 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 50 m | 1:17.08 | |
98 | 133 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:17.13 | |
99 | 59 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 1:18.03 | |
100 | 114 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 1:18.08 | |
101 | 494 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:19.43 | |
102 | 145 | Broersma Feline F. | 2004 | HORSENS | 25 m | 1:19.64 | ||
103 | 270 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 25 m | 1:19.75 | ||
104 | 54 | Thomsen Signe | 2004 | AGF | 0444AB | 25 m | 1:19.79 | |
105 | 151 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:20.02 | |
106 | 184 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:20.22 | |
107 | 428 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:20.28 | |
108 | 394 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 1:20.40 | |
109 | 274 | Lund Emma Rye | 2001 | KORAL | 25 m | 1:20.76 | ||
110 | 323 | Salicath Alberte Boldsen | 2002 | VIBORG | 0222AR | 25 m | 1:20.83 | |
111 | 475 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 25 m | 1:21.02 | ||
112 | 26 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 50 m | 1:21.29 | |
113 | 229 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:21.46 | |
114 | 2 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 1:21.53 | |
115 | 110 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 1:21.83 | |
116 | 231 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:21.90 | |
117 | 400 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 1:21.91 | |
118 | 62 | Molnik Thilde Dissing | 2002 | DURUP | 0204BC | 25 m | 1:22.08 | |
119 | 278 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 25 m | 1:22.27 | ||
120 | 443 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:22.58 | |
121 | 399 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 1:22.63 | |
122 | 481 | Kralund Nanna Sofie Rask | 2003 | STRUER | 0356AO | 25 m | 1:23.53 | |
123 | 146 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:24.47 | |
124 | 460 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:24.48 | |
125 | 377 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:24.76 | ||
126 | 228 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:25.12 | |
127 | 301 | Thinggaard Emma | 2002 | THISTED | 25 m | 1:25.39 | ||
128 | 457 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:25.57 | |
129 | 519 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 1:25.61 | |
130 | 511 | Mackeprang Kathrine H | 2004 | FREM | 0448AA | 25 m | 1:25.71 | |
131 | 232 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:26.74 | |
132 | 221 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 50 m | 1:26.85 | |
133 | 116 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 1:26.88 | |
134 | 171 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:26.90 | |
135 | 510 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:26.99 | |
136 | 125 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 1:27.02 | |
137 | 49 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 50 m | 1:27.35 | |
138 | 372 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:28.34 | ||
139 | 236 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 1:28.72 | |
140 | 234 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 1:28.85 | |
141 | 371 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:29.12 | ||
142 | 451 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 1:29.71 | |
143 | 375 | Søgaard Nanna | 2003 | VIBORG | 0302AV | 25 m | 1:30.06 | |
144 | 67 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 1:30.73 | |
145 | 482 | Kyed Christina | 1998 | STRUER | 9858BD | 25 m | 1:31.51 | |
146 | 507 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 1:31.68 | |
147 | 65 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 1:32.94 | |
148 | 175 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 1:33.11 | |
149 | 521 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:33.99 | |
150 | 490 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:34.00 | |
151 | 503 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 1:34.47 | |
152 | 380 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:37.76 | ||
153 | 61 | Karlsen Amalie | 2004 | DURUP | 0418AU | 25 m | 1:38.41 | |
154 | 501 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 1:39.86 | |
155 | 290 | Løyche Mathilde | 2002 | THISTED | 0224BC | 25 m | 1:40.00 | |
156 | 320 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:40.11 | ||
157 | 235 | Winther Aya | 2001 | SKANDERBOR | 25 m | 1:51.46 | ||
158 | 66 | Rasmussen Signe | 2005 | DURUP | 25 m | 1:53.90 | ||
159 | 506 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 1:58.84 | |
160 | 60 | Jensen Karoline | 2004 | DURUP | 25 m | |||
161 | 250 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 25 m | |||
162 | 257 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 25 m | |||
163 | 383 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
164 | 476 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 25 m | |||
165 | 493 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 14, 100m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 131 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 51.34 | |
2 | 345 | Moesgaard Laust | 1996 | VIBORG | 9667AG | 25 m | 51.63 | |
3 | 43 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 52.27 | |
4 | 35 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 25 m | 52.70 | |
5 | 40 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 53.89 | |
6 | 5 | Brøchner Bo Volf | 1996 | AGF | 9661AM | 50 m | 54.78 | |
7 | 352 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 55.49 | |
8 | 46 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 50 m | 56.12 | |
9 | 117 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 56.65 | |
10 | 39 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 50 m | 56.71 | |
11 | 284 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 56.75 | |
12 | 53 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 56.98 | |
13 | 22 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 57.09 | |
14 | 167 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 25 m | 57.15 | |
15 | 149 | Fenger Alexander | 1999 | HORSENS | 9925AT | 25 m | 57.16 | |
16 | 129 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 57.19 | |
17 | 161 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 57.46 | |
18 | 285 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 57.76 | |
19 | 391 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 57.97 | |
20 | 446 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 58.03 | |
21 | 33 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 58.21 | |
22 | 353 | Kallesøe Mikkel Weis | 2000 | VIBORG | 0095AR | 25 m | 58.51 | |
23 | 287 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 58.52 | |
24 | 291 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 58.76 | |
25 | 440 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 59.20 | |
26 | 141 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 59.39 | |
27 | 45 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 59.50 | |
28 | 520 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 59.90 | |
29 | 165 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 1:00.49 | |
30 | 265 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 9809AS | 25 m | 1:00.94 | |
31 | 111 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:01.21 | |
32 | 168 | Livbjerg Kasper | 1998 | HORSENS | 9881AR | 25 m | 1:01.21 | |
33 | 282 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:01.56 | |
34 | 483 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:01.63 | |
35 | 176 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:01.89 | |
36 | 518 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:02.06 | |
37 | 157 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 1:02.13 | |
38 | 42 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:03.31 | |
39 | 70 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 1:03.72 | |
40 | 118 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 1:03.73 | |
41 | 454 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:04.25 | |
42 | 219 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 1:04.41 | |
43 | 358 | Rundqvist Oscar | 2000 | VIBORG | 25 m | 1:04.42 | ||
44 | 420 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 1:04.78 | |
45 | 332 | Leimbeck Sebastian | 2001 | VIBORG | 0167AM | 25 m | 1:04.79 | |
46 | 1 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:05.01 | |
47 | 390 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 1:05.16 | |
48 | 415 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 1:05.20 | |
49 | 19 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 1:05.39 | |
50 | 112 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 1:05.44 | |
51 | 238 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 1:05.48 | |
52 | 98 | Andersen Adam Tavs | 2001 | HOLSTEBRO | 0133AR | 25 m | 1:05.96 | |
53 | 245 | Fuglsang Frederik | 2001 | SKIVE | 0191AO | 25 m | 1:05.96 | |
54 | 442 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:06.46 | |
55 | 271 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 1:06.57 | ||
56 | 155 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | HORSENS | 0101AS | 25 m | 1:06.97 | |
57 | 267 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 1:07.18 | ||
58 | 398 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 1:07.86 | |
59 | 97 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 1:07.87 | |
60 | 47 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 1:08.04 | |
61 | 215 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:08.08 | |
62 | 431 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 1:08.29 | |
63 | 484 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:08.51 | |
64 | 299 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:08.66 | |
65 | 407 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 1:08.76 | |
66 | 122 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 25 m | 1:08.97 | |
67 | 132 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 1:09.11 | |
68 | 433 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 25 m | 1:09.30 | ||
69 | 58 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:09.32 | |
70 | 388 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:10.20 | |
71 | 44 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 1:10.25 | |
72 | 183 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 1:10.42 | |
73 | 119 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 1:11.11 | |
74 | 480 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:11.52 | |
75 | 158 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 1:11.91 | |
76 | 269 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:12.25 | |
77 | 421 | Li Yang | 2002 | AAS | 0277AF | 25 m | 1:12.36 | |
78 | 434 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 25 m | 1:12.39 | ||
79 | 156 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:12.41 | |
80 | 64 | Pedersen Mathias | 2002 | DURUP | 0299AQ | 25 m | 1:12.49 | |
81 | 281 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:12.59 | |
82 | 432 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 25 m | 1:12.69 | ||
83 | 458 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:12.72 | |
84 | 241 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 1:12.86 | |
85 | 99 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:13.19 | |
86 | 525 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:13.25 | |
87 | 408 | Thomassen Carl Emil | 1996 | AAS | 9625AR | 25 m | 1:13.55 | |
88 | 333 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 25 m | 1:14.24 | ||
89 | 295 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:14.71 | |
90 | 224 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 1:14.94 | |
91 | 509 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 1:15.59 | |
92 | 178 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 1:16.01 | |
93 | 239 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:16.59 | |
94 | 455 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:16.74 | |
95 | 251 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | SKIVE | 0453AH | 25 m | 1:16.86 | |
96 | 150 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 1:17.08 | |
97 | 395 | Kristensen Ciano | 2004 | AAS | 0445AJ | 25 m | 1:17.17 | |
98 | 448 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:18.26 | |
99 | 182 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:18.54 | |
100 | 254 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:18.60 | |
101 | 406 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 1:18.67 | |
102 | 416 | Jensen Tobias Hejgaard | 2002 | AAS | 0209AD | 25 m | 1:18.83 | |
103 | 294 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:19.08 | |
104 | 504 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:20.76 | |
105 | 447 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:21.25 | |
106 | 330 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 25 m | 1:21.48 | ||
107 | 264 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 1:21.81 | |
108 | 68 | Vangsgard Jonas | 2005 | DURUP | 25 m | 1:22.08 | ||
109 | 20 | Gasse Vincent | 2004 | AGF | 0447AJ | 25 m | 1:22.64 | |
110 | 153 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:22.77 | |
111 | 404 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 1:23.16 | |
112 | 128 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:23.21 | |
113 | 283 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:24.12 | |
114 | 140 | Antonsen Rasmus | 2002 | HORSENS | 0217AK | 25 m | 1:25.33 | |
115 | 286 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:25.91 | |
116 | 419 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 1:27.89 | |
117 | 256 | Rasmussen Valdemar Kudsk | 2004 | SKIVE | 0497AM | 25 m | 1:28.81 | |
118 | 69 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 1:33.42 | |
119 | 303 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:36.82 | |
120 | 253 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | SKIVE | 0771AA | 25 m | 1:37.53 | |
121 | 338 | Fethter Lasse | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:37.59 | ||
122 | 177 | Pedersen Bertram D. | 2005 | HORSENS | 0555AC | 25 m | 1:38.42 | |
123 | 71 | Xstergaard Emil | 2005 | DURUP | 25 m | 1:38.69 | ||
124 | 341 | Hegyl Ben | 2004 | VIBORG | 25 m | 1:41.44 | ||
125 | 159 | Kirkamand Jakob | 2005 | HORSENS | 25 m | 1:43.38 | ||
126 | 107 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:48.91 | ||
127 | 173 | Munk Nicklas Tobias | 2002 | HORSENS | 25 m | |||
128 | 248 | Hørup Philip | 2001 | SKIVE | 0131AO | 25 m | ||
129 | 335 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 25 m | |||
130 | 385 | Bartholomæussen Frederik | 2003 | VIBORG | 25 m | |||
131 | 474 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 25 m | |||
132 | 478 | Jensen Mads Buch | 2003 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 15, 4x50m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Agf Damer 1 | 1996 | AGF | 25 m | 1:59.50 | ||
2 | 304 | Vs Damer 1 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:04.33 | ||
3 | 134 | Horsens Damer 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:06.00 | ||
4 | 10 | Agf Damer 2 | 1996 | AGF | 25 m | 2:06.50 | ||
5 | 108 | Hsc Female Monstars | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:07.00 | ||
6 | 280 | Thisted Piger | 0 | THISTED | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 11 | Agf Damer 3 | 1996 | AGF | 25 m | 2:12.40 | ||
8 | 359 | Vs Piger 1 | 2002 | VIBORG | 25 m | 2:13.70 | ||
9 | 309 | Vs Damer 2 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:14.00 | ||
10 | 425 | Aarhus Swim Piger 1 | 2002 | AAS | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 466 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | 2:16.87 | ||
12 | 497 | Frem Piger 1 | 0 | FREM | 25 m | 2:17.92 | ||
13 | 126 | Hsc Piger 1 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 12 | Agf Damer 4 | 1996 | AGF | 25 m | 2:20.40 | ||
15 | 314 | Vs Damer 3 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:21.00 | ||
16 | 212 | Silkeborg Piger 1 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:22.55 | ||
17 | 364 | Vs Piger 2 | 2002 | VIBORG | 25 m | 2:23.50 | ||
18 | 426 | Aarhus Swim Piger 2 | 2002 | AAS | 25 m | 2:25.00 | ||
19 | 249 | Poseidon Mega Guns 1 P | 2002 | SKIVE | 25 m | 2:26.17 | ||
20 | 462 | Struer Damer 2 | 0 | STRUER | 25 m | 2:28.43 | ||
21 | 469 | Struers Gamle Sild | 0 | STRUER | 25 m | 2:29.23 | ||
22 | 436 | Isk Killer Babes | 2002 | IKAST | 25 m | 2:30.00 | ||
23 | 13 | Agf Damer 5 | 1996 | AGF | 25 m | 2:30.50 | ||
24 | 14 | Agf Damer 6 | 1996 | AGF | 25 m | 2:33.50 | ||
25 | 15 | Agf Damer 7 | 1996 | AGF | 25 m | 2:35.00 | ||
26 | 427 | Aarhus Swim Piger 3 | 2002 | AAS | 25 m | 2:35.00 | ||
27 | 213 | Silkeborg Piger 2 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:35.50 | ||
28 | 374 | Vs Piger 4 | 2002 | VIBORG | 25 m | 2:39.50 | ||
29 | 369 | Vs Piger 3 | 2002 | VIBORG | 25 m | 2:41.00 | ||
30 | 319 | Vs Damer 4 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:41.50 | ||
31 | 227 | Sksv Pige 1 | 2002 | SKANDERBOR | 25 m | 2:49.18 | ||
32 | 127 | Hsc Piger 2 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:52.00 | ||
33 | 260 | Poseidon Young Guns 2 P | 2004 | SKIVE | 25 m | 3:00.00 | ||
34 | 435 | Isk Delfiner | 2003 | IKAST | 25 m | 3:00.68 | ||
35 | 379 | Vs Piger 5 | 2002 | VIBORG | 25 m | 3:03.50 | ||
36 | 138 | Horsens Piger Hs3 | 0 | HORSENS | 25 m | |||
37 | 261 | Koral Piger 1 | 2000 | KORAL | 25 m | |||
38 | 262 | Koral Piger 2 | 0 | KORAL | 25 m | |||
39 | 463 | Struer Damer 3 | 2001 | STRUER | 25 m | |||
40 | 498 | Frem Ergangs Piger 1 | 0 | FREM | 25 m | |||
41 | 499 | Frem Ergangs Piger 2 | 0 | FREM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 16, 4x50m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Agf Herrer 1 | 1996 | AGF | 25 m | 1:47.50 | ||
2 | 344 | Vs Herrer 1 | 0 | VIBORG | 25 m | 1:49.00 | ||
3 | 28 | Agf Herrer 2 | 1996 | AGF | 25 m | 1:50.00 | ||
4 | 135 | Horsens Drenge 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 1:50.00 | ||
5 | 29 | Agf Herrer 3 | 1996 | AGF | 25 m | 2:00.00 | ||
6 | 120 | Hsc Male Monstars | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:00.00 | ||
7 | 136 | Horsens Drenge 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 2:00.00 | ||
8 | 349 | Vs Herrer 2 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:00.00 | ||
9 | 104 | Hsc Drenge 1 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:06.00 | ||
10 | 324 | Vs Drenge 1 | 2002 | VIBORG | 25 m | 2:07.50 | ||
11 | 467 | Struer Herrer 1 | 1996 | STRUER | 25 m | 2:11.12 | ||
12 | 412 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2002 | AAS | 25 m | 2:12.00 | ||
13 | 354 | Vs Herrer 3 | 0 | VIBORG | 25 m | 2:14.50 | ||
14 | 438 | Isk Tiger Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | 2:15.00 | ||
15 | 523 | Thisted Drenge 2002 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:15.00 | ||
16 | 211 | Silkeborg Drenge | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:16.21 | ||
17 | 495 | Frem Herre | 0 | FREM | 25 m | 2:19.05 | ||
18 | 413 | Aarhus Swim Drenge 2 | 2002 | AAS | 25 m | 2:20.00 | ||
19 | 30 | Agf Herrer 4 | 1996 | AGF | 25 m | 2:20.50 | ||
20 | 105 | Hsc Drenge 2 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:25.00 | ||
21 | 329 | Vs Drenge 2 | 2002 | VIBORG | 25 m | 2:25.00 | ||
22 | 31 | Agf Herrer 5 | 1996 | AGF | 25 m | 2:28.50 | ||
23 | 414 | Aarhus Swim Drenge 3 | 2002 | AAS | 25 m | 2:30.00 | ||
24 | 106 | Hsc Drenge 3 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:35.00 | ||
25 | 259 | Poseidon Young Guns 1 D | 2002 | SKIVE | 25 m | 2:35.29 | ||
26 | 334 | Vs Drenge 3 | 2002 | VIBORG | 25 m | 2:56.00 | ||
27 | 437 | Isk Killer Ducks | 2004 | IKAST | 25 m | 3:00.00 | ||
28 | 468 | Struer Super Boys 2 | 0 | STRUER | 25 m | 3:01.84 | ||
29 | 339 | Vs Drenge 4 | 2002 | VIBORG | 25 m | 3:11.00 | ||
30 | 137 | Horsens Drenge Hs3 | 0 | HORSENS | 25 m | |||
31 | 263 | Koral Drenge 1 Lh | 1992 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 17, 100m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:05.98 | |
2 | 41 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | 1:06.35 | |
3 | 142 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 1:10.28 | |
4 | 174 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:12.44 | |
5 | 522 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:15.68 | |
6 | 402 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | AAS | 9844AJ | 25 m | 1:16.09 | |
7 | 418 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 1:16.17 | |
8 | 162 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:16.56 | |
9 | 276 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 1:19.44 | |
10 | 180 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 1:19.74 | |
11 | 143 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 1:19.78 | |
12 | 492 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:20.84 | |
13 | 50 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 1:21.29 | |
14 | 293 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:21.87 | |
15 | 403 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | AAS | 9956AE | 25 m | 1:21.95 | |
16 | 514 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 1:22.18 | |
17 | 230 | Hansen Caroline Worm | 2002 | SKANDERBOR | 0276AT | 25 m | 1:22.19 | |
18 | 34 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 1:22.24 | |
19 | 18 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m | 1:22.69 | |
20 | 163 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:22.96 | |
21 | 429 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 1:24.15 | |
22 | 113 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:24.44 | |
23 | 63 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0014BA | 25 m | 1:24.73 | |
24 | 139 | Andersen Marikka | 2002 | HORSENS | 0214AI | 25 m | 1:25.92 | |
25 | 59 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 1:26.33 | |
26 | 226 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 25 m | 1:26.99 | |
27 | 411 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:27.16 | |
28 | 3 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 1:27.96 | |
29 | 154 | Jensen Catherina Juul | 2003 | HORSENS | 0326AX | 25 m | 1:28.49 | |
30 | 302 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 1:28.67 | |
31 | 52 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:29.36 | |
32 | 417 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:29.67 | |
33 | 410 | Dahl Sofia Louise | 2002 | AAS | 0266AG | 25 m | 1:30.44 | |
34 | 48 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 1:33.01 | |
35 | 21 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:33.13 | |
36 | 24 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 1:33.28 | |
37 | 456 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:33.38 | |
38 | 394 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 1:35.12 | |
39 | 179 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:39.13 | |
40 | 54 | Thomsen Signe | 2004 | AGF | 0444AB | 25 m | 1:40.57 | |
41 | 515 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 1:41.12 | |
42 | 521 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:41.66 | |
43 | 494 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:41.83 | |
44 | 481 | Kralund Nanna Sofie Rask | 2003 | STRUER | 0356AO | 25 m | 1:42.54 | |
45 | 231 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:43.34 | |
46 | 114 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 1:43.87 | |
47 | 511 | Mackeprang Kathrine H | 2004 | FREM | 0448AA | 25 m | 1:46.67 | |
48 | 490 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:46.69 | |
49 | 399 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 1:50.19 | |
50 | 290 | Løyche Mathilde | 2002 | THISTED | 0224BC | 25 m | 1:55.00 | |
51 | 519 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 2:06.94 | |
52 | 116 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | ||
53 | 255 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | ||
54 | 428 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | ||
55 | 457 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | ||
56 | 488 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | ||
57 | 517 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 18, 100m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 56.77 | |
2 | 5 | Brøchner Bo Volf | 1996 | AGF | 9661AM | 50 m | 57.12 | |
3 | 36 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 25 m | 58.32 | |
4 | 167 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 25 m | 59.56 | |
5 | 45 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 25 m | 1:00.30 | |
6 | 285 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:01.48 | |
7 | 46 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 1:01.99 | |
8 | 39 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 1:02.56 | |
9 | 477 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:02.94 | |
10 | 291 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 1:03.40 | |
11 | 391 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 1:04.02 | |
12 | 157 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 1:04.80 | |
13 | 446 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:07.10 | |
14 | 53 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 1:07.40 | |
15 | 520 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:08.00 | |
16 | 33 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:10.00 | |
17 | 268 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 9911AR | 25 m | 1:10.65 | |
18 | 155 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | HORSENS | 0101AS | 25 m | 1:13.51 | |
19 | 267 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 1:14.37 | ||
20 | 19 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 1:14.90 | |
21 | 1 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:15.05 | |
22 | 149 | Fenger Alexander | 1999 | HORSENS | 9925AT | 25 m | 1:15.12 | |
23 | 282 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:15.61 | |
24 | 25 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 1:16.27 | |
25 | 484 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:16.95 | |
26 | 42 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:17.47 | |
27 | 102 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 1:17.78 | |
28 | 271 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 1:17.90 | ||
29 | 415 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 1:17.93 | |
30 | 215 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:18.48 | |
31 | 299 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:18.85 | |
32 | 281 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:19.84 | |
33 | 407 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 1:19.85 | |
34 | 111 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:20.13 | |
35 | 398 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 1:20.51 | |
36 | 454 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:20.53 | |
37 | 483 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:20.73 | |
38 | 176 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:21.26 | |
39 | 70 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 1:22.00 | |
40 | 218 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 1:23.27 | |
41 | 248 | Hørup Philip | 2001 | SKIVE | 0131AO | 25 m | 1:24.97 | |
42 | 44 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 1:25.58 | |
43 | 431 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 1:26.09 | |
44 | 158 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 1:27.04 | |
45 | 420 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 50 m | 1:27.57 | |
46 | 423 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 1:28.01 | |
47 | 421 | Li Yang | 2002 | AAS | 0277AF | 25 m | 1:31.40 | |
48 | 424 | Modin Julius Agerbo | 2003 | AAS | 0313AC | 25 m | 1:32.43 | |
49 | 480 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:32.43 | |
50 | 56 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:33.36 | |
51 | 416 | Jensen Tobias Hejgaard | 2002 | AAS | 0209AD | 25 m | 1:34.44 | |
52 | 516 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 1:34.89 | |
53 | 404 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 1:38.72 | |
54 | 251 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | SKIVE | 0453AH | 25 m | 1:39.20 | |
55 | 455 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:42.58 | |
56 | 182 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:43.36 | |
57 | 419 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 50 m | 1:44.17 | |
58 | 20 | Gasse Vincent | 2004 | AGF | 0447AJ | 25 m | 1:45.12 | |
59 | 128 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:50.25 | |
60 | 504 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:57.84 | |
61 | 112 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | ||
62 | 147 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 25 m | ||
63 | 217 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | ||
64 | 237 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | ||
65 | 447 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 19, 50m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 300 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 30.65 | |
2 | 23 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 31.00 | |
3 | 142 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 31.87 | |
4 | 485 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 32.06 | |
5 | 8 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 32.35 | |
6 | 389 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 32.50 | |
7 | 17 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 32.80 | |
8 | 143 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 32.93 | |
9 | 296 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 33.06 | |
10 | 55 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 33.62 | |
11 | 289 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 33.62 | |
12 | 491 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 34.33 | |
13 | 293 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 34.62 | |
14 | 6 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 35.03 | |
15 | 103 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 35.05 | |
16 | 179 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 35.18 | |
17 | 37 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 35.19 | |
18 | 409 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 35.54 | |
19 | 393 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 35.55 | |
20 | 32 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 25 m | 35.73 | |
21 | 222 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 36.05 | |
22 | 444 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 36.35 | |
23 | 52 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 36.38 | |
24 | 121 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 36.57 | |
25 | 170 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 36.66 | |
26 | 181 | Sund Nanna | 2000 | HORSENS | 0086BE | 25 m | 36.84 | |
27 | 445 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 37.13 | |
28 | 255 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 37.25 | |
29 | 517 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 37.71 | |
30 | 508 | Kallesøe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 37.73 | |
31 | 401 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 38.01 | |
32 | 240 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 38.19 | |
33 | 277 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 38.29 | |
34 | 487 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 38.32 | |
35 | 180 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 38.54 | |
36 | 297 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 50 m | 38.81 | |
37 | 492 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 38.82 | |
38 | 459 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 25 m | 38.90 | |
39 | 252 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 38.94 | |
40 | 115 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 38.97 | |
41 | 452 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 39.03 | |
42 | 18 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m | 39.37 | |
43 | 479 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 39.59 | |
44 | 26 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 25 m | 39.85 | |
45 | 51 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 39.95 | |
46 | 472 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 39.95 | |
47 | 456 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 39.97 | |
48 | 453 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 40.15 | |
49 | 225 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 40.16 | |
50 | 387 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 40.19 | |
51 | 160 | Kirkmand Maria Kristine | 2003 | HORSENS | 0364AX | 25 m | 40.64 | |
52 | 110 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 40.74 | |
53 | 449 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 40.81 | |
54 | 488 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 40.83 | |
55 | 54 | Thomsen Signe | 2004 | AGF | 0444AB | 25 m | 41.23 | |
56 | 243 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 41.23 | |
57 | 274 | Lund Emma Rye | 2001 | KORAL | 25 m | 41.61 | ||
58 | 507 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 42.16 | |
59 | 471 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 42.17 | |
60 | 49 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 42.57 | |
61 | 59 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 50 m | 42.90 | |
62 | 392 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 43.07 | |
63 | 171 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 43.44 | |
64 | 441 | Berggreen Rikke Sander | 2005 | IKAST | 0522AG | 25 m | 43.44 | |
65 | 145 | Broersma Feline F. | 2004 | HORSENS | 25 m | 43.74 | ||
66 | 214 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 44.06 | |
67 | 450 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 44.06 | |
68 | 473 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 44.09 | |
69 | 125 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 44.16 | |
70 | 216 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 25 m | 44.18 | |
71 | 133 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 44.58 | |
72 | 301 | Thinggaard Emma | 2002 | THISTED | 25 m | 44.62 | ||
73 | 151 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 44.77 | |
74 | 278 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 25 m | 44.89 | ||
75 | 270 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 25 m | 45.09 | ||
76 | 146 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 45.42 | |
77 | 275 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 45.82 | |
78 | 443 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 45.83 | |
79 | 493 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 45.91 | |
80 | 175 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 46.00 | |
81 | 482 | Kyed Christina | 1998 | STRUER | 9858BD | 25 m | 46.11 | |
82 | 67 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 47.07 | |
83 | 62 | Molnik Thilde Dissing | 2002 | DURUP | 0204BC | 25 m | 47.24 | |
84 | 490 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 47.28 | |
85 | 236 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 47.47 | |
86 | 234 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 48.83 | |
87 | 451 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 48.85 | |
88 | 503 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 49.37 | |
89 | 246 | Fuglsang Signe | 2003 | SKIVE | 0398AX | 25 m | 49.39 | |
90 | 65 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 51.00 | |
91 | 501 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 56.37 | |
92 | 288 | Kristensen Astrid | 2003 | THISTED | 0376BA | 25 m | 58.00 | |
93 | 61 | Karlsen Amalie | 2004 | DURUP | 0418AU | 25 m | 58.13 | |
94 | 66 | Rasmussen Signe | 2005 | DURUP | 25 m | 58.44 | ||
95 | 475 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 25 m | 1:09.46 | ||
96 | 60 | Jensen Karoline | 2004 | DURUP | 25 m | 1:09.86 | ||
97 | 235 | Winther Aya | 2001 | SKANDERBOR | 25 m | |||
98 | 247 | Gundersen Aline Nxrgaard | 2004 | SKIVE | 25 m | |||
99 | 250 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 25 m | |||
100 | 506 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 20, 50m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 26.60 | |
2 | 35 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 25 m | 27.54 | |
3 | 46 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 50 m | 28.03 | |
4 | 40 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 50 m | 28.35 | |
5 | 36 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 25 m | 28.60 | |
6 | 284 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 29.44 | |
7 | 38 | Kammer Lasse | 1995 | AGF | 9593AH | 25 m | 29.61 | |
8 | 22 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 29.64 | |
9 | 477 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 29.76 | |
10 | 287 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 30.25 | |
11 | 168 | Livbjerg Kasper | 1998 | HORSENS | 9881AR | 25 m | 31.39 | |
12 | 440 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 32.22 | |
13 | 285 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 32.30 | |
14 | 520 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 32.48 | |
15 | 161 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 33.83 | |
16 | 165 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 33.84 | |
17 | 245 | Fuglsang Frederik | 2001 | SKIVE | 0191AO | 25 m | 33.87 | |
18 | 70 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 34.09 | |
19 | 268 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 9911AR | 25 m | 34.32 | |
20 | 47 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 34.41 | |
21 | 98 | Andersen Adam Tavs | 2001 | HOLSTEBRO | 0133AR | 25 m | 34.44 | |
22 | 518 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 34.50 | |
23 | 442 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 34.76 | |
24 | 516 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 34.77 | |
25 | 157 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 35.44 | |
26 | 219 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 35.46 | |
27 | 388 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 35.65 | |
28 | 141 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 50 m | 36.09 | |
29 | 391 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 36.20 | |
30 | 155 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | HORSENS | 0101AS | 25 m | 36.34 | |
31 | 97 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 36.35 | |
32 | 183 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 36.81 | |
33 | 122 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 25 m | 37.14 | |
34 | 132 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 37.42 | |
35 | 525 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 37.73 | |
36 | 269 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 38.21 | |
37 | 458 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 38.50 | |
38 | 480 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 38.86 | |
39 | 390 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 39.43 | |
40 | 484 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 40.41 | |
41 | 254 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 41.06 | |
42 | 251 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | SKIVE | 0453AH | 25 m | 41.30 | |
43 | 241 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 41.61 | |
44 | 286 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 42.05 | |
45 | 124 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 42.20 | |
46 | 119 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 42.88 | |
47 | 295 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 43.06 | |
48 | 99 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 43.56 | |
49 | 153 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 43.58 | |
50 | 256 | Rasmussen Valdemar Kudsk | 2004 | SKIVE | 0497AM | 25 m | 43.85 | |
51 | 404 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 44.30 | |
52 | 448 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 44.53 | |
53 | 283 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 46.39 | |
54 | 107 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 46.67 | ||
55 | 408 | Thomassen Carl Emil | 1996 | AAS | 9625AR | 25 m | 47.89 | |
56 | 140 | Antonsen Rasmus | 2002 | HORSENS | 0217AK | 25 m | 48.02 | |
57 | 69 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 50.19 | |
58 | 253 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | SKIVE | 0771AA | 25 m | 51.74 | |
59 | 71 | Xstergaard Emil | 2005 | DURUP | 25 m | 54.01 | ||
60 | 68 | Vangsgard Jonas | 2005 | DURUP | 25 m | 57.27 | ||
61 | 173 | Munk Nicklas Tobias | 2002 | HORSENS | 25 m | |||
62 | 239 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | ||
63 | 478 | Jensen Mads Buch | 2003 | STRUER | 25 m | |||
64 | 504 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 21, 200m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 298 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 2:38.47 | |
2 | 4 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 25 m | 2:44.21 | |
3 | 109 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 2:51.70 | |
4 | 512 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 2:52.74 | |
5 | 50 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 2:52.93 | |
6 | 144 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 2:58.97 | |
7 | 405 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | AAS | 0382AQ | 25 m | 3:00.60 | |
8 | 410 | Dahl Sofia Louise | 2002 | AAS | 0266AG | 25 m | 3:02.36 | |
9 | 400 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 3:02.52 | |
10 | 472 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 3:06.77 | |
11 | 172 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 25 m | 3:08.24 | |
12 | 439 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 3:08.54 | |
13 | 279 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 3:09.68 | |
14 | 139 | Andersen Marikka | 2002 | HORSENS | 0214AI | 25 m | 3:09.77 | |
15 | 393 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 3:10.23 | |
16 | 500 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 3:10.34 | |
17 | 2 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 3:11.43 | |
18 | 214 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 3:11.74 | |
19 | 21 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 3:13.52 | |
20 | 411 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 3:15.08 | |
21 | 181 | Sund Nanna | 2000 | HORSENS | 0086BE | 25 m | 3:17.67 | |
22 | 34 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 3:18.29 | |
23 | 220 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 3:18.32 | |
24 | 164 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | HORSENS | 0288AJ | 25 m | 3:18.85 | |
25 | 502 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 3:19.22 | |
26 | 244 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 3:20.36 | |
27 | 273 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 3:22.77 | |
28 | 417 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 3:22.86 | |
29 | 7 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 3:22.87 | |
30 | 221 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 25 m | 3:27.27 | |
31 | 397 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 3:28.61 | |
32 | 184 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 3:29.55 | |
33 | 258 | Toft Karen Schmieg | 2000 | SKIVE | 0022BE | 25 m | 3:30.29 | |
34 | 492 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 3:30.54 | |
35 | 223 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 50 m | 3:32.90 | |
36 | 473 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 3:33.48 | |
37 | 148 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 3:33.64 | |
38 | 510 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 3:34.64 | |
39 | 229 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 3:35.04 | |
40 | 246 | Fuglsang Signe | 2003 | SKIVE | 0398AX | 25 m | 3:35.11 | |
41 | 114 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 3:37.40 | |
42 | 460 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 3:37.51 | |
43 | 515 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 50 m | 3:39.54 | |
44 | 125 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 50 m | 3:40.89 | |
45 | 490 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 3:49.94 | |
46 | 6 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 3:52.83 | |
47 | 441 | Berggreen Rikke Sander | 2005 | IKAST | 0522AG | 25 m | 4:03.67 | |
48 | 51 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 4:07.37 | |
49 | 166 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 4:10.27 | |
50 | 451 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 4:19.22 | |
51 | 3 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | ||
52 | 418 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | ||
53 | 450 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | ||
54 | 459 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 25 m | ||
55 | 519 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 22, 200m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 477 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:30.47 | |
2 | 45 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 25 m | 2:35.05 | |
3 | 446 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 2:35.61 | |
4 | 161 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 2:37.53 | |
5 | 53 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 2:40.21 | |
6 | 102 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 2:41.03 | |
7 | 44 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 2:44.27 | |
8 | 149 | Fenger Alexander | 1999 | HORSENS | 9925AT | 25 m | 2:44.91 | |
9 | 217 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 2:46.66 | |
10 | 25 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 2:46.72 | |
11 | 238 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 2:48.17 | |
12 | 47 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 2:55.56 | |
13 | 157 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 2:58.11 | |
14 | 454 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 2:58.95 | |
15 | 265 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 9809AS | 25 m | 3:00.25 | |
16 | 165 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 3:05.28 | |
17 | 423 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 25 m | 3:06.09 | |
18 | 483 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 3:06.96 | |
19 | 118 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 3:07.35 | |
20 | 56 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 3:07.62 | |
21 | 420 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 3:09.27 | |
22 | 156 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 3:10.00 | |
23 | 484 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 3:11.44 | |
24 | 398 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 3:13.20 | |
25 | 178 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 3:14.43 | |
26 | 64 | Pedersen Mathias | 2002 | DURUP | 0299AQ | 25 m | 3:15.77 | |
27 | 42 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 3:20.59 | |
28 | 242 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 3:21.98 | |
29 | 150 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 3:25.22 | |
30 | 407 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 3:26.09 | |
31 | 147 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 25 m | 3:26.68 | |
32 | 419 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 50 m | 3:30.04 | |
33 | 406 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 3:30.49 | |
34 | 122 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 25 m | 3:31.03 | |
35 | 224 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 50 m | 3:38.41 | |
36 | 448 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 3:39.33 | |
37 | 264 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 3:39.38 | |
38 | 294 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 3:39.96 | |
39 | 218 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 3:44.20 | |
40 | 140 | Antonsen Rasmus | 2002 | HORSENS | 0217AK | 25 m | 3:51.09 | |
41 | 303 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 3:59.11 | |
42 | 69 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 4:28.69 | |
43 | 58 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | ||
44 | 415 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | ||
45 | 416 | Jensen Tobias Hejgaard | 2002 | AAS | 0209AD | 25 m | ||
46 | 421 | Li Yang | 2002 | AAS | 0277AF | 25 m | ||
47 | 424 | Modin Julius Agerbo | 2003 | AAS | 0313AC | 25 m | ||
48 | 430 | Thomsen Rasmus Axel | 2003 | AAS | 0375AP | 25 m | ||
49 | 431 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | ||
50 | 455 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 23, 100m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 1:04.13 | |
2 | 57 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:09.46 | |
3 | 41 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | 1:09.60 | |
4 | 4 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 25 m | 1:10.87 | |
5 | 55 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:10.88 | |
6 | 300 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:11.00 | |
7 | 409 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 1:11.36 | |
8 | 143 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 1:11.55 | |
9 | 298 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:11.91 | |
10 | 50 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 1:12.26 | |
11 | 389 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 1:12.39 | |
12 | 491 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:12.89 | |
13 | 485 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:13.90 | |
14 | 512 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 1:14.23 | |
15 | 32 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 25 m | 1:14.43 | |
16 | 37 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 1:14.75 | |
17 | 103 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 1:15.05 | |
18 | 179 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 1:15.96 | |
19 | 402 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | AAS | 9844AJ | 25 m | 1:16.80 | |
20 | 34 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 1:17.13 | |
21 | 16 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 1:17.47 | |
22 | 181 | Sund Nanna | 2000 | HORSENS | 0086BE | 25 m | 1:17.49 | |
23 | 444 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 1:17.70 | |
24 | 162 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:18.00 | |
25 | 109 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 1:18.09 | |
26 | 163 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:18.19 | |
27 | 225 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 1:18.60 | |
28 | 52 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:19.29 | |
29 | 222 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:19.62 | |
30 | 255 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 1:20.35 | |
31 | 289 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:20.45 | |
32 | 429 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 1:20.48 | |
33 | 439 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:20.52 | |
34 | 266 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 1:20.60 | |
35 | 445 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 1:20.66 | |
36 | 24 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 1:20.80 | |
37 | 170 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 1:21.10 | |
38 | 403 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | AAS | 9956AE | 25 m | 1:21.26 | |
39 | 144 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 1:21.72 | |
40 | 180 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 1:21.72 | |
41 | 522 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:21.82 | |
42 | 472 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:21.91 | |
43 | 113 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:22.11 | |
44 | 63 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0014BA | 25 m | 1:22.27 | |
45 | 139 | Andersen Marikka | 2002 | HORSENS | 0214AI | 25 m | 1:22.27 | |
46 | 396 | Kristensen Yasmina | 2000 | AAS | 0096BA | 25 m | 1:22.47 | |
47 | 492 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:22.62 | |
48 | 223 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:22.76 | |
49 | 276 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 1:22.77 | |
50 | 273 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 1:23.14 | |
51 | 115 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 1:23.52 | |
52 | 7 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:23.91 | |
53 | 172 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 25 m | 1:23.99 | |
54 | 3 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 1:24.08 | |
55 | 459 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 25 m | 1:24.18 | |
56 | 453 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 1:24.38 | |
57 | 400 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 1:24.70 | |
58 | 164 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | HORSENS | 0288AJ | 25 m | 1:24.81 | |
59 | 488 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 1:25.47 | |
60 | 514 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 1:25.51 | |
61 | 500 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:25.74 | |
62 | 471 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:25.77 | |
63 | 230 | Hansen Caroline Worm | 2002 | SKANDERBOR | 0276AT | 25 m | 1:26.06 | |
64 | 292 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:26.10 | |
65 | 48 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 1:26.18 | |
66 | 502 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:26.19 | |
67 | 26 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 25 m | 1:26.54 | |
68 | 277 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 1:26.54 | |
69 | 59 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 1:26.80 | |
70 | 216 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 25 m | 1:27.07 | |
71 | 279 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 1:27.62 | |
72 | 449 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 1:28.16 | |
73 | 302 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 1:28.27 | |
74 | 487 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:28.61 | |
75 | 387 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 1:28.68 | |
76 | 184 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 1:29.09 | |
77 | 154 | Jensen Catherina Juul | 2003 | HORSENS | 0326AX | 25 m | 1:30.20 | |
78 | 392 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:30.61 | |
79 | 505 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:31.20 | |
80 | 151 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 1:31.68 | |
81 | 405 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | AAS | 0382AQ | 25 m | 1:31.74 | |
82 | 481 | Kralund Nanna Sofie Rask | 2003 | STRUER | 0356AO | 25 m | 1:31.83 | |
83 | 397 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 1:32.18 | |
84 | 229 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:32.90 | |
85 | 275 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 1:33.33 | |
86 | 270 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 25 m | 1:33.98 | ||
87 | 399 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 1:34.83 | |
88 | 521 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:34.86 | |
89 | 145 | Broersma Feline F. | 2004 | HORSENS | 25 m | 1:35.33 | ||
90 | 301 | Thinggaard Emma | 2002 | THISTED | 25 m | 1:35.59 | ||
91 | 460 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:35.87 | |
92 | 49 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 1:36.43 | |
93 | 133 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:36.59 | |
94 | 443 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:37.06 | |
95 | 231 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:37.32 | |
96 | 494 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:37.53 | |
97 | 490 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:38.23 | |
98 | 232 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:38.38 | |
99 | 148 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 1:38.75 | |
100 | 62 | Molnik Thilde Dissing | 2002 | DURUP | 0204BC | 25 m | 1:38.80 | |
101 | 507 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 1:38.91 | |
102 | 228 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:39.16 | |
103 | 457 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:39.40 | |
104 | 441 | Berggreen Rikke Sander | 2005 | IKAST | 0522AG | 25 m | 1:41.00 | |
105 | 146 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:41.61 | |
106 | 171 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:41.78 | |
107 | 510 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:43.40 | |
108 | 234 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 1:44.12 | |
109 | 65 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 1:45.33 | |
110 | 166 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 1:45.50 | |
111 | 116 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 1:45.61 | |
112 | 236 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 1:46.52 | |
113 | 67 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 1:47.34 | |
114 | 394 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 1:48.77 | |
115 | 503 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 1:51.62 | |
116 | 66 | Rasmussen Signe | 2005 | DURUP | 25 m | 2:15.11 | ||
117 | 60 | Jensen Karoline | 2004 | DURUP | 25 m | |||
118 | 235 | Winther Aya | 2001 | SKANDERBOR | 25 m | |||
119 | 240 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | ||
120 | 428 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | ||
121 | 475 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 25 m | |||
122 | 493 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | ||
123 | 501 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 24, 100m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 59.30 | |
2 | 38 | Kammer Lasse | 1995 | AGF | 9593AH | 25 m | 1:00.73 | |
3 | 35 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 25 m | 1:02.84 | |
4 | 36 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 25 m | 1:03.02 | |
5 | 167 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 25 m | 1:03.77 | |
6 | 22 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 1:04.11 | |
7 | 477 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:04.98 | |
8 | 161 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 1:05.12 | |
9 | 285 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:05.83 | |
10 | 39 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 1:06.14 | |
11 | 141 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 1:06.42 | |
12 | 149 | Fenger Alexander | 1999 | HORSENS | 9925AT | 25 m | 1:06.76 | |
13 | 168 | Livbjerg Kasper | 1998 | HORSENS | 9881AR | 25 m | 1:06.88 | |
14 | 440 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:09.23 | |
15 | 265 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 9809AS | 25 m | 1:10.26 | |
16 | 176 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:10.84 | |
17 | 42 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:11.67 | |
18 | 19 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 1:12.43 | |
19 | 111 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:12.44 | |
20 | 118 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 1:12.74 | |
21 | 238 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 1:13.48 | |
22 | 518 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:13.68 | |
23 | 165 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 1:13.96 | |
24 | 483 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:14.46 | |
25 | 44 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 25 m | 1:14.58 | |
26 | 390 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 1:15.00 | |
27 | 267 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 1:15.44 | ||
28 | 217 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 1:15.80 | |
29 | 98 | Andersen Adam Tavs | 2001 | HOLSTEBRO | 0133AR | 25 m | 1:15.85 | |
30 | 442 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:15.90 | |
31 | 70 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 1:16.28 | |
32 | 1 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:16.79 | |
33 | 388 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 1:18.39 | |
34 | 245 | Fuglsang Frederik | 2001 | SKIVE | 0191AO | 25 m | 1:18.40 | |
35 | 237 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 1:18.95 | |
36 | 484 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:19.36 | |
37 | 112 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 1:19.69 | |
38 | 156 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:20.31 | |
39 | 299 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:21.17 | |
40 | 132 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 1:21.50 | |
41 | 248 | Hørup Philip | 2001 | SKIVE | 0131AO | 25 m | 1:22.22 | |
42 | 158 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 1:23.06 | |
43 | 295 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:23.24 | |
44 | 119 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 1:23.98 | |
45 | 458 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:24.34 | |
46 | 269 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:24.67 | |
47 | 150 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 1:24.85 | |
48 | 178 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 25 m | 1:25.96 | |
49 | 281 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:26.44 | |
50 | 241 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 1:27.43 | |
51 | 447 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:27.72 | |
52 | 64 | Pedersen Mathias | 2002 | DURUP | 0299AQ | 25 m | 1:27.99 | |
53 | 455 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:28.61 | |
54 | 242 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:29.05 | |
55 | 406 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 1:29.12 | |
56 | 254 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:29.49 | |
57 | 448 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:30.35 | |
58 | 251 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | SKIVE | 0453AH | 25 m | 1:31.58 | |
59 | 20 | Gasse Vincent | 2004 | AGF | 0447AJ | 25 m | 1:31.62 | |
60 | 182 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:32.41 | |
61 | 124 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:33.41 | |
62 | 509 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 1:34.29 | |
63 | 99 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:35.35 | |
64 | 128 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:36.16 | |
65 | 239 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:37.57 | |
66 | 286 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:41.69 | |
67 | 107 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:42.54 | ||
68 | 253 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | SKIVE | 0771AA | 25 m | 1:45.13 | |
69 | 283 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:45.63 | |
70 | 69 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 1:46.49 | |
71 | 303 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:47.52 | |
72 | 408 | Thomassen Carl Emil | 1996 | AAS | 9625AR | 25 m | 1:49.34 | |
73 | 71 | Xstergaard Emil | 2005 | DURUP | 25 m | 2:02.80 | ||
74 | 474 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 25 m | 2:19.49 | ||
75 | 173 | Munk Nicklas Tobias | 2002 | HORSENS | 25 m | |||
76 | 422 | Mæng Noah Velsø | 2003 | AAS | 0309AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 25, 200m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 2:24.06 | |
2 | 8 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 2:26.35 | |
3 | 389 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 2:26.81 | |
4 | 17 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 2:26.92 | |
5 | 142 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 2:27.49 | |
6 | 296 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:30.56 | |
7 | 293 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:31.11 | |
8 | 409 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 2:31.21 | |
9 | 55 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 2:31.38 | |
10 | 57 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:33.01 | |
11 | 289 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:41.10 | |
12 | 52 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 2:43.61 | |
13 | 6 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 2:44.11 | |
14 | 174 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:46.05 | |
15 | 439 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 2:48.36 | |
16 | 393 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 2:49.26 | |
17 | 445 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 2:51.56 | |
18 | 121 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 2:53.44 | |
19 | 51 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 2:54.70 | |
20 | 277 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 2:55.51 | |
21 | 401 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 2:55.97 | |
22 | 492 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:56.09 | |
23 | 48 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 2:58.42 | |
24 | 223 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 2:58.93 | |
25 | 220 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 2:59.03 | |
26 | 243 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 2:59.32 | |
27 | 226 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 25 m | 2:59.50 | |
28 | 459 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 25 m | 3:02.25 | |
29 | 26 | Hemmer-Hansen Lærke | 2004 | AGF | 0488AH | 25 m | 3:03.27 | |
30 | 21 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 3:03.80 | |
31 | 114 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 3:03.93 | |
32 | 2 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 3:07.27 | |
33 | 110 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 3:11.23 | |
34 | 456 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 3:12.92 | |
35 | 221 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 25 m | 3:13.09 | |
36 | 505 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 3:14.95 | |
37 | 411 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 3:16.84 | |
38 | 160 | Kirkmand Maria Kristine | 2003 | HORSENS | 0364AX | 25 m | 3:20.86 | |
39 | 441 | Berggreen Rikke Sander | 2005 | IKAST | 0522AG | 25 m | 3:21.08 | |
40 | 125 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:22.70 | |
41 | 145 | Broersma Feline F. | 2004 | HORSENS | 25 m | 3:23.03 | ||
42 | 443 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 3:23.98 | |
43 | 151 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | HORSENS | 0346AX | 25 m | 3:28.42 | |
44 | 228 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 3:34.43 | |
45 | 171 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 3:37.24 | |
46 | 54 | Thomsen Signe | 2004 | AGF | 0444AB | 25 m | 3:43.00 | |
47 | 493 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 3:46.43 | |
48 | 216 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 25 m | 4:07.43 | |
49 | 410 | Dahl Sofia Louise | 2002 | AAS | 0266AG | 25 m | ||
50 | 449 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | ||
51 | 452 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | ||
52 | 453 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | ||
53 | 460 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 26, 200m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Brøchner Bo Volf | 1996 | AGF | 9661AM | 25 m | 2:06.68 | |
2 | 284 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:11.79 | |
3 | 477 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:14.60 | |
4 | 45 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 25 m | 2:15.35 | |
5 | 33 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 2:20.24 | |
6 | 287 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:21.64 | |
7 | 70 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 2:30.05 | |
8 | 219 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 2:30.89 | |
9 | 1 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:32.62 | |
10 | 442 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:34.03 | |
11 | 268 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 9911AR | 25 m | 2:35.34 | |
12 | 58 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 2:37.58 | |
13 | 446 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 2:37.65 | |
14 | 157 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 2:39.05 | |
15 | 122 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 25 m | 2:39.98 | |
16 | 431 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | AAS | 0235AD | 25 m | 2:40.44 | |
17 | 391 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 2:42.95 | |
18 | 215 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 2:43.29 | |
19 | 516 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 2:43.77 | |
20 | 47 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 2:45.17 | |
21 | 97 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 2:46.55 | |
22 | 480 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:49.90 | |
23 | 183 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 2:51.42 | |
24 | 56 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 2:53.20 | |
25 | 102 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 2:56.55 | |
26 | 156 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 2:59.01 | |
27 | 424 | Modin Julius Agerbo | 2003 | AAS | 0313AC | 25 m | 2:59.28 | |
28 | 294 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 3:00.77 | |
29 | 251 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | SKIVE | 0453AH | 25 m | 3:00.90 | |
30 | 218 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 3:03.25 | |
31 | 447 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 3:12.59 | |
32 | 484 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 3:13.98 | |
33 | 20 | Gasse Vincent | 2004 | AGF | 0447AJ | 25 m | 3:14.31 | |
34 | 153 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 3:14.89 | |
35 | 224 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 3:15.11 | |
36 | 423 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 50 m | 3:16.03 | |
37 | 404 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 3:19.80 | |
38 | 509 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 3:30.13 | |
39 | 422 | Mæng Noah Velsø | 2003 | AAS | 0309AP | 25 m | 3:35.22 | |
40 | 147 | Dalgaard Theis | 2004 | HORSENS | 0455AG | 25 m | ||
41 | 430 | Thomsen Rasmus Axel | 2003 | AAS | 0375AP | 25 m | ||
42 | 458 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 27, 50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 26.04 | |
2 | 41 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | 26.82 | |
3 | 142 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 28.48 | |
4 | 17 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 50 m | 28.78 | |
5 | 418 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 28.78 | |
6 | 37 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 28.88 | |
7 | 179 | Rosenkilde Nicoline | 1999 | HORSENS | 9918AT | 25 m | 29.01 | |
8 | 491 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 29.16 | |
9 | 485 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 29.41 | |
10 | 143 | Bisgaard Sofie Amalie J. | 2000 | HORSENS | 0082BB | 25 m | 29.47 | |
11 | 512 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 29.47 | |
12 | 4 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 25 m | 29.49 | |
13 | 32 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 25 m | 29.71 | |
14 | 16 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 29.86 | |
15 | 163 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 29.99 | |
16 | 225 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 30.30 | |
17 | 298 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 30.35 | |
18 | 222 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 30.40 | |
19 | 113 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 30.52 | |
20 | 7 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 30.67 | |
21 | 444 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 30.75 | |
22 | 174 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 30.76 | |
23 | 402 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | AAS | 9844AJ | 25 m | 30.82 | |
24 | 266 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 30.96 | |
25 | 103 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 31.01 | |
26 | 162 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 31.10 | |
27 | 226 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 25 m | 31.11 | |
28 | 429 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 31.33 | |
29 | 396 | Kristensen Yasmina | 2000 | AAS | 0096BA | 25 m | 31.34 | |
30 | 144 | Brændgaard Frederikke | 2001 | HORSENS | 0172BA | 25 m | 31.45 | |
31 | 297 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 31.48 | |
32 | 296 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 31.67 | |
33 | 24 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 31.71 | |
34 | 401 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 31.87 | |
35 | 121 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 31.91 | |
36 | 115 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 32.06 | |
37 | 180 | Sund Ida | 2002 | HORSENS | 0254AU | 25 m | 32.06 | |
38 | 240 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 32.12 | |
39 | 18 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m | 32.17 | |
40 | 273 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 32.21 | |
41 | 170 | Lund Nikoline Fabrin | 2001 | HORSENS | 0192AS | 25 m | 32.24 | |
42 | 216 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 25 m | 32.34 | |
43 | 508 | Kallesøe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 32.41 | |
44 | 181 | Sund Nanna | 2000 | HORSENS | 0086BE | 50 m | 32.42 | |
45 | 258 | Toft Karen Schmieg | 2000 | SKIVE | 0022BE | 25 m | 32.47 | |
46 | 452 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 32.47 | |
47 | 292 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 32.48 | |
48 | 487 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 32.52 | |
49 | 172 | Mikkelsen Josefine | 2002 | HORSENS | 0242AT | 25 m | 32.53 | |
50 | 514 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 32.57 | |
51 | 456 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 32.68 | |
52 | 276 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 32.78 | |
53 | 387 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 32.85 | |
54 | 403 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | AAS | 9956AE | 25 m | 32.88 | |
55 | 2 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 32.91 | |
56 | 522 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 33.01 | |
57 | 220 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 33.11 | |
58 | 63 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0014BA | 25 m | 33.17 | |
59 | 517 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 33.20 | |
60 | 492 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 33.24 | |
61 | 164 | Leiszner Emilia Juhl | 2002 | HORSENS | 0288AJ | 25 m | 33.25 | |
62 | 472 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 33.28 | |
63 | 302 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 33.34 | |
64 | 473 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 33.45 | |
65 | 502 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 33.55 | |
66 | 160 | Kirkmand Maria Kristine | 2003 | HORSENS | 0364AX | 25 m | 34.13 | |
67 | 109 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 34.17 | |
68 | 449 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 34.24 | |
69 | 479 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 34.24 | |
70 | 450 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 34.29 | |
71 | 392 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 34.35 | |
72 | 274 | Lund Emma Rye | 2001 | KORAL | 25 m | 34.42 | ||
73 | 394 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 34.53 | |
74 | 59 | Andersen Anika | 2001 | DURUP | 0158BC | 25 m | 34.60 | |
75 | 471 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 34.65 | |
76 | 277 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 34.69 | |
77 | 500 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 34.84 | |
78 | 154 | Jensen Catherina Juul | 2003 | HORSENS | 0326AX | 25 m | 34.89 | |
79 | 252 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 34.90 | |
80 | 417 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 34.98 | |
81 | 133 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 35.12 | |
82 | 515 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 35.19 | |
83 | 405 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | AAS | 0382AQ | 25 m | 35.45 | |
84 | 221 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 25 m | 35.58 | |
85 | 270 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 25 m | 35.66 | ||
86 | 275 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 35.66 | |
87 | 488 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 35.70 | |
88 | 399 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 25 m | 35.77 | |
89 | 428 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 35.77 | |
90 | 214 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 35.79 | |
91 | 184 | Wienberg Katrine Sofie | 2002 | HORSENS | 0252AP | 25 m | 35.89 | |
92 | 243 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 35.95 | |
93 | 494 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 36.14 | |
94 | 475 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 25 m | 36.21 | ||
95 | 511 | Mackeprang Kathrine H | 2004 | FREM | 0448AA | 25 m | 36.24 | |
96 | 228 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 36.30 | |
97 | 232 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 36.31 | |
98 | 505 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 36.39 | |
99 | 278 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 25 m | 36.40 | ||
100 | 457 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 36.46 | |
101 | 460 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 36.54 | |
102 | 110 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 36.95 | |
103 | 507 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 37.03 | |
104 | 397 | Larsen Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 25 m | 37.16 | |
105 | 400 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 37.27 | |
106 | 146 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 37.30 | |
107 | 519 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 37.36 | |
108 | 481 | Kralund Nanna Sofie Rask | 2003 | STRUER | 0356AO | 25 m | 38.09 | |
109 | 62 | Molnik Thilde Dissing | 2002 | DURUP | 0204BC | 25 m | 38.30 | |
110 | 116 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 38.75 | |
111 | 234 | Krøyer Emma Jeppesen | 2001 | SKANDERBOR | 0156BB | 25 m | 38.81 | |
112 | 148 | Falck Camilla | 2003 | HORSENS | 0324AI | 25 m | 39.16 | |
113 | 49 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 39.42 | |
114 | 301 | Thinggaard Emma | 2002 | THISTED | 25 m | 39.52 | ||
115 | 236 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 39.87 | |
116 | 521 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 40.03 | |
117 | 510 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 40.65 | |
118 | 451 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 40.69 | |
119 | 482 | Kyed Christina | 1998 | STRUER | 9858BD | 25 m | 40.86 | |
120 | 67 | Søndergård Maiken | 2003 | DURUP | 0386AZ | 25 m | 41.04 | |
121 | 175 | Oleander Emma | 2004 | HORSENS | 0472AJ | 25 m | 41.23 | |
122 | 65 | Poulsen Maja | 2003 | DURUP | 0388AZ | 25 m | 41.33 | |
123 | 503 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 41.57 | |
124 | 246 | Fuglsang Signe | 2003 | SKIVE | 0398AX | 25 m | 41.63 | |
125 | 490 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 42.04 | |
126 | 290 | Løyche Mathilde | 2002 | THISTED | 0224BC | 25 m | 43.00 | |
127 | 61 | Karlsen Amalie | 2004 | DURUP | 0418AU | 25 m | 43.72 | |
128 | 166 | Leiszner Xenia Juhl | 2005 | HORSENS | 0566AD | 25 m | 44.67 | |
129 | 288 | Kristensen Astrid | 2003 | THISTED | 0376BA | 25 m | 45.00 | |
130 | 501 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 46.23 | |
131 | 506 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 49.42 | |
132 | 235 | Winther Aya | 2001 | SKANDERBOR | 25 m | 51.01 | ||
133 | 493 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 51.11 | |
134 | 66 | Rasmussen Signe | 2005 | DURUP | 25 m | 54.50 | ||
135 | 60 | Jensen Karoline | 2004 | DURUP | 25 m | 55.59 | ||
136 | 247 | Gundersen Aline Nxrgaard | 2004 | SKIVE | 25 m | |||
137 | 250 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 25 m | |||
138 | 257 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 28, 50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 25 m | 23.66 | |
2 | 5 | Brøchner Bo Volf | 1996 | AGF | 9661AM | 25 m | 24.60 | |
3 | 46 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 24.77 | |
4 | 43 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 25.02 | |
5 | 22 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 25.36 | |
6 | 38 | Kammer Lasse | 1995 | AGF | 9593AH | 25 m | 25.50 | |
7 | 39 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 25.85 | |
8 | 40 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 25.95 | |
9 | 161 | Koch Christian | 1998 | HORSENS | 9841AU | 25 m | 26.22 | |
10 | 33 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 26.37 | |
11 | 284 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 26.63 | |
12 | 168 | Livbjerg Kasper | 1998 | HORSENS | 9881AR | 25 m | 26.64 | |
13 | 53 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 26.70 | |
14 | 285 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 26.99 | |
15 | 446 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 27.08 | |
16 | 520 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 27.08 | |
17 | 141 | Arentoft Esben Vad | 1999 | HORSENS | 9957AR | 25 m | 27.20 | |
18 | 287 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 27.22 | |
19 | 265 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 9809AS | 25 m | 27.35 | |
20 | 167 | Lindstrøm Lukas | 1998 | HORSENS | 9869AR | 50 m | 27.41 | |
21 | 111 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 27.45 | |
22 | 291 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 27.56 | |
23 | 440 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 27.56 | |
24 | 149 | Fenger Alexander | 1999 | HORSENS | 9925AT | 25 m | 27.97 | |
25 | 268 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 9911AR | 25 m | 27.97 | |
26 | 483 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 28.18 | |
27 | 518 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 28.19 | |
28 | 176 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 28.20 | |
29 | 165 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 28.30 | |
30 | 118 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 28.83 | |
31 | 19 | Gasse Johannes | 2001 | AGF | 0113AO | 25 m | 29.01 | |
32 | 420 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | AAS | 0279AJ | 25 m | 29.06 | |
33 | 25 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 29.24 | |
34 | 70 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 29.27 | |
35 | 282 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 29.34 | |
36 | 470 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 29.47 | |
37 | 271 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 29.58 | ||
38 | 112 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 29.72 | |
39 | 267 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 29.76 | ||
40 | 484 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 29.79 | |
41 | 415 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 25 m | 29.82 | |
42 | 238 | Lund Jacob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 29.93 | |
43 | 219 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 30.04 | |
44 | 155 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | HORSENS | 0101AS | 25 m | 30.28 | |
45 | 454 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 30.60 | |
46 | 245 | Fuglsang Frederik | 2001 | SKIVE | 0191AO | 25 m | 30.74 | |
47 | 407 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 25 m | 30.93 | |
48 | 97 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 31.07 | |
49 | 408 | Thomassen Carl Emil | 1996 | AAS | 9625AR | 25 m | 31.19 | |
50 | 98 | Andersen Adam Tavs | 2001 | HOLSTEBRO | 0133AR | 50 m | 31.20 | |
51 | 398 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 25 m | 31.21 | |
52 | 299 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 31.26 | |
53 | 132 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 31.34 | |
54 | 421 | Li Yang | 2002 | AAS | 0277AF | 25 m | 31.34 | |
55 | 237 | Iversen Mads | 2002 | SKANDERBOR | 0203AN | 25 m | 31.43 | |
56 | 388 | Elkjær Alexander Korsager | 2001 | AAS | 0113AL | 25 m | 31.55 | |
57 | 119 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 31.58 | |
58 | 58 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 31.62 | |
59 | 269 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 31.63 | |
60 | 480 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 31.87 | |
61 | 183 | Sørensen Mads L. Skov | 2001 | HORSENS | 0155AO | 25 m | 32.05 | |
62 | 281 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 32.11 | |
63 | 156 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 32.30 | |
64 | 215 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 32.58 | |
65 | 248 | Hørup Philip | 2001 | SKIVE | 0131AO | 25 m | 32.64 | |
66 | 241 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 33.48 | |
67 | 99 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 33.52 | |
68 | 525 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 33.59 | |
69 | 416 | Jensen Tobias Hejgaard | 2002 | AAS | 0209AD | 25 m | 33.67 | |
70 | 295 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 33.76 | |
71 | 509 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 34.21 | |
72 | 64 | Pedersen Mathias | 2002 | DURUP | 0299AQ | 25 m | 34.33 | |
73 | 406 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 25 m | 34.51 | |
74 | 239 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 34.53 | |
75 | 178 | Pedersen Valdemar D. | 2002 | HORSENS | 0287AM | 50 m | 34.72 | |
76 | 448 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 34.77 | |
77 | 224 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 34.85 | |
78 | 182 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 35.05 | |
79 | 294 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 35.28 | |
80 | 419 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | AAS | 0477AE | 25 m | 35.34 | |
81 | 254 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 35.35 | |
82 | 455 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 35.49 | |
83 | 124 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 35.64 | |
84 | 150 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 35.68 | |
85 | 504 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 36.30 | |
86 | 264 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 36.61 | |
87 | 153 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 36.81 | |
88 | 128 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 37.12 | |
89 | 283 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 37.27 | |
90 | 422 | Mæng Noah Velsø | 2003 | AAS | 0309AP | 50 m | 37.45 | |
91 | 256 | Rasmussen Valdemar Kudsk | 2004 | SKIVE | 0497AM | 25 m | 37.51 | |
92 | 242 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 38.16 | |
93 | 286 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 38.40 | |
94 | 140 | Antonsen Rasmus | 2002 | HORSENS | 0217AK | 25 m | 38.50 | |
95 | 173 | Munk Nicklas Tobias | 2002 | HORSENS | 25 m | 39.20 | ||
96 | 430 | Thomsen Rasmus Axel | 2003 | AAS | 0375AP | 25 m | 40.02 | |
97 | 404 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 25 m | 40.15 | |
98 | 303 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 40.57 | |
99 | 69 | Veile Mathias | 2005 | DURUP | 0557AD | 25 m | 40.92 | |
100 | 253 | Pedersen Viktor Dalsgaard | 2007 | SKIVE | 0771AA | 25 m | 42.10 | |
101 | 107 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 43.22 | ||
102 | 71 | Xstergaard Emil | 2005 | DURUP | 25 m | 44.57 | ||
103 | 474 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 25 m | 47.12 | ||
104 | 68 | Vangsgard Jonas | 2005 | DURUP | 25 m | 53.89 | ||
105 | 478 | Jensen Mads Buch | 2003 | STRUER | 25 m | |||
106 | 489 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 29, 4x50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Agf Damer 1 | 1996 | AGF | 25 m | 1:50.00 | ||
2 | 10 | Agf Damer 2 | 1996 | AGF | 25 m | 1:54.00 | ||
3 | 134 | Horsens Damer 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 1:54.00 | ||
4 | 11 | Agf Damer 3 | 1996 | AGF | 25 m | 1:58.50 | ||
5 | 212 | Silkeborg Piger 1 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:04.15 | ||
6 | 126 | Hsc Piger 1 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 425 | Aarhus Swim Piger 1 | 2002 | AAS | 25 m | 2:06.00 | ||
8 | 12 | Agf Damer 4 | 1996 | AGF | 25 m | 2:08.00 | ||
9 | 524 | Thisted Piger 2002 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:08.00 | ||
10 | 461 | Struer Damer 1 | 1996 | STRUER | 25 m | 2:08.36 | ||
11 | 497 | Frem Piger 1 | 0 | FREM | 25 m | 2:08.58 | ||
12 | 436 | Isk Killer Babes | 2002 | IKAST | 25 m | 2:10.00 | ||
13 | 261 | Koral Piger 1 | 2000 | KORAL | 25 m | 2:11.42 | ||
14 | 249 | Poseidon Mega Guns 1 P | 2002 | SKIVE | 25 m | 2:15.00 | ||
15 | 426 | Aarhus Swim Piger 2 | 2002 | AAS | 25 m | 2:15.00 | ||
16 | 13 | Agf Damer 5 | 1996 | AGF | 25 m | 2:16.00 | ||
17 | 464 | Struer Damer 3 | 2000 | STRUER | 25 m | 2:17.55 | ||
18 | 213 | Silkeborg Piger 2 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:17.69 | ||
19 | 427 | Aarhus Swim Piger 3 | 2002 | AAS | 25 m | 2:20.00 | ||
20 | 127 | Hsc Piger 2 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:22.00 | ||
21 | 262 | Koral Piger 2 | 0 | KORAL | 25 m | 2:22.06 | ||
22 | 14 | Agf Damer 6 | 1996 | AGF | 25 m | 2:24.00 | ||
23 | 15 | Agf Damer 7 | 1996 | AGF | 25 m | 2:26.00 | ||
24 | 435 | Isk Delfiner | 2003 | IKAST | 25 m | 2:34.59 | ||
25 | 138 | Horsens Piger Hs3 | 0 | HORSENS | 25 m | |||
26 | 227 | Sksv Pige 1 | 2002 | SKANDERBOR | 25 m | |||
27 | 233 | Sksv Piger 2 | 2002 | SKANDERBOR | 25 m | |||
28 | 465 | Struer Damer 47 | 2001 | STRUER | 25 m | |||
29 | 498 | Frem Ergangs Piger 1 | 0 | FREM | 25 m | |||
30 | 499 | Frem Ergangs Piger 2 | 0 | FREM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |
Løb 30, 4x50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Agf Herrer 1 | 1996 | AGF | 25 m | 1:38.00 | ||
2 | 28 | Agf Herrer 2 | 1996 | AGF | 25 m | 1:40.00 | ||
3 | 135 | Horsens Drenge 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 1:44.00 | ||
4 | 29 | Agf Herrer 3 | 1996 | AGF | 25 m | 1:48.00 | ||
5 | 467 | Struer Herrer 1 | 1996 | STRUER | 25 m | 1:48.07 | ||
6 | 136 | Horsens Drenge 2 | 0 | HORSENS | 25 m | 1:50.00 | ||
7 | 104 | Hsc Drenge 1 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:54.34 | ||
8 | 263 | Koral Drenge 1 Lh | 1992 | KORAL | 25 m | 1:54.62 | ||
9 | 412 | Aarhus Swim Drenge 1 | 2002 | AAS | 25 m | 1:56.00 | ||
10 | 438 | Isk Tiger Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | 2:00.00 | ||
11 | 496 | Frem Herrer | 0 | FREM | 25 m | 2:00.34 | ||
12 | 105 | Hsc Drenge 2 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:02.00 | ||
13 | 413 | Aarhus Swim Drenge 2 | 2002 | AAS | 25 m | 2:05.00 | ||
14 | 30 | Agf Herrer 4 | 1996 | AGF | 25 m | 2:06.00 | ||
15 | 211 | Silkeborg Drenge | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:06.54 | ||
16 | 523 | Thisted Drenge 2002 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:08.00 | ||
17 | 31 | Agf Herrer 5 | 1996 | AGF | 25 m | 2:10.00 | ||
18 | 414 | Aarhus Swim Drenge 3 | 2002 | AAS | 25 m | 2:10.00 | ||
19 | 106 | Hsc Drenge 3 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:12.00 | ||
20 | 259 | Poseidon Young Guns 1 D | 2002 | SKIVE | 25 m | 2:30.00 | ||
21 | 437 | Isk Killer Ducks | 2004 | IKAST | 25 m | 2:30.00 | ||
22 | 137 | Horsens Drenge Hs3 | 0 | HORSENS | 25 m | |||
23 | 466 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 27 januar 2016 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:06 |