2020-02-20   07:43:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Mikropolix-Uinnit 5.3.2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 05-0302016    Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  17:56   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  05 maaliskuu 2016         
 
 
 
Laji 14, 100m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Vilmiina Weckman  2004  04A267  RiUS    25m     
Sofia Latvala  2003  03A557  RiUS    25m     
Ronja Welling  2005  05A172  NU    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saana Perkkiö  2005  05A349  RiUS    25m     
Sade Lukkaroinen  2004  04A281  RiUS    25m  2:13.79  2:13.79 
Meri Kultaranta  2004  04A264  RiUS    25m  2:01.57  2:01.57 
Janica Nieminen  2005  05A403  HyUS    25m  1:50.66  1:50.66 
Siiri Kortelainen  2004  04A784  NU    25m  1:57.45  1:57.45 
Helmi Romppanen  2004  04A152  RiUS    25m  2:12.03  2:12.03 
Anna-Maria Siivonen  2004  04A563  RiUS    25m     
               

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maija Hinkkala  2005  05A091  RiUS    25m  1:47.29  1:47.29 
Vilja Saarinen  2005  05A087  RiUS    25m  1:42.58  1:42.58 
Anniina Ahonen  2005  05A156  HyUS    25m  1:36.07  1:36.07 
Enni Silvennoinen  2003  03A629  RiUS    25m  1:31.35  1:31.35 
Iida Savulahti  2004  04A121  RiUS    25m  1:35.59  1:35.59 
Tiia Kuisma  2003  03A412  HyUS    25m  1:38.24  1:38.24 
Minka Jumppainen  2003  03A847  RiUS    25m  1:45.73  1:45.73 
Veera Kopponen  2005  05A226  HTU    25m  1:50.56  1:50.56 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Erja Tiljander  2000  00B194  HyUS    25m  1:28.01  1:28.01 
Nikita Ravalt  2002  02A653  RiUS    25m  1:22.55  1:22.55 
Johanna Hyvönen  1999  99A425  HyUS    25m  1:20.83  1:20.83 
Eveliina Pihkamäki  1998  98A156  RiUS    25m  1:05.93  1:05.93 
Inka-Riina Tamski  1999  99B094  HyUS    25m  1:19.95  1:19.95 
Annukka Pihkamäki  2004  04A161  RiUS    25m  1:22.23  1:22.23 
Vlada Guljajeva  2004  04A365  HyUS    25m  1:26.39  1:26.39 
Julia Tuura  2004  04A297  RiUS    25m  1:28.35  1:28.35 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.03  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  17:56 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner