Startliste for Alm Brand Bank Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 33
|
Stævne navn |
Alm Brand Bank Cup |
|
Udskriftsdato |
07 februar 2016 |
|
|
Stævne by |
Blovstrød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:02 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 februar 2016 |
|
|
|
|
Løb 33, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (8) |
Vejledende starttid 14:49 |
Heat 1 (8) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Rose Dysted |
2004 |
|
RINGSTED |
|
25m |
|
93 |
2 |
Sascha Haste |
2007 |
|
RINGSTED |
|
25m |
|
102 |
3 |
Astrid Kruuse |
2005 |
|
RINGSTED |
|
25m |
2:03.02 |
113 |
4 |
Sofia Broskov Pedersen |
2007 |
|
RINGSTED |
|
25m |
2:11.10 |
122 |
5 |
Line Stærmose |
2006 |
|
RINGSTED |
|
25m |
|
125 |
6 |
Emma Skjold Sørensen |
2004 |
|
RINGSTED |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
171 |
1 |
Cecilie Rud |
2006 |
0694AC |
ALLERØD |
|
25m |
1:49.12 |
13 |
2 |
Emma Clausen |
2003 |
0374AW |
HELSINGØR |
|
25m |
1:45.19 |
84 |
3 |
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
0582AG |
RINGSTED |
|
25m |
1:39.41 |
25 |
4 |
Filippa Martinsen |
2005 |
0524AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:39.90 |
147 |
5 |
Laura Lind-Christensen |
2006 |
0636AC |
ALLERØD |
|
25m |
1:47.54 |
153 |
6 |
Isabella Ludvigsen |
2005 |
0564AF |
ALLERØD |
|
25m |
1:55.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
21 |
1 |
Amalie Kolstrup-Timm |
2003 |
0314AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:34.58 |
226 |
2 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:32.03 |
248 |
3 |
Olivia Mai Gustafson |
2005 |
0596AC |
KØGE |
|
25m |
1:31.60 |
184 |
4 |
Emma Stoltz |
2004 |
0448AE |
ALLERØD |
|
50m |
1:31.79 |
43 |
5 |
Johanne Weber |
2005 |
0574AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:33.62 |
110 |
6 |
Lara W. S. Olsen |
2006 |
0696AA |
RINGSTED |
|
25m |
1:38.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
26 |
1 |
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:29.87 |
247 |
2 |
Agnes Dalgas Frederiksen |
2005 |
0508AA |
KØGE |
|
25m |
1:28.69 |
10 |
3 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:24.63 |
12 |
4 |
Karoline Christensen |
2002 |
0268AT |
HELSINGØR |
|
25m |
1:27.89 |
281 |
5 |
Emma F. Rouse |
2004 |
0412AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:29.63 |
44 |
6 |
Josefine Westergaard |
2004 |
0412AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:30.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
250 |
1 |
Benedicte Them Jensen |
2004 |
0454AA |
KØGE |
|
25m |
1:24.42 |
29 |
2 |
Mathilde Schrøder |
2002 |
0204AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:23.28 |
324 |
3 |
Hannah Höesch |
2003 |
0336AM |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:22.08 |
241 |
4 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
KØGE |
|
25m |
1:23.19 |
126 |
5 |
Cathrine Wismann |
2002 |
|
RINGSTED |
|
25m |
1:24.21 |
228 |
6 |
Esther Marie Heunicke |
2003 |
0344AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:24.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
333 |
1 |
Thea Pedersen |
2003 |
0364AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:21.55 |
252 |
2 |
Kathrine Sofie Jensen |
2003 |
0352AC |
KØGE |
|
25m |
1:20.59 |
119 |
3 |
Karla Sejling |
2001 |
0176AI |
RINGSTED |
|
25m |
1:19.24 |
257 |
4 |
Line Nøhr Petersen |
2003 |
0378AI |
KØGE |
|
25m |
1:20.40 |
17 |
5 |
Mathilde Hedager |
2004 |
0442AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:21.04 |
41 |
6 |
Cornelia Vâmosi |
2004 |
0466AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:21.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
261 |
1 |
Naya Modin Thomsen |
2003 |
0374AA |
KØGE |
|
25m |
1:18.61 |
330 |
2 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:17.61 |
9 |
3 |
Johanna Juul Bay-Smidt |
2002 |
0262AU |
HELSINGØR |
|
25m |
1:16.55 |
244 |
4 |
Clara Dreier |
2004 |
0438AC |
KØGE |
|
25m |
1:16.57 |
325 |
5 |
Sofie Maagøe |
2003 |
0366AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:17.71 |
24 |
6 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
0404AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:18.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
327 |
1 |
Luna Gammelgaard |
2003 |
0382AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:14.70 |
253 |
2 |
Katja Skovdal Lorentzen |
2003 |
0338AQ |
KØGE |
|
25m |
1:14.12 |
323 |
3 |
Clara Carlquist |
2003 |
0314AN |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:10.84 |
233 |
4 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
25m |
1:13.99 |
172 |
5 |
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
0314AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:14.70 |
279 |
6 |
Madeleine Thornsen |
2001 |
0108AQ |
KORSØR |
|
25m |
1:16.32 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
07 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød |
Udskriftstidspunkt |
09:02 |
|