Program för Alm Brand Bank Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 5:01.87 | |
2 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 5:03.79 | |
3 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 5:13.01 | |
4 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 5:15.91 | |
5 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 5:19.59 | |
6 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 5:19.62 | |
7 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 5:21.44 | |
8 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 5:22.86 | |
9 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 5:34.43 | |
10 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 5:36.69 | |
11 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 5:50.00 | |
12 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 6:14.06 | |
13 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 6:32.72 | |
14 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 6:37.53 | |
15 | Jensen Katrine Langholm | 2004 | KORSØR | 0402AE | 25 m | 6:41.15 | |
16 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 7:00.63 | |
17 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 7:02.63 | ||
18 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 7:05.81 | |
19 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 7:11.20 | |
20 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 7:13.82 | |
21 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 7:26.28 | |
22 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 7:30.00 | |
23 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 7:30.00 | |
24 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 7:30.00 | |
25 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | 7:30.00 | |
26 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 7:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 4:35.07 | |
2 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 4:47.75 | |
3 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 4:49.06 | |
4 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 4:59.77 | |
5 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 4:59.80 | |
6 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 5:00.14 | |
7 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 5:01.82 | |
8 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 5:19.48 | |
9 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 5:22.83 | |
10 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 5:51.79 | |
11 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 5:52.50 | |
12 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 5:56.79 | |
13 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 6:18.46 | |
14 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 6:52.12 | |
15 | Guul Magnus | 2005 | RINGSTED | 25 m | 6:53.27 | ||
16 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 7:10.72 | |
17 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 7:20.63 | |
18 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 7:30.00 | |
19 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 7:30.00 | |
20 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 0569AC | 25 m | 7:30.00 | |
21 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 7:30.00 | |
22 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 7:30.00 | |
23 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 7:30.00 | ||
24 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 7:30.00 | |
25 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 7:30.00 | |
26 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 7:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:28.84 | |
2 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:36.28 | |
3 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:40.02 | |
4 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:40.88 | |
5 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 2:41.11 | |
6 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:41.74 | |
7 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:43.16 | |
8 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 2:45.27 | |
9 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 2:45.98 | |
10 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:50.22 | |
11 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:50.71 | |
12 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 2:51.38 | |
13 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:52.29 | |
14 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 2:52.32 | |
15 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 2:53.57 | |
16 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:54.26 | |
17 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:55.47 | |
18 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:55.52 | |
19 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 2:55.81 | |
20 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 2:56.00 | |
21 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 2:59.09 | |
22 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 3:00.00 | |
23 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 3:02.97 | |
24 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 3:03.67 | |
25 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 3:09.64 | |
26 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 3:09.75 | |
27 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 3:12.54 | |
28 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 3:12.57 | |
29 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 3:12.60 | |
30 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 3:14.99 | |
31 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 3:17.48 | |
32 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 3:20.30 | |
33 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 25 m | 3:26.84 | |
34 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 3:27.19 | |
35 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 3:40.00 | |
36 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | 3:40.44 | |
37 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 3:44.71 | |
38 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 3:45.00 | |
39 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 3:50.01 | |
40 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 3:51.15 | |
41 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 50 m | 3:51.92 | |
42 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 3:52.22 | |
43 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 3:54.81 | |
44 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 3:55.00 | |
45 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 3:57.80 | |
46 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 3:58.00 | |
47 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 3:59.41 | |
48 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 4:03.00 | |
49 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 4:04.38 | |
50 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 4:05.00 | |
51 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 4:10.00 | |
52 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 4:15.80 | |
53 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 4:23.46 | |
54 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 25 m | 4:39.40 | ||
55 | Ring Mynte | 2007 | ALLERØD | 0774AA | 25 m | 5:06.29 | |
56 | Lange Filippa Holm | 2006 | BIRKERØD | 0636AA | 25 m | 5:10.00 | |
57 | Dysted Rose | 2004 | RINGSTED | 25 m | 5:10.00 | ||
58 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 5:10.00 | |
59 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 5:10.00 | |
60 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 5:10.00 | |
61 | Tuxen Sofie | 2007 | ALLERØD | 0778AC | 25 m | 5:10.00 | |
62 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 5:10.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 2:33.75 | |
2 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:34.49 | |
3 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 2:36.14 | |
4 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 2:36.48 | |
5 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:37.39 | |
6 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 2:40.29 | |
7 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:40.53 | |
8 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 2:42.89 | |
9 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:46.02 | |
10 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:49.86 | |
11 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:51.45 | |
12 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:53.30 | |
13 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 2:55.03 | |
14 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 2:57.26 | |
15 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 2:58.85 | |
16 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 3:06.23 | |
17 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 3:08.60 | |
18 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 3:09.83 | |
19 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 3:12.07 | |
20 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 3:12.86 | |
21 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 3:14.80 | |
22 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 3:15.00 | |
23 | Tjagvad Jens Christian | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AB | 25 m | 3:39.00 | |
24 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 3:40.01 | |
25 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 25 m | 3:42.91 | ||
26 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 3:43.00 | |
27 | Dahl David Johannes | 2006 | HOVEDSTAD | 0669AB | 25 m | 3:45.00 | |
28 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 3:47.14 | |
29 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 3:49.00 | |
30 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 3:50.00 | |
31 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 3:50.30 | |
32 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 3:51.00 | |
33 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 3:54.00 | |
34 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 50 m | 3:57.16 | |
35 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 25 m | 4:00.40 | |
36 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 4:04.30 | |
37 | Christoffersen Joakim K. | 2005 | BIRKERØD | 0561AD | 25 m | 4:04.87 | |
38 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 4:04.92 | |
39 | Hansen Conrad Holten | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AD | 50 m | 4:08.72 | |
40 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 50 m | 4:09.90 | |
41 | Norvold Oliver | 2005 | ALLERØD | 0519AD | 25 m | 4:15.55 | |
42 | Askhøj Tobias | 2005 | RINGSTED | 25 m | 4:30.00 | ||
43 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 25 m | 4:30.00 | ||
44 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 4:30.00 | |
45 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 25 m | 4:30.00 | ||
46 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 4:30.00 | |
47 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 4:30.00 | |
48 | Frandsen Anders Skriver | 2006 | ALLERØD | 0647AE | 25 m | 4:30.00 | |
49 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 4:30.00 | |
50 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 4:30.00 | |
51 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 25 m | 4:30.00 | ||
52 | Zachariasen Frej | 2005 | BIRKERØD | 0513AC | 25 m | 4:30.00 | |
53 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 4:30.00 | |
54 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 0357AO | 25 m | 4:30.00 | |
55 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 4:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 30.48 | |
2 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 30.67 | |
3 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 30.73 | |
4 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 30.93 | |
5 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 31.05 | |
6 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 31.20 | |
7 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 31.37 | |
8 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 0262BA | 25 m | 31.38 | |
9 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 31.41 | |
10 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 31.55 | |
11 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 31.63 | |
12 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 31.65 | |
13 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 31.78 | |
14 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 31.93 | ||
15 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 32.15 | |
16 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 32.45 | |
17 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 32.64 | |
18 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 32.91 | |
19 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 32.96 | |
20 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 33.51 | ||
21 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 34.21 | |
22 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 34.76 | |
23 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 34.80 | |
24 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 35.13 | |
25 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 35.29 | |
26 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 35.36 | |
27 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 35.52 | |
28 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 35.55 | |
29 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 35.56 | |
30 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 36.02 | |
31 | Heegaard Malou | 2002 | RINGSTED | 0292AK | 25 m | 36.32 | |
32 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 37.19 | |
33 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 38.19 | |
34 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 38.37 | |
35 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 39.82 | |
36 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 43.26 | |
37 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 43.59 | |
38 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 44.27 | |
39 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 44.33 | |
40 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 46.42 | |
41 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 25 m | 51.07 | ||
42 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 25 m | 53.92 | ||
43 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 25 m | 54.15 | ||
44 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 25 m | 54.53 | ||
45 | Guul Julie | 2008 | RINGSTED | 25 m | 1:24.72 | ||
46 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 26.75 | |
2 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 26.96 | |
3 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 27.45 | |
4 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 27.83 | |
5 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 27.93 | |
6 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 27.95 | |
7 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 28.18 | |
8 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 28.63 | |
9 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 28.66 | |
10 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 29.02 | |
11 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 29.09 | |
12 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 29.10 | |
13 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 29.44 | |
14 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 29.44 | |
15 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 29.53 | |
16 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 30.69 | |
17 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 31.12 | |
18 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 31.48 | |
19 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 31.51 | |
20 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 31.65 | |
21 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 31.68 | |
22 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 31.73 | |
23 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 31.88 | |
24 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 31.97 | |
25 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 32.02 | |
26 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 32.86 | |
27 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 33.17 | |
28 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 33.75 | |
29 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 34.05 | |
30 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 34.33 | |
31 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 34.77 | |
32 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 35.12 | |
33 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 35.20 | |
34 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 35.88 | |
35 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 35.94 | |
36 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 37.54 | |
37 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 25 m | 39.00 | ||
38 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 39.44 | |
39 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 39.88 | |
40 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 41.86 | |
41 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 25 m | 42.19 | ||
42 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 0357AO | 25 m | 42.43 | |
43 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 43.85 | |
44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 43.97 | |
45 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 25 m | 44.52 | ||
46 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 44.78 | |
47 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 25 m | 45.82 | ||
48 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 45.88 | |
49 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 25 m | 45.93 | ||
50 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 46.94 | |
51 | Heunicke Aksel | 2005 | BIRKERØD | 0531AD | 25 m | 52.59 | |
52 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
53 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
54 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
55 | Naver Kasper | 2006 | ALLERØD | 0669AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 7, 200m Medley Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 2:34.98 | |
2 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 2:38.94 | |
3 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:44.56 | |
4 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 2:45.61 | |
5 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:45.69 | |
6 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:51.05 | |
7 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 2:57.19 | |
8 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:57.70 | |
9 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 2:58.70 | |
10 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 3:00.28 | |
11 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 3:00.35 | |
12 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 3:05.28 | |
13 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 3:06.24 | |
14 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 3:06.65 | |
15 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:07.79 | |
16 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 3:08.16 | ||
17 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 3:11.26 | ||
18 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 3:14.28 | |
19 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 3:14.74 | |
20 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 3:17.70 | |
21 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 3:20.14 | |
22 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 3:30.00 | |
23 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 3:33.63 | |
24 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 3:34.84 | |
25 | Jensen Katrine Langholm | 2004 | KORSØR | 0402AE | 25 m | 3:36.90 | |
26 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 3:48.14 | |
27 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 3:55.00 | |
28 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 3:55.62 | ||
29 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 4:08.07 | |
30 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 4:08.70 | |
31 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 4:14.80 | |
32 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 4:15.70 | |
33 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 4:30.00 | |
34 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 4:30.00 | |
35 | Christensen Isabella | 2007 | ALLERØD | 0714AB | 25 m | 4:30.00 | |
36 | Gottlieb Julie Sand | 2007 | ALLERØD | 0716AA | 25 m | 4:30.00 | |
37 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 4:30.00 | |
38 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 4:30.00 | |
39 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 4:30.00 | |
40 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 4:30.70 | |
41 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 4:32.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 8, 200m Medley Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:28.10 | |
2 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:28.12 | |
3 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 2:29.95 | |
4 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 2:30.46 | |
5 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 2:35.85 | |
6 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 2:36.14 | |
7 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:37.35 | |
8 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 2:37.57 | |
9 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 2:38.92 | |
10 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 2:41.12 | |
11 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 2:42.21 | |
12 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 2:42.87 | |
13 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 2:43.01 | |
14 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:43.02 | |
15 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:46.17 | |
16 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:47.18 | |
17 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 2:48.65 | |
18 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 2:51.64 | |
19 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 50 m | 2:54.32 | |
20 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 2:58.68 | |
21 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:59.78 | |
22 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 3:00.15 | |
23 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 3:00.37 | |
24 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 3:00.82 | |
25 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 3:10.09 | |
26 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 3:12.20 | |
27 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 3:16.15 | |
28 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 3:25.00 | |
29 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 3:25.30 | |
30 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 3:31.77 | |
31 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 3:32.54 | |
32 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 3:37.37 | |
33 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 25 m | 3:40.00 | |
34 | Tjagvad Jens Christian | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AB | 25 m | 3:40.00 | |
35 | Guul Magnus | 2005 | RINGSTED | 25 m | 3:47.93 | ||
36 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 3:49.00 | |
37 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 3:49.56 | |
38 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 3:57.81 | |
39 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 4:04.74 | |
40 | Paulsen Mathias Dalhøj | 2006 | BIRKERØD | 0613AA | 25 m | 4:30.00 | |
41 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 4:30.00 | |
42 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 4:30.00 | |
43 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 4:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 9, 200m Brystsvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 2:53.25 | |
2 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:55.56 | |
3 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:55.61 | |
4 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:57.47 | |
5 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 3:00.19 | |
6 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 3:01.80 | |
7 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 3:05.42 | |
8 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 3:06.39 | |
9 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 3:09.93 | |
10 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 3:10.69 | |
11 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 3:10.72 | |
12 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 3:13.27 | |
13 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 3:13.58 | |
14 | Fuhrmann Coco Lee | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 3:16.96 | |
15 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 3:18.64 | |
16 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 3:20.00 | |
17 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 3:24.86 | |
18 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 3:26.19 | |
19 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 3:31.08 | |
20 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 3:34.37 | |
21 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 3:37.94 | |
22 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 3:38.06 | |
23 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 3:42.90 | |
24 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 3:45.07 | |
25 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 3:46.74 | |
26 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 3:48.36 | ||
27 | Dyndgaard Nelli Zsigri | 2006 | HOVEDSTAD | 0674AB | 25 m | 3:50.00 | |
28 | Larsen Else K. Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 3:50.20 | |
29 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 4:03.38 | |
30 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 4:03.92 | |
31 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 4:09.54 | |
32 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 4:10.00 | |
33 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 4:11.76 | |
34 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 4:15.00 | |
35 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 4:16.11 | |
36 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 4:22.75 | |
37 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 50 m | 4:26.57 | |
38 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 4:30.00 | |
39 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | 4:38.61 | |
40 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 50 m | 4:41.05 | |
41 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 5:00.00 | |
42 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 5:00.00 | |
43 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 5:00.00 | |
44 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 5:00.00 | |
45 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 5:00.00 | |
46 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 5:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 10, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 2:48.86 | |
2 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 2:59.36 | |
3 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 3:00.35 | |
4 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 3:00.55 | |
5 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 3:17.43 | |
6 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 3:17.51 | |
7 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 3:20.29 | |
8 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | 3:23.16 | ||
9 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 3:27.34 | |
10 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 3:28.39 | |
11 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 3:33.99 | |
12 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 3:36.04 | |
13 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 3:40.05 | |
14 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 3:40.34 | |
15 | Dahl David Johannes | 2006 | HOVEDSTAD | 0669AB | 25 m | 3:48.00 | |
16 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 3:59.00 | |
17 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 4:00.40 | |
18 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 4:03.88 | |
19 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 4:05.00 | |
20 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 25 m | 4:05.00 | |
21 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 4:09.00 | |
22 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 4:10.00 | |
23 | Heunicke Aksel | 2005 | BIRKERØD | 0531AD | 25 m | 4:27.43 | |
24 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 4:30.01 | |
25 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 4:45.01 | |
26 | Norvold Oliver | 2005 | ALLERØD | 0519AD | 25 m | 4:48.23 | |
27 | Hansen Conrad Holten | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AD | 50 m | 4:55.58 | |
28 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 50 m | 4:59.76 | |
29 | Askhøj Tobias | 2005 | RINGSTED | 25 m | 5:00.00 | ||
30 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 5:00.00 | |
31 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 5:00.00 | |
32 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 5:00.00 | |
33 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 5:00.00 | |
34 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 5:00.00 | |
35 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 5:00.00 | |
36 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 5:26.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:03.96 | |
2 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:05.41 | |
3 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 1:05.75 | |
4 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 1:06.18 | |
5 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:06.88 | |
6 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 1:06.89 | |
7 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:06.96 | |
8 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:07.41 | |
9 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:07.58 | |
10 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:07.92 | |
11 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:08.63 | |
12 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:09.25 | |
13 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:09.86 | |
14 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:09.89 | |
15 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:10.03 | |
16 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:10.15 | |
17 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:10.51 | |
18 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:10.56 | |
19 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 0262BA | 25 m | 1:10.66 | |
20 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:10.66 | |
21 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:11.17 | |
22 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:11.19 | |
23 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:11.53 | |
24 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:11.55 | |
25 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:11.68 | ||
26 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:11.81 | |
27 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:12.06 | |
28 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:12.47 | ||
29 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:12.54 | |
30 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 1:12.78 | |
31 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:14.20 | |
32 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:15.93 | |
33 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:15.96 | |
34 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:16.45 | |
35 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:17.76 | |
36 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:17.94 | |
37 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:18.11 | |
38 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:19.06 | |
39 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:19.89 | |
40 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:20.26 | |
41 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:21.20 | |
42 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:21.30 | |
43 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:21.32 | |
44 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:21.69 | |
45 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:22.48 | |
46 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:22.97 | |
47 | Jensen Katrine Langholm | 2004 | KORSØR | 0402AE | 25 m | 1:24.10 | |
48 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:25.28 | |
49 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 1:25.67 | |
50 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 1:26.73 | |
51 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 1:28.33 | |
52 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:31.71 | |
53 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:35.89 | ||
54 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:37.01 | ||
55 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 1:40.57 | |
56 | Dysted Rose | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:44.01 | ||
57 | Gottlieb Julie Sand | 2007 | ALLERØD | 0716AA | 25 m | 1:45.87 | |
58 | Ring Mynte | 2007 | ALLERØD | 0774AA | 25 m | 1:59.12 | |
59 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 25 m | 1:59.18 | ||
60 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 25 m | 2:01.78 | ||
61 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:05.13 | ||
62 | Tuxen Sofie | 2007 | ALLERØD | 0778AC | 25 m | 2:11.27 | |
63 | Christensen Isabella | 2007 | ALLERØD | 0714AB | 25 m | ||
64 | Guul Julie | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 58.63 | |
2 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 58.97 | |
3 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 59.25 | |
4 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:01.53 | |
5 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 1:01.63 | |
6 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:02.18 | |
7 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:03.01 | |
8 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:03.38 | |
9 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:03.62 | |
10 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:03.91 | |
11 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:04.39 | |
12 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:05.46 | |
13 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:05.57 | |
14 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 1:05.81 | |
15 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:06.18 | |
16 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:06.56 | |
17 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:06.78 | |
18 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:06.90 | |
19 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 1:06.96 | |
20 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:07.13 | |
21 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:08.33 | |
22 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:08.68 | |
23 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 1:08.93 | |
24 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 1:09.67 | |
25 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:09.85 | |
26 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:10.36 | |
27 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:10.90 | |
28 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 1:10.91 | |
29 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:11.12 | |
30 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:11.97 | |
31 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 1:12.12 | |
32 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 1:13.49 | |
33 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:13.76 | |
34 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:14.63 | |
35 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:14.80 | |
36 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:15.19 | |
37 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:15.46 | |
38 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:15.71 | |
39 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | 1:16.09 | ||
40 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:16.91 | |
41 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:17.52 | |
42 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:18.19 | |
43 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:18.24 | |
44 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:18.34 | |
45 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:19.45 | |
46 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:19.95 | |
47 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:20.76 | |
48 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 0357AO | 25 m | 1:22.73 | |
49 | Guul Magnus | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:25.51 | ||
50 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:26.39 | |
51 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:29.51 | |
52 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:31.99 | |
53 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:33.30 | |
54 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:36.23 | |
55 | Zachariasen Frej | 2005 | BIRKERØD | 0513AC | 25 m | 1:37.49 | |
56 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:38.61 | ||
57 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:39.09 | ||
58 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 1:40.62 | |
59 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 25 m | 1:47.19 | ||
60 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:47.37 | |
61 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 25 m | 1:49.58 | ||
62 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 25 m | 1:50.12 | ||
63 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 25 m | 1:54.19 | ||
64 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:55.44 | ||
65 | Frandsen Anders Skriver | 2006 | ALLERØD | 0647AE | 25 m | 2:00.04 | |
66 | Naver Kasper | 2006 | ALLERØD | 0669AD | 25 m | 2:10.95 | |
67 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 25 m | 2:36.64 | ||
68 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | ||
69 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
70 | Askhøj Tobias | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
71 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 40.88 | |
2 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 41.80 | |
3 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 50 m | 42.33 | |
4 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 43.12 | |
5 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 43.31 | |
6 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 44.12 | |
7 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 0262BA | 25 m | 44.45 | |
8 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 44.56 | |
9 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 45.04 | |
10 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 47.02 | |
11 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 47.65 | |
12 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 48.14 | |
13 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 49.10 | |
14 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 49.63 | |
15 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 49.99 | |
16 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 50.63 | |
17 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 50.91 | |
18 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 51.46 | |
19 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 51.62 | |
20 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 52.65 | |
21 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | 54.72 | |
22 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 55.53 | |
23 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 55.67 | |
24 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 55.72 | |
25 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 56.03 | |
26 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 56.13 | |
27 | Dysted Rose | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:00.47 | ||
28 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:00.74 | |
29 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 1:02.54 | |
30 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:06.56 | |
31 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:09.79 | ||
32 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 1:10.86 | |
33 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:11.18 | ||
34 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 25 m | 1:14.70 | ||
35 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 1:28.47 | |
36 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | ||
37 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | ||
38 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
39 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | ||
40 | Lange Filippa Holm | 2006 | BIRKERØD | 0636AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 32.57 | |
2 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 34.34 | |
3 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 35.41 | |
4 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 37.23 | |
5 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 38.38 | |
6 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 38.94 | |
7 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 40.62 | |
8 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 40.69 | |
9 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 40.81 | |
10 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 40.89 | |
11 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 40.95 | |
12 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 41.60 | |
13 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 42.14 | |
14 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 42.84 | |
15 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | 43.34 | ||
16 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 43.39 | |
17 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 43.62 | |
18 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 45.00 | |
19 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 47.36 | |
20 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 47.85 | |
21 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 47.87 | |
22 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 48.05 | |
23 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 48.17 | |
24 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 49.48 | |
25 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 49.62 | |
26 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 50.00 | |
27 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 51.54 | |
28 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 52.07 | |
29 | Hargreaves Ben | 2005 | BIRKERØD | 0597AA | 25 m | 52.89 | |
30 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 53.39 | |
31 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 55.55 | |
32 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 56.56 | |
33 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 57.21 | |
34 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 57.25 | |
35 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 0569AC | 25 m | 57.37 | |
36 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 58.55 | |
37 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:01.30 | |
38 | Paulsen Mathias Dalhøj | 2006 | BIRKERØD | 0613AA | 25 m | 1:02.32 | |
39 | Christoffersen Joakim K. | 2005 | BIRKERØD | 0561AD | 25 m | 1:04.77 | |
40 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:06.73 | |
41 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 25 m | 1:08.83 | ||
42 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:16.81 | |
43 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
44 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 15, 200m Butterfly Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 2:56.01 | |
2 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 3:00.76 | |
3 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 3:04.30 | |
4 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 3:13.43 | |
5 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 3:30.00 | |
6 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 3:30.00 | |
7 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 3:30.00 | |
8 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 3:30.00 | |
9 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 3:44.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 16, 200m Butterfly Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:32.00 | |
2 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 2:34.86 | |
3 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 2:56.91 | |
4 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 3:00.00 | |
5 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 3:00.09 | |
6 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 3:20.83 | |
7 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 3:23.11 | |
8 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 3:26.02 | |
9 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 3:30.00 | |
10 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 3:30.00 | |
11 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 3:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 17, 4X50m Medley Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Tornado-Tøzerne | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:14.00 | ||
2 | Køge Piger | 2003 | KØGE | 25 m | 2:16.00 | ||
3 | Sigma Ag1 Piger 1 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:17.50 | ||
4 | Sigma Ag1 Piger 2 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:22.00 | ||
5 | Køge Seje Piger | 2003 | KØGE | 25 m | 2:22.63 | ||
6 | Helsingør K3 Piger 1 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:23.89 | ||
7 | Hillerød Piger 1 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:24.01 | ||
8 | Køge Stærke Piger | 2003 | KØGE | 25 m | 2:24.27 | ||
9 | Helsingør K3 Piger 1 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:26.00 | ||
10 | Ringsted 1 Piger | 2003 | RINGSTED | 25 m | 2:29.94 | ||
11 | Sigma Ag2 Ladies 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | Helsingør K3 Piger 2 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:37.51 | ||
13 | Helsingør K3 Piger 2 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:45.00 | ||
14 | Helsingør K3 Piger 3 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:49.60 | ||
15 | Sigma Allerød Ag3 1 | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:50.00 | ||
16 | Hovedstad Talentpiger 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:04.60 | ||
17 | Sigma Allerød Ag3 2 | 2005 | ALLERØD | 25 m | 3:10.00 | ||
18 | Hovedstad Talentpiger 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:10.60 | ||
19 | Hovedstad Talentpiger 3 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:11.40 | ||
20 | Ringsted 3 Piger | 2005 | RINGSTED | 25 m | 3:37.99 | ||
21 | Ksl Piger 1 | 2001 | KORSØR | 25 m | |||
22 | Ringsted 2 Gr1 Piger | 2003 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 18, 4X50m Medley Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Sigma Ag1 Drenge 1 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:04.40 | ||
2 | Ringsted 1 Drenge | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:07.21 | ||
3 | Hovedstadens Halvhjerner | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | Hillerød Drenge 1 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:14.02 | ||
5 | Sigma Ag2 Boys 1 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | Sigma Ag1 Drenge 2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:15.50 | ||
7 | Køge Seje Drenge | 2001 | KØGE | 25 m | 2:21.20 | ||
8 | Helsingør Drenge 1 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:22.12 | ||
9 | Hillerød Drenge 2 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:23.03 | ||
10 | Sigma Ag2 Boys 2 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:25.00 | ||
11 | Hillerød Drenge 3 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:36.04 | ||
12 | Sigma Allerød Ag3 1 | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:45.00 | ||
13 | Hillerød Drenge 4 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:48.05 | ||
14 | Helsingør Drenge 2 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:48.74 | ||
15 | Hovedstadens Drenge 4 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:49.03 | ||
16 | Sigma Allerød Ag3 2 | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:50.00 | ||
17 | Køge Stærke Drenge | 2001 | KØGE | 25 m | 2:50.61 | ||
18 | Hovedstadens Drenge 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:55.48 | ||
19 | Hovedstadens Drenge 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:58.34 | ||
20 | Hovedstadens Drenge 3 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:04.43 | ||
21 | Ringsted 2 Drenge | 2004 | RINGSTED | 25 m | 3:06.79 | ||
22 | Ksl Drenge 1 | 2001 | KORSØR | 25 m | |||
23 | Ksl Drenge 2 | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
24 | Ringsted 3 Drenge | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 19, 400m Medley Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 5:46.02 | |
2 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 5:50.30 | |
3 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 6:01.29 | |
4 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 6:04.92 | |
5 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 6:07.25 | |
6 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 6:08.09 | |
7 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 6:08.27 | |
8 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 6:08.99 | |
9 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 6:09.14 | |
10 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 6:11.00 | |
11 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 6:40.76 | |
12 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 6:45.20 | |
13 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 7:33.21 | |
14 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 20, 400m Medley Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 5:39.46 | |
2 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 5:47.18 | |
3 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 6:10.33 | |
4 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 6:11.71 | |
5 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 6:43.97 | |
6 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 8:19.71 | |
7 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 8:30.00 | |
8 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 8:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 34.09 | |
2 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 35.09 | |
3 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 35.53 | |
4 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 35.80 | |
5 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 36.70 | |
6 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 36.81 | |
7 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 37.06 | |
8 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 37.65 | |
9 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 37.66 | |
10 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 37.89 | |
11 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 38.50 | |
12 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 0262BA | 25 m | 38.86 | |
13 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 39.44 | ||
14 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 39.56 | |
15 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 39.70 | |
16 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 39.86 | |
17 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 40.37 | |
18 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 40.76 | |
19 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 42.12 | |
20 | Jensen Katrine Langholm | 2004 | KORSØR | 0402AE | 25 m | 42.52 | |
21 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 42.83 | |
22 | Heegaard Malou | 2002 | RINGSTED | 0292AK | 25 m | 42.87 | |
23 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 43.41 | |
24 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 43.56 | |
25 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 44.57 | |
26 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 45.37 | |
27 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 48.28 | |
28 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 51.75 | |
29 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 52.26 | |
30 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 25 m | 55.72 | ||
31 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 25 m | 1:14.22 | ||
32 | Guul Julie | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
33 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 31.62 | |
2 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 32.37 | |
3 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 33.03 | |
4 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 35.09 | |
5 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 35.25 | |
6 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 35.58 | |
7 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 35.85 | |
8 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 36.68 | |
9 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 36.96 | |
10 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 37.03 | |
11 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 37.23 | |
12 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 37.79 | |
13 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 38.01 | |
14 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 38.13 | |
15 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 38.26 | |
16 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 38.92 | |
17 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 39.22 | |
18 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 39.22 | |
19 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 40.64 | |
20 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 40.95 | |
21 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 41.52 | |
22 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 41.84 | |
23 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 42.08 | |
24 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 43.14 | |
25 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 46.45 | |
26 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 50.90 | |
27 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 51.35 | |
28 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 25 m | 52.02 | ||
29 | Norvold Oliver | 2005 | ALLERØD | 0519AD | 25 m | 53.12 | |
30 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 55.03 | |
31 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 25 m | 1:11.35 | ||
32 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:18.12 | |
2 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:19.61 | |
3 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:24.52 | |
4 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:24.63 | |
5 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 2:26.81 | |
6 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:28.94 | |
7 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:29.80 | |
8 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 2:30.10 | |
9 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 2:31.51 | |
10 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:33.30 | |
11 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 2:33.36 | |
12 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 2:34.24 | |
13 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 2:34.33 | |
14 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:34.59 | |
15 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 2:37.03 | |
16 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:37.17 | |
17 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 2:40.10 | |
18 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:42.17 | ||
19 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:42.68 | |
20 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 2:44.79 | |
21 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:46.59 | |
22 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 2:49.61 | |
23 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 2:54.19 | |
24 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 2:59.22 | |
25 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 3:00.00 | |
26 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 3:00.64 | |
27 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 3:01.09 | |
28 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 3:01.52 | |
29 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 3:04.56 | |
30 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 3:06.69 | |
31 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 3:06.76 | |
32 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 3:08.18 | |
33 | Jensen Katrine Langholm | 2004 | KORSØR | 0402AE | 25 m | 3:10.88 | |
34 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 3:20.20 | |
35 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 3:25.62 | |
36 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | 3:25.71 | |
37 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 3:31.78 | ||
38 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 3:36.39 | |
39 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 3:43.71 | |
40 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 3:43.82 | |
41 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 3:44.36 | |
42 | Dysted Rose | 2004 | RINGSTED | 25 m | 3:46.84 | ||
43 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 25 m | 4:09.66 | ||
44 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 25 m | 4:22.17 | ||
45 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 25 m | 4:30.00 | ||
46 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 25 m | 4:30.00 | ||
47 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 25 m | 4:30.00 | ||
48 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 4:30.00 | |
49 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 4:30.00 | |
50 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 4:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 2:04.16 | |
2 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 2:06.18 | |
3 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:14.28 | |
4 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 2:14.88 | |
5 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 2:16.38 | |
6 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 2:18.18 | |
7 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 2:18.26 | |
8 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 2:18.87 | |
9 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 2:20.26 | |
10 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 2:22.88 | |
11 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:25.22 | |
12 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:25.52 | |
13 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 2:29.73 | |
14 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 2:30.70 | |
15 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:31.59 | |
16 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:32.53 | |
17 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 2:35.08 | |
18 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 2:35.22 | |
19 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 2:35.65 | |
20 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 2:37.74 | |
21 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 2:48.17 | |
22 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 2:52.44 | |
23 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 2:55.03 | |
24 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 2:58.40 | |
25 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 2:59.51 | |
26 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 0357AO | 25 m | 3:04.11 | |
27 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 3:06.46 | |
28 | Guul Magnus | 2005 | RINGSTED | 25 m | 3:08.60 | ||
29 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 3:10.20 | |
30 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 3:14.62 | |
31 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 3:24.08 | |
32 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 25 m | 3:30.16 | ||
33 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 3:32.17 | |
34 | Diem Felix | 2005 | RINGSTED | 0541AH | 25 m | 3:41.30 | |
35 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 25 m | 3:42.31 | ||
36 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 3:44.46 | |
37 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 25 m | 3:51.00 | ||
38 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 25 m | 3:58.09 | ||
39 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 25 m | 3:58.28 | ||
40 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | ||
41 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | ||
42 | Askhøj Tobias | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 1:15.99 | |
2 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 1:16.13 | |
3 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:17.07 | |
4 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:20.46 | |
5 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:20.67 | |
6 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:21.51 | |
7 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:21.52 | |
8 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:21.59 | |
9 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:36.15 | |
10 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:36.87 | |
11 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:47.57 | |
12 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:52.58 | ||
13 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 2:06.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:04.99 | |
2 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 1:06.10 | |
3 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:08.89 | |
4 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 1:09.60 | |
5 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:12.73 | |
6 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:12.91 | |
7 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 1:14.69 | |
8 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:14.69 | |
9 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:14.71 | |
10 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:15.32 | |
11 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:17.36 | |
12 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:19.00 | |
13 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:19.53 | |
14 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:20.54 | |
15 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:20.86 | |
16 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 1:24.41 | |
17 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:24.49 | |
18 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:25.46 | |
19 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:26.17 | |
20 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:29.72 | |
21 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:30.04 | |
22 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:41.80 | |
23 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 2:20.01 | |
24 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 27, 800m Frisvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 10:02.85 | |
2 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 10:38.68 | |
3 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 10:38.78 | |
4 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 11:41.09 | ||
5 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 11:48.96 | ||
6 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 11:57.27 | |
7 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 12:07.24 | |
8 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 13:42.09 | |
9 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 15:00.00 | |
10 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 15:00.00 | |
11 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 15:00.00 | |
12 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 15:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 28, 800m Frisvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 9:55.00 | |
2 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 10:30.01 | |
3 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 10:50.01 | |
4 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 12:33.04 | |
5 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 15:00.00 | |
6 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 15:00.00 | |
7 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 15:00.00 | |
8 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 15:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 29, 100m Brystsvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:22.39 | |
2 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:23.92 | |
3 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:25.77 | |
4 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:26.42 | |
5 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 50 m | 1:27.27 | |
6 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:28.70 | |
7 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:28.95 | |
8 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:29.07 | |
9 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:29.52 | |
10 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:29.61 | |
11 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:29.71 | |
12 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:30.55 | |
13 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:31.15 | |
14 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 1:33.87 | |
15 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:35.21 | |
16 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 0262BA | 25 m | 1:35.75 | |
17 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:36.08 | |
18 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:36.26 | |
19 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:37.53 | |
20 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:37.85 | |
21 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:39.73 | |
22 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:40.69 | |
23 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:43.18 | |
24 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 1:43.26 | |
25 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:43.34 | |
26 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:43.93 | |
27 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 1:45.95 | |
28 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:46.12 | ||
29 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 1:46.63 | |
30 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:51.10 | |
31 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:52.37 | |
32 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:52.74 | |
33 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 50 m | 1:52.80 | |
34 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:55.24 | |
35 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 1:55.57 | |
36 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 2:01.82 | |
37 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 2:03.38 | |
38 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:17.36 | ||
39 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 25 m | 2:36.08 | ||
40 | Dysted Rose | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
41 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 30, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 1:11.96 | |
2 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:17.37 | |
3 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 1:21.71 | |
4 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:21.88 | |
5 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:21.91 | |
6 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:23.43 | |
7 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:23.99 | |
8 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:24.97 | |
9 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:26.08 | |
10 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:27.00 | |
11 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:27.65 | |
12 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:27.66 | |
13 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:31.36 | |
14 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:33.63 | |
15 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:33.85 | |
16 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:34.28 | |
17 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:34.99 | |
18 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:35.34 | |
19 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:35.71 | |
20 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:37.17 | |
21 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:38.05 | |
22 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | 1:38.45 | ||
23 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 1:42.75 | |
24 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:43.57 | |
25 | Guul Magnus | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:50.53 | ||
26 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:57.39 | |
27 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 1:59.53 | |
28 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:59.82 | |
29 | Diem Felix | 2005 | RINGSTED | 0541AH | 25 m | 2:13.22 | |
30 | Askhøj Tobias | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
31 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | ||
32 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | ||
33 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 31, 50m Butterfly Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 33.43 | |
2 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 35.88 | |
3 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 37.17 | |
4 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 37.63 | |
5 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 37.80 | |
6 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 38.71 | |
7 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 39.65 | |
8 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 40.50 | |
9 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 41.01 | |
10 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 41.83 | |
11 | Heegaard Malou | 2002 | RINGSTED | 0292AK | 25 m | 42.37 | |
12 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 42.39 | |
13 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 42.54 | |
14 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 44.28 | |
15 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | 45.21 | |
16 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 45.46 | |
17 | Jensen Katrine Langholm | 2004 | KORSØR | 0402AE | 25 m | 48.39 | |
18 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 49.72 | |
19 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 50.46 | |
20 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 50.73 | |
21 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 53.10 | |
22 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 54.78 | |
23 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 1:00.55 | |
24 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | ||
25 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | ||
26 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 32, 50m Butterfly Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 29.55 | |
2 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 29.92 | |
3 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 31.03 | |
4 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 31.32 | |
5 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 31.71 | |
6 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 32.78 | |
7 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 33.12 | |
8 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 33.44 | |
9 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 33.73 | |
10 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 33.74 | |
11 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 34.07 | |
12 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 34.13 | |
13 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 34.35 | |
14 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 35.29 | |
15 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 35.83 | |
16 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 36.48 | |
17 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 37.60 | |
18 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | 41.45 | ||
19 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 45.66 | |
20 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 45.89 | |
21 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 45.97 | |
22 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 50.29 | |
23 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 56.31 | |
24 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 58.35 | |
25 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | ||
26 | Norvold Oliver | 2005 | ALLERØD | 0519AD | 25 m | ||
27 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 0357AO | 25 m | ||
28 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 33, 100m Rygsvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Carlquist Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 1:10.84 | |
2 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:13.99 | |
3 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 1:14.12 | |
4 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:14.70 | |
5 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:14.70 | |
6 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:16.32 | |
7 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:16.55 | |
8 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:16.57 | |
9 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:17.61 | |
10 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:17.71 | |
11 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:18.61 | |
12 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:18.89 | |
13 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 1:19.24 | |
14 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:20.40 | |
15 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:20.59 | |
16 | Hedager Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0442AP | 25 m | 1:21.04 | |
17 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:21.55 | |
18 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:21.65 | |
19 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:22.08 | |
20 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:22.34 | |
21 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:23.19 | |
22 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:23.28 | |
23 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:24.21 | ||
24 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:24.42 | |
25 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:24.47 | |
26 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:24.63 | |
27 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:27.89 | |
28 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:28.32 | |
29 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:28.69 | |
30 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:29.63 | |
31 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:29.87 | |
32 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 1:30.96 | |
33 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:31.60 | |
34 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:31.79 | |
35 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 1:32.03 | |
36 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:33.62 | |
37 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:34.58 | |
38 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:38.34 | |
39 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:39.41 | |
40 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:39.90 | |
41 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:45.19 | |
42 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:47.54 | |
43 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:49.12 | |
44 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:55.61 | |
45 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 25 m | 2:03.02 | ||
46 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 25 m | 2:11.10 | ||
47 | Dysted Rose | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
48 | Guul Julie | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
49 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 25 m | |||
50 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
51 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 34, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:08.69 | |
2 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:13.89 | |
3 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:14.43 | |
4 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:15.00 | |
5 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:15.13 | |
6 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | 1:16.46 | |
7 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:16.99 | |
8 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:17.11 | |
9 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:17.65 | |
10 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:17.99 | |
11 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:18.05 | |
12 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:19.65 | |
13 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:19.83 | |
14 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:20.35 | |
15 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 1:20.70 | |
16 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:20.82 | |
17 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 1:21.28 | |
18 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 1:21.56 | |
19 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:22.10 | |
20 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:22.34 | |
21 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:28.45 | |
22 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:30.05 | |
23 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:30.47 | |
24 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:30.79 | |
25 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:30.89 | |
26 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:34.77 | |
27 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:43.02 | |
28 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:44.99 | |
29 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 1:52.01 | |
30 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:52.38 | |
31 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:55.80 | |
32 | Diem Felix | 2005 | RINGSTED | 0541AH | 25 m | 1:56.35 | |
33 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
34 | Askhøj Tobias | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
35 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | ||
36 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
37 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | ||
38 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 25 m | |||
39 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
40 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
41 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 35, 100m Medley Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:13.64 | |
2 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 25 m | 1:16.87 | |
3 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:18.11 | |
4 | Thomsen Naja | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 1:18.92 | |
5 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:19.72 | |
6 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 1:19.90 | |
7 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:20.17 | |
8 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:20.45 | |
9 | Elmgreen Maja Marie | 2003 | FR.VÆRK | 0376AE | 25 m | 1:20.54 | |
10 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:21.39 | |
11 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 1:22.32 | |
12 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:22.77 | |
13 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:23.11 | |
14 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:23.30 | |
15 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:23.32 | |
16 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:23.33 | |
17 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:23.88 | |
18 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:24.58 | |
19 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:26.27 | |
20 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:26.34 | |
21 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:26.91 | |
22 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:27.30 | |
23 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:28.17 | |
24 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:28.44 | ||
25 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:28.48 | |
26 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:28.50 | |
27 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:30.14 | |
28 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:30.63 | |
29 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:31.78 | |
30 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:31.78 | |
31 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:32.45 | |
32 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:32.95 | |
33 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:33.04 | |
34 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:33.31 | |
35 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 1:34.79 | |
36 | Gjermandsen Malene | 2003 | KORSØR | 0378AM | 25 m | 1:35.40 | |
37 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:36.48 | |
38 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 1:36.66 | |
39 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:37.21 | ||
40 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:38.01 | |
41 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:38.84 | |
42 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:39.47 | |
43 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 1:40.01 | |
44 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:41.98 | |
45 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:44.00 | |
46 | Gersby Julie | 2006 | ALLERØD | 0698AC | 25 m | 1:44.42 | |
47 | Westergaard Josefine | 2004 | HELSINGØR | 0412AO | 25 m | 1:44.47 | |
48 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:45.05 | |
49 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:45.79 | |
50 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 1:49.99 | |
51 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:50.20 | |
52 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:50.66 | ||
53 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:57.69 | |
54 | Gjermandsen Camilla | 2004 | KORSØR | 0472AK | 25 m | 2:08.08 | |
55 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 2:08.86 | |
56 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 2:09.43 | |
57 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 36, 100m Medley Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:08.21 | |
2 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:10.91 | |
3 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 1:11.25 | |
4 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:11.38 | |
5 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 1:11.61 | |
6 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:12.86 | |
7 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:13.10 | |
8 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:13.16 | |
9 | Daugbjerg Christoffer | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 1:13.72 | |
10 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:14.73 | |
11 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 1:15.11 | |
12 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:15.47 | |
13 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:15.81 | |
14 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:17.34 | |
15 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 1:17.48 | |
16 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:17.61 | |
17 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:18.73 | |
18 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:19.08 | |
19 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:19.09 | |
20 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 1:19.10 | |
21 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:20.19 | |
22 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:20.33 | |
23 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:20.48 | |
24 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:20.77 | |
25 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:21.36 | |
26 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:22.11 | |
27 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:25.30 | |
28 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | 1:27.01 | ||
29 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:27.51 | |
30 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:27.75 | |
31 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:27.77 | |
32 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 1:28.32 | |
33 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:30.24 | |
34 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:32.26 | |
35 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:32.50 | |
36 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:33.08 | |
37 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:35.19 | |
38 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:37.32 | |
39 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:37.94 | |
40 | Guul Magnus | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:40.85 | ||
41 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:42.63 | |
42 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:45.86 | |
43 | Norvold Oliver | 2005 | ALLERØD | 0519AD | 25 m | 1:47.20 | |
44 | Olsson Noah | 2003 | KORSØR | 0357AO | 25 m | 1:47.52 | |
45 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 1:48.29 | |
46 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:48.97 | |
47 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:50.13 | |
48 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:50.84 | |
49 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:52.48 | |
50 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:53.28 | |
51 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 2:03.17 | |
52 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | ||
53 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
54 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | ||
55 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Tornado-Tøzerne | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:59.00 | ||
2 | Sigma Ag1 Piger 1 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:01.40 | ||
3 | Køge Piger | 2003 | KØGE | 25 m | 2:02.50 | ||
4 | Ringsted 1 Piger | 2003 | RINGSTED | 25 m | 2:05.72 | ||
5 | Køge Seje Piger | 2003 | KØGE | 25 m | 2:07.23 | ||
6 | Sigma Ag1 Piger 2 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:08.50 | ||
7 | Helsingør K3 Piger 1 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:08.90 | ||
8 | Helsingør K3 Piger 1 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | Køge Stærke Piger | 2003 | KØGE | 25 m | 2:12.06 | ||
10 | Sigma Ag2 Ladies 1 | 2004 | SIGMA | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | Hillerød Piger 1 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:16.01 | ||
12 | Helsingør K3 Piger 2 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:16.71 | ||
13 | Helsingør K3 Piger 2 | 2005 | HELSINGØR | 25 m | 2:19.00 | ||
14 | Helsingør K3 Piger 3 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:24.55 | ||
15 | Sigma Allerød Ag3 1 | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:40.00 | ||
16 | Sigma Allerød Ag3 2 | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:45.00 | ||
17 | Ringsted 2 Gr2 Piger | 2005 | RINGSTED | 25 m | 3:02.15 | ||
18 | Ksl Piger 1 | 2001 | KORSØR | 25 m | |||
19 | Ringsted 3 Piger | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Ringsted 1 Drenge | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:48.79 | ||
2 | Sigma Ag1 Drenge 1 | 2002 | SIGMA | 25 m | 1:49.80 | ||
3 | Hovedstadens Halvhjerner | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:52.00 | ||
4 | Hillerød Drenge 1 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 1:56.02 | ||
5 | Sigma Ag1 Drenge 2 | 2002 | SIGMA | 25 m | 2:00.50 | ||
6 | Køge Seje Drenge | 2001 | KØGE | 25 m | 2:00.67 | ||
7 | Hillerød Drenge 2 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:04.03 | ||
8 | Sigma Ag2 Boys 1 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:05.00 | ||
9 | Helsingør Drenge 1 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:05.68 | ||
10 | Sigma Ag2 Boys 2 | 2003 | SIGMA | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | Hillerød Drenge 3 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:15.04 | ||
12 | Køge Stærke Drenge | 2001 | KØGE | 25 m | 2:15.52 | ||
13 | Ringsted 2 Drenge | 2004 | RINGSTED | 25 m | 2:20.76 | ||
14 | Helsingør Drenge 2 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 2:24.01 | ||
15 | Hillerød Drenge 4 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:24.05 | ||
16 | Sigma Allerød Ag3 1 | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:35.00 | ||
17 | Sigma Allerød Ag3 2 | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:40.00 | ||
18 | Ksl Drenge 1 | 2001 | KORSØR | 25 m | |||
19 | Ringsted 3 Drenge | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 05 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:28 |