Startliste for Alm Brand Bank Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Alm Brand Bank Cup |
|
Udskriftsdato |
06 februar 2016 |
|
|
Stævne by |
Blovstrød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:02 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 februar 2016 |
|
|
|
|
Løb 7, 200m Medley Damer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 13:25 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
165 |
2 |
Karen Markussen |
2007 |
0704AA |
ALLERØD |
|
25m |
4:32.53 |
164 |
3 |
Julie Sand Gottlieb |
2007 |
0716AA |
ALLERØD |
|
25m |
4:30.00 |
328 |
4 |
Sofie Amalie Krag |
2006 |
0678AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:30.70 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
150 |
1 |
Astrid Mulipola |
2006 |
0696AG |
ALLERØD |
|
25m |
4:30.00 |
161 |
2 |
Isabella Christensen |
2007 |
0714AB |
ALLERØD |
|
25m |
4:30.00 |
214 |
3 |
Rosalie Viola Ryding |
2005 |
0552AB |
BIRKERØD |
|
25m |
4:30.00 |
147 |
4 |
Laura Lind-Christensen |
2006 |
0636AC |
ALLERØD |
|
25m |
4:30.00 |
103 |
5 |
Jasmin Larsen |
2002 |
0264AZ |
RINGSTED |
|
25m |
4:30.00 |
217 |
6 |
Sophie Simmonds |
2005 |
0526AG |
BIRKERØD |
|
25m |
4:30.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
334 |
1 |
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
0728AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:14.80 |
62 |
2 |
Elinor Markussen |
2004 |
0478AL |
HILLERØD |
|
25m |
4:08.07 |
296 |
3 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:55.00 |
115 |
4 |
Malene Reynolds |
2005 |
|
RINGSTED |
|
25m |
3:55.62 |
294 |
5 |
Charlotte Dreyer Riis |
2006 |
0686AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:08.70 |
295 |
6 |
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
0638AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
4:15.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
271 |
1 |
Katrine Langholm Jensen |
2004 |
0402AE |
KORSØR |
|
25m |
3:36.90 |
26 |
2 |
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGØR |
|
25m |
3:30.00 |
247 |
3 |
Agnes Dalgas Frederiksen |
2005 |
0508AA |
KØGE |
|
25m |
3:17.70 |
248 |
4 |
Olivia Mai Gustafson |
2005 |
0596AC |
KØGE |
|
25m |
3:20.14 |
285 |
5 |
Agnete Høyer |
2005 |
0512AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:33.63 |
84 |
6 |
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
0582AG |
RINGSTED |
|
25m |
3:48.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
127 |
1 |
Josephine Wismann |
2002 |
|
RINGSTED |
|
25m |
3:11.26 |
251 |
2 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
0464AA |
KØGE |
|
25m |
3:07.79 |
33 |
3 |
Ellen A. Skov |
2003 |
0328AW |
HELSINGØR |
|
25m |
3:06.24 |
241 |
4 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
KØGE |
|
25m |
3:06.65 |
126 |
5 |
Cathrine Wismann |
2002 |
|
RINGSTED |
|
25m |
3:08.16 |
15 |
6 |
Caroline Villum Færch |
2005 |
0502AG |
HELSINGØR |
|
25m |
3:14.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
18 |
1 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
3:00.35 |
61 |
2 |
Mathilde Emilie K. Larsen |
2002 |
0288AP |
HILLERØD |
|
25m |
2:58.70 |
226 |
3 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
25m |
2:57.19 |
244 |
4 |
Clara Dreier |
2004 |
0438AC |
KØGE |
|
25m |
2:57.70 |
123 |
5 |
Maria Szokody |
2002 |
0252AE |
RINGSTED |
|
25m |
3:00.28 |
10 |
6 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
25m |
3:05.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
253 |
1 |
Katja Skovdal Lorentzen |
2003 |
0338AQ |
KØGE |
|
25m |
2:45.69 |
261 |
2 |
Naya Modin Thomsen |
2003 |
0374AA |
KØGE |
|
25m |
2:44.56 |
323 |
3 |
Clara Carlquist |
2003 |
0314AN |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:34.98 |
64 |
4 |
Anna Haugsted Pihl |
2003 |
0384AA |
HILLERØD |
|
25m |
2:38.94 |
326 |
5 |
Naja Thomsen |
2003 |
0398AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:45.61 |
45 |
6 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
0454AE |
HILLERØD |
|
25m |
2:51.05 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
06 februar 2016 |
Licens til Sigma Swim Allerød |
Udskriftstidspunkt |
09:02 |
|