2019-10-19   10:00:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sparbanksprinten

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 25
Heatlista 
 
  Tävling  Sparbanksprinten    Utskriftsdatum  30 september 2016   
  Tävlingsort  Laholm    Utskriftstid  20:50   
  Arrangör  SK Stimmet         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  01 oktober 2016         
 
 
 
Gren 25, 50m Frisim Damer  Finaler (7) 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
269  Jasmina Pobric  2005  BJ0805  SMÅLANDSST    25m   
193  Elma Bülow  2005  BL0605  SK LAXEN    25m   
268  Noe Oguni  2005  BL7805  SMÅLANDSST    25m   
               
               

 
Heat 2 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
180  Saga Holst  2006  BA6606  HS    25m   
295  Emelie Bägeby  2005  AV8805  VÄRNAMO SS    25m   
290  Alizia Olausson  2005  BA3805  VARBERG    25m  55.79 
151  Tilda Carlsson  2006  BB1806  FALKENBERG    25m   
152  Wilma Carlsson  2005  BL8605  FALKENBERG    25m   
171  Maja Winbo  2006  BB9806  FALKENBERG    25m   

 
Heat 3 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
210  Nellie Lindell  2006  BB8206  SK LAXEN    50m  48.22 
260  Alice Öberg  2005  AV2805  SK STIMMET    25m  47.73 
247  Clara Lövenkjaer  2006  AW6806  SK STIMMET    25m  45.18 
215  Hanne Nielsen  2006  BB6206  SK LAXEN    50m  45.94 
224  Louise Thomasson  2006  BB9206  SK LAXEN    50m  48.19 
196  Ebba Franke  2006  BB8606  SK LAXEN    25m  54.59 

 
Heat 4 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
190  Sandra Barisic  2005  BJ3405  SK LAXEN    50m  44.45 
161  Bianca Havner  2005  BB2205  FALKENBERG    50m  43.92 
254  Elsa Pettersson  2005  AV3805  SK STIMMET    25m  43.20 
267  Majken Eriksson  2005  AV9605  SMÅLANDSST    25m  43.64 
154  Emma Curlow  2005  AZ3205  FALKENBERG    50m  44.26 
155  Elise Dahlberg  2006  AY2806  FALKENBERG    50m  45.06 

 
Heat 5 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
166  Maja Mcadam  2006  AO0806  FALKENBERG    50m  41.80 
226  Saga Wahlbeck  2006  AP3206  SK LAXEN    25m  41.44 
219  Isa Persson  2006  AO4806  SK LAXEN    25m  41.12 
176  Kerstin Cederlund  2006  AQ6806  HS    25m  41.16 
183  Emma Jönsson  2006  AQ6406  HS    25m  41.69 
174  Agnes Aagaard  2005  BD3205  HS    25m  42.21 

 
Heat 6 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
220  Emilia Pålsson  2005  BB1405  SK LAXEN    50m  40.77 
200  Stina Holmqvist  2006  AO6606  SK LAXEN    25m  39.97 
168  Thea Qvarnström  2005  AE1205  FALKENBERG    50m  39.79 
203  Tilda Hägglund  2005  BB6205  SK LAXEN    50m  39.94 
209  Olivia Laaksonen  2006  AO5606  SK LAXEN    50m  40.68 
284  Emma Johansson  2005  BG7805  VARBERG    25m  40.92 

 
Heat 7 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
187  Sally Persson  2006  AQ0806  HS    25m  39.16 
236  Ester Fagerlind  2005  BA2405  SK STIMMET    50m  38.87 
270  Amanda Thom  2005  AV8405  SMÅLANDSST    25m  37.01 
189  Elicia Allard  2005  AP0805  SK LAXEN    25m  38.21 
217  Emmalina Ottosson  2005  AP3405  SK LAXEN    25m  39.13 
211  Maja Ljungdahl  2006  AO9606  SK LAXEN    25m  39.51 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  30 september 2016 
Licensierad till: SK Stimmet  Utskriftstid  20:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner