2019-09-18   03:48:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sparbanksprinten

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 26
Heatlista 
 
  Tävling  Sparbanksprinten    Utskriftsdatum  30 september 2016   
  Tävlingsort  Laholm    Utskriftstid  20:50   
  Arrangör  SK Stimmet         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  01 oktober 2016         
 
 
 
Gren 26, 50m Frisim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
221  Georgie Reljanovic  2006  AN6506  SK LAXEN    25m   
239  Kevi Falk Ramirez  2006  AL0106  SK STIMMET    25m   
184  Melvin Losvall  2006  AM2906  HS    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
250  Samuel Nilsson  2006  AE3906  SK STIMMET    25m  52.61 
287  Carl Martinsson  2005  AR6305  VARBERG    50m  50.46 
182  Viktor Horvath  2006  AL0306  HS    25m  45.61 
186  Philip Nordén  2006  AI4106  HS    25m  49.04 
281  Oliver Holmberg  2006  AM1106  VARBERG    50m  52.19 
188  Hugo Snecker  2006  AN0106  HS    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
288  Gustav Mogren  2005  AQ8305  VARBERG    25m  45.25 
285  Victor Josarp  2006  AG9706  VARBERG    25m  43.83 
202  Jonah Hullegård  2006  AN1306  SK LAXEN    50m  43.78 
237  Eric Fagerström  2005  AP9705  SK STIMMET    25m  43.81 
198  Felix Grahn  2006  AN5306  SK LAXEN    50m  44.35 
208  Markus Kanth  2006  AN3306  SK LAXEN    25m  45.29 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
179  Elias Haugen  2006  AI2106  HS    25m  42.00 
244  Alexander Ljungdahl  2006  AI0306  SK STIMMET    25m  41.55 
283  Max Jilek  2006  AB0906  VARBERG    25m  39.99 
274  Lucas Axelsson  2005  AK5705  VARBERG    25m  40.21 
178  Hilding Hallberg  2005  AP6105  HS    25m  41.55 
275  Måns Bengtsson  2006  AN3106  VARBERG    50m  42.45 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
177  Teo Cokalic  2006  AH6906  HS    25m  37.93 
181  Viggo Holst  2006  AI0106  HS    25m  36.89 
227  Emil Wannem  2006  AG8906  SK LAXEN    25m  35.51 
222  Hampus Rosdahl  2005  AM4105  SK LAXEN    25m  36.73 
191  Petter Bergdahl  2005  AM3105  SK LAXEN    25m  37.28 
212  Bence Márkus  2005  AM5105  SK LAXEN    50m  38.84 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  30 september 2016 
Licensierad till: SK Stimmet  Utskriftstid  20:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner