2019-09-17   03:04:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sparbanksprinten

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

20_S
Gren 20, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
10 - 11 år 
181  Holst Viggo  2006  HS  AI0106  25 m  42.72   
227  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  42.79   
177  Cokalic Teo  2006  HS  AH6906  25 m  46.25   
191  Bergdahl Petter  2005  SK LAXEN  AM3105  25 m  46.33   
179  Haugen Elias  2006  HS  AI2106  25 m  46.52   
291  Svensson Seth  2005  VARBERG  AK7705  25 m  46.97   
244  Ljungdahl Alexander  2006  SK STIMMET  AI0306  25 m  47.45   
222  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  25 m  47.69   
283  Jilek Max  2006  VARBERG  AB0906  25 m  49.23   
10  274  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  49.89   
11  212  Márkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  50 m  50.33   
12  178  Hallberg Hilding  2005  HS  AP6105  25 m  50.38   
13  285  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  25 m  50.72   
14  182  Horvath Viktor  2006  HS  AL0306  25 m  53.54   
15  208  Kanth Markus  2006  SK LAXEN  AN3306  25 m  54.43   
16  186  Nordén Philip  2006  HS  AI4106  25 m  56.03   
17  250  Nilsson Samuel  2006  SK STIMMET  AE3906  25 m  57.94   
18  281  Holmberg Oliver  2006  VARBERG  AM1106  25 m  1:00.74   
19  184  Losvall Melvin  2006  HS  AM2906  25 m     
20  188  Snecker Hugo  2006  HS  AN0106  25 m     
21  198  Grahn Felix  2006  SK LAXEN  AN5306  25 m     
22  202  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m     
23  221  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m     
24  237  Fagerström Eric  2005  SK STIMMET  AP9705  25 m     
25  239  Falk Ramirez Kevi  2006  SK STIMMET  AL0106  25 m     
26  287  Martinsson Carl  2005  VARBERG  AR6305  25 m     
12 - 13 år 
165  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  35.62   
207  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  37.17   
225  Wahlbeck Axel  2004  SK LAXEN  AH4504  25 m  44.11   
246  Ljungdahl Sebastian  2004  SK STIMMET  AT9704  25 m  45.06   
213  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  25 m  45.44   
170  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  50 m  49.38   
277  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  25 m  50.37   
223  Rosdahl Linus  2003  SK LAXEN  AW7503  50 m  51.35   
300  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  41.52  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  30 september 2016 
Licensierad till: SK Stimmet  Utskriftstid  20:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner