Program för Västerås Meet 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Västerås Meet 2016 |
|
Utskriftsdatum |
09 april 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Västerås |
|
Utskriftstid |
08:11 |
|
|
Arrangör |
Västerås Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 april 2016 |
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Sophie Bladin |
2002 |
BF5202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
10:38.86 |
410 |
2 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
10:36.21 |
245 |
3 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
10:31.87 |
126 |
4 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
25m |
10:27.81 |
75 |
5 |
Elina Carlsson |
2001 |
AS5801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
10:31.29 |
57 |
6 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
10:32.65 |
129 |
7 |
Michelle Träff |
2002 |
BE0602 |
KARLSTAD |
|
25m |
10:38.83 |
27 |
8 |
Tilde Eklind |
1999 |
BH1699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
10:44.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
107 |
1 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
10:26.14 |
77 |
2 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
10:25.37 |
317 |
3 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
10:16.03 |
105 |
4 |
Elin Håkansson |
1997 |
BL4697 |
KARLSKO SF |
|
25m |
10:12.57 |
94 |
5 |
Tilde Levander |
2000 |
AI7600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
10:13.21 |
65 |
6 |
Ronja Rantanen |
1999 |
AH0899 |
FALUN |
|
25m |
10:24.63 |
2 |
7 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
10:25.50 |
43 |
8 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
10:27.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
216 |
1 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
10:06.11 |
64 |
2 |
Sandra Lundqvist |
1998 |
AH4898 |
FALUN |
|
25m |
9:58.96 |
326 |
3 |
Louise Peacock |
2001 |
AL3601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
9:57.49 |
187 |
4 |
Klara Eriksson |
2000 |
BE6200 |
NYKÖPING |
|
25m |
9:55.82 |
390 |
5 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
9:56.43 |
115 |
6 |
Elvira Eklund-Ramböl |
1997 |
AV5497 |
KARLSTAD |
|
25m |
9:57.69 |
89 |
7 |
Ebba Edbom |
2002 |
AQ4602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
10:05.91 |
316 |
8 |
Lo Lindeblad |
2000 |
AN5300 |
VÄSBY SS |
|
25m |
10:11.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
277 |
1 |
Julia Norlin |
1998 |
AG0498 |
UPSALA S |
|
25m |
9:52.75 |
134 |
2 |
Cecilia Czarnecki |
1999 |
AT9699 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
9:49.10 |
42 |
3 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
9:47.38 |
96 |
4 |
Linnéa Sandh |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:40.26 |
88 |
5 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:44.96 |
59 |
6 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
9:48.51 |
30 |
7 |
Linnea Fundberg |
1999 |
AK5699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
9:50.26 |
87 |
8 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:54.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
298 |
1 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
9:37.27 |
34 |
2 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
9:29.90 |
231 |
3 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
9:25.34 |
391 |
4 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
9:07.61 |
98 |
5 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:20.90 |
99 |
6 |
Josefin Wensmark |
2001 |
AR9601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:25.59 |
299 |
7 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
9:36.16 |
289 |
8 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
WISBY SS |
|
25m |
9:39.33 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
09 april 2016 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
08:11 |
|