Program for Øst Junior/Senior Langbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 22, 100m Brystsvmning Herrer |
Dansk Rekord Senior: Tobias B. Bjerg (1998) 1:02.21 2015-06-27 |
Dansk Rekord Junior: Tobias B. Bjerg (1998) 1:02.21 2015-06-27 |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 391 | Pittioni Lasse | 1995 | GLADSAXE | 9577AI | 50 m | 1:03.08 | |
2 | 145 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 1:04.57 | |
3 | 264 | Jrgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 1:05.15 | |
4 | 307 | Christensen Viktor | 1995 | KGE | 9501AJ | 50 m | 1:05.40 | |
5 | 393 | Rindshj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 1:06.64 | |
6 | 5 | Dagidir Gkhan | 1995 | VEST | 9553AO | 50 m | 1:07.94 | |
7 | 119 | Wedekind Timon | 1996 | HOVEDSTAD | 9633AB | 50 m | 1:07.99 | |
8 | 302 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | ISHJ | 0069AI | 50 m | 1:08.06 | |
9 | 12 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 50 m | 1:08.15 | |
10 | 7 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 50 m | 1:08.55 | |
11 | 254 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 50 m | 1:08.56 | |
12 | 132 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 1:08.65 | |
13 | 45 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 1:09.10 | |
14 | 37 | Andersen Tobias | 1998 | TRITON B | 9853AF | 50 m | 1:09.70 | |
15 | 337 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 1:09.76 | |
16 | 369 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 1:09.76 | |
17 | 36 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 1:09.89 | |
18 | 6 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 1:10.89 | |
19 | 394 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:10.96 | |
20 | 382 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 1:10.97 | |
21 | 95 | Ballerini Andr Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 1:11.08 | |
22 | 234 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 1:11.16 | |
23 | 340 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 50 m | 1:11.35 | |
24 | 169 | Hgenhaug Pierre | 1999 | SLLERD | 9939AJ | 50 m | 1:11.36 | |
25 | 8 | Huban Oliver | 1996 | VEST | 9641AF | 50 m | 1:11.49 | |
26 | 63 | Mller Jonathan | 1997 | SK-SYD | 9751AB | 50 m | 1:11.64 | |
27 | 220 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGR | 0085AO | 50 m | 1:11.71 | |
28 | 257 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 1:12.23 | |
29 | 196 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERD | 9967AD | 50 m | 1:12.27 | |
30 | 308 | Damgrd Andreas L. | 2000 | KGE | 0099AG | 50 m | 1:12.78 | |
31 | 248 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 1:13.27 | |
32 | 41 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 1:13.74 | |
33 | 10 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 1:13.89 | |
34 | 311 | Holm Jacob | 2000 | KGE | 0011AE | 50 m | 1:13.93 | |
35 | 70 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 1:14.20 | |
36 | 67 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 50 m | 1:14.31 | |
37 | 204 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERD | 0083AC | 50 m | 1:14.94 | |
38 | 235 | Hansen Mads Haugrd | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 1:15.86 | |
39 | 290 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 1:15.90 | |
40 | 42 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 1:16.39 | |
41 | 327 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 50 m | 1:16.79 | |
42 | 251 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 50 m | 1:17.15 | |
43 | 166 | Srensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 1:17.81 | |
44 | 227 | Vmosi Matthus | 2000 | HELSINGR | 0015AQ | 50 m | 1:18.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 17 marts 2016 |
Licens til Dansk Svmmeunion | Udskriftstidspunkt | 13:23 |