Program för Östsvenska GP
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 3
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
Östsvenska GP |
|
Utskriftsdatum |
13 mars 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
08:10 |
|
|
Arrangör |
Jönköping Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 mars 2016 |
|
|
|
|
Gren 18, 100m Frisim Damer |
Finaler (23) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
423 |
3 |
Sophia Norén |
1998 |
AN9698 |
SS04 |
|
50m |
|
55 |
4 |
Elin Engqvist |
2005 |
AK8405 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:37.81 |
33 |
5 |
Tilda Andersson |
2006 |
AA9206 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
1:50.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Ida Jonsson |
2005 |
AJ8405 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:34.36 |
105 |
2 |
Jonna Starkenberg |
2002 |
BA5802 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:32.27 |
17 |
3 |
Annie Seppälä |
2004 |
BD6804 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:27.13 |
258 |
4 |
Nora Björklund |
2003 |
BA4803 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:22.88 |
1 |
5 |
Ellinor Andersson |
2003 |
BB4203 |
ALVESTA SS |
|
25m |
1:26.77 |
116 |
6 |
Ella Åkesson |
2003 |
BL0203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:27.58 |
6 |
7 |
Linnéa Welinder |
2005 |
AQ0805 |
ALVESTA SS |
|
25m |
1:32.71 |
68 |
8 |
Cajsa Hulusjö |
2004 |
BD8204 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:37.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Tove Gustafsson |
2004 |
AH7204 |
ALVESTA SS |
|
25m |
1:21.90 |
128 |
2 |
Elin Jämtin |
2003 |
BL6803 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:21.44 |
161 |
3 |
Sarah Petersson |
2003 |
AC7803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:19.49 |
394 |
4 |
Elin Kronkvist |
2004 |
AG6204 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:18.38 |
321 |
5 |
Tindra Åkerblom |
2003 |
AH7603 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:19.48 |
350 |
6 |
Klara Wester |
2001 |
BT9401 |
VÄSTERVIK |
|
50m |
1:20.02 |
271 |
7 |
Linnéa Skärkarl |
2001 |
BG9801 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:21.45 |
20 |
8 |
Agnes Torén |
2003 |
BE2603 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:22.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
96 |
1 |
Nora Rogö |
2004 |
AW7604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:17.32 |
359 |
2 |
Tilda Arthursson |
2003 |
BD7603 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:16.85 |
312 |
3 |
Thea Lindman |
2003 |
AC8203 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:15.27 |
443 |
4 |
Marita Fjelland Leknesund |
1999 |
|
Ullensaker |
|
50m |
1:15.20 |
265 |
5 |
Matilda Johansson |
2001 |
BD6201 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:15.23 |
98 |
6 |
Ida Rudelius |
2004 |
AM7204 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:15.75 |
388 |
7 |
Nelly Hansson |
2004 |
AG9204 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:17.18 |
113 |
8 |
Felicia Tubbin |
2003 |
BK3203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:17.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
251 |
1 |
Emilia Eriksson |
2004 |
AG3604 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:14.22 |
214 |
2 |
Alva Högberg |
2002 |
BF0202 |
LASS |
|
25m |
1:13.59 |
159 |
3 |
Astrid Nyblom |
2002 |
AV6402 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:13.00 |
343 |
4 |
Emelie Liljeblad |
2002 |
BM5802 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:12.88 |
123 |
5 |
Anna Hofer |
2000 |
BQ4600 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:12.99 |
153 |
6 |
Trulsa Holm |
2001 |
BG2601 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:13.44 |
36 |
7 |
Alba Arberg |
2005 |
AA1405 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:14.15 |
143 |
8 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:14.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
157 |
1 |
Aurora Nilsson |
2002 |
AL9602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:12.70 |
8 |
2 |
Wilma Åstrand |
2002 |
AR6402 |
ALVESTA SS |
|
50m |
1:12.54 |
440 |
3 |
Sina Ingedotter Øyen |
2004 |
|
Elverum |
|
25m |
1:11.93 |
88 |
4 |
Matilda Nilsson |
2004 |
AD0804 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:11.58 |
459 |
5 |
Thea Jansson |
2003 |
AO1603 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:11.59 |
433 |
6 |
Kamilla Kleppang |
2000 |
|
Elverum |
|
25m |
1:11.99 |
390 |
7 |
Ebba Hellzén |
2003 |
AE3603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:12.62 |
106 |
8 |
Natalie Stjärnås |
2003 |
AL3403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:12.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
330 |
1 |
Ellen Nilsson |
2000 |
BD9400 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:11.29 |
210 |
2 |
Olivia Gustafsson |
2004 |
AA8604 |
LASS |
|
25m |
1:11.00 |
434 |
3 |
Julia Beachell Myki |
1998 |
|
Elverum |
|
25m |
1:10.28 |
16 |
4 |
Matilda Mild |
2001 |
AK1401 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:09.97 |
121 |
5 |
Jenny Fröstberg |
2002 |
AD1602 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:10.13 |
46 |
6 |
Wilma Carlheim |
2003 |
AI6403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:10.32 |
369 |
7 |
Liv Elgaard Fonnesbech |
2004 |
BC2604 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:11.04 |
54 |
8 |
Jane Elgh |
2004 |
AB1604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:11.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
69 |
1 |
Mariam Istiphan |
2001 |
BG4201 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:09.92 |
458 |
2 |
Lisa Flaa |
2002 |
AC3102 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:09.59 |
392 |
3 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:09.26 |
109 |
4 |
Tilda Tellfjord |
2003 |
AC9203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:08.96 |
393 |
5 |
Inez Jensen |
2001 |
BI8201 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:09.11 |
382 |
6 |
Liv Widqvist |
1999 |
AP6699 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:09.51 |
110 |
7 |
Evelina Thollström |
1999 |
BQ1299 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:09.86 |
311 |
8 |
Julia Henrysson |
2000 |
AW9400 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:09.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
232 |
1 |
Thilde Smedbäck |
2004 |
AD3404 |
LASS |
|
25m |
1:08.77 |
365 |
2 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:08.62 |
334 |
3 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:08.52 |
49 |
4 |
Emmie Davis |
2002 |
AK7202 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:08.36 |
439 |
5 |
Silje Ingedotter Øyen |
1995 |
|
Elverum |
|
25m |
1:08.41 |
67 |
6 |
Moa Holmquist |
2004 |
AG1604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:08.53 |
138 |
7 |
Tilda Nordén |
2001 |
BP6601 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:08.63 |
245 |
8 |
Heidi Palencsar |
2002 |
AF8602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:08.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
181 |
1 |
Belinda Vedlugaite |
2000 |
BK5200 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:08.16 |
411 |
2 |
Julia Månsson |
2002 |
BL9202 |
ÖSA |
|
25m |
1:07.94 |
426 |
3 |
Emma Sofie Almås |
1999 |
|
Elverum |
|
25m |
1:07.70 |
340 |
4 |
Thea Ekström |
2001 |
AW5801 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:07.47 |
145 |
5 |
Ella Wranå |
2001 |
AH1801 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:07.52 |
368 |
6 |
Nicolina Ebers |
1993 |
AN0493 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:07.87 |
118 |
7 |
Lisa Andersson |
2001 |
BC0601 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:08.07 |
360 |
8 |
Vendela Augustsson |
2000 |
AZ6200 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:08.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
130 |
1 |
Leia Karlsson |
2002 |
AR2202 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:07.08 |
246 |
2 |
Ida Persson |
2002 |
AF7402 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:06.87 |
290 |
3 |
Linn Kramer |
2001 |
AD8801 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:06.81 |
198 |
4 |
Alice Almén |
2001 |
AI0801 |
LASS |
|
25m |
1:06.55 |
341 |
5 |
Emma Juneskog |
1998 |
AU2298 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:06.60 |
453 |
6 |
Henriette Syrrist |
2000 |
|
Ullensaker |
|
50m |
1:06.83 |
156 |
7 |
Emma Ljungcrantz |
2001 |
AR7401 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:06.89 |
216 |
8 |
Vera Karlsson |
2003 |
AI8403 |
LASS |
|
25m |
1:07.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Lamia Kaltak |
2001 |
AP3201 |
ALVESTA SS |
|
25m |
1:06.44 |
152 |
2 |
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:06.11 |
236 |
3 |
Erika Tudegård |
2001 |
AR8801 |
LASS |
|
25m |
1:05.70 |
275 |
4 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
25m |
1:05.54 |
125 |
5 |
Sofie Jaensson |
1997 |
AM5697 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:05.63 |
5 |
6 |
Sandra Lange |
1999 |
AK0699 |
ALVESTA SS |
|
25m |
1:06.05 |
174 |
7 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:06.30 |
168 |
8 |
Sanna Westerberg |
1998 |
AP9898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:06.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
249 |
1 |
Erika Åkesson |
2000 |
AA6600 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:05.24 |
314 |
2 |
Elin Ljunggren |
2000 |
AC5200 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:04.78 |
442 |
3 |
Timea Aspegren |
2002 |
|
Ullensaker |
|
50m |
1:04.73 |
141 |
4 |
Anna Sjölund |
2000 |
AG8800 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:04.59 |
286 |
5 |
Sara Helgesson |
2000 |
AX5400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:04.61 |
362 |
6 |
Ebba Bergström |
2000 |
AZ3200 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:04.74 |
270 |
7 |
Stina Pernius |
2002 |
AL4802 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:05.12 |
225 |
8 |
Sandra Mokhtari |
2001 |
AR7801 |
LASS |
|
25m |
1:05.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
339 |
1 |
Felicia Claesén |
2001 |
BO4201 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:04.45 |
428 |
2 |
Millie Haga Famestad |
1999 |
|
Elverum |
|
25m |
1:04.24 |
295 |
3 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:04.06 |
432 |
4 |
Oda Erikka Holberg |
2002 |
|
Elverum |
|
25m |
1:03.86 |
205 |
5 |
Elise Gidlöf |
1999 |
AI8499 |
LASS |
|
25m |
1:03.88 |
187 |
6 |
Petronella Johansson |
2000 |
AW0600 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:04.15 |
370 |
7 |
Fanny Elingfors |
1998 |
AU8298 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:04.44 |
410 |
8 |
Clara Momats |
2000 |
AG9800 |
ÖSA |
|
25m |
1:04.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
384 |
1 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:03.54 |
413 |
2 |
Lina Nederman |
2000 |
AP0600 |
ÖSA |
|
25m |
1:03.11 |
183 |
3 |
Moa Bergstedt |
2000 |
AV1400 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:02.91 |
29 |
4 |
Emmy Östling |
2001 |
AI8401 |
FALUN |
|
25m |
1:02.75 |
279 |
5 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
25m |
1:02.79 |
414 |
6 |
Sandra Rääf |
2000 |
AW8200 |
ÖSA |
|
25m |
1:02.98 |
391 |
7 |
Miranda Ingvarsson |
2001 |
AE6401 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:03.35 |
235 |
8 |
Alice Thörnros |
2001 |
AT8601 |
LASS |
|
25m |
1:03.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
364 |
1 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:02.60 |
129 |
2 |
Emmy Jämtin |
2000 |
AM5400 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:02.52 |
357 |
3 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:02.41 |
300 |
4 |
Liesel Williamsson |
2000 |
AX6400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:02.35 |
309 |
5 |
Wilma Danlid |
2000 |
AR2200 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:02.35 |
146 |
6 |
Elin Håkansson |
1997 |
BL4697 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:02.50 |
231 |
7 |
Felicia Smedbäck |
2000 |
BL6600 |
LASS |
|
25m |
1:02.58 |
71 |
8 |
Emma Johansson |
1997 |
AO8497 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:02.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
209 |
1 |
Johanna Gunnarsson |
1999 |
BA5699 |
LASS |
|
25m |
1:02.17 |
348 |
2 |
Linnea Waldemarsson |
1996 |
AN8696 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:02.07 |
131 |
3 |
Ellen Lindeby |
1999 |
AB9699 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:01.85 |
273 |
4 |
Emilia Andreasson |
1996 |
AC4296 |
S 71 |
|
25m |
1:01.67 |
356 |
5 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:01.71 |
164 |
6 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:01.96 |
450 |
7 |
Vår Granhaug Rotevtn |
2002 |
|
Ullensaker |
|
50m |
1:02.14 |
307 |
8 |
Hanna Sangfelt |
1997 |
AC4497 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:02.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
175 |
1 |
Gabriella Henriksson |
2000 |
AS8400 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:01.43 |
379 |
2 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:01.22 |
292 |
3 |
Emma Lundgren |
2000 |
AG7400 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:01.17 |
376 |
4 |
Johanna Johnsson |
1997 |
AA6297 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:01.14 |
457 |
5 |
Maria Hovland |
2002 |
|
Moss SK |
|
50m |
1:01.16 |
196 |
6 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:01.20 |
401 |
7 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
25m |
1:01.27 |
297 |
8 |
Erica Staflund |
1999 |
AC9699 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:01.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
276 |
1 |
Felicia Huynh |
2000 |
AW8400 |
S 71 |
|
25m |
1:01.04 |
257 |
2 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:00.69 |
95 |
3 |
Elin Ristl |
1999 |
AD1499 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
59.98 |
28 |
4 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
25m |
59.64 |
419 |
5 |
Hanna Hargsten |
1999 |
AH8899 |
SS04 |
|
25m |
59.69 |
447 |
6 |
Camilla Melstein Johannessen |
2000 |
|
Ullensaker |
|
50m |
1:00.08 |
445 |
7 |
Emilia Somogyi Hoseth |
2000 |
|
Ullensaker |
|
50m |
1:00.96 |
97 |
8 |
Emma Roos |
1999 |
AB7899 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:01.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
224 |
1 |
Emma Magnusson |
1998 |
AL9698 |
LASS |
|
25m |
59.29 |
449 |
2 |
Camilla Rimmereide |
2000 |
|
Ullensaker |
|
50m |
58.49 |
424 |
3 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SS04 |
|
25m |
57.85 |
274 |
4 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
25m |
57.69 |
302 |
5 |
Ebba Rosenquist |
1989 |
AI6489 |
SKK |
|
25m |
57.84 |
396 |
6 |
Hanna Rosvall |
2000 |
AM7200 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
57.88 |
86 |
7 |
Alice Müllern |
1998 |
AQ7498 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
58.85 |
94 |
8 |
Antonia Prior |
1999 |
AB2499 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
59.59 |
|
|
Heat 21 (23) (13 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
404 |
1 |
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
AO6603 |
ÖSA |
|
25m |
1:06.91 |
289 |
2 |
Nikita Kapron |
2003 |
AL2803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:06.76 |
51 |
3 |
Matilda Egelrud |
2003 |
AB2603 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:06.10 |
325 |
4 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
WISBY SS |
|
25m |
1:01.63 |
296 |
5 |
Hilja Schimmel |
2003 |
AV3603 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:03.58 |
461 |
6 |
Nellie Myrlander |
2003 |
AA9203 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:06.10 |
329 |
7 |
Hanna Mirkhan |
2003 |
AH9403 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:06.77 |
162 |
8 |
Tuva Pålsson |
2003 |
AC8803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:06.92 |
|
|
Heat 22 (23) (14 - 15 år) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
418 |
1 |
Mathilda Eriksson |
2001 |
AE2201 |
SS04 |
|
25m |
1:00.47 |
358 |
2 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:00.27 |
73 |
3 |
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
59.20 |
281 |
4 |
Emilia Rönningdal |
2002 |
AC6202 |
S 71 |
|
25m |
59.13 |
208 |
5 |
Elin Gunnarsson |
2002 |
AJ6802 |
LASS |
|
25m |
59.18 |
293 |
6 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
59.76 |
191 |
7 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:00.41 |
284 |
8 |
Vera Emanuelsson Fransson |
2001 |
AB7401 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:00.90 |
|
|
Heat 23 (23) (16 - 99 år) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
287 |
1 |
Louise Hjalmarsson |
1997 |
AV8697 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
57.47 |
212 |
2 |
Sofia Henell |
1997 |
AD0297 |
LASS |
|
25m |
57.18 |
57 |
3 |
Hanna Eriksson |
1999 |
AD2499 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
56.69 |
111 |
4 |
Alma Thormalm |
1996 |
AA0296 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
55.70 |
112 |
5 |
Klara Thormalm |
1998 |
AA4898 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
56.45 |
120 |
6 |
Miranda Arvidsson |
1998 |
AJ5298 |
KALMAR SS |
|
25m |
57.10 |
283 |
7 |
Nikki Brockmar |
1999 |
AR2299 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
57.43 |
27 |
8 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
FALUN |
|
25m |
57.54 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
13 mars 2016 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
08:10 |
|