Program för UGP 2 och Bråhögssprinten
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Start 09:00
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
UGP 2 och Bråhögsprinten |
|
Utskriftsdatum |
12 mars 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Staffanstorp |
|
Utskriftstid |
08:09 |
|
|
Arrangör |
Sk Triton |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 mars 2016 |
|
|
|
|
Gren 2, 800m Frisim Flickor |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
236 |
2 |
Ditte Oredsson |
2003 |
AM9403 |
POSEIDON |
|
25m |
|
70 |
3 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
|
116 |
4 |
Tyra Öhlin |
2004 |
AX5204 |
SK TRITON |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
237 |
1 |
Emma Persson |
2002 |
BC8802 |
POSEIDON |
|
25m |
|
58 |
2 |
Tilde Persson |
2003 |
AC5403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
|
33 |
3 |
Michelle Nguyen |
2002 |
AW7602 |
KSLS |
|
25m |
|
216 |
4 |
Matilda Hansson |
2002 |
BC2202 |
POSEIDON |
|
25m |
|
23 |
5 |
Maja Fling |
2001 |
BF9601 |
KSLS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
34 |
1 |
Saga Nyborg |
2003 |
AK9603 |
KSLS |
|
25m |
|
26 |
2 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
25m |
|
232 |
3 |
Aliah Moberg |
2003 |
AN1203 |
POSEIDON |
|
25m |
|
229 |
4 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
|
212 |
5 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
|
42 |
6 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
207 |
1 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
|
25 |
2 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
|
29 |
3 |
Thilde Lantz |
2001 |
AX6201 |
KSLS |
|
25m |
|
114 |
4 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK TRITON |
|
25m |
|
87 |
5 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
25m |
|
224 |
6 |
Elma Kjellin |
2003 |
AT5203 |
POSEIDON |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
134 |
1 |
Emma Palmquist |
2000 |
AS1400 |
SIM ENGELH |
|
25m |
13:20.24 |
11 |
2 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
25m |
12:27.75 |
213 |
3 |
Matilda Carlberg |
2002 |
AX6402 |
POSEIDON |
|
25m |
11:30.72 |
205 |
4 |
Isabelle Bengtsson |
2002 |
AV1802 |
POSEIDON |
|
25m |
11:45.10 |
109 |
5 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
25m |
13:16.36 |
19 |
6 |
Ida Karlsson |
2002 |
BC8202 |
KARLSHAMN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
13 |
1 |
Jennifer Nilsson |
2003 |
AC3803 |
SS DELFIN |
|
25m |
11:22.04 |
61 |
2 |
Olga Schubert |
2000 |
AK2800 |
SJÖBO SS |
|
25m |
11:17.36 |
74 |
3 |
Amalia Degler |
2001 |
AG2601 |
SK TRITON |
|
25m |
10:53.09 |
217 |
4 |
Tova Hegardt |
2002 |
AV3802 |
POSEIDON |
|
25m |
10:58.71 |
8 |
5 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
11:20.72 |
35 |
6 |
Astrid Olsson |
2002 |
AA0802 |
KSLS |
|
25m |
11:29.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
18 |
1 |
Annie Johansson |
2002 |
AA2602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
10:45.46 |
223 |
2 |
Noemi Karlsson |
2001 |
BQ5801 |
POSEIDON |
|
25m |
10:34.96 |
55 |
3 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
25m |
10:30.57 |
64 |
4 |
Ulrika von Buxhoeveden |
2001 |
AQ4601 |
SJÖBO SS |
|
25m |
10:33.11 |
85 |
5 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
10:42.84 |
95 |
6 |
Wilma Ohlsson |
2000 |
AC6800 |
SK TRITON |
|
25m |
10:47.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
136 |
1 |
Ellen Thunberg |
2001 |
BC7401 |
SIM ENGELH |
|
25m |
10:16.05 |
222 |
2 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
25m |
10:10.46 |
9 |
3 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
9:58.92 |
30 |
4 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
10:03.75 |
211 |
5 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
10:12.04 |
24 |
6 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
25m |
10:19.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
122 |
1 |
Tilde Anderberg-Richard |
1999 |
AU5499 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
9:41.40 |
246 |
2 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
SK TRITON |
|
25m |
9:23.42 |
245 |
3 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
SK TRITON |
|
25m |
8:53.22 |
183 |
4 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
25m |
9:16.79 |
79 |
5 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
9:28.13 |
39 |
6 |
Josefine Bengtsson |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
25m |
9:55.13 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
12 mars 2016 |
Licensierad till: Simklubben Triton |
Utskriftstid |
08:09 |
|