2019-08-24   16:47:15
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Rosenlundsbadet Sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

39_S
Gren 39, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
121  Granström Martina  1991  JÖNKÖPING  BF3691  25 m  1:59.48   
120  Edlund Lina  1989  JÖNKÖPING  AT2489  25 m  2:00.54   
277  Risebrandt Angelica  1987  UDDEVALLA  AI4887  25 m  2:04.52   
199  Mattsson Jenny  1989  HS  BH7289  25 m  2:05.11   
270  Larsson Matilda  1988  UDDEVALLA  AZ1888  25 m  2:06.09   
323  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  2:06.81   
201  Gutestam Kim  1989  HS  BK8889  25 m  2:07.64   
66  Carlén Erika  1994  SKÖVDE SS  AM5294  25 m  2:07.99   
117  Hegestig Erika  1985  JÖNKÖPING  AI5685  25 m  2:08.57   
10  64  Bertrand Céline  1995  SKÖVDE SS  AB7295  25 m  2:08.67   
11  255  Andersson Natalie  1988  UDDEVALLA  BC8888  25 m  2:08.69   
12  197  Andersson Klara  1991  HS  AV2491  25 m  2:08.88   
13  253  Andersson Frida  1991  UDDEVALLA  AK1491  25 m  2:09.81   
14  188  Löfgren-Bengtson Emma  1993  HS  AR8493  25 m  2:10.34   
15  112  Gadmar Elinn  1994  JÖNKÖPING  AF3494  25 m  2:11.81   
16  118  Andersson Beatrice  1989  JÖNKÖPING  AS8889  25 m  2:11.91   
17  200  Fridell My  1992  HS  AG3292  25 m  2:11.98   
18  62  Adolfsson Caroline  1993  SKÖVDE SS  AE4293  25 m  2:12.23   
19  81  Karlsson Emelie  1993  MOTALA SS  CF3693  25 m  2:12.42   
20  19  Tall Emma  1992  VÄXJÖ SS  BN8692  25 m  2:13.25   
21  297  Colvås Lina  1992  VÄRNAMO SS  AK1492  25 m  2:13.77   
22  374  Svensson Elin  1991  SK GÖTENE  BN1691  25 m  2:14.11   
23  136  Runeke Josephine  1991  KARLSKRONA  AV0491  25 m  2:14.23   
24  348  Sjöstrand Sandra  1991  HVETLANDA  AW0491  50 m  2:14.28   
25  85  Sjöberg Sofia  1993  MOTALA SS  CF4693  25 m  2:14.48   
26  94  Galic Maria  1995  JÖNKÖPING  AD9495  25 m  2:14.59   
27  293  Fransson Johanna  1994  MARKARYD  AG1894  25 m  2:14.82   
28  157  Lundbergh Sara  1993  LJUNGBY SS  AB9293  25 m  2:15.00   
29  186  Wallin Filippa  1993  HS  AG5293  25 m  2:15.89   
30  262  Fredriksson Janina  1994  UDDEVALLA  AB0694  25 m  2:16.00   
31  301  Gärdesmed Mathilda  1994  VÄRNAMO SS  AJ0294  25 m  2:16.26   
32  155  Lindberg Stina  1993  LJUNGBY SS  AG5493  25 m  2:16.43   
33  273  Olofsson Sandra  1990  UDDEVALLA  AK8290  25 m  2:16.66   
34  67  Johansson Caroline  1992  SKÖVDE SS  AH7892  25 m  2:16.91   
35  179  Polivanchuk Anna  1990  ÖSA  AQ6290  25 m  2:17.28   
36  327  Allert Linn  1992  BILLINGEN  AG5492  25 m  2:17.32   
37  299  Ericsson Fanny  1993  VÄRNAMO SS  AJ8893  25 m  2:18.10   
38  310  Skogefors Hanna  1993  VÄRNAMO SS  AJ7893  25 m  2:18.70   
39  77  Ivarsson Alice  1996  MOTALA SS  AA4296  25 m  2:19.34   
40  223  Linderholm Lovisa  1994  ELFSBORG  AC0894  25 m  2:19.44   
41  264  Johansson Märta  1994  UDDEVALLA  AD5894  25 m  2:19.74   
42  16  Stillman Ebba  1996  VÄXJÖ SS  AH9496  25 m  2:21.45   
43  139  Holmberg Alice  1995  NÄSSJÖ  AK7695  25 m  2:21.64   
44  100  Wallgren Felicia  1995  JÖNKÖPING  AC1695  25 m  2:22.20   
45  141  Axelsson Matilda  1995  NÄSSJÖ  AC4695  25 m  2:22.63   
46  159  Persson Sandra  1995  LJUNGBY SS  AQ8895  25 m  2:23.07   
47  22  Willstein Angelica  1997  VÄXJÖ SS  AJ2897  25 m  2:23.67   
48  10  Möricke Linnéa  1996  VÄXJÖ SS  AV0696  25 m  2:24.22   
49  98  Hertzberg Jennifer  1996  JÖNKÖPING  AC4896  25 m  2:24.80   
50  95  Andersson Cornelia  1995  JÖNKÖPING  AI3895  25 m  2:24.89   
51  308  Pettersson Johanna  1996  VÄRNAMO SS  AL2696  25 m  2:24.94   
52  96  Elgh Jasmine  1995  JÖNKÖPING  AH2495  25 m  2:25.84   
53  82  Karlsson Therese  1995  MOTALA SS  AF8695  25 m  2:26.62   
54  87  Karlsson Emelia  1997  JÖNKÖPING  AL2497  25 m  2:31.54   
55  313  Åström Karin  1997  VÄRNAMO SS  AB4697  25 m  2:34.52   
56  291  Hjalmarsson Louise  1997  MARIESTAD  AV8697  25 m  2:36.53   
57  311  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  2:42.48   
58  172  Hallberg Ellen  1998  ÖSA  AS0898  25 m  2:58.49   
59  164  Arvidsson Sara  1998  ÖSA  AE0898  25 m  3:06.62   
60  372  Larm Matilda  1999  SK GÖTENE  AD5699  50 m  3:06.93   
61  169  Gustafsson Linn  1998  ÖSA  AI9898  25 m  3:07.70   
62  371  Johansson Evelina  1998  SK GÖTENE  AB0498  50 m  3:17.47   
63  88  Wikström Moa  1998  JÖNKÖPING  AE7498  25 m  3:25.24   
64  367  Mullern Alice  1998  JÖNKÖPING  AQ7498  50 m     
65  263  Holmén Josefina  1992  UDDEVALLA  AF9292  25 m  2:17.34  RES 
66  315  Johnsson Victoria  1994  ÄLMHULT  AG1694  25 m  2:19.97  RES 
67  187  Schippert Julia  1993  HS  AR1693  25 m  2:20.91  RES 
68  80  Johansson Paulina  1993  MOTALA SS  AN7693  25 m  2:21.10  RES 
69  76  Hedin Sofia  1994  MOTALA SS  AN8894  25 m  2:21.34  RES 
70  222  Gustavsson Hanna  1994  ELFSBORG  AL1294  25 m  2:21.72  RES 
71  373  Stenhammar Emelie  1993  SK GÖTENE  BH4293  50 m  2:22.12  RES 
72  20  Wetterlund Therese  1996  VÄXJÖ SS  AV9496  25 m  2:29.34  RES 
73  25  Sjölund Jenny  1996  KALMAR SS  AL3696  25 m  2:29.81  RES 
74  140  Juberg Vendela  1995  NÄSSJÖ  AC8695  25 m  2:30.93  RES 
75  26  Heiding Isabell  1996  KALMAR SS  AL5496  25 m  2:31.31  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.16.12 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner