Program för Arena USO 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
ARENA USO 2016 |
|
Utskriftsdatum |
09 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
14:29 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 september 2016 |
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Dam A-B-C-D |
Försök (12) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
254 |
1 |
Wilma Vinneby |
2005 |
BK5805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
252 |
2 |
Matilda Wassblad |
2006 |
BA2806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
221 |
3 |
Elin Johansson |
2003 |
BZ1803 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
306 |
4 |
Kajsa Älmegran |
2004 |
BU3604 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:03.52 |
224 |
5 |
Aida Khoshnam |
2003 |
BP5203 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
245 |
6 |
Märta Ryrrmalm |
2006 |
BA1806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
67 |
7 |
Mia Leisten |
1999 |
BS2899 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
305 |
1 |
Ester Lindqvist |
2005 |
BJ9605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:01.37 |
141 |
2 |
Emma Johansson |
2005 |
BG7805 |
VARBERG |
|
25m |
1:00.98 |
176 |
3 |
Agnes Bennehed |
2005 |
AC3405 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
58.88 |
218 |
4 |
Emma Hejdengård |
2006 |
AY7806 |
UDDEVALLA |
|
50m |
57.05 |
209 |
5 |
Nora Eriksson |
2005 |
AN1805 |
UDDEVALLA |
|
50m |
58.05 |
237 |
6 |
Vilma Olsson |
2007 |
AK4407 |
UDDEVALLA |
|
25m |
59.47 |
304 |
7 |
Tuva Adamsson |
2005 |
AN9805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:01.23 |
225 |
8 |
Ebba Kjellberg |
2006 |
AZ2206 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:02.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Olivia Leijon |
2005 |
AL8605 |
VARBERG |
|
25m |
56.86 |
180 |
2 |
Julia Fredriksson |
2005 |
AZ9405 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
55.47 |
145 |
3 |
Johanna Kuylenstjerna |
2003 |
BS9403 |
VARBERG |
|
25m |
54.69 |
242 |
4 |
Lova Rodin |
2005 |
AO1205 |
UDDEVALLA |
|
25m |
52.54 |
130 |
5 |
Felicia Ceveryd |
2005 |
AZ1605 |
VARBERG |
|
25m |
53.30 |
148 |
6 |
Ella Larsson |
2005 |
BF9205 |
VARBERG |
|
50m |
54.87 |
246 |
7 |
Moa Rödin |
2004 |
BH8404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
56.41 |
200 |
8 |
Moa Blomberg |
2005 |
AN2805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
56.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
210 |
1 |
Annamaria Girnus de Sousa |
2005 |
AO2205 |
UDDEVALLA |
|
50m |
52.39 |
119 |
2 |
Märta Arnqvist |
2005 |
BB1205 |
VARBERG |
|
25m |
50.95 |
156 |
3 |
Sanna Sjunnesson |
2004 |
BM7804 |
VARBERG |
|
50m |
50.23 |
135 |
4 |
Ronja Gustafsson |
2006 |
AD4606 |
VARBERG |
|
25m |
49.62 |
196 |
5 |
Alva Andreasson |
2002 |
BJ3802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
49.63 |
131 |
6 |
Emmie Dahlgren |
2004 |
BA8204 |
VARBERG |
|
50m |
50.46 |
134 |
7 |
Freja Gustafsson |
2004 |
AZ9604 |
VARBERG |
|
50m |
51.60 |
126 |
8 |
Nadja Båth |
2004 |
BG9404 |
VARBERG |
|
50m |
52.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
1 |
Daniella Abboud |
2004 |
BT0604 |
VARBERG |
|
25m |
48.28 |
68 |
2 |
Linnea Lindberg |
2005 |
AJ2205 |
KARLSTAD |
|
25m |
47.56 |
256 |
3 |
Matilda Östblom |
2004 |
AO4204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
47.04 |
277 |
4 |
Thyra Haugland-Halvorsen |
2002 |
|
Haldens SK |
|
25m |
46.30 |
205 |
5 |
Alma Drapkin |
2002 |
BG7402 |
UDDEVALLA |
|
25m |
46.88 |
223 |
6 |
Juni Karfunkel |
2004 |
AO9404 |
UDDEVALLA |
|
50m |
47.46 |
89 |
7 |
Johanna Alsop |
2004 |
AG3404 |
LYSEKIL SS |
|
25m |
48.19 |
122 |
8 |
Maria Balslev |
2004 |
AZ7204 |
VARBERG |
|
25m |
48.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
124 |
1 |
Nikki Berggren |
2005 |
AD9805 |
VARBERG |
|
25m |
45.86 |
219 |
2 |
Isabell Holmgren |
2004 |
AO7404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
45.62 |
235 |
3 |
Tilde Nordström |
2004 |
AG0204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
45.20 |
160 |
4 |
Alva Tingstorp |
2005 |
AB6405 |
VARBERG |
|
50m |
45.15 |
59 |
5 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
45.19 |
95 |
6 |
Wilma Bergman |
2002 |
AR0202 |
S 77 |
|
50m |
45.49 |
91 |
7 |
Linnéa Ahlmark |
2000 |
BG9600 |
S 77 |
|
25m |
45.64 |
157 |
8 |
Filippa Sjögren |
2006 |
AD6406 |
VARBERG |
|
25m |
45.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
275 |
1 |
Amanda Fjellstad |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
44.72 |
249 |
2 |
Emilia Simonsson |
2002 |
AL3802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
44.32 |
239 |
3 |
Jennifer Persson |
2004 |
AK4604 |
UDDEVALLA |
|
50m |
43.77 |
63 |
4 |
Ingrid Hellgren |
2003 |
AW1203 |
KARLSTAD |
|
25m |
43.39 |
133 |
5 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
50m |
43.39 |
106 |
6 |
Elina Ryding |
2000 |
BG2800 |
S 77 |
|
25m |
44.14 |
279 |
7 |
Stine Forsstrom |
2000 |
|
Haldens SK |
|
25m |
44.59 |
78 |
8 |
Sara Sjölander |
2006 |
AE0406 |
KARLSTAD |
|
25m |
45.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
274 |
1 |
Dorte Nordgård |
2001 |
|
Haldens SK |
|
25m |
42.64 |
276 |
2 |
Nora Misund |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
42.34 |
284 |
3 |
Henriette Ræstad |
2001 |
|
Haldens SK |
|
25m |
41.94 |
24 |
4 |
Elin Trollsfjord |
2001 |
BE6601 |
ELFSBORG |
|
25m |
41.68 |
182 |
5 |
Moa Gillberg |
1998 |
AZ3898 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
41.93 |
162 |
6 |
Isabella Tudt |
2002 |
BI7402 |
VARBERG |
|
25m |
42.25 |
286 |
7 |
Nora Ellingsen |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
42.63 |
18 |
8 |
Hannah Lornell |
2000 |
AI3200 |
ELFSBORG |
|
25m |
42.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Emmy Hedin |
2001 |
BO5401 |
KARLSTAD |
|
25m |
41.04 |
177 |
2 |
Klara Bennehed |
1997 |
AB4897 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
40.69 |
253 |
3 |
Evelina Wester |
2004 |
AO6204 |
UDDEVALLA |
|
50m |
39.99 |
190 |
4 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
39.19 |
123 |
5 |
Molly Bengtsson |
2001 |
BL5401 |
VARBERG |
|
25m |
39.35 |
181 |
6 |
Ada Gillberg |
2000 |
AJ3400 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
40.56 |
94 |
7 |
Lisa Bergman |
2002 |
AQ9802 |
S 77 |
|
25m |
40.78 |
273 |
8 |
Thea Aksmo Svendsby |
2003 |
|
Haldens SK |
|
25m |
41.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
232 |
1 |
Alicia Nestorin |
2002 |
BP3602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
38.65 |
125 |
2 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
36.84 |
27 |
3 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
50m |
35.93 |
10 |
4 |
Linea Holström |
2000 |
AC4600 |
ELFSBORG |
|
50m |
34.16 |
272 |
5 |
Synne Lauritzen |
2001 |
|
Haldens SK |
|
25m |
35.22 |
298 |
6 |
Kaja Godaker Furre |
2001 |
|
Sandefjord |
|
25m |
36.41 |
5 |
7 |
Nelly Askengren Stråhle |
2003 |
AE7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
37.69 |
65 |
8 |
Emma Hjort |
2000 |
AZ4800 |
KARLSTAD |
|
50m |
39.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Cajsa Askengren |
2002 |
AO5802 |
ELFSBORG |
|
25m |
38.52 |
121 |
2 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
36.60 |
79 |
3 |
Michaela Thyberg |
2000 |
AL6600 |
KARLSTAD |
|
25m |
35.52 |
278 |
4 |
Aurora Oseland |
2000 |
|
Haldens SK |
|
25m |
33.76 |
115 |
5 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
50m |
35.18 |
36 |
6 |
Sofia Bjälevik |
1999 |
AT8299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
36.23 |
40 |
7 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
37.42 |
43 |
8 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
39.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
297 |
1 |
Silje Katrine Waddell |
2003 |
|
Sandefjord |
|
25m |
38.07 |
12 |
2 |
Alma Johansson |
2001 |
BE9401 |
ELFSBORG |
|
50m |
36.57 |
293 |
3 |
Sanne Berggren |
2001 |
|
Sandefjord |
|
25m |
35.40 |
260 |
4 |
Sophie Hansson |
1998 |
AM1298 |
HS |
|
25m |
30.27 |
248 |
5 |
Gabriella Sanftleben |
1999 |
AD9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
34.97 |
93 |
6 |
Alva Back |
2002 |
AQ8802 |
S 77 |
|
25m |
36.20 |
45 |
7 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
37.29 |
48 |
8 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
38.91 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
09 september 2016 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
14:29 |
|