2019-10-24   02:45:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena USO 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 19
Heatlista 
 
  Tävling  ARENA USO 2016    Utskriftsdatum  09 september 2016   
  Tävlingsort  UDDEVALLA    Utskriftstid  19:44   
  Arrangör  UDDEVALLA SIM         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  09 september 2016         
 
 
 
Gren 19, 400m Frisim Herr A-B-C  Försök (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
71  Filip Myringby  2001  AS6901  KARLSTAD    25m   
215  Albin Hanson  2003  AM1903  UDDEVALLA    25m  6:24.55 
151  Samuel Lövenklev  2003  AU7703  VARBERG    25m  6:26.29 
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
77  Elias Sjölander  2003  AO3903  KARLSTAD    25m  5:50.44 
185  Alexander Lundberg  2002  AG5302  VÄNERSBORG    50m  5:34.01 
76  Axel Rönnquist  2001  AR2101  KARLSTAD    50m  5:30.55 
70  Ludvig Mathisen  2003  AD7903  KARLSTAD    25m  5:33.90 
144  Viking Josefson  2002  AQ2702  VARBERG    25m  5:48.14 
62  Filip Hedin  2003  AS1503  KARLSTAD    25m  6:02.36 
               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
112  Daniel Lithner  2001  AJ9701  SÄFFLE SS    25m  5:06.92 
216  Gabriel Hansson  2000  AE8700  UDDEVALLA    25m  4:44.01 
98  Jesper Holmdahl  1999  AJ5599  S 77    25m  4:30.39 
13  Viktor Johansson  1999  AI0599  ELFSBORG    25m  4:24.02 
53  David Albringer  2001  AF2101  KARLSTAD    50m  4:28.80 
281  Herman Harboe  2001    Haldens SK    25m  4:40.40 
127  Noa Carlenius  2002  AE9302  VARBERG    25m  4:48.89 
104  Jens Pettersson  2001  AG9101  S 77    25m  5:24.55 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
82  Samuel Vestin  2002  AJ2502  KARLSTAD    50m  5:06.76 
250  Eliot Sjöqvist  2000  AR0500  UDDEVALLA    25m  4:41.33 
Anes Cavka  1999  AG9799  ELFSBORG    25m  4:29.59 
282  Christer Melberg  2001    Haldens SK    25m  4:11.70 
203  Rick Cuperus  1999  AV2599  UDDEVALLA    25m  4:27.79 
99  Linus Holmdahl  2001  AE4101  S 77    25m  4:32.18 
212  Oskar Gustafson  2002  AE1302  UDDEVALLA    25m  4:45.35 
287  Magnus Olsen Kallar  2001    Haldens SK    25m  5:18.47 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  09 september 2016 
Licensierad till: Uddevalla Sim  Utskriftstid  19:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner