2019-10-19   05:09:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena USO 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 2
Heatlista 
 
  Tävling  ARENA USO 2016    Utskriftsdatum  10 september 2016   
  Tävlingsort  UDDEVALLA    Utskriftstid  12:19   
  Arrangör  UDDEVALLA SIM         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  09 september 2016         
 
 
 
Gren 2, 50m Fjärils Herr A-B-C-D  Finaler (4) 
Heat 1 (4) (12 år och yngre) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
101  Oscar Löfdahl  2004  AA0504  S 77    25m  38.68 
23  Kevin Söderqvist  2004  AF9704  ELFSBORG    25m  37.09 
116  Malte Almqvist  2004  AB9904  VARBERG    25m  34.09 
198  Filip Aronsson  2004  AF1104  UDDEVALLA    25m  32.66 
146  Arvid Kvorning  2005  AB9705  VARBERG    25m  33.36 
Gustav Askengren  2004  AA9904  ELFSBORG    25m  36.18 
240  Elias Robertsson  2004  AE8904  UDDEVALLA    25m  37.80 
118  Julius Andersson  2005  AE9505  VARBERG    25m  38.69 

 
Heat 2 (4) (13 - 14 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
70  Ludvig Mathisen  2003  AD7903  KARLSTAD    25m  37.48 
144  Viking Josefson  2002  AQ2702  VARBERG    25m  33.62 
289  Thomas Aksnes  2003    Haldens SK    25m  32.25 
127  Noa Carlenius  2002  AE9302  VARBERG    25m  30.16 
212  Oskar Gustafson  2002  AE1302  UDDEVALLA    25m  30.27 
185  Alexander Lundberg  2002  AG5302  VÄNERSBORG    25m  32.37 
82  Samuel Vestin  2002  AJ2502  KARLSTAD    25m  35.86 
151  Samuel Lövenklev  2003  AU7703  VARBERG    25m  37.80 

 
Heat 3 (4) (15 - 16 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
216  Gabriel Hansson  2000  AE8700  UDDEVALLA    25m  29.69 
53  David Albringer  2001  AF2101  KARLSTAD    25m  29.39 
199  Alexander Assor  2000  AE2900  UDDEVALLA    25m  28.89 
282  Christer Melberg  2001    Haldens SK    25m  27.82 
69  August Mathisen  2001  AF5901  KARLSTAD    25m  28.78 
99  Linus Holmdahl  2001  AE4101  S 77    25m  29.31 
David Engström  2001  AM1701  ELFSBORG    25m  29.53 
213  Axel Gustavsson  2000  AO8100  UDDEVALLA    25m  29.81 

 
Heat 4 (4) (17 - 99 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
44  Karl Lindoff  1998  AT1598  ESKILSTUNA    25m  26.87 
229  Steven Angelo Larsson  1998  AG2798  UDDEVALLA    25m  25.68 
58  Erik Gissén  1992  AL0992  KARLSTAD    25m  25.64 
262  Jesper Björk  1993  AU5793  HS    25m  24.72 
226  Gulliver Koch  1992  AC7592  UDDEVALLA    25m  25.04 
251  Kalle Svensson  1997  AB4797  UDDEVALLA    25m  25.65 
147  Albin Larsson  1998  AF4798  VARBERG    25m  26.86 
92  Jacob Alexandersson  1995  AX7395  S 77    25m  27.98 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  10 september 2016 
Licensierad till: Uddevalla Sim  Utskriftstid  12:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner