2019-10-24   02:44:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena USO 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 20
Heatlista 
 
  Tävling  ARENA USO 2016    Utskriftsdatum  09 september 2016   
  Tävlingsort  UDDEVALLA    Utskriftstid  19:44   
  Arrangör  UDDEVALLA SIM         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  09 september 2016         
 
 
 
Gren 20, 200m Medley Dam A-B-C  Försök (6) 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
145  Johanna Kuylenstjerna  2003  BS9403  VARBERG    25m  3:32.13 
196  Alva Andreasson  2002  BJ3802  UDDEVALLA    50m  3:31.25 
103  Ellen Olofsson  2000  BK3600  S 77    50m  3:31.94 
221  Elin Johansson  2003  BZ1803  UDDEVALLA    25m   
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Aoife Hjelm  2002  AT1402  ELFSBORG    50m  3:16.67 
154  Alexandra Olausson  2003  AP1603  VARBERG    25m  3:09.47 
95  Wilma Bergman  2002  AR0202  S 77    50m  2:59.61 
61  Emmy Hedin  2001  BO5401  KARLSTAD    25m  2:56.71 
232  Alicia Nestorin  2002  BP3602  UDDEVALLA    50m  2:57.44 
63  Ingrid Hellgren  2003  AW1203  KARLSTAD    25m  2:59.88 
214  Linnéa Hammarqvist  2003  BV8603  UDDEVALLA    25m  3:11.71 
105  Elena Runfors  2002  BK9402  S 77    25m  3:25.64 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
59  Clara Gustavson  2003  BA4403  KARLSTAD    50m  2:56.07 
133  Ellie Geigel  2003  BR2203  VARBERG    50m  2:55.10 
234  Tilda Nilsson  2001  AW2601  UDDEVALLA    25m  2:52.73 
24  Elin Trollsfjord  2001  BE6601  ELFSBORG    25m  2:51.36 
190  Lovisa Alsop  2001  AJ9601  UDDEVALLA    25m  2:51.57 
22  Astrid Svedberg  2001  AV5801  ELFSBORG    25m  2:53.33 
274  Dorte Nordgård  2001    Haldens SK    25m  2:55.42 
Cajsa Askengren  2002  AO5802  ELFSBORG    25m  2:56.10 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
121  Clara Balslev  2001  AE7601  VARBERG    25m  2:45.83 
15  Linn Koivuluoma  2003  AG5803  ELFSBORG    25m  2:42.40 
230  Thilda Larsson  1999  AA8299  UDDEVALLA    25m  2:39.94 
57  Elvira Eklund-Ramböl  1997  AV5497  KARLSTAD    25m  2:27.32 
248  Gabriella Sanftleben  1999  AD9499  UDDEVALLA    25m  2:35.43 
202  Marit Cuperus  2002  BD0202  UDDEVALLA    50m  2:40.57 
238  Maja Palmqvist  1998  AC0698  UDDEVALLA    25m  2:44.94 
25  Filippa Trollsfjord  2001  BE4601  ELFSBORG    25m  2:48.34 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Nelly Askengren Stråhle  2003  AE7403  ELFSBORG    25m  2:45.51 
75  Isabelle Rydahl  2003  AC0203  KARLSTAD    25m  2:41.20 
79  Michaela Thyberg  2000  AL6600  KARLSTAD    25m  2:39.02 
192  Hilda Andersson  1999  AM7699  UDDEVALLA    25m  2:24.83 
40  Jennie Isaksen  2000  AV8600  ESKILSTUNA    25m  2:32.43 
271  Tindra Aminoff  2003  AU5403  ELFSBORG    25m  2:40.25 
276  Nora Misund  2003    Haldens SK    25m  2:44.31 
81  Michelle Träff  2002  BE0602  KARLSTAD    25m  2:46.19 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
125  Ronja Berggren  2003  AE1403  VARBERG    50m  2:45.15 
115  Cornelia Almqvist  2002  AJ6602  VARBERG    25m  2:41.00 
10  Linea Holström  2000  AC4600  ELFSBORG    25m  2:35.77 
259  Stina Gardell  1990  AG9690  SPÅRVÄGEN    25m  2:08.66 
19  Emelie Melin  2000  AK9600  ELFSBORG    25m  2:30.46 
93  Alva Back  2002  AQ8802  S 77    25m  2:40.16 
43  Nora Laine  2000  AP8400  ESKILSTUNA    25m  2:43.91 
27  Sofia Åstedt  2003  AF1403  ELFSBORG    25m  2:46.01 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  09 september 2016 
Licensierad till: Uddevalla Sim  Utskriftstid  19:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner