2019-08-17   20:18:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena USO 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

14_S
Gren 14, 200m Frisim Dam A-B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
80  Thörner Elin  1998  KARLSTAD  AI2298  25 m  2:06.90   
19  Melin Emelie  2000  ELFSBORG  AK9600  25 m  2:08.54   
57  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  2:09.17   
308  Mikkelsen Amalie  1997  GLADSAXE    25 m  2:09.95   
39  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  2:12.01   
40  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:12.83   
47  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  2:12.97   
228  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  2:13.39   
192  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  2:13.92   
10  28  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  2:14.72   
11  45  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:16.19   
12  296  Samuelsen Helene  2001  Sandefjord    25 m  2:16.85   
13  230  Larsson Thilda  1999  UDDEVALLA  AA8299  25 m  2:17.36   
14  211  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  2:19.90   
15  25  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  2:21.22   
16  292  Christensen Julie Victoria  1998  Sandefjord    25 m  2:21.69   
17  46  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  2:21.92   
18  42  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:22.39   
19  72  Omic Ajla  1999  KARLSTAD  AH5299  25 m  2:22.92   
20  48  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  2:23.01   
21  74  Ramallo Solveig  1993  KARLSTAD  BX2693  50 m  2:23.04   
22  299  Haavik Pia  2001  Sandefjord    25 m  2:26.01   
23  65  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  2:26.49   
24  279  Forsstrom Stine  2000  Haldens SK    25 m  2:28.05   
25  238  Palmqvist Maja  1998  UDDEVALLA  AC0698  25 m  2:28.35   
26  177  Bennehed Klara  1997  VÄNERSBORG  AB4897  25 m  2:30.58   
27  24  Trollsfjord Elin  2001  ELFSBORG  BE6601  50 m  2:30.65   
28  274  Nordgård Dorte  2001  Haldens SK    25 m  2:31.28   
29  61  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  2:32.24   
30  18  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  2:33.52   
31  294  Venstad Kristin  2001  Sandefjord    25 m  2:34.40   
32  190  Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  25 m  2:34.51   
33  100  Löfdahl Amanda  2001  S 77  AQ0201  25 m  2:40.15   
34  103  Olofsson Ellen  2000  S 77  BK3600  25 m  2:55.74   
35  91  Ahlmark Linnéa  2000  S 77  BG9600  50 m  2:55.86   
36  106  Ryding Elina  2000  S 77  BG2800  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  09 september 2016 
Licensierad till: Uddevalla Sim  Utskriftstid  10:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner