Startliste for Arena USO 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 29, 100m Brösts Herr A-B-C-D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 21 | Reinholdsson William | 1997 | ELFSBORG | AP8597 | 25 m | 1:04.42 | |
2 | 251 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 25 m | 1:04.66 | |
3 | 41 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:05.37 | |
4 | 7 | Engfors-Nyqvist Sebastian | 1996 | ELFSBORG | AB9996 | 25 m | 1:07.82 | |
5 | 158 | Sundén Jakob | 1995 | VARBERG | AQ3195 | 25 m | 1:07.85 | |
6 | 11 | Hyvönen Elias | 2000 | ELFSBORG | AA7700 | 50 m | 1:08.05 | |
7 | 69 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 1:09.11 | |
8 | 155 | Olausson Zacharias | 2000 | VARBERG | AG4700 | 25 m | 1:10.00 | |
9 | 241 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m | 1:10.04 | |
10 | 2 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 1:10.38 | |
11 | 143 | Josefson Erik | 2000 | VARBERG | AG2500 | 25 m | 1:10.48 | |
12 | 49 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 50 m | 1:13.28 | |
13 | 212 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 1:13.46 | |
14 | 280 | Dahl William | 2001 | Haldens SK | 25 m | 1:17.30 | ||
15 | 283 | Lunde Svendsen Mikkel | 1999 | Haldens SK | 25 m | 1:18.06 | ||
16 | 144 | Josefson Viking | 2002 | VARBERG | AQ2702 | 25 m | 1:19.92 | |
17 | 70 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 1:22.43 | |
18 | 198 | Aronsson Filip | 2004 | UDDEVALLA | AF1104 | 25 m | 1:24.42 | |
19 | 127 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | AE9302 | 25 m | 1:24.47 | |
20 | 76 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 50 m | 1:25.08 | |
21 | 152 | Mravac Teo | 2004 | VARBERG | AC8504 | 25 m | 1:25.42 | |
22 | 138 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | AE8302 | 25 m | 1:26.96 | |
23 | 82 | Vestin Samuel | 2002 | KARLSTAD | AJ2502 | 50 m | 1:27.76 | |
24 | 23 | Söderqvist Kevin | 2004 | ELFSBORG | AF9704 | 50 m | 1:29.86 | |
25 | 250 | Sjöqvist Eliot | 2000 | UDDEVALLA | AR0500 | 25 m | 1:30.12 | |
26 | 240 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | AE8904 | 25 m | 1:30.68 | |
27 | 116 | Almqvist Malte | 2004 | VARBERG | AB9904 | 25 m | 1:32.76 | |
28 | 4 | Askengren Gustav | 2004 | ELFSBORG | AA9904 | 25 m | 1:34.59 | |
29 | 97 | Gustafsson Rasmus | 2001 | S 77 | AX9301 | 25 m | 1:35.76 | |
30 | 118 | Andersson Julius | 2005 | VARBERG | AE9505 | 25 m | 1:38.74 | |
31 | 236 | Olsson Anton | 2004 | UDDEVALLA | AF2104 | 25 m | 1:41.76 | |
32 | 161 | Tudt Alex | 2002 | VARBERG | AQ2902 | 50 m | 1:42.25 | |
33 | 231 | Lundberg Petter | 2005 | UDDEVALLA | AP6905 | 50 m | 1:44.58 | |
34 | 146 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | AB9705 | 50 m | 1:45.82 | |
35 | 151 | Lövenklev Samuel | 2003 | VARBERG | AU7703 | 50 m | 1:47.67 | |
36 | 120 | Axelsson Lucas | 2005 | VARBERG | AK5705 | 50 m | 1:49.75 | |
37 | 136 | Hedberg Alfred | 2004 | VARBERG | AO4904 | 50 m | 1:50.58 | |
38 | 255 | Östblom Marcus | 2005 | UDDEVALLA | AF2705 | 25 m | 1:50.59 | |
39 | 62 | Hedin Filip | 2003 | KARLSTAD | AS1503 | 25 m | 1:53.32 | |
40 | 217 | Happe David | 2006 | UDDEVALLA | AL9906 | 50 m | 1:54.18 | |
41 | 195 | Andersson Simon | 2003 | UDDEVALLA | AM3903 | 25 m | 1:56.10 | |
42 | 153 | Nilsson Marcus | 2004 | VARBERG | AU0104 | 50 m | 2:01.44 | |
43 | 73 | Pellfolk Erik | 2005 | KARLSTAD | AG7305 | 25 m | 2:05.51 | |
44 | 194 | Andersson Oliver | 2005 | UDDEVALLA | AQ5505 | 50 m | 2:13.61 | |
45 | 56 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | ||
46 | 139 | Jilek Max | 2006 | VARBERG | AB0906 | 25 m | ||
47 | 244 | Rogersson Tim | 2005 | UDDEVALLA | AN5305 | 25 m | ||
48 | 247 | Rössger Leon | 2006 | UDDEVALLA | AM5106 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 09 september 2016 |
Licensierad till: Uddevalla Sim | Utskriftstid | 10:32 |